Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Gastronomia na PW 2014
Autor Wiadomość
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

wyp*****cie kotleta z zarcia i żreć. problem..
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

Wege zawsze będą narzekać, tak długo jak jest jakiekolwiek mięso w menu... I próbować innych przekonać że jedzenie mięsa to zło.
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

tylko nie sołtysik napisał/a:
wyp*****cie kotleta z zarcia i żreć. problem..


ja przygarne kotleta jak cos !!! :))
 
 
 
vvv  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 53
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

Tyle niechęci wobec ludzi, którzy wyrzekają się czegoś, by istnieć mogło coś, a raczej ktoś... niee

Niezłe pieprzenie jest na temat tego że wege tyle wydają. A niech każdy sobie odpowie na pytanie, co jest droższe, siatka szynki czy siatka warzyw? Ile kosztują kebaby, hamburgery? Chyba tyle ile kosztuje spory słoik jakiegoś zdrowego mazidła, którym można posmarować 3-4 bułki.
Nie mówiąc już o tym że najpopularniejsze w sklepach wege pasztety i najbardziej dostępne wydaje firma Sante i chodzą po ok 3zł.
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

pampers napisał/a:
kizia napisał/a:
No tak, powinno być jeszcze całe extra menu dla wege


Nie widzę w tym nic dziwnego. W moim obozie na 12 osób 9 nie je mięsa w tym troje jest weganami. Bierzemy kuchenki i swoje żarcie, ale nie każdy z tych kilkuset tysięcy ma taką możliwość.

W moim nie ma wegan, czasem przyjeżdża jedna wegetarianka (1/20 osób?). Więc taką statystykę to o kant dupy...
Wegetariańskie są 2 zupy z trzech, pierogi, naleśniki, makaron z sosem serowo-brokułowym, kasza gryczana, ziemniaczki, kukurydza gotowana i owoce (w zasadzie połowa menu). Poza tym jest Kryszna. Według mnie naprawdę nie ma na co narzekać - na innych imprezach ciężko znaleźć cokolwiek bezmięsnego. Skoro nie ma super extra menu dla wege, to znaczy że się to kompletnie nie opłaca. Nie mówiąc o tym, że duże menu to większa ilość odpadów i większy kłopot.
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

Ktoś z mojej ekipy, Woodstockowiec od zawsze, twierdził w zeszłym roku, że pamięta czasy gdy krisznowate jedzenie wydawano za darmo. Było tak?

A jeśli tak było, to doktoranci z ekonomii powinni zastanawiać się czemu to poszło w 8 złotych zamiast - w różnorodność
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

Akurat o odpady bym się nie martwił. Wystarczy udostępnić kubły przeogromnej, podle dyskryminowanej grupie freeganów. Wegetarianom by nie pasowało nawet jakby 75% menu było bezmięsne. Przecież biedacy muszą patrzeć jak jakiś barbarzyńca wpierdziela kiełbase w bułce zamiast sojowej parówy.
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

Kothaar napisał/a:
Akurat o odpady bym się nie martwił. Wystarczy udostępnić kubły przeogromnej, podle dyskryminowanej grupie freeganów. Wegetarianom by nie pasowało nawet jakby 75% menu było bezmięsne. Przecież biedacy muszą patrzeć jak jakiś barbarzyńca wpierdziela kiełbase w bułce zamiast sojowej parówy.

Freeganie mają mnóstwo żarcia do zebrania w obrębie całej gastro-wioski i krisznowców ;)
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

boksu napisał/a:
Wege zawsze będą narzekać, tak długo jak jest jakiekolwiek mięso w menu... I próbować innych przekonać że jedzenie mięsa to zło.

Dawno nie slyszalem wiekszego ''steku'' :0 bzdur.

kizia napisał/a:

Wegetariańskie są 2 zupy z trzech,
....
Skoro nie ma super extra menu dla wege, to znaczy że się to kompletnie nie opłaca. .


Skad info ze zupy sa wege? Szczerze watpie. Kostka rosolowa robi sprawe/

Wyciagniecie kotleta z bulki nie zalatwia sprawy. Wbrew obiegowej opini jedzenie wegetarianskie moze byc zajebiscie smaczne i mowie to jako zagozaly miesozerca. Trzeba miec fantazje.
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

Macie jeszcze piwo. Piwo nie ma mięsa!
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

benyk33 napisał/a:
boksu napisał/a:
Wege zawsze będą narzekać, tak długo jak jest jakiekolwiek mięso w menu... I próbować innych przekonać że jedzenie mięsa to zło.

Dawno nie slyszalem wiekszego steku bzdur.

kizia napisał/a:

Wegetariańskie są 2 zupy z trzech,
....
Skoro nie ma super extra menu dla wege, to znaczy że się to kompletnie nie opłaca. .


Skad info ze zupy sa wege? Szczerze watpie. Kostka rosolowa robi sprawe/

Wyciagniecie kotleta z bulki nie zalatwia sprawy. Wbrew obiegowej opini jedzenie wegetarianskie moze byc zajebiscie smaczne i mowie to jako zagozaly miesozerca. Trzeba miec fantazje.


Z fb


Zdarza mi się przygotowywać dania bez mięsa, ale szczerze mówiąc żadne z nich nie leży blisko czołówki ulubionych dań.
A swoją drogą - chyba nie oczekiwałeś fantazji po wiosce Gastro na Festiwalu? No szkoda, że nie ma krewetek w tempurze ;__;
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

Już nie przesadzajcie, są wegetarianie i wegetarianie ;) Sama jestem i nie mam zamiaru zaglądać komuś do talerza. Ktoś chce jeść mięso, to je, ja nie chcę i nie jem. :)

Menu nawet fajne, każdy znajdzie cos dla siebie :D
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

Wkurwia mnie to dorabianie ideologii wegetarianizmowi. Rozumiem, że mają taki mają styl życia, ale nie muszą wkoło wszystkim mięsa obrzydzać i wmawiać, że jest be. Będę wpierdalać krowy, świnie i kurczaki, bo po to w końcu są. Są zajebiste w smaku, a do tego ze skóry wychodzą fajne buty i ramoneski;D

BTW. A z mięsa ludzkość nigdy nie zrezygnuje. Co najwyżej będziemy jeść mięso z próbówki.
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

Ja nie mam nic do wegetarian, podobnie jak do żadnej innej grupy która nie zahacza o fanatyzm. Bo jak ktoś zacząłby do mnie krzyczeć, że jestem zła i zabijam zwierzątka to po pierwsze zapytałabym, czy nie ma nic ze skóry (a często wielcy obrońcy noszą buty z martwej fauny) i czy przypadkiem nie zdarza się jej/jemu spożywać leków (wszystkie przechodzą badania przedkliniczne na zwierzętach).
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

Głupie rolnictwo... Gdyby nie to, dalej byśmy wpierdalali mięso i nawet nie byłoby mowy o zostaniu wege...
 
 
 
matek697  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Lip 2014
Posty: 4
Skąd: 49300
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

To jest temat o gastronomii na PW 2014 czy o wegetarianizmie i jego sensie?
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

Tak jak niektórzy wegetarianie biadolą, tak mi się często zdarza, ze ktoś wręcz na mnie krzyczy i każe jeść mięso, bo jak to tak nie zjesc kebsa na miescie, co najmniej jakbym popełniała przestępstwo <rotfl3> Czasami działa w dwie strony :D

A tak wracając do tematu, to fajnie ze będą jakies owocki :) ideolo na ten gorąc
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

bolczita napisał/a:

A tak wracając do tematu, to fajnie ze będą jakies owocki :) ideolo na ten gorąc


Arbuz w Tesco <3
 
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

Alkoarbuz!!!
 
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

Z roku na rok cena większa ma porcje mniejsze :-( no cóż
 
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Pon 21 Lip, 2014   

Arbuzy ciągle tak samo duże! <haha> co do porcji racja, ktoś kto ma pojemny brzusio może złapać bankruta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime