Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Niez
Wto 22 Kwi, 2014
Magdalena Środa
Autor Wiadomość
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 18 Mar, 2014   

Tak, przy czym prawo do życia jest zagwarantowane dla każdego i jak dla mnie jest to coś, czego nie można podważyć. Niezależnie od jakości tego życia.
 
 
 
spootnick  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 36
Skąd: mazowieckie
Wysłany: Śro 19 Mar, 2014   

Niestety PW staje się powoli trybuną polityczną dla aktualnego socjalistycznego establishment'u politycznego i medialnego. Kiedyś ASP było ciekawe, a teraz jest to zwykły wiec. Mimo tego wybieram się znów (przyzwyczajenie).
Partii konserwatywno-liberalnych, których jestem zwolennikiem, nie ma w tym kraju albo są marginalizowane. Od razu mówię, że nie nie jestem katolem (kościół katolicki jest bliżej powiązany z Watykanem niż z Polską), nie traktuję PiS'u za partię prawicową.

Na Panią Środę nie przyjdę, bo by mnie krew zalała, o jakich głupotach ci ludzie wygadują. Rozmowy o równouprawnieniu, gejach, itp. (osobiście nie mam nic do nikogo o innych upodobaniach) uważam za mydlenie oczu ludziom i odciągnie uwagi od nadmiernego fiskalizmu i ucisku podatkowego. Owsiakowi też się dostało, akcja ze słoikami z kasą na początku roku, a w tle ustawa o Lasach Państwowych - z siekierą do lasu.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 20 Mar, 2014   

bardzo się cieszę, że prowadzicie politykującą rozmowę i przez 3 strony nie poszło na noże, ale bardzo bym prosił, abyście wrócili do głównego tematu, czyli uwielbianej przez Was lub nie pani z dniem tygodnia w nazwisku. dziękuję
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Śro 26 Mar, 2014   

Jestem na TAK. Nie dlatego, że jestem za. Dlatego, że jestem ANTY.
 
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Pon 31 Mar, 2014   

spootnick napisał/a:
Niestety PW staje się powoli trybuną polityczną dla aktualnego socjalistycznego establishment'u politycznego i medialnego. Kiedyś ASP było ciekawe, a teraz jest to zwykły wiec. Mimo tego wybieram się znów (przyzwyczajenie).
Partii konserwatywno-liberalnych, których jestem zwolennikiem, nie ma w tym kraju albo są marginalizowane. Od razu mówię, że nie nie jestem katolem (kościół katolicki jest bliżej powiązany z Watykanem niż z Polską), nie traktuję PiS'u za partię prawicową.

Na Panią Środę nie przyjdę, bo by mnie krew zalała, o jakich głupotach ci ludzie wygadują. Rozmowy o równouprawnieniu, gejach, itp. (osobiście nie mam nic do nikogo o innych upodobaniach) uważam za mydlenie oczu ludziom i odciągnie uwagi od nadmiernego fiskalizmu i ucisku podatkowego. Owsiakowi też się dostało, akcja ze słoikami z kasą na początku roku, a w tle ustawa o Lasach Państwowych - z siekierą do lasu.


Gdyby nie ucisk podatkowy i lewaki byłbyś zwycięzcą.
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 31 Mar, 2014   

Proszę się zastanowić, dlaczego Magdalena Środa może zostać zaproszona na PW a Pan Janusz Korwin-Mikke spotyka się z odmową. Jeżeli przyjmujemy, że W ASP przyjmujemy polityków, to przyjmujmy wszystkich. Jeśli jednak przyjmujemy tylko niektórych to jest to oczywista i jawna manipulacja, taka sama jak jest nam sprzedawana w TV i innych mediach.
 
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Pon 31 Mar, 2014   

Czy brak JKM spędza Ci sen z powiek? W ogóle całe to Asp jest nudne. Polityków w ogóle nie powinno tam być.
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2014   

Dezz, też mam z tym problem ale chyba trza przyjąć Woodstock z dobrodziejstwem inwentarza. Owsiak, jako syn dwójki milicjantów, będzie zapraszał do siebie tylko tych, których poglądy zaakceptowałaby PeeReLowska milicja a raczej - ich polityczni spadkobiercy. Stąd np. obecność na ASP chyba każdego, któremu swego czasu wypomniano że był kapusiem SB (wałęsa, wołoszański, może i miodek był) ale i tych, którzy rozwalają od środka struktury patriotyczne (boniecki) Swoją drogą, biedny taki np. ksiądz lemański, starał się jak mógł, nawet go lis mianował księdzem roku ale baran jeden zaatakował w okresie woodstokowym i ani nie zdążył przyjąć zaproszenia na rok ubiegły ani - na ten się nie załapie bo lemingi już go zdążyły zapomnieć.
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2014   

Ja uważam, że w przeciwieństwie do Magdaleny Środy JKM szukałby na polu przyszłych wyborców.
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2014   

kizia napisał/a:
Ja uważam, że w przeciwieństwie do Magdaleny Środy JKM szukałby na polu przyszłych wyborców.


W tym zestawieniu - racja. JKM jest czynnym "politykiem" a pani Srodowa nie.

Choć, jak dla mnie jego działalność polityczna na krawędzi dwóch procent, to raczej dodatek do bycia felietonistą politycznym.

Inna sprawa, że z JKM ludziska mogłyby się intelektualnie posprzeczać - większość jest na nie ale miałaby problem w otwartej dyskusji, co pokazują publiczne debaty w tv. U Srodowej dyskusja może przebiegać jedynie podług wzoru: "no jeśli Pan uważa, że kobiety nie zasługują na to by ustawowo być w większości w parlamencie to gratuluję średniowiecznego umysłu. Może i jest pan za tym by Rydzyk dalej prowadził swą rozgłośnię?"
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2014   

JKM mógłby się intelektualnie posprzeczać tylko ze swoimi wyborcami, bo tylko na nich robi on wrażenie. Przypominam słynny eksperyment z kostkami w lodu w TVP, który oparł na nieznajomości pojęć z geografii na poziomie gimnazjum. JKM tylko w ramach kabaretu albo freak show.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2014   

pampers napisał/a:
JKM tylko w ramach kabaretu albo freak show.

W 100% się zgadzam z takim podsumowaniem :)
 
 
 
MLS  
Coś już napisał
Prawus

Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 50
Skąd: GR-SK
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2014   

Dlaczego od razu JKM? Może trzeba powoli, bez skrajności. Osobiście widziałbym Artura Zawiszę.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2014   

No ja chyba jednak bym wolał JKM od Zawiszy, ale to takie moje skromne zdanie.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2014   

Zawisza osobą bez skrajności? To był żart, ironia czy 1 kwietnia?
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2014   

Jak już ktoś proponuje Ruch Narodowy, to wg. mnie najciekawszą osobą do zaproszenia jest Krzysztof Bosak.
 
 
 
Elsanka  
Rozkręca sie


Dołączyła: 24 Sie 2013
Posty: 147
Skąd: śląsk
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2014   

Niech zaproszą Urbana!

A co do Środy, to w sumie sama nie wiem, bo chyba na Woodstock się nie nadaje. Zbyt ostra retoryka i zbyt skrajne poglądy.
Wolałabym, żeby na ASP pojawiali się rzeczywiście ludzie związani ze sztuką, kulturą, ale też podróżnicy (ale nie mówię tu o Cejrowskim, który w każdą swoją wypowiedz wplata politykę), ekonomiści, sportowcy, naukowcy - ogólnie ludzie, którzy mają coś ciekawego do opowiedzenia. Natomiast teraz ASP idzie w całkiem inną stronę - w stronę polityki, dziennikarskiego chamstwa i ludzi, którzy brylują w mediach, a tak naprawdę na niczym się nie znają.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2014   

KazikHansen napisał/a:
Jak już ktoś proponuje Ruch Narodowy, to wg. mnie najciekawszą osobą do zaproszenia jest Krzysztof Bosak.


Faktycznie, z głównych twarzy Ruchu Narodowego on najlepiej by się na Woodstocku odnalazł.
 
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

Elsanka napisał/a:
Niech zaproszą Urbana!

jestem za, nawet jeśli to żart. jak nigdy nie byłem w asp i się raczej nie wybieram, to na urbana bym na pewno poszedł
 
 
MLS  
Coś już napisał
Prawus

Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 50
Skąd: GR-SK
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

Urbana to do pierdla powinni wsadzić. Czerwona szmira i tyle.


Kefir napisał/a:
KazikHansen napisał/a:
Jak już ktoś proponuje Ruch Narodowy, to wg. mnie najciekawszą osobą do zaproszenia jest Krzysztof Bosak.


Faktycznie, z głównych twarzy Ruchu Narodowego on najlepiej by się na Woodstocku odnalazł.


Oczywiście zgadzam się z wami, ale nie chciałem podawać tego nazwiska ze względu na słynne pięć piw ;)
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

Huh, za dużo tego na Woodsie. Imo, spotkania w ASP powinny być z muzykami, aktorami, malarzami, reżyserami - wszystkimi, byleby nie pierożyli o polityce.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime