Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
DZIWNA SPRAWA :D
Autor Wiadomość
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

Bo wszyscy wiedzą, że glany są najlepsze! Nawet moja kota od urodzenia o tym wie! :P

 
 
 
agarudi  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 25
Skąd: telford
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

nie dziw sie ludziom, ze krzywo patrza. zazwyczaj pan bez wlosow, napakowany itd, nie kojarzy sie niestety z ostoja spokoju i przyjazni. postanowiles wygladac jak "kibol" czy inny "kark", to wez to na klate, ze ludzie patrza tak a nie inaczej, co nie znaczy, ze nie jestes milym czlowiekiem.
 
 
kaliber44  
Coś już napisał
``Zdecydowany niezdecydowanie..``


Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

agarudi napisał/a:
nie dziw sie ludziom, ze krzywo patrza. zazwyczaj pan bez wlosow, napakowany itd, nie kojarzy sie niestety z ostoja spokoju i przyjazni. postanowiles wygladac jak "kibol" czy inny "kark", to wez to na klate, ze ludzie patrza tak a nie inaczej, co nie znaczy, ze nie jestes milym czlowiekiem.


W tym momencie poczułem sie obrażony pF gdzie jest definicja jak powinien wyglądać kibol czy inny "kark" pFFFF równie dobrze, ja mógłbym powiedzieć, że ludzie którzy chodzą w glanach koszulach w krate i w innych nietypowo dobranych rzeczach które tworzą razem jakiś nieład itp to brudasy i sie nie myją prosze Cie myśle, że Twoje agrumenty nie trafiły..;)
 
 
agarudi  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 25
Skąd: telford
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

nie probuje cie obrazic, tylko opisuje fakty, a ty probujesz zaklinac rzeczywistosc. wygladasz tak, a nie inaczej( na wlasne zyczenie) i masz pretensje do calego swiata, ze jestes kojarzony z agresywnymi panami <szok>
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

kaliber44 napisał/a:
agarudi napisał/a:
nie dziw sie ludziom, ze krzywo patrza. zazwyczaj pan bez wlosow, napakowany itd, nie kojarzy sie niestety z ostoja spokoju i przyjazni. postanowiles wygladac jak "kibol" czy inny "kark", to wez to na klate, ze ludzie patrza tak a nie inaczej, co nie znaczy, ze nie jestes milym czlowiekiem.


W tym momencie poczułem sie obrażony pF gdzie jest definicja jak powinien wyglądać kibol czy inny "kark" pFFFF równie dobrze, ja mógłbym powiedzieć, że ludzie którzy chodzą w glanach koszulach w krate i w innych nietypowo dobranych rzeczach które tworzą razem jakiś nieład itp to brudasy i sie nie myją prosze Cie myśle, że Twoje agrumenty nie trafiły..;)


Już nie mówiąc o tym, że ludzie opisani przez kaliber44 nierzadko mają w sobie więcej agresji niż niejeden "kibol" czy "kark". Nie można uogólniać.
 
 
 
kaliber44  
Coś już napisał
``Zdecydowany niezdecydowanie..``


Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

agarudi napisał/a:
nie probuje cie obrazic, tylko opisuje fakty, a ty probujesz zaklinac rzeczywistosc. wygladasz tak, a nie inaczej( na wlasne zyczenie) i masz pretensje do calego swiata, ze jestes kojarzony z agresywnymi panami <szok>


Okej nie próbujesz mnie obrazić zrozumiałem :)

Tak zaklinam rzeczywistość po to chyba jest woodstock, że każdy tam jest równy :)
Mogą sie mnie bać w mieście itp nie przeszkadza mi to, tylko na woodstocku chce być kojarzony dobrze z racji tego na jakim festiwalu sie znajduje ;) I udowadniam wam ponadto, że w łatwy sposób można pokazać prawde ;) niby każda odmienność jest super itd HAHA na moim przykładzie widać nie... i gdzie tu ta magia tego miejsca hmm..? pozwólcie w nią uwierzyć ;) A to, że z siebie zrobiłem "karka" to moja sprawa i tak zrobiłem to celowo bo odkryłem zwykły talent do bodybuldingu i startuje w zawodach kulturystycznych to coś złego :)? ;)
 
 
agarudi  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 25
Skąd: telford
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

nie to nic zlego, ale powtorze nie dziw sie ludziom ze sie boja. nawet na woodstocku nie wylaczasz strachu ( no chyba ze jestes psychopata), a jezeli masz do wyboru kilka tysiecy ludzi, to napewno nie " zaprzyjaznisz sie" z czlowiekiem z zupelnie innej bajki ( chocby tylko wizualnie)
 
 
kaliber44  
Coś już napisał
``Zdecydowany niezdecydowanie..``


Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

agarudi napisał/a:
nie to nic zlego, ale powtorze nie dziw sie ludziom ze sie boja. nawet na woodstocku nie wylaczasz strachu ( no chyba ze jestes psychopata), a jezeli masz do wyboru kilka tysiecy ludzi, to napewno nie " zaprzyjaznisz sie" z czlowiekiem z zupelnie innej bajki ( chocby tylko wizualnie)


Ty chyba nie piszesz tego serio :D???
Dlaczego miałbym nie poznać na woodstocku kogoś kompletnie odmiennego ode mnie (choćby wizualnie !!!??) Właśnie chce poznać ludzi kompletnie innych ode mnie za równo pod wzgledem osobowości jak i wyglądu aby raz do roku pocieszyc sie różnorodnością :)))

Nie ograniczam sie :) Aż strach sie bać co tutaj ludzie piszą :D to tylko moje zdanie..;p
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

TY nie rozumiesz o czym ona pisze. Osobiście, jeśli na Woodsie wokół mojego obozu kręcą się dresy - sorry, ale stroszę uszy jak zając, który nasłuchuje zagrożenia. Tak jest i już.
I nie, nie chodzi o to, że na co dzień mam coś przeciwko ludziom wyglądającym jak ty. Wręcz przeciwnie. Jestem jednym z pierwszych glanowców u mnie w mieście. Ba, jednym z nielicznych, którzy się ostali. Z racji tego, od zawsze kręciłam się wśród 'dresiarzy".
Już ktoś pisał, że chodzi o to, że taki wygląd kojarzy się bardziej z tymi złodziejami z Kostrzyna, którzy liczą na łatwy łup. Dodatkowo całe to badziewie, którego niektórzy byli świadkami podczas Prodigy (2011), mnóstwo "dresów", którzy zaczepiali, wyzywali - sama miałam przyjemność zostać w ten sposób potraktowana.

I owszem, patrząc na to, co się działo wcześniej - nie odwróciłabym się od Ciebie, ale prędzej sama wyciągnęłabym rękę do kogoś, kto wygląda podobnie do mnie.
 
 
 
kaliber44  
Coś już napisał
``Zdecydowany niezdecydowanie..``


Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

Ossie napisał/a:
TY nie rozumiesz o czym ona pisze. Osobiście, jeśli na Woodsie wokół mojego obozu kręcą się dresy - sorry, ale stroszę uszy jak zając, który nasłuchuje zagrożenia. Tak jest i już.
I nie, nie chodzi o to, że na co dzień mam coś przeciwko ludziom wyglądającym jak ty. Wręcz przeciwnie. Jestem jednym z pierwszych glanowców u mnie w mieście. Ba, jednym z nielicznych, którzy się ostali. Z racji tego, od zawsze kręciłam się wśród 'dresiarzy".
Już ktoś pisał, że chodzi o to, że taki wygląd kojarzy się bardziej z tymi złodziejami z Kostrzyna, którzy liczą na łatwy łup. Dodatkowo całe to badziewie, którego niektórzy byli świadkami podczas Prodigy (2011), mnóstwo "dresów", którzy zaczepiali, wyzywali - sama miałam przyjemność zostać w ten sposób potraktowana.

I owszem, patrząc na to, co się działo wcześniej - nie odwróciłabym się od Ciebie, ale prędzej sama wyciągnęłabym rękę do kogoś, kto wygląda podobnie do mnie.



niee zaprosisz mnie na herbatke do swojego obozowiska :( :D?
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

Nie ma powodu do strachu przed kulturystami, bo są wolni i mają kondycję mopsa.
 
 
kaliber44  
Coś już napisał
``Zdecydowany niezdecydowanie..``


Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

pampers napisał/a:
Nie ma powodu do strachu przed kulturystami, bo są wolni i mają kondycję mopsa.


Myśle, że przeciętniak nie ma żadnych szans z kulturystą ;) Jedynie osoba ogarniająca dobrze jakieś sztuki walki ;)
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

Chyba chodziło o ucieczkę... <haha>
 
 
 
Włóczykij  
Forumowy prawiczek
Wielki Tułacz

Wiek: 35
Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 27
Skąd: Świata obywatel
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

Myślę, że wcześniej podali bardzo ładne argumenty.

Niestety drogi kolego, ale jak Cię widza, tak Cię piszą.
Trzeba być tego świadom, i nawet w środowisku jakim jest Woodstock, owa prawda funkcjonuje.

Najlepiej wyjdziesz kupując sobie jakieś 2-3 koszulki które wyślą sygnał "ej mam humor, nie jestem taki groźny, można pogadać" i tyle. Najłatwiejsze wyjście z sytuacji, bo problemem jest to iż inni po prostu się boją/uważają/nie ufają/obawiają zadymy przy pierwszym kontakcie i katalogują Cię w odpowiedniej szufladce.

Problem pierwszego kontaktu będzie rozwiązany, reszta zależy od Ciebie.
Także, koszulka, uśmiech na twarzy i powodzenia.
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

Wydaje mi się, że może to być wynik sławnego koncertu Prodiżów. Pamiętam wtedy, że było dużo grupek ludzi o aparycji zbliżonej do Twojej i nie byli zbyt przyjaźni. Przepychali się, uderzali z bara, lub krzywo na wszystkich patrzyli (mierzyli wszystkich z góry na dół i się wyśmiewali). Według mnie wiele może zmienić odrobina uśmiechu - od razu człowiek wydaje się sympatyczniejszy. Sam wiesz że wyglądasz groźnie, nie dziw się że ludzie trzymają lekki dystans ;) Ale wystarczy miłe słowo i wszystkie bariery padają.
 
 
Wercyngetorix  
Forumowy prawiczek


Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2014
Posty: 12
Skąd: Alezja
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

kaliber44 napisał/a:
pampers napisał/a:
Nie ma powodu do strachu przed kulturystami, bo są wolni i mają kondycję mopsa.


Myśle, że przeciętniak nie ma żadnych szans z kulturystą ;) Jedynie osoba ogarniająca dobrze jakieś sztuki walki ;)


Nie kuś! =)
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

o jeny...przyjedź, baw się dobrze, nie prowokuj, bądź towarzyski, uśmiechnięty, miły, kulturalny, proszę, dziękuję i przepraszam ^^....zwyczajnie to też impreza dla Ciebie jak i dla każdego innego i jak wszędzie trzeba pamiętać, że granice Twojej wolności, działania wyznaczają te same granice u innych, czy też jak to mówią nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe.

A co do tego jak Cię będą odbierać, to wiadomo jedni pozytywnie drudzy negatywnie. Mówię o tych, którzy Cię nie znają i będą osądzać po wyglądzie. Ale to nie dotyczy tylko Ciebie. W codziennym życiu każdy może się z tym spotkać, bo będzie rudy pośród blondynów, jedyny gruby w klasie, łysy czy z dredami. Chyb trochę zboczyłem...W społeczeństwie funkcjonują stereotypy na temat grup społecznych, ale nie jest powiedziane, że tak jest zawsze, że są trafne. Z drugiej strony te stereotypy powstały na jakiejś podstawie i trudno mi uwierzyć, aby powstały tylko i wyłącznie na plotkach i pomówieniach nie mających nic wspólnego z prawdą. Notabene samo słowo stereotyp ma wydźwięk negatywny. Bardzo możliwe, że jesteś ofiarą funkcjonującego w społeczeństwie stereotypu. Przyjedź i baw się jak za dawnych lat, ale nie miej pretensji, że ktoś Cię w pierwszym momencie odbiera tak, a nie inaczej. Świata nie zmienisz, możesz jedynie przekonać do siebie tych, których spotkasz.
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

Nie będę jedynym łysym:D nie przejmuj się, ubierz się bekowo i baw się dobrze:D Mi za upoztywniacz służy mięsień piwny:D, ty nie masz, ale możesz wykorzystać te trudniejsze do zbudowania, maluj się na zielono i smash!:D
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

Ja tam w sumie nie zwracam uwagi czy ktoś jest dresem, punkiem, metalem czy kim tam..jak pije to dobrze <haha> jak nie to też dobrze;) i nie wiem czemu jakieś koszulki mu każecie ubierać. Niech się ubiera jak chce, przecież tam taka różnorodność, że głowa mała.

Myślę, że to kwestia zachowania czy nawet mimiki (uśmiech itp) i jak pokażesz, żeś spoko to chyba luz;) Nawet jeżeli w pierwszym momencie ktoś się Ciebie będzie bał to po chwili mu przejdzie. Z doświadczenia wiem, że najwięksi zadymiarze to akurat Ci co gabarytów nie mają.
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

Byłeś na kilku Woodstockach. Mówisz, że jesteś fajny i nie masz się z kim zabrać to zapraszam do Naszej wioski!
 
 
 
bebecha  
Forumowy prawiczek


Wiek: 28
Dołączyła: 25 Cze 2012
Posty: 18
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

Kaliber44 jesli sie spotkamy obiecuje sie do Ciebie usmiechnac i pogadac :) Ale musisz miec na sobie 'sweetasna' koszulke, a co mi tam mozesz byc i bez :D hahah
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime