Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
DZIWNA SPRAWA :D
Autor Wiadomość
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

kliber, kurwa zamiast na siłkę idź postudiuj podręcznik do interpunkcji, bo się czytać nie da;/
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

Sis, nie myl kolegi, nie spotkałam się jeszcze z podręcznikiem typowo spisanym na cześć interpunkcji :<
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

W jakichś podręcznikach z podstawówki coś się powinno znaleźć :D Ale fakt, typowo do interpunkcji to chyba nie ma - nie wiem ile stron można by było tym wypełnić w sumie.
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

Byś się zdziwił, naprawdę :P
 
 
 
kaliber44  
Coś już napisał
``Zdecydowany niezdecydowanie..``


Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

marcinin napisał/a:
Byłeś na kilku Woodstockach. Mówisz, że jesteś fajny i nie masz się z kim zabrać to zapraszam do Naszej wioski!


WOW jestem miło zaskoczony :)

bebecha napisał/a:
Kaliber44 jesli sie spotkamy obiecuje sie do Ciebie usmiechnac i pogadac :) Ale musisz miec na sobie 'sweetasna' koszulke, a co mi tam mozesz byc i bez :D hahah



To również bardzo pozytywne mam nadzieje, że tak będzie :D
 
 
Annusza  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączyła: 15 Lip 2010
Posty: 23
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

Ech,ze stereotypami cieżko walczy...Oduczyłam sie oceniać ludzi po wyglądzie, bo już kilkukrotnie doświdczyłam,że "karko-pakery" to kochane misiaki, które i babcie przez drogę przeprowadza i pomogą wózek do autobusu wnieść, ludzie naprawdę na poziomie i do pogadania...A to,że ktoś spędza kupę czasu na siłowni to nic złego, bo fajnie,że ma na siebie pomysł i coś ze sobą robi...wiedz Kaliber44,że wszystkich i tak nie zadowolisz...jakbyś z dresa przeistoczył się w punka tez by było źle ;) Bądź sobą i rób to co lubisz...
Pozdro z Bydgoszczy! Ja wprawdzie będę raczej jechac pociągiem,ale jak gdzies na polu się spotkamy to też się obiecuję uśmiechnąć :D
 
 
 
ArekNorv  
Forumowy prawiczek
Chillout

Wiek: 25
Dołączył: 08 Cze 2014
Posty: 17
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

Z mojego punktu widzenia stereotypy w polsce są wszędzie. Jesteśmy tak bardzo zacofanym krajem, że głowa mała - ale to wszystko według mnie przez media które rozdmuchują zadymy które są obracane w stronę tych złych karków czyt. dużych. <haha> Na moje duzi nie rozpoczynają walk z chudzielcami od tak... ( Nie licząc tu chorych psychicznie i emanujących złą energią czyt. wkurwieniem) Odbiegłem od tematu..
Troche żeś przyjebał w masę :)) :)) :)) ale raczej woodstoock jest dla wszystkich <haha>
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

ArekNorv napisał/a:
Jesteśmy tak bardzo zacofanym krajem, że głowa mała


Kocham takie uogólnienia ;) I nie musisz pisać argumentów, bo domyślam się jakie zapewne mogłyby paść. Ale uwierz mi, że cechy typowego "polactwa" można bez problemu spotkać poza Polską i to nie u przyjezdnych Polaków.
 
 
 
ArekNorv  
Forumowy prawiczek
Chillout

Wiek: 25
Dołączył: 08 Cze 2014
Posty: 17
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

Lecz w Ameryce czy W. Brytanii jest tego mniej według mnie ;))
 
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

Aleś zrobił minę na tym zdjęciu aktualnym, haha :D Śmieszne jest to, że ludzie na ogół tolerancyjni, czy też obyci z subkulturami itp jakimi są woodstockowicze okazują strach przed facetem, który ćwiczy i ma w tym efekty :P Nie masz się co przejmować, nie jeden łysy po polu chodzi i z nie jednym grabe zbija, ja należę do tych którzy nikogo po wyglądzie nie oceniają ( może to dlatego, że sam chodzę potraktowany przez kosiarkę ) Pozdro i głowa do góry :D
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

ArekNorv napisał/a:
Lecz w Ameryce czy W. Brytanii jest tego mniej według mnie ;))


No tak, zawsze jako wzorzec podajemy Amerykę czy UK - zdziwiłbyś się zapewne. Byłeś tam w ogóle?
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

Szczam na Amerykę ciepłym moczem. Mówią, że na zachodzie lepiej a też pełno syfu. Nie powinno się łykać całej zachodniej mody. To, że Polska i Polacy są zacofani, to też sterotyp jakby nie było. Wszędzie są ludzie i ludziska. Tolerancja jest prawie wszędzie, tylko media ją mylą z akceptacją.
 
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon 23 Cze, 2014   

kaliber44 napisał/a:
moje zdjęcie z kiedyś...

moje zdjęcie z dziś...


