Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
22 PW Imprezą masową o podwyższonym ryzyku
Autor Wiadomość
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Sob 25 Cze, 2016   

sabina napisał/a:

Stara jestem i wiem trochę na co władzę stać. Nasz Wood kochany został ogłoszony masową imprezą podwyższonego ryzyka, a Światowe Dni Młodzieży nie są nawet imprezą masową...hhaha. I wszystko jasne. Dlatego, dobrze będzie, jeśli nie będzie żadnych prowokacji. A sami tez ich nie prowokujmy i np. nie tnijmy ogrodzenia. I sprzętu typu kuchenki gazowe tez nie bierzmy. Bo to nikomu z Nas nie służy. Pamiętacie jak było ostatnimi laty? Jakiekolwiek "zło" się wydarzyło - od razu koniec świata i było odmieniane wszędzie w każdych przypadkach. Teraz będą tylko czekać na jakąkolwiek wpadkę, bo zwyczajnie chcą nas udupić. Nie dajmy się :D


dokładnie, bawmy się dalej ale szczególnie bezpiecznie i nie demolujmy nic, bo to tylko pogorszy sprawę, władza dostanie więcej narzędzi by nas udupić a i Jurkowi koszty wzrosną za uszkodzenia przez co jeszcze bardziej odechce mu się organizacji
 
 
bobson125  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączył: 01 Sty 2015
Posty: 51
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 25 Cze, 2016   

Właśnie,ważna sprawa nie demolujmy nie psujmy tych ogrodzeń, i tak za to będziemy musieli zapłacić... tak jak za malowanie toi toiów ... im mniej będzie szkód tym lepiej,Pokażmy #dobrejzmianie że potrafimy (ja wiem że my umiemy) bawić się bez zniszczeń itd. :))
 
 
 
stoper  
Coś już napisał
Blues for the Red Sun


Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: ajoła
Wysłany: Sob 25 Cze, 2016   

Hellu napisał/a:
Władza krzyczy ze sceny, że jebać pis?


Byłby to samogwałt, a samogwałt jest niezgodny z ich światopoglądem. Z racji na ich wizerunek, powinni się cieszyć, że ktoś chce ich jebać. Mówiąc poważniej, to woodstockowiczów zapiecze. Dwie dekady kampanii nienawiści ze strony katoprawicy zaczyna nabierać nowych wymiarów, w końcu ich mokre sny mogą się ziścić, Polacy gorszego sortu zostaną ograbieni z kontrkulturowego festiwalu. Przystanek zuo może zakończyć swój byt.
 
 
Hellu  
Coś już napisał
tanio sprzedam uran (tylko czeczenom)


Wiek: 28
Dołączył: 05 Kwi 2014
Posty: 83
Skąd: Opole
Wysłany: Sob 25 Cze, 2016   

stoper napisał/a:
Hellu napisał/a:
Władza krzyczy ze sceny, że jebać pis?


Byłby to samogwałt, a samogwałt jest niezgodny z ich światopoglądem. Z racji na ich wizerunek, powinni się cieszyć, że ktoś chce ich jebać. Mówiąc poważniej, to woodstockowiczów zapiecze. Dwie dekady kampanii nienawiści ze strony katoprawicy zaczyna nabierać nowych wymiarów, w końcu ich mokre sny mogą się ziścić, Polacy gorszego sortu zostaną ograbieni z kontrkulturowego festiwalu. Przystanek zuo może zakończyć swój byt.


Wciąż nie odpowiedziałeś na pytanie, więc zgaduję, że argumentów zabrakło. Siejesz po prostu antyrządową propagandę popartą jedynie argumentem "bo oni". Oni prowokują, oni chcą zniszczyć łudstok, oni są źli. Robisz w tym momencie dokładnie to samo co pisiory, hipokryzja all the way.
 
 
stoper  
Coś już napisał
Blues for the Red Sun


Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: ajoła
Wysłany: Sob 25 Cze, 2016   

Odpowiedziałem, po prostu jej nie dostrzegasz. I oni serio są źli, wie o tym np Owsiak :) Odpuść zgadywanie i badanie mego stanu ducha, skup się na najbliższej imprezie, bo prawdopodobnie będzie ostatnia. Powodów jak widzę nie zrozumiesz.

Hellu napisał/a:
..."bo oni". Oni prowokują, oni chcą zniszczyć łudstok, oni są źli...

Przejrzałem kilka Twoich wpisów, i zaczynam się zastanawiać czy aby nie projektujesz czegoś na mnie? ;)
 
 
Hellu  
Coś już napisał
tanio sprzedam uran (tylko czeczenom)


Wiek: 28
Dołączył: 05 Kwi 2014
Posty: 83
Skąd: Opole
Wysłany: Sob 25 Cze, 2016   

stoper napisał/a:
Odpowiedziałem, po prostu jej nie dostrzegasz. I oni serio są źli, wie o tym np Owsiak :) Odpuść zgadywanie i badanie mego stanu ducha, skup się na najbliższej imprezie, bo prawdopodobnie będzie ostatnia. Powodów jak widzę nie zrozumiesz.

Hellu napisał/a:
..."bo oni". Oni prowokują, oni chcą zniszczyć łudstok, oni są źli...

Przejrzałem kilka Twoich wpisów, i zaczynam się zastanawiać czy aby nie projektujesz czegoś na mnie? ;)


Może lepiej przejrzyj najpierw swoje wpisy, czysta propaganda, zero argumentów, po prostu "bo oni są dla nas źli". Twoja odpowiedź na moje pytanie o ich prowokacje była oczywiście wymijająca, jak w każdej propagandowej wypowiedzi. H i p o k r y z j a.
 
 
stoper  
Coś już napisał
Blues for the Red Sun


Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: ajoła
Wysłany: Sob 25 Cze, 2016   

Przecież argumentem jest obecna sytuacja festiwalu, i w okół tego tematu się poruszamy... Uwielbiam moment, kiedy zaczynają się personalne wycieczki :) Uważam, że ONI (brrr) są źli, bo mamy zaistniałą sytuację. To jest czytelne ;) Powiedzieć hipokryta to nic nie powiedzieć, ale spokojnie, zaliczam w karb doświadczenia.
 
 
Elys  
Coś już napisał
Zawodowy prokrastynator.

Wiek: 31
Dołączył: 12 Sie 2015
Posty: 64
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Nie 26 Cze, 2016   

Szczerze, to czy by się przyczepili do PW nie zależy od Owsiaka i tego czy by otwarcie był za lub przeciw obecnemu rządowi. Ideologia WOŚP/Przystanku/ i ludzi z nią powiązanych zawsze kolidowała z partią rządzącą i ich głównym sponsorem/elektoratem w formie Toruńskiego radia i jego fanów.
Sprawa jest prosta, ci ludzie są pełni jadu, "a ten kto nie jest po ich stronie jest przeciwko nim" więc siedząc cicho czy też nie jakieś ataki lub naciski by się na pewno zdarzały. Jedyne czego się już nie dowiemy czy te ataki były by równie szkodliwe jak te gdy Owsiak otwarcie krytykuje.
 
 
haliniusz  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 8
Skąd: Rio Negro
Wysłany: Nie 26 Cze, 2016   

Chciałbym na chwilę wrócić do sprawy płotu. Czy mi się wydaje, czy z tej mapy z linka wynika, że pół pola Malinowskiego będzie wewnątrz ogrodzenia? Czyli teoretycznie nie wjadę z kuchenką, butelką i narzędziem zbrodni np. siekierą? Ja pier..., co za czasy.
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 26 Cze, 2016   

Ciekawe, czy będą jakieś prowokacje i jak już to jak będą wyglądać.
 
 
 
sabina  
Coś już napisał


Wiek: 57
Dołączyła: 25 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Jelcz-laskowice
Wysłany: Nie 26 Cze, 2016   

outi napisał/a:
Ciekawe, czy będą jakieś prowokacje i jak już to jak będą wyglądać.


Trzeba się liczyc z tym, że będą. Ale tak sobie myślę, że i bez prowokacji "dadzą radę". W myśl powiedzenia, że jak chcesz zbić psa to zawsze kij znajdziesz. Przecież jest niemożliwe, aby pół miliona ludków zachowywało się zgodnie z ich szanownym życzeniem. Będą też osoby, które z zasady nie będą chciały się dostosować i ONI będą zacierać ręcę. Też bym się z chęcią zbuntowała, ale w tym przypadku tylko MY na tym tracimy.

Na pole Malinowskiego będą tylko cztery wejścia. Czy wszystkich sprawdzą? A czym będziemy robić maszty? Na czym zawiesimy flagi? Skoro nożom i siekierom wstęp wzbroniony? Ech...tyle pytań.
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Nie 26 Cze, 2016   

Cóż, to fakt że niestety wielu nie pomyśli tylko zrobi coś dla buntu, co okaże się narzędziem w rękach władzy by nas dobić.. Mimo że ktoś będzie chciał "dobrze" to władza to wykorzysta i tak przeciwko nam, że "musimy zamknąć to zgromadzenie buntowników, którzy zagrażają sobie i innym"
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 26 Cze, 2016   

sabina napisał/a:
A czym będziemy robić maszty? Na czym zawiesimy flagi? Skoro nożom i siekierom wstęp wzbroniony? Ech...tyle pytań.




:D:D:D
 
 
 
haliniusz  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 8
Skąd: Rio Negro
Wysłany: Nie 26 Cze, 2016   

Cytat:

Na pole Malinowskiego będą tylko cztery wejścia. Czy wszystkich sprawdzą? A czym będziemy robić maszty? Na czym zawiesimy flagi? Skoro nożom i siekierom wstęp wzbroniony? Ech...tyle pytań.


Ot, tak nam będą przykręcać śrubę. Tylko tak się zastanawiam... Nie wpuszczą mnie z siekierą? Czyli jak jadę 250 km to mam ją odwieźć czy zostawić przy bramie? :D
 
 
Elys  
Coś już napisał
Zawodowy prokrastynator.

Wiek: 31
Dołączył: 12 Sie 2015
Posty: 64
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Nie 26 Cze, 2016   

haliniusz napisał/a:
Cytat:

Na pole Malinowskiego będą tylko cztery wejścia. Czy wszystkich sprawdzą? A czym będziemy robić maszty? Na czym zawiesimy flagi? Skoro nożom i siekierom wstęp wzbroniony? Ech...tyle pytań.


Ot, tak nam będą przykręcać śrubę. Tylko tak się zastanawiam... Nie wpuszczą mnie z siekierą? Czyli jak jadę 250 km to mam ją odwieźć czy zostawić przy bramie? :D


Zostaw w plecach któremuś przechodniowi, skoro wg. regulacji tylko po to ją zabierasz.
 
 
sabina  
Coś już napisał


Wiek: 57
Dołączyła: 25 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Jelcz-laskowice
Wysłany: Nie 26 Cze, 2016   

haliniusz napisał/a:
Cytat:

Na pole Malinowskiego będą tylko cztery wejścia. Czy wszystkich sprawdzą? A czym będziemy robić maszty? Na czym zawiesimy flagi? Skoro nożom i siekierom wstęp wzbroniony? Ech...tyle pytań.


Ot, tak nam będą przykręcać śrubę. Tylko tak się zastanawiam... Nie wpuszczą mnie z siekierą? Czyli jak jadę 250 km to mam ją odwieźć czy zostawić przy bramie? :D


hahaha...jestem pewna, że woleliby abyś ją odwiózł.
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Nie 26 Cze, 2016   

Elys napisał/a:
haliniusz napisał/a:
Cytat:

Na pole Malinowskiego będą tylko cztery wejścia. Czy wszystkich sprawdzą? A czym będziemy robić maszty? Na czym zawiesimy flagi? Skoro nożom i siekierom wstęp wzbroniony? Ech...tyle pytań.


Ot, tak nam będą przykręcać śrubę. Tylko tak się zastanawiam... Nie wpuszczą mnie z siekierą? Czyli jak jadę 250 km to mam ją odwieźć czy zostawić przy bramie? :D


Zostaw w plecach któremuś przechodniowi, skoro wg. regulacji tylko po to ją zabierasz.


ale będzie musiał to zrobić poza terenem festiwalu (bo nie może wnieść jej) a wtedy ta osoba nie dostanie opieki medycznej bo obowiązuje tylko wewnątrz ogrodzenia, nawet jak na Woodstockową hołotę to trochę nie ładnie tak zrobić..
 
 
vmaxmaniac  
Forumowy prawiczek

Wiek: 43
Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 7
Skąd: Środa Wlkp
Wysłany: Pon 27 Cze, 2016   

Na każdego kaczora jest sposób. W razie jak Jurasowi będą dalej bróździć to za rok spotykamy się na przystanku na wiejskiej. Sami sobie balety zrobimy. W Kostrzynie jest nas około pół miliona - na wiejskiej starczy 1/10 i odechce im się wpier... w nieswoje sprawy. PiS zionie agresją i nienawiścią oraz panicznie boi się ludzi nad którymi nie ma kontroli a takimi jesteśmy my - rodzina Wooda , nie ograniczeni jedną religią , jednym wyznaniem jednym światopoglądem a złączeni miłością do muzyki i WOLNOŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie zabierzesz nam tego kurduplu ty jeden.......
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 27 Cze, 2016   

vmaxmaniac napisał/a:
Na każdego kaczora jest sposób. W razie jak Jurasowi będą dalej bróździć to za rok spotykamy się na przystanku na wiejskiej. Sami sobie balety zrobimy. W Kostrzynie jest nas około pół miliona - na wiejskiej starczy 1/10 i odechce im się wpier... w nieswoje sprawy. PiS zionie agresją i nienawiścią oraz panicznie boi się ludzi nad którymi nie ma kontroli a takimi jesteśmy my - rodzina Wooda , nie ograniczeni jedną religią , jednym wyznaniem jednym światopoglądem a złączeni miłością do muzyki i WOLNOŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie zabierzesz nam tego kurduplu ty jeden.......


Enoy wpierdol od ZOMO+
 
 
 
vmaxmaniac  
Forumowy prawiczek

Wiek: 43
Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 7
Skąd: Środa Wlkp
Wysłany: Pon 27 Cze, 2016   

outi napisał/a:
vmaxmaniac napisał/a:
Na każdego kaczora jest sposób. W razie jak Jurasowi będą dalej bróździć to za rok spotykamy się na przystanku na wiejskiej. Sami sobie balety zrobimy. W Kostrzynie jest nas około pół miliona - na wiejskiej starczy 1/10 i odechce im się wpier... w nieswoje sprawy. PiS zionie agresją i nienawiścią oraz panicznie boi się ludzi nad którymi nie ma kontroli a takimi jesteśmy my - rodzina Wooda , nie ograniczeni jedną religią , jednym wyznaniem jednym światopoglądem a złączeni miłością do muzyki i WOLNOŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie zabierzesz nam tego kurduplu ty jeden.......


Enoy wpierdol od ZOMO+




Jedną z największych dla mnie wartości w życiu jest GODNOŚĆ i mimo że jestem człowiekiem nastawionym mega pokojowo to za godność do krwi będę walczył. W dupie mam ich zomo. Wolę szczerbaty i dumny siedzieć na polanie w kostrzynie przed sceną niż obudzic sie jako zniewieściały niewolnik w podobno 'wolnym kraju'.
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 27 Cze, 2016   

No chyba, że Macierewicz da im karabiny :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group