Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Gastronomia na PW 2014
Autor Wiadomość
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Pon 14 Kwi, 2014   

Jedyne co dobre bylo z gastro to wielka kielbasa z bulka w 2012 roku :) Ceny sa przesadzone.. Lepiej isc do Lidla lub Krishny.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 14 Kwi, 2014   

ooooo pizzerenki z lidla to ewidentny smak woodstocku 2013;]
 
 
 
Marg!tta666  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 438
Skąd: Bojanowo
Wysłany: Pon 14 Kwi, 2014   

Sister Midnight napisał/a:
ooooo pizzerenki z lidla to ewidentny smak woodstocku 2013;]

Mam nadzieje, że w tym roku też będą :D
 
 
 
Elsanka  
Rozkręca sie


Dołączyła: 24 Sie 2013
Posty: 147
Skąd: śląsk
Wysłany: Pon 14 Kwi, 2014   

Mazu napisał/a:
Elsanka, kawa mrożona to nie było nic szczególnego - raczej taki smak Woodstocku i naprawdę idzie ją odtworzyć ;)


Pewnie tak, ale tak jak mówił Kefir, przy takim upale to smakowało x100 lepiej. Wtedy nawet zwykła zimna woda od Krishnowców smakowała lepiej niż zazwyczaj.
 
 
brd  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 80
Skąd: Maków Podhalański
Wysłany: Pon 14 Kwi, 2014   

No trzeba będzie coś więcej popróbować w tym roku, bo jak sobie przypomniałem o zeszłorocznej sraczce po kanapce z gulaszem angielskim w puszce, który smakował jak whiskas i leżał dwa dni w nabuzowanym celsjuszami namiocie to aż mi się srać zachciewa. :D
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 14 Kwi, 2014   

brd napisał/a:
No trzeba będzie coś więcej popróbować w tym roku, bo jak sobie przypomniałem o zeszłorocznej sraczce po kanapce z gulaszem angielskim w puszce, który smakował jak whiskas i leżał dwa dni w nabuzowanym celsjuszami namiocie to aż mi się srać zachciewa. :D


Jezu, aż mi się niedobrze zrobiło jak sobie o tym pomyślałam..

a co do kawy zgadzam się z Elsanką i Kefirem, może nic szczególnego, ale smakowała najlepiej na świecie w tym upale :D
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Pon 14 Kwi, 2014   

O boże, pamiętam gastronomię w 2008 :D Zajebista i takiej oczekuję. A jak nie... cóż... kuchenka gazowa już zaklepana, będziemy sobie sami gotować. Tesco daleko nie jest, bo ten Lidl, to pamiętam, że ubogi w asortyment.
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

W sumie temat dość gastronomiczny, więc wrzucę tutaj aby nie zaśmiecać foruma nowymi tematami.

Cytat:
Na Lubuskiej Łące będzie też... prawdziwa pasieka z ulami. (...)miodem będzie mógł się poczęstować każdy chętny.


http://www.gazetalubuska....K01%2F140419649

O.o
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

A miód pitny będzie? Jeżeli tak, to jedna z najcudniejszych wieści. Tylko nie można tego za dużo wypić, co by się nie zasłodzić :D
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

a tego to nie wiem :) Ale ta prawdziwa pasieka z pszczołami mnie przeraża :P
 
 
pakulsky  
Coś już napisał

Wiek: 43
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 56
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

_Szajba_ napisał/a:
udowodniono, że rośliny też maja uk.lad nerwowy więc i ból odczuwają. Wegetarianinie - miej sumienie, wpierdalaj kamienie. Co do gastro to i tak tam będe jadł i tak więc nie bardzo się iteresuję tym co tam bedzie.


Po co takie teksty? jaki jest sens kłótni tutaj? ja jem to co jem, Ty jedz to co lubisz i jest O.K.

-------
Najlepiej było kiedy nie było monopolu jednej firmy na Gastro woodstockowe. Wtedy każdy sprzedawca starał się by jakość i cena były jak najlepsze i żeby to do niego ustawiały się długie kolejki.
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

A ja się nie klucę. Widziałem mem z tym tekstem na fb 2 minuty przed przeczytaniem teojego postu i tak jakoś samo się napisało :D Dla mnie każdy może jeść co chce. Nawet gruz, jak mu tak wygodnie :D
 
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

W tym roku bierzemy butlę z gazem. Wiem że to niezgodne z regulaminem jednak bhp w wiosce mamy na całkiem niezłym poziomie. Powinno to rozwiązać problemy cenowymi na gastro które czasem są z kosmosy, niestety nie idzie za tym jakość jedzenia.
 
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

brd napisał/a:
No trzeba będzie coś więcej popróbować w tym roku, bo jak sobie przypomniałem o zeszłorocznej sraczce ...


chyba więcej osób tak miało, bo toje to są tak osrane czasem, że <olaboga> jeszcze tylko na suficie "kuponu" nie widziałem

na głowny posiłek będę się starał dotrzeć na miasto, a gastronomia będzie dodatkiem
jedzenie jednak ważna sprawa, gdy człowiek zatraca się przez kilka dni z rzędu toteż moim skromnym zdaniem jakość gastronomii powinna być kluczową kwestią zaraz po artystach i wiosce piwnej :D aa i jeszcze dostawa gratis do 2km <z jezorem>

jeszcze mi się przypomniało, że raz dobrze zjadłem jak byłem oddać krew i dostawało się obiad wtedy, chyba to było w 2012...

co do pasieki, fajna sprawa choć pszczół jako takich nie lubię i puchnę aż nadto po ugryzieniu :/ może miód będzie i wspomniany pitny też :) i taka ciekawostka ->>
miód się nie psuje
może też będą warsztaty z robienia świec z wosku pszczelego, na pewno bym tam był, baa mógłbym prezentować, bo znam temat z autopsji :)) a co tam pochwalę się :D

 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

malkontent napisał/a:

chyba więcej osób tak miało, bo toje to są tak osrane czasem, że <olaboga> jeszcze tylko na suficie "kuponu" nie widziałem


Ja niestety widziałam... Chociaż to raczej musiał być przewrócony toi i potem postawiony. Jakkolwiek - niefajny widok.

W kwestii gastro - naprawdę tęskni mi się za 2011 ;p
 
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Śro 16 Kwi, 2014   

przepraszam za offa, ale mazu... przez ciebie wchodzac do toja bede patrzec do gory.. ; / ; dd
 
 
 
magius  
Rozkręca sie
m000OOOOooOOO000ooo


Wiek: 34
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 241
Skąd: Legnica
Wysłany: Śro 16 Kwi, 2014   

malkontent napisał/a:
może też będą warsztaty z robienia świec z wosku pszczelego, na pewno bym tam był, baa mógłbym prezentować, bo znam temat z autopsji :)) a co tam pochwalę się :D

Te świece, które pokazałeś to nie do końca się świecami.
Prawdziwe odlewa się z wosku pszczelego i mają różniste kształty, a te co zaprezentowałeś to są zwinięte z węzy pszczelej <haha>
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Śro 16 Kwi, 2014   

Z gastronomii mało korzystam, bo też mam kuchenkę. Chciałbym tylko aby ceny były korzystniejsze (a przynajmniej żeby nic nie zdrożało), większy wybór i różnorodność (menu z 2013 to była jakaś porażka) i żeby jakość była adekwatna do ceny, bo z tego co słyszałem to ostatnio z tym jest problem. Marzy mi się jeszcze powrót do kilku firm gastronomicznych aby była konkurencja, ale to se ne vrati :((
 
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Śro 16 Kwi, 2014   

magius napisał/a:
Te świece, które pokazałeś to nie do końca się świecami.
Prawdziwe odlewa się z wosku pszczelego i mają różniste kształty, a te co zaprezentowałeś to są zwinięte z węzy pszczelej <haha>

Nie do końca rozumiem, czy chodzi Ci o to, że nie są świecami, bo są z węzy pszczelej, a nie z wosku pszczelego? sorry za off...

A co do cen i jedzenia, to myślę, że nawet ceny w granicach 15-20zł dałoby się przyjąć i nie byłyby wygórowane za konkretne jedzenie, za jeden posiłek, ale którym faktycznie można sobie pojeść. Wiadomo, że żołądek żołądkowi nie jest równy, ale porcje powinny być solidne.
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Śro 16 Kwi, 2014   

Ja tam nigdy nie zrozumiem marudzenia na gastro. Nie pasuje, to nikt nikogo nie zmusza do jedzenia w tych budach. Mozna sobie ugotować coś samemu, iść na miast czy jeść na zimno słoiki z lidla. Ewentualnie, jak kto cygan to nich żre gruz :D
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Śro 16 Kwi, 2014   

_Szajba_ napisał/a:
Ja tam nigdy nie zrozumiem marudzenia na gastro. Nie pasuje, to nikt nikogo nie zmusza do jedzenia w tych budach. Mozna sobie ugotować coś samemu, iść na miast czy jeść na zimno słoiki z lidla. Ewentualnie, jak kto cygan to nich żre gruz :D

I na piwo też nie? Przecież można kupić browary gdzie indziej. W sumie po co mówić, że kranów za mało i toie usyfione - można pójść się wykąpać w jeziorze, a srać do woreczka ;)
Gastro jest częścią pola, skoro Woodstockowicze się tam żywią, to mają prawo je oceniać. To czy ktoś weźmie to pod uwagę - nie wiadomo, ale jeśli jest możliwość że nasz głos coś zmieni, to czemu nie pisać o naszych oczekiwaniach?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group