Ni chuja bym nie powiedział że to ten sam chłop :D

Ktoś mówił o koszulce ewentualnie przebraniu się dla lepszego postrzegania i to jest konkret myśl bo faktycznie dupny jesteś jak szafa z lustrem i to może ludzi dookoła trochę przerażać, bo będę patrzeć tylko, żeby w ryj nie dostać <rotfl3>

Co do ekipy, to jak nc nie znajdziesz to zapraszam do siebie na wiochę, ale jak tak patrzę to chyba nie będziesz miał z tym problemu ;)
 
 
 
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Pon 23 Cze, 2014   

K44 jak dojedziesz do mnie to Cie zapakuje w auto i zabiorę ze sobą :D z oczu Ci dobrze patrzy xD a jak wybierzesz inną opcję to chętnie się z Tobą napiję i pogadam :) ( tak widziałem że nie pijesz :P)
 
 
 
kaliber44  
Coś już napisał
``Zdecydowany niezdecydowanie..``


Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 23 Cze, 2014   

goldenboj napisał/a:
K44 jak dojedziesz do mnie to Cie zapakuje w auto i zabiorę ze sobą :D z oczu Ci dobrze patrzy xD a jak wybierzesz inną opcję to chętnie się z Tobą napiję i pogadam :) ( tak widziałem że nie pijesz :P)



jade bez ziewania normalnie PW stary :D :) ŁOOOO allllllee daleko chyba jednak za daleko :D
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Pon 23 Cze, 2014   

Ja do mojego obozu zaproszam, ale tylko na drinka czy inne gadanie o dupie maryni, bo my to elita i nikt nie jest dodawany (wyjątkiem są jakieś naleciałości typu matki, żony i kochanki), nie ważne czy koksownik, kuc, czy inne dredy. Problem może być w tym, że jesteśmy grupą haterów i jeździmy po każdym bez wyjątku :D Szukaj obozu ze świńskimi łbami nabitymi na pale.
 
 
 
kaliber44  
Coś już napisał
``Zdecydowany niezdecydowanie..``


Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 24 Cze, 2014   

_Szajba_ napisał/a:
Ja do mojego obozu zaproszam, ale tylko na drinka czy inne gadanie o dupie maryni, bo my to elita i nikt nie jest dodawany (wyjątkiem są jakieś naleciałości typu matki, żony i kochanki), nie ważne czy koksownik, kuc, czy inne dredy. Problem może być w tym, że jesteśmy grupą haterów i jeździmy po każdym bez wyjątku :D Szukaj obozu ze świńskimi łbami nabitymi na pale.



Aż drże ze strachu : DDDDDDDDDDDDDDD
 
 
Ingenue  
Rozkręca sie

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 104
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro 25 Cze, 2014   

oj na woodstocku, chociaż nie ma co idealizować, i tak jest jakaś tam akceptacja dla osób, które gdzieś mają rockowy image. Gdybyś pojechał na inny festiwal gdzie jest muzyka gitarowa to jezu. Kiedyś pojechałyśmy z koleżanką zupełnie na spontanie na taki mały rockowy festiwalik i nie spakowałyśmy się jakoś adekwatnie, chociaż jakbyśmy miały więcej czasu to niewiele by się w tej materii zmieniło. Do rzeczy: koleżanka miała bluzkę w kwiatki i jakaś superultrarockowa nastolatka zapytała "a co to kurwa hawaje??????".
 
 
Annusza  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączyła: 15 Lip 2010
Posty: 23
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 25 Cze, 2014   

muzykę ma sie w duszy,a nie w ciuchach. A takie superultrarockowe nastolatki lubia być takie tró i takie mroczne i najchętniej nosiłyby zdechłego kota na ramieniu. Jakby mnie ktoś na ulicy zobaczył to tez by nie powiedział,że słucham takiej a nie innej muzyki;) Chociaz ja juz swoje lata mam i horyzonty muzyczne niezwykle szerokie...I nie ukrywam,że bawia mnie takie dzieciaczki w podartych kabaretkach, glanach w 30 stopniowym upale i w bluzach kapel, których pewnie i tak w życiu nie słyszały...Robią sobie słitfocie z butelką wina albo puszką piwka,a w domu spią z misiem i w niedziele chodzą na poranne msze...No ale młodosc ma swoje prawa:P
Pewne jest to,że jak komuś nie podoba sie to jak wyglądasz to on ma problem,a nie Ty;)
 
 
 
Azunoth  
Rozkręca sie
Meee


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 142
Skąd: Wrocław/Jodłownik
Wysłany: Śro 25 Cze, 2014   

To jedna strona medalu. Z drugiej strony ja sie lepiej czuje w bluzie ulubionego zespołu niż w garniturze, od dawna tak mam i nie sądze, bym to szybko chciał zmienic. Nie szata zdobi człowieka, to stare i właściwe słowa. Ludzie ubrani w błyszczące rzeczy od Armaniego tez potrafią byc zasciankowi.

P.S.
Annusza napisał/a:
(...)dzieciaczki w podartych kabaretkach(...)

A to akurat jest pociągające xD Na gimnazjalistce moze mniej, ale jest.
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 25 Cze, 2014   

Śmieszą mnie takie kinderpunki i kindermetale z nadmiarem kasy od rodziców. Trójka takich rok temu władowała się do namiotu znajomego i myszkowała. Wyciągnąłem za włosy i pożegnałem każdego kopem w dupę.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga