Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
DZIWNA SPRAWA :D
Autor Wiadomość
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Śro 25 Cze, 2014   

Trzeba było zrobić dla pokazu krwawego orła ;)
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Śro 25 Cze, 2014   

Ja tam sobie lubie chodzić w koszulkach z zespołami jak się faktycznie je zna i słucha to nic złego w tym nie widzę. Nawet katane na koncerty kombinuję. Jednak nie czuję potrzeby zakładać tego całego rynsztunku jak idę ze śmiećmi, czy do sklepu. Generalnie mnie też śmieszy ta dzieciarnia wydająca setki złotych w Rockmetalshopie na jakieś pieszczochy, karwasze na te swoje chude rąsie, pentagram z pacyfką i koszulki hepisedu <haha> . A potem jeno robią fotki z dżekiem danielsem ojca i wysyłają na fejsa na jakieś "szatan, glany, pentagramy", czekając na lajki od podobnych pozerów.
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Śro 25 Cze, 2014   

Żeby jeszcze tego Dżeka Danielsa pili...
 
 
 
damianos123  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Cze 2014
Posty: 6
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 26 Cze, 2014   

Ja tam chłopaka podziwiam^^ za metamorfozę oczywiście. Domyślam się ze kosztowało to wiele lat treningów itp. Wielka PJONA dla Ciebie kolego
 
 
CheshireCat  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 03 Cze 2014
Posty: 15
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 26 Cze, 2014   

kaliber44, żeś wywołał dyskusję :P
żeby wtrącić swoje 3 grosze, to
grosz pierwszy: zapraszam na buszka :P na Woodzie ;) przy tym zawsze pogadać można, a agresja raczej człowieka opuszcza, więc chyba strachem mnie Twój wygląd nie napełni :P
grosz drugi: wyglądasz groźnie (potencjalnie), więc poprę rady pozostałych: ubierz się tak, by kompensować muskulaturę, pokaż, że choć napakowanyś to nie skrępowanyś schematem
grosz trzeci: a w ogóle skąd aż taka zmiana?:>
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 26 Cze, 2014   

fajne rady dajecie, jak zobaczyłbym takiego nie ubliżając "karka" w koszulce z kucykiem to chyba bym jebła na plecy
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Czw 26 Cze, 2014   

Sister Midnight napisał/a:
fajne rady dajecie, jak zobaczyłbym takiego nie ubliżając "karka" w koszulce z kucykiem to chyba bym jebła na plecy


O to chodzi sistałkę:D
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Sob 28 Cze, 2014   

Sister Midnight napisał/a:
fajne rady dajecie, jak zobaczyłbym takiego nie ubliżając "karka" w koszulce z kucykiem to chyba bym jebła na plecy


No dokładnie, ja też :D Może jeszcze różową spineczkę-kokardkę niech sobie przyczepi na czubku głowy <rotfl3> ehh...
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Sob 28 Cze, 2014   

vin, no już bez przesadyzmu! Stop dżender! <haha>
 
 
 
andri_serocky  
Forumowy prawiczek
Seras

Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 14
Skąd: Łowicz
Wysłany: Sob 28 Cze, 2014   

W ogóle to o co wam chodzi to ja nie wiem.:) Niech się ubiera jak chce. Niech wygląda jak chce. Jak to śpiewa Analogs w piosence Analogs Rules 'żeby być sobą nie musisz mieć symboli' Dla mnie gdybym go zobaczył. Nie pomyślał bym nic. Jeśli jedzie na woodstock ma w tym cel posłuchać dobrej muzyki, spotkać świetnych ludzi. Napić się 'dobrego' wina..:) Dla mnie każdy kto szanuje innego jest mile widziany w tym miejscu. Nie liczy się co masz na sobie, a w sobie;) :)) :))
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Tak w teorii jest. W teorii. W praktyce wychodzi tak, że każdy pieprzy, że chuj z wyglądem, a, niestety, jesteśmy wzrokowcami i to, co pierwsze przykuwa naszą uwagę to właśnie wygląd - ubiór, zadbanie, aparycja i, co też ważne, podobieństwo do nas.
 
 
 
andri_serocky  
Forumowy prawiczek
Seras

Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 14
Skąd: Łowicz
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Nie zgodze sie z tym co mówisz. Bo mówisz o większości ludzi którzy mają w dupie tolerancje i skoro ktoś nam nie odpowiada pod względem wyglądu jest zły. Sam wiem o czym mówię bo do dziś zmagam się z brakiem tolerancji. Dlatego sam próbuje żyć według swoich zasad i wybacz ale JA nie oceniam według ubioru i wyglądu. Jestem z pochodzenia Ukraińcem i ostatnimi czasy ludzie mają wielkie ale do mnie jak się dowiadują. Z resztą często wcześniej też... Ale ostatnio najbardziej. Dlatego ja wyznaje zasadę dopóki nie poznam nie oceniam. Dla Ciebie jest to prostsze:) <haha>
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Ale tego, że jesteś Ukraińcem aż tak bardzo nie widać. Jak już to słychać. I to jest całkiem inna sprawa(dla mnie ogólnie dziwna, bo Ukraińcy wyżynali Polaków, Polacy Ukraińców, ale to już powinno być dawno za nami, imo).

