Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Niez
Wto 22 Kwi, 2014
Magdalena Środa
Autor Wiadomość
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

Coś czuję, że na kimkolwiek z Ruchu Narodowego byłaby najmniejsza frekwencja w historii :D
 
 
 
spootnick  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 36
Skąd: mazowieckie
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

pampers napisał/a:
spootnick napisał/a:
Niestety PW staje się powoli trybuną polityczną dla aktualnego socjalistycznego establishment'u politycznego i medialnego. Kiedyś ASP było ciekawe, a teraz jest to zwykły wiec. Mimo tego wybieram się znów (przyzwyczajenie).
Partii konserwatywno-liberalnych, których jestem zwolennikiem, nie ma w tym kraju albo są marginalizowane. Od razu mówię, że nie nie jestem katolem (kościół katolicki jest bliżej powiązany z Watykanem niż z Polską), nie traktuję PiS'u za partię prawicową.

Na Panią Środę nie przyjdę, bo by mnie krew zalała, o jakich głupotach ci ludzie wygadują. Rozmowy o równouprawnieniu, gejach, itp. (osobiście nie mam nic do nikogo o innych upodobaniach) uważam za mydlenie oczu ludziom i odciągnie uwagi od nadmiernego fiskalizmu i ucisku podatkowego. Owsiakowi też się dostało, akcja ze słoikami z kasą na początku roku, a w tle ustawa o Lasach Państwowych - z siekierą do lasu.


Gdyby nie ucisk podatkowy i lewaki byłbyś zwycięzcą.


Powiedział przedstawiciel gimbazy (ewentualnie studenciak, któremu rodzice "przedłużają młodość"), od którego jest lepsza nawet ławka pod blokiem, bo utrzyma rodzinę...

W przeciwieństwie zapewne do ciebie mam rodzinę i prowadzę małą działalność gospodarczą.
Wiem o czym mówię:
1. zatrudniam ludzi i wiem ile ci ludzie kosztują i ile kasy zabiera "państwo"
2. fajna sytuacja z podatkami, że zanim dostanę płatność za fakturę już muszę lecieć z kasą za Vat i dochodowy do Skarbowego, bo inaczej będą mnie karali.

Bez odbioru
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

Jaaasiek napisał/a:
Coś czuję, że na kimkolwiek z Ruchu Narodowego byłaby najmniejsza frekwencja w historii :D


Coś czuję, że mógłbyś się poważnie zdziwić. Podejrzewam, że wśród tylu ludzi na woodstocku znalazłaby się niejedna osoba mająca dużo wspólnego z RN i wartościami, które on prezentuje. Nie mówię oczywiście, że należę do ich elektoratu (z tego co wiem, to chyba nie mają żadnego konkretnego programu politycznego). Swoją drogą ciekawi mnie kto miałby pod względem merytorycznym coś ciekawszego do powiedzenia. Krzysztof Bosak, czy taki Rafał Pankowski, który widzi wszędzie faszystów (uprzedzając pytania - przykład Pankowskiego wymyśliłem tak po prostu, kierując się tym, że najprawdopodobniej jakichś tam swoich entuzjastów ma na Przystanku Woodstock).
 
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

Cytat:

Powiedział przedstawiciel gimbazy (ewentualnie studenciak, któremu rodzice "przedłużają młodość"), od którego jest lepsza nawet ławka pod blokiem, bo utrzyma rodzinę...

W przeciwieństwie zapewne do ciebie mam rodzinę i prowadzę małą działalność gospodarczą.
Wiem o czym mówię:
1. zatrudniam ludzi i wiem ile ci ludzie kosztują i ile kasy zabiera "państwo"
2. fajna sytuacja z podatkami, że zanim dostanę płatność za fakturę już muszę lecieć z kasą za Vat i dochodowy do Skarbowego, bo inaczej będą mnie karali.





Jej, tyle wniosków z jednego zdania. Opanuj emocje.

Bosak jest tak samo merytoryczny jak każdy inny polityk. Z tą różnicą, że jego ugrupowanie nigdy nie opuści swojej kanapy. Ja bym go dał do panelu z JKM, dorzucił tam jeszcze Bubla a na przeciwko nim wystawił Szczukę, Biedronia i Oleksego. Na pewno kupiłbym popcorn żeby to obejrzeć.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

KazikHansen napisał/a:
Jaaasiek napisał/a:
Coś czuję, że na kimkolwiek z Ruchu Narodowego byłaby najmniejsza frekwencja w historii :D


Coś czuję, że mógłbyś się poważnie zdziwić. Podejrzewam, że wśród tylu ludzi na woodstocku znalazłaby się niejedna osoba mająca dużo wspólnego z RN i wartościami, które on prezentuje. Nie mówię oczywiście, że należę do ich elektoratu (z tego co wiem, to chyba nie mają żadnego konkretnego programu politycznego). Swoją drogą ciekawi mnie kto miałby pod względem merytorycznym coś ciekawszego do powiedzenia. Krzysztof Bosak, czy taki Rafał Pankowski, który widzi wszędzie faszystów (uprzedzając pytania - przykład Pankowskiego wymyśliłem tak po prostu, kierując się tym, że najprawdopodobniej jakichś tam swoich entuzjastów ma na Przystanku Woodstock).

Taki Pankowski pewnie miałby tak samo mało mądrego do powiedzenia co Bosak czy Zawisza. Jedna skrajność czy druga skrajność - obie to niebezpieczne gówno. Jeden wszędzie widzi faszystów, drugi lewaków. Mało jest wypośrodkowanych polityków w Polsce z neutralnym wobec tych podziałów elektoratem.

Już wolałbym słuchać wynurzeń feministki Środy.
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

Uważam, że Bosak ma dużo mądrego do powiedzenia, a na pewno więcej niż Środa.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

Kefir napisał/a:
Uważam, że Bosak ma dużo mądrego do powiedzenia, a na pewno więcej niż Środa.

Jestem podobnego zdania. Bosak to człowiek mający dużą wiedzę i nie dający się wyprowadzić z równowagi w dyskusji, a na dodatek jego argumenty sprowadzają się do czegoś więcej niż "jest pan zacofany"
 
 
 
MLS  
Coś już napisał
Prawus

Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 50
Skąd: GR-SK
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

Jasiek, wystarczy żebyś obejrzał i przede wszystkim posłuchał co ma do powiedzenia taki Bosak czy Zawisza podczas krótkich debat w programie Tak czy nie, gdzie siada naprzeciwko kogoś o odmiennym położeniu politycznym. Zostają generalnie w całości pożarci na argumenty.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

https://www.youtube.com/watch?v=8YzgT62-CF4

Wrzuciłem pierwszy z brzegu co tylko potwierdziło moją opinię o Zawiszy.

Widziałem z Zawiszę z Bratkowską i Bosaka z Ryfińskim, i się nie dziwię, że po tych filmikach tak wzrosło niektórym ich fanom morale - sorry, zmiażdżyli przeciwników, którzy z natury nie wiedzą o czym gadają...

Poza tym znowu robimy offtop. To jest temat o Środzie, a nie lista życzeń polityków, których (nie) chcemy zobaczyć.
 
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

Bosak jak prawdziwy mąż stanu daje odpór siłom postępu i cywilizacji śmierci. PamiętaMY!
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

pampers napisał/a:
Bosak jak prawdziwy mąż stanu daje odpór siłom postępu i cywilizacji śmierci. PamiętaMY!


Coraz bardziej mam wrażenie że jesteś z karachana -_-
 
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

Bo nie lubię polityków i ich fanbojów?
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

Wnioskuję po ogólnym stylu wypowiedzi i twoich postach ;)
 
 
 
spootnick  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 36
Skąd: mazowieckie
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

pampers napisał/a:
Bo nie lubię polityków i ich fanbojów?


Biedastwo nie lubi polityków...
Na jakim ty świecie żyjesz? Ich decyzje mają bezpośredni wpływ na nasze życie. Chyba, że tatuś i mamusia ci wszystko pod nos podstawiają...

Fanbojem ani tym bardziej politykiem nie jestem, po prostu przeszkadza mi, to że nie mogę żyć w tym kraju na godnym poziomie. A takie idiotki jak Środa odwracają uwagę ludzi od spraw istotnych.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

Dla mnie np. nieistotny jest patriotyzm, wyjaśnienie katastrofy smoleńskiej czy historyczne dzieje. Dla innych to bardzo istotne sprawy. Dla bezrobotnego jest istotna praca, dla bezdomnego dom. Nie Ty decydujesz co dla kogo ma być istotne i co w tym kraju jest najbardziej istotne ogólnie.

Ogólnie temat feminizmu na Woodstocku nie był poruszany, więc widocznie było parcie. Lepiej taka środa niż Bratkowska.
 
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

spootnick napisał/a:
pampers napisał/a:
Bo nie lubię polityków i ich fanbojów?


Biedastwo nie lubi polityków...
Na jakim ty świecie żyjesz? Ich decyzje mają bezpośredni wpływ na nasze życie. Chyba, że tatuś i mamusia ci wszystko pod nos podstawiają...

Fanbojem ani tym bardziej politykiem nie jestem, po prostu przeszkadza mi, to że nie mogę żyć w tym kraju na godnym poziomie. A takie idiotki jak Środa odwracają uwagę ludzi od spraw istotnych.


No mają wpływ i co w związku z tym? Wybór masz między gównem jednym a gównem drugim. Nie lubię politycznej hipokryzji i zakłamania. Wierzę tylko w oddolne działania i inicjatywy oraz od czasu do czasu wybory regionalne.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

pampers napisał/a:
Wybór masz między gównem jednym a gównem drugim.


Wmawiaj sobie dalej :) I nie mówię tu tylko o Korwinie (sensowny program gospodarczy), czy Ruchu Narodowym. Ale uwierz mi że są dobre ugrupowania. No i inna sprawa, że takie gadanie też jest mało mądre, bo kto wie jak by się zmieniły wyniki wyborów gdyby jeden z drugim poszli zagłosować.
 
 
 
MLS  
Coś już napisał
Prawus

Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 50
Skąd: GR-SK
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

To na kogo głosowałeś jeśli można wiedzieć?

@Jaaasiek

Jak ruskie nam wjadą tak jak na Gruzję czy Krym to co zrobisz? Sprawa Smoleńska została rozdmuchana przez media do rangi szopki. Taki był plan, żeby ludziom ten temat wybić z głowy i nie chcieli o nim słyszeć. 96 osób, które zginęły w katastrofie to nie wszystkie, które zginęły w związku z katastrofą. Błasik jednak trzeźwy, teren po katastrofie zaorany i zabetonowany, a wrak rdzewieje i jest rozkradany gdzieś pod jakimś namiotem. Ja nic więcej nie potrzebuje do oceny "naszego" rządu.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

W ostatnich wyborach dałem głosy JKM i UPR, teraz najprawdopodobniej zagłosuję na Partię Libertariańską. Co do tematu Krymu - co Rosjanie tam złego zrobili? Bo o ile się dobrze orientuję to oni tam nawet prawie strzelać nie musieli a ludność Krymu powitała ich z otwartymi rękoma. Ludzie tam wręcz świętowali fakt przyłączenia do Rosji. A sugestie, że Putin ma jakiś interes w szkodzeniu Polsce albo zajmowaniu jej terenów, są mało realne, więc nie polecam głoszenia takich dziwnych teorii, że nam "ruscy" wejdą do Polski - to nie XVIII wiek ani nie Związek Radziecki. I z góry uprzedzam - nie jestem agentem ;)
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

MLS napisał/a:
To na kogo głosowałeś jeśli można wiedzieć?

@Jaaasiek

Jak ruskie nam wjadą tak jak na Gruzję czy Krym to co zrobisz? Sprawa Smoleńska została rozdmuchana przez media do rangi szopki. Taki był plan, żeby ludziom ten temat wybić z głowy i nie chcieli o nim słyszeć. 96 osób, które zginęły w katastrofie to nie wszystkie, które zginęły w związku z katastrofą. Błasik jednak trzeźwy, teren po katastrofie zaorany i zabetonowany, a wrak rdzewieje i jest rozkradany gdzieś pod jakimś namiotem. Ja nic więcej nie potrzebuje do oceny "naszego" rządu.

Dlatego też należy powoływać kolejne komisje z wysoką dietą poselską itp. Ja od samego początku mam w dupie czy to był zamach czy nie, są ważniejsze sprawy np. to, że dzieci w szkołach nie mają co jeść, że lud roboty nie ma czy to, że ze szkół coraz więksi idioci wychodzą.

A Ruskie, póki trzymają się z daleka ode mnie i mojej rodziny to mnie grzeje co zrobią, nie mam zamiaru umierać za flagę, za terytorium czy za nieznajome mi osoby. Życie oddam tylko za bliskich.

Kończę udzielać się na inne tematy niż Środa.
 
 
 
MLS  
Coś już napisał
Prawus

Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 50
Skąd: GR-SK
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

Pytanie o głosowanie kierowałem do pampersa ;) Musiałeś się wkraść ze swoim postem wcześniej. Z kolei jeśli o ruskich chodzi to było to pytanie czysto hipotetyczne z kategorii "co gdyby?" Równie dobrze mógłbym tam wstawić marsjan, ale ruskie są bardziej przyziemne ;)

Bo 80% ludności to przesiedleni rosjanie, ale Krym jest terytorium Ukrainy. Już padła propozycja żebyśmy sobie wzięli nasze przedwojenne tereny ;) Osobiście twierdzę, że Putin to kozak jakich mało i przydałby się taki w Polsce. Ktoś kto będzie dbał o interesy Polski, a nie Berlina, Brukseli i Waszyngtonu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group