Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Gastronomia na PW 2014
Autor Wiadomość
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 07 Maj, 2014   

Poza tym woda była też w Lidlu ;p Cieplejsza, ale zawsze coś.
 
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Śro 07 Maj, 2014   

pakulsky napisał/a:
Woda była sprzedawana u Harego Kryszny, po lewej stronie od żarła. Nie pamiętam ceny, ale nie była jakoś specjalnie droga.

Krysznowcy bezbożnicy. Podczas koncertu Zielonych żabek dziewczyna się źle poczuła, więc poszedłem poprosić, żeby dali mi trochę wody dla niej. Akurat nie miałem przy sobie pieniędzy, jakieś drobniaki tylko. Dopiero trzecia z kolei zapytana kobieta sprzedająca żarło dała kubek wody, za złoty coś. I to tylko dlatego, że kolega znał rosyjski i z nią pogadał.
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Śro 07 Maj, 2014   

nie mam pleców napisał/a:

Krysznowcy bezbożnicy. Podczas koncertu Zielonych żabek dziewczyna się źle poczuła, więc poszedłem poprosić, żeby dali mi trochę wody dla niej. Akurat nie miałem przy sobie pieniędzy, jakieś drobniaki tylko. Dopiero trzecia z kolei zapytana kobieta sprzedająca żarło dała kubek wody, za złoty coś. I to tylko dlatego, że kolega znał rosyjski i z nią pogadał.


Już abstra chując od bezbożnictwa harrego K., któren tu z Rosji przyjeżdża w interesach, to woda - jest w kranach.

Ta woda jest zdatna do picia. Gdyby nie była, P.T. organizatorzy wystawiali na bezpośrednie niebezpieczeństwo setki tysięcy potencjalnych (i dziesiątki tysięcy -kinetycznych) jej spijaczy. P.T. organizatorzy za żadne skarby nie pozwoliliby sobie na ryzyko w tym zakresie.

Pijcie tę wodę. Poza tym - jedzcie śliwki prosto z drzewa, biegajcie boso, przytulcie czasem kota z ulicy. Pozwólcie przyszłym pokoleniom zachować fenotyp, który nie będzie padał trupem w momencie jakiejkolwiek interakcji z przyrodą nieowiniętą w plastik
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Czw 08 Maj, 2014   

Zazwyczaj kupowałem baniak w Lidlu, ale nie raz piłem kranówke i to w dużych ilościach. Nic mi nie było, a nawet bardziej mi smakowała niż butelkowa. Śmieszy mnie to, że wszyscy wokół są tacy sterylni. Komuś coś na podłoge upadnie i od razu sru do kosza, dotknie czegoś już rąsie myje itd. Rozumiem higiena, zdrowie, ale trzeba troche z tymi bakteriami poobcować. Też mi brudasy <haha>
 
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Czw 08 Maj, 2014   

MWzWM napisał/a:
Już abstra chując od bezbożnictwa harrego K., któren tu z Rosji przyjeżdża w interesach, to woda - jest w kranach.

To ja wiem, wtedy akurat przez sytuację musiałem musiałem prosić harrego o wodę, ale na co dzień też żywiłem się kranówą. Dlatego też nie mogłem pojąć jak można sprzedawać zwykłą wodę po 4zł w gastronomii
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Czw 08 Maj, 2014   

tsa...baniak z lidla... u nas prawie sie zagotowal w namiocie. mialam z pokemonami plan wrzucic do niego parowki...
 
 
 
MooruśPotworuś  
Forumowy prawiczek
Tempy Hói


Wiek: 29
Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 7
Skąd: Gorzów Wlkp
Wysłany: Czw 08 Maj, 2014   

Nie wiem czy ktoś już napomniał, ale Jurek obiecał w tym roku dwa stoiska z gastronomią. Obok Kryszny i tam gdzie zawsze.
 
 
 
NieMamMydła  
Forumowy prawiczek


Wiek: 39
Dołączył: 23 Sie 2013
Posty: 9
Skąd: Łódź, Kraków
Wysłany: Czw 08 Maj, 2014   

Ja żem butelki z wodą, konserwy jakieś chował pod namiot. Tam zawsze było chłodno (o ile namiot był rozbity w lasku).
A wiadomo już kiedy zostanie ogłoszone kto będzie prowadził gastronomię w tym roku?
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Pią 09 Maj, 2014   

MooruśPotworuś napisał/a:
Nie wiem czy ktoś już napomniał, ale Jurek obiecał w tym roku dwa stoiska z gastronomią. Obok Kryszny i tam gdzie zawsze.


I bardzo ziomka popieram, bo popylanie z jednego końca pola na drugi do gastro w upale, który lubi na woodstocku panować (zwłaszcza rok temu) było męczące, a tak to każdy będzie miał w miarę blisko czy to do jednego punktu, czy do drugiego.
 
 
klystofer  
Rozkręca sie
Berbeć


Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 103
Skąd: Goa, Indie
Wysłany: Sob 10 Maj, 2014   

w miarę blisko aby postać w kolejkach masz na myśli? :>
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Sob 10 Maj, 2014   

Ja nie wiem, gdzie wy mielicie te kolejki. Kiedy nie poszedłem nie było więcej niż 5-7 osób przede mną, i to chyba było max, bo normalnie to 2-3. No chyba, że to nazywacie tymi wielkimi kolejkami, ale w takim wypadku to ja już nic nie wiem :P
 
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Sob 10 Maj, 2014   

Po raz kolejny popieram przedmówcę. Również nie spotkałam się z żadnymi gigantycznymi kolejkami zarówno rok temu jak i w 2012
 
 
xXXxGumisxXXx  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 253
Skąd: Głogów
Wysłany: Sob 10 Maj, 2014   

Rok temu gastro było prawie cały czas puste, bo nie ukrywajmy, menu nie było jakieś super, przynajmniej mnie nie powaliło na kolana :P
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Sob 10 Maj, 2014   

Dla mnie tylko lepiej, bo właśnie kolejek nie ma, a szama to szama. Nie dla jedzenia tam jeżdżę :P
 
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Sob 10 Maj, 2014   

bedzie dobrze!
 
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Nie 11 Maj, 2014   

MooruśPotworuś napisał/a:
Nie wiem czy ktoś już napomniał, ale Jurek obiecał w tym roku dwa stoiska z gastronomią. Obok Kryszny i tam gdzie zawsze.


Ale by było fajnie gdyby oba stoiska miały różnych, konkurujących ze sobą "przed Się biorców"
 
 
CheshireCat  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 03 Cze 2014
Posty: 15
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 05 Cze, 2014   

jak do tej pory zawsze raz udawało mi się zajść do strefy gastro, ale potem zawsze wolałęm nawet kryszne ;P
ciekawe czy w tym roku szama będzie taka jak zawsze - "da się zjeść, a do miasta ta daleko-niech będzie"
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 35
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 05 Cze, 2014   

Ej, nie zawsze była zła gastronomia. Bodajże w 2011 roku była dobra szama w gastro i ceny były adekwatne do tego co na talerzu.
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw 05 Cze, 2014   

W 2011 roku były ogromne porcje żarcia. Mieli też wtedy najlepsze ziemniaczki z kefirem (dużo koperku, dużo młodych ziemniaczków i duże opakowanie kefiru za małą cenę) i schabiczka. Oby po błędach w 2013r. wróciło dobre gastro!
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 35
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 05 Cze, 2014   

No już nie mówiąc o pierogach <rotfl3> za 6zł chyba były
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 05 Cze, 2014   

Pamiętam, jak zostaliśmy do 18 na polu po Woodzie, a do 14-15 gastro było czynne i za pół ceny jakoś wszystko... Mega porcje... to pierogi na śniadanie, hot-dog na obiad... :D I robili hamburgery w bułkach od kebaba, a kebaby z mięsem od hamburgerów :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group