I nie mówię o ludziach, którzy mają tolerancję w dupie. Ba! Nigdzie nie napisałam, że ktoś kto jest inny jest zły. Mówię o kwestiach psychologicznych (nie wierzysz, wczytaj się w temat). Tak człowiek jest skonstruowany i tak właśnie działa. A to, że zdarzają się sytuacje anormalne - np. taka jak Twoja -> ktoś Ciebie źle potraktował, bo jesteś inny, więc Ty działasz odwrotnie - nikogo nie oceniasz przez pryzmat tej inności, to są już wyjątki.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Ossie napisał/a:
Polacy Ukraińców


Zazwyczaj w odwecie za morderstwa przeprowadzane przez Ukraińców, i nigdy na taką skalę jak robiło to UPA (czytaj - Polacy nie zrobili zaplanowanego ludobójstwa).
 
 
 
Azunoth  
Rozkręca sie
Meee


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 142
Skąd: Wrocław/Jodłownik
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

To czy mi sie podoba łysy łeb czy dredy nie ma zwiazku z jakakolwiek tolerancja ludzie, mylicie pojecia...

SZACUNEK nalezy miec do kazdego czlowieka, czy to podobnego nam, czy skrajnie roznego, czy głupiego, czy madrego.

A tolerancję przywlaszczyło sobie jakies lobby na rzecz niewiadomo czego i sobie tym słowem szafuje. Jeśli moja koleżanka zdradzi jakis mój sekret, to nadal ja szanuje, nie zwyzywam jej, nie pobije i nie bede oczerniał. Ale moja tolerancja dla jej osoby znika, moze na zawsze. I to moja kwestia czy bede ja TOLEROWAŁ w swoim towarzystwie, czy nie. I nikomu nic do tego.
Podobnie jest z orientacja, przy której sie słowo to czesto ostatnimi czasy pojawia. Nic mi do tego, czy Ania całuje sie z Basia czy z Krzysiem. Tylko, jesli mi sie nie podoba to co robia, to sie odwroce, pojde sobie i nie bede tolerował ich obecności.
 
 
Qezzy  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 18
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

KazikHansen napisał/a:
Ossie napisał/a:
Polacy Ukraińców


Zazwyczaj w odwecie za morderstwa przeprowadzane przez Ukraińców, i nigdy na taką skalę jak robiło to UPA (czytaj - Polacy nie zrobili zaplanowanego ludobójstwa).


Fakt, z drugiej strony wcześniej Hunowie masowo mordowali zamieszkujących te ziemie Gotów, a jeszcze wcześniej Homo Sapiens wyparli Neandertalczyków, którzy masowo mordowali mamuty, które to krwiożercze mamuty masowo zabijały drzewa i krzewy.
Koniec końców, wszyscy przeprośmy kamienie, bo one były tu pierwsze.

A tak serio, nie wolno winić wnuków za grzechy dziadków.
 
 
Azunoth  
Rozkręca sie
Meee


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 142
Skąd: Wrocław/Jodłownik
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Qezzy napisał/a:
A tak serio, nie wolno winić wnuków za grzechy dziadków.


A synów za grzechy ojców?
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Qezzy napisał/a:
KazikHansen napisał/a:
Ossie napisał/a:
Polacy Ukraińców


Zazwyczaj w odwecie za morderstwa przeprowadzane przez Ukraińców, i nigdy na taką skalę jak robiło to UPA (czytaj - Polacy nie zrobili zaplanowanego ludobójstwa).


Fakt, z drugiej strony wcześniej Hunowie masowo mordowali zamieszkujących te ziemie Gotów, a jeszcze wcześniej Homo Sapiens wyparli Neandertalczyków, którzy masowo mordowali mamuty, które to krwiożercze mamuty masowo zabijały drzewa i krzewy.
Koniec końców, wszyscy przeprośmy kamienie, bo one były tu pierwsze.

A tak serio, nie wolno winić wnuków za grzechy dziadków.


Nie winię wnuków, jednak stawianie pomników ludziom odpowiedzialnym za takie czyny jest nie w porządku. Tak samo jak wieszanie ich portretów czy machanie ich flagami, a to się niestety dzieje -_-
 
 
 
Qezzy  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 18
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Azunoth napisał/a:
Qezzy napisał/a:
A tak serio, nie wolno winić wnuków za grzechy dziadków.


A synów za grzechy ojców?


Na pewno matki za rozmiar piersi córek.

O ile Ukraińcy nie zaczną mi wypominać, że mój pra-cośtam-dziadek zabijał ich pra-cośtam-dziadków kozaków w czasie powstanie Chmielnickiego to i ja im niczego wypominać nie będę.

Edit:

@KazikHansen

Zgadzam się! Ale nie można patrzeć na cały naród przez pryzmat grupy niedouczonych pojebów. U nas w polsce też są pajace które sądzą że bycie prawicowym patriotą oznacza golenie łbów na łyso i tatuowanie sobie swastyk.
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Tolerancja, srancja. Najważniejsze to życie zasadą "nie rób drugiemu co tobie niemiłe". Zgodzę się z Osą, że wygląd jest ważny dla każdego i kto mówi, że nie zwraca uwagi na wygląd,pierdoli kocopoły starając się być lepszym niż jest. Taki Kaliber44 wzbudza strach w ludziach, którzy są nie obyci z takim towarzystwem, a nawet i w takich co są pewnie wzbudza niepokój. Ja obracając się w podobnym towarzystwie (mam na myśli ludzi, którzy chodzą w dresach i kształtują swoje sylwetki na siłowni ) dalej pierwszy nie wyciągam ręki do im podobnych obcych. Kaliber - bez urazy, jakbyś ty podszedł do mnie i zagadał, to w nachy bym nie narobił i bym się nie odwrócił od ciebie, