Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
DZIWNA SPRAWA :D
Autor Wiadomość
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Qezzy napisał/a:
Azunoth napisał/a:
Qezzy napisał/a:
A tak serio, nie wolno winić wnuków za grzechy dziadków.


A synów za grzechy ojców?


Na pewno matki za rozmiar piersi córek.

O ile Ukraińcy nie zaczną mi wypominać, że mój pra-cośtam-dziadek zabijał ich pra-cośtam-dziadków kozaków w czasie powstanie Chmielnickiego to i ja im niczego wypominać nie będę.

Edit:

@KazikHansen

Zgadzam się! Ale nie można patrzeć na cały naród przez pryzmat grupy niedouczonych pojebów. U nas w polsce też są pajace które sądzą że bycie prawicowym patriotą oznacza golenie łbów na łyso i tatuowanie sobie swastyk.


Tylko że tych "niedouczonych pojebów" jest całkiem sporo. Jeden taki zespół nawet grał na Woodstocku jedną z piosenek z czasów UPA (opowiadającą o UPA właśnie, że dzielnie służyła Ukrainie). I co gorsza, to nie jest zespół jakiś niszowy, tylko na Ukrainie bardzo popularny (niestety w Polsce także, ale nazwy nie wymienię, chociaż w tematach o tym zespole na tym forum już nieraz wyrażałem swoje negatywne zdanie).
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Qezzy napisał/a:
a jeszcze wcześniej Homo Sapiens wyparli Neandertalczyków


Akurat jestem świeżo po egzaminie z ewolucji. Dokształć się na temat wymarcia neandertalczyków. Poczytaj m.in. o specjacji i izolacji genetycznej :)

ed: A co do Ukraińców, to nie lubię, nawet jak poznam. Miałem rodzinę na Wołyniu. Nienawiść mam we krwi przekazaną.
 
 
 
Qezzy  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 18
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

gucioprawda89 napisał/a:
Qezzy napisał/a:
a jeszcze wcześniej Homo Sapiens wyparli Neandertalczyków


Akurat jestem świeżo po egzaminie z ewolucji. Dokształć się na temat wymarcia neandertalczyków. Poczytaj m.in. o specjacji i izolacji genetycznej :)
.


Tu archeolog, swoje już poczytałem, popisałem i obroniłem ;)
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Jeżeli chodzi o Ukrainę, Rosję, Białoruś - sorry, ale to nie jest często kwestia tego, że im się nie chce nauczyć, a tego, że przez długie lata o pewnych rzeczach się nei mówiło.
 
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

O historii nie wolno nam zapominać!

Niemcy = holokaust
Ukraińcy = Wołyń
Ruscy = Katyń
Litwini = Ponary
(oczywiście to tylko przykłady i wielkie uproszczenie, ale nie mam czasu żeby wymieniać wszystkie ich "zasługi" dla naszego narodu)

Trzeba przypominać, trzeba im to wypominać i nie wolno pozwolić im wybielać historii.
Teraz przecież się okazuje, że biedny naród niemiecki padł ofiarą nazistów. Że większość niemców to była Hitlerowi przeciwna, wybrali go tylko przez pomyłkę i kochali żydów, a obozy były Polskie... Takie stwierdzenia, takie produkcje jak szwabskie "nasze matki nasi ojcowie", stawianie pomników Banderze i machanie flagami UPA, to wszystko jest pluciem w nasze twarze i na groby naszych dziadków.

Nie mówię że wszyscy są źli, ale ci którzy się od swoich ojców i dziadków nie odcięli i stanowczo nie potępili (a jest takich mnóstwo), są dla mnie osobiście wrogami ojczyzny.


(niezłe zboczenie z tematu :P )
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Także tego... kto chce warana ?
 
 
CheshireCat  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 03 Cze 2014
Posty: 15
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 23 Lip, 2014   

kijana napisał/a:
Także tego... kto chce warana ?

ale dajesz z komodą?:>
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 23 Lip, 2014   

Kaliber 44 czy byłeś może na Jarocinie w tym roku?? Daje głowę, że widzialem Cie chyba na koncercie Jamala. Ale skojarzylem dopiero kilka godzin pozniej ze to mogles byc ty :)
 
 
Gaja99  
Rozkręca sie
Gaja99


Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2014
Posty: 107
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 24 Lip, 2014   

pampers napisał/a:
Nie ma powodu do strachu przed kulturystami, bo są wolni i mają kondycję mopsa.


I można uciec między jakieś stragany, drzewa czy barierki, to się nie zmieści :D

kizia napisał/a:
Wydaje mi się, że może to być wynik sławnego koncertu Prodiżów. Pamiętam wtedy, że było dużo grupek ludzi o aparycji zbliżonej do Twojej i nie byli zbyt przyjaźni.


Dokładnie, też nie wspominam miło tego koncertu. Nie dość, że zespół się kiepsko zachował, to jeszcze wszyscy jego fani, totalnie nie czujący klimatu i robiący zadymy.

KazikHansen napisał/a:
W jakichś podręcznikach z podstawówki coś się powinno znaleźć :D Ale fakt, typowo do interpunkcji to chyba nie ma - nie wiem ile stron można by było tym wypełnić w sumie.


Należy zajrzeć do słownika (Wielki słownik ortograficzny, PWN) ;) Tacy puryści, kolegę poprawiają, a tego nie wiedzą...

A co do sedna tematu: przed stereotypami się nie obronisz. Rzucasz się w oczy i kojarzysz konkretnie, a pierwsze wrażenie jest silniejsze od wszystkiego innego. Przecież, po za gabarytami, nie musisz się aż tak wyróżniać. Wystarczą spodenki khaki/moro + czarna koszulka i już się nieco wtapiasz w tło (to zawsze sposób, jeśli przeszkadzają Ci oceniające spojrzenia). Chyba, że chodzisz tylko i wyłącznie w dresach.
To co wszyscy piszą: śmieszne koszulki, przebranie za Hulka - super pomysły. Może na Marszu Superbohaterów poznasz kolegów ;)
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Czw 24 Lip, 2014   

Ja tam koncert Prodiża dobrze wspominam. Zero kolejek do prysznicyów :D
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw 24 Lip, 2014   

gucioprawda89 napisał/a:
Ja tam koncert Prodiża dobrze wspominam. Zero kolejek do prysznicyów :D

Gorzej, że z mojej miejscówki do pryszniców szłabym pewnie z godzinę ;) Jeśli w ogóle przepchnęłabym się przez te tłumy!
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 24 Lip, 2014   

Gaja99 napisał/a:

Dokładnie, też nie wspominam miło tego koncertu. Nie dość, że zespół się kiepsko zachował, to jeszcze wszyscy jego fani, totalnie nie czujący klimatu i robiący zadymy.


W takim razie nie spotkałaś fana Prodigy - za każdym razem kiedy widziałem kogoś w koszulce Prodigy, to okazywał się on miłym facetem/dziewczyną, z którym można było naprawdę fajnie pogadać (jednego spotkałem pod samą sceną na koncercie Airbourne) i w zasadzie nikt nie robił zadym - co innego ludzie z okolicznych mieścinek, którzy przyjechali tak po prostu z dupy bo znana nazwa, ale to nie byli fani Prodigy, przysięgam. Natomiast co do zachowania zespołu - na koniec chyba Maxim powiedział że jeśli chodzi o publiczność, to była jedna z największych i najlepszych jaką miał okazję widzieć. Sytuacja z barierkami była po prostu spowodowana przyzwyczajeniem do warunków obecnych na wszystkich innych koncertach. Swoją drogą - są nagrania chyba z lat 90, kiedy samo Prodigy występowało bez barierek, ale to chyba jakieś klubowe koncerty były. Ja tam ich o nic nie obwiniam, nawet na nagraniach widać było, że muzycy byli trochę wystraszeni tym co się działo pod sceną.
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Czw 24 Lip, 2014   

Fani Prodigy źli nie byli. Złą opinię IMO robili im wszelakiej maści technotłuki bóg wie skąd (może z Reichu?) i ich plastikowe lalunie w białych kozaczkach.
 
 
 
Gaja99  
Rozkręca sie
Gaja99


Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2014
Posty: 107
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 24 Lip, 2014   

KazikHansen napisał/a:
Gaja99 napisał/a:

Dokładnie, też nie wspominam miło tego koncertu. Nie dość, że zespół się kiepsko zachował, to jeszcze wszyscy jego fani, totalnie nie czujący klimatu i robiący zadymy.


W takim razie nie spotkałaś fana Prodigy - za każdym razem kiedy widziałem kogoś w koszulce Prodigy, to okazywał się on miłym facetem/dziewczyną, z którym można było naprawdę fajnie pogadać (jednego spotkałem pod samą sceną na koncercie Airbourne) i w zasadzie nikt nie robił zadym - co innego ludzie z okolicznych mieścinek, którzy przyjechali tak po prostu z dupy bo znana nazwa, ale to nie byli fani Prodigy, przysięgam. .


Masz rację, powinnam napisać "fana".
 
 
NatNat  
Rozkręca sie
matka wioskowa


Dołączyła: 03 Lip 2014
Posty: 191
Skąd: Szkotland
Wysłany: Czw 24 Lip, 2014   

Gaja99 napisał/a:

kizia napisał/a:
Wydaje mi się, że może to być wynik sławnego koncertu Prodiżów. Pamiętam wtedy, że było dużo grupek ludzi o aparycji zbliżonej do Twojej i nie byli zbyt przyjaźni.


Dokładnie, też nie wspominam miło tego koncertu. Nie dość, że zespół się kiepsko zachował, to jeszcze wszyscy jego fani, totalnie nie czujący klimatu i robiący zadymy.



ps. to prawda.....dlugo sie nie moglam otrzasnac po tym - od momentu jak sie dowiedzialam ze zagraja to bylam obsrana jak dzieciak przed gwiazdka a w teorii zaczelam ogarniac droge na pociag powrotny chyba po pierwszych 4 piosenkach....(tak to pamietam ale moglo byc inaczej bo stara juz jestem i mam slaba pamiec). Generalnie dali dupy
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 24 Lip, 2014   

No dobra, ale wracamy do tematu :)
 
 
 
yaotzin  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 15
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 29 Lip, 2014   

Człowiek, wyhoduj z powrotem irokeza. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group