Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Niez
Wto 22 Kwi, 2014
Magdalena Środa
Autor Wiadomość
Ingenue  
Rozkręca sie

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 104
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 13 Mar, 2014   Magdalena Środa

<mało subtelne ctrl c + ctrl v z Wikipedii> dr hab., polska profesor nadzwyczajna filozofii Uniwersytetu Warszawskiego[1], członkini Komitetu Etyki Polskiej Akademii Nauk[2]. Etyk, filozof, publicystka, feministka – zajmuje się historią idei etycznych, etyką stosowaną, filozofią polityczną i feministyczną oraz problematyką kobiecą.

Ja hejtuję. Owsiak zaprasza prawie wyłącznie dziennikarzy lewicowych.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 13 Mar, 2014   

Taaa, bo prawicowi to się w drzwiach od swych redakcji duszą, żeby jako pierwsi przyjechać na "lewacki, promujący satanizm, narkotyki i nastroje antypatriotyczne", festiwal.

Zapraszamy z powrotem na ziemię.
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Czw 13 Mar, 2014   

Można zapraszać ludzi mniej skrajnych. Również hejtuję.
Środa to obok Hartmana największe umyslowe dno, jakie można obecnie spotkać w tv w roli 'eksperta'.

Poza tym Panie Jaaaśku, mylisz Pan prawicowość z PiSem i Katolandem. ;)
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Czw 13 Mar, 2014   

Znowu wszechobecna chora lewacka propaganda...
Oby powtórzyła się historia z Miecugowem, tylko zamiast jakiejś tabliczki - jajka, dziesiątki, setki jajek... Taki "event" mi się marzy.
 
 
Ingenue  
Rozkręca sie

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 104
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 13 Mar, 2014   

Nie chodzi o zapraszanie dziennikarzy Republiki TV, ale można chyba kogoś kto nie jest ukierunkowany w tak oczywisty sposób. Zapraszanie ludzi takiego pokroju to pójście na łatwiznę 'zaprośmy tych, którzy dobrze o nas powiedzą' ;)
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 13 Mar, 2014   

Tasior napisał/a:
Znowu wszechobecna chora lewacka propaganda...
Oby powtórzyła się historia z Miecugowem, tylko zamiast jakiejś tabliczki - jajka, dziesiątki, setki jajek... Taki "event" mi się marzy.

Uważaj, żeby Ciebie również ktoś tak w ten sposób nie potraktował internetowy zabijako... Chyba nie pamiętasz co w końcu było z Miecugowem.

W ogóle czego się spodziewasz po festiwalu z lewackimi ideami, śmieszy mnie to.
Ingenue napisał/a:
Nie chodzi o zapraszanie dziennikarzy Republiki TV, ale można chyba kogoś kto nie jest ukierunkowany w tak oczywisty sposób. Zapraszanie ludzi takiego pokroju to pójście na łatwiznę 'zaprośmy tych, którzy dobrze o nas powiedzą' ;)

Lepiej zaprosić tych, którzy będą cacy na Woodstocku a potem napiszą kłamstwa o festiwalu, jak zwykle ;)
Vorathiel napisał/a:
Można zapraszać ludzi mniej skrajnych. Również hejtuję.
Środa to obok Hartmana największe umyslowe dno, jakie można obecnie spotkać w tv w roli 'eksperta'.

Poza tym Panie Jaaaśku, mylisz Pan prawicowość z PiSem i Katolandem. ;)

Faktycznie, portale typu niezalezna.pl mają tyyyyyle wspólnego z PiS i katolandem... W ogóle "niezalezna" w nazwie rozśmiesza mnie do łez :D Proszę o przykłady tych neutralnych prawicowych dziennikarzy.

Ja na Środę na pewno nie pójdę, nie po drodze mi z nią, ale skoro chcieli zaprosić, ich sprawa. Mam nadzieję, że jeśli nie daj boże znajdzie się jakiś frajer, który spróbuje powtórki z Miecugowa, to go Niebiescy odpowiednim butem potraktują.
 
 
 
Ingenue  
Rozkręca sie

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 104
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 13 Mar, 2014   

zapraszanie dziennikarzy ma chyba na celu zapoznanie się z ich pracą itd. dlaczego wiec nie zaprosić kogoś z Polsatu? to nie jest co prawda prawicowe, ale już bardziej neutralne niż Środa, Lis itd. Albo w ogóle wykluczyć dziennikarstwo, bo jest na żenującym poziomie.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 13 Mar, 2014   

Z poziomem dziennikarstwa to się zgodzę, już wolałbym jakichś ciekawych blogerów. Problemem w zapraszaniu ludzi ze strony nieprzychylnej J. Owsiakowi jest to, że przeważnie te zaproszenia pozostają bez odzewu lub spotykają się z dezaprobatą.
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw 13 Mar, 2014   

Pani Środa jest dla mnie zbyt hardcorowa więc się nie przejdę do ASP żeby jej posłuchać. A wy sobie hejtujcie, to tak wiele zmienia <3 ;) Jurek na pewno weźmie to pod uwagę xD
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 13 Mar, 2014   

No ja hejtuję również. Feministka będąca jednocześnie doktorem habilitowanym (bo profesor nadzwyczajny to w zasadzie doktor habilitowany, wyróżniony przez jakąś tam uczelnię) filozololo? Nie mówię oczywiście że filozofia nie może być wartościowa, bo akurat spotkałem genialnych wykładowców tego przedmiotu. Myślę jednak, że pani Środa jest średnio trafiona. Mnie tam nie będzie :D
 
 
 
Bochenek  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 44
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Czw 13 Mar, 2014   

Na pewno się nie wybiorę. Dno, dno, dno.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Czw 13 Mar, 2014   

Korwin chciał ale Owsik go nie chciał, więc jednak są tacy z prawej strony, którzy chcieliby przyjechać na Woodstock.
A co do Środy to smuteczek na całej linii :/

A tak poza tym ;)

 
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Czw 13 Mar, 2014   

Z całą swoją tolerancją i zamiłowaniem do pokoju, muszę powiedzieć, że panią środę bym chętnie obił kijem :) Jestem przeciwko polityce na woodstocku, a fakt, że Owsiak zaprasza na wooda osoby o tak skrajnych poglądach to wg mnie jakaś pomyłka... Nie podoba mi się to zupełnie
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 13 Mar, 2014   

A mi się podoba. W końcu jestem "lewakiem" na "lewackim" festiwalu BUAHAHA:P Lepiej Środę niż Rydzyka:D
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Pią 14 Mar, 2014   

Wolałbym usłyszeć Rydzyka niz Środę.


Co ja gadam i tak bym nie poszedł na jedno ani na drugie.
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Pią 14 Mar, 2014   

A mi ona jak najbardziej pasuje, a mimo to pewnie nie pojde. Za to na skrajnego katoprawiczka bym poszedl posluchac jego reakcji na jak niektorzy zwa''lewacki'' festiwal.
Jego swietobliwosc Terlikowski, byl zaproszony i nie skorzystal, bo woli nie znac i oceniac.
A zachowanie kogokolwiek, jak w przypadku Miecugowa, w stosunku do goscia ASP, jest sku..synstwem, bez wzgledu na to jak sie nie zgadzamy z mowca. I taki cham powinien dostac ojcowskiego kopa w ryj.
 
 
Ingenue  
Rozkręca sie

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 104
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 14 Mar, 2014   

tak, Terlikowski i Macierewicz odmówili, ale zauważcie w jakich okolicznościach zostali zaproszeni, większość odmówiłaby w takim przypadku. Stronniczość w wybieraniu gości na ASP jest rażąca, jeszcze Korwin-Piotrkowska, Meller i jest dream-team. Pocieszająca w tej sytuacji jest reakcja ludzi, którzy nie nabrali się na przebojowość, otwartość, pośmiejmy się z PiSu, gender <3 Magdaleny Środy. Ta pani nawet nie potrafi uczestniczyć w dyskusjach.
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Pią 14 Mar, 2014   

Prawda jest taka, ze nikt nikogo nie zmusza do chodzenia na wyklady. Idzie kto chce i kiedy chce. Tak samo jak sie zaprasza przedstawicieli kosciolow, tak samo przeciwnicy religii maja prawo glosu, a slucha i wierzy im kto chce.
Sroda nie potrzebna jest by sie smiac z PiSu, bo to mozna zawsze i wszedzie ;)
A co do dzender, to podobno ktos go widzial....
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 14 Mar, 2014   

W końcu Woodstock to "lewacki" festiwal;P
 
 
 
Karlik  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 7
Skąd: Mikołów
Wysłany: Pią 14 Mar, 2014   

Kurde...rozumiem zaprosić "lewaka" - bo taki powoli charakter ASP, rozumiem zaprosić "prawaka" - tak dla odmiany i kontrastu, ale Środę...? Nie. Co to to nie.
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Sob 15 Mar, 2014   

No właśnie z "lewackością" festiwalu trzeba walczyć, bo powinien być w 100% apolityczny!
Na cholerę jakieś wyrażania poglądów, jak podczas tego tygodnia można właśnie się od tego gówna odłączyć.
Do tego wielu potencjalnych uczestników odstrasza ta cała lewa otoczka a promowanie jeszcze takich osób jak ta femi****** (cenzura bo to brzydkie słowo) na pewno nie przyniesie niczego dobrego...
Albo obchodzenie 1 sierpnia, albo chore poglądy. Niech się Owsiak zdecyduje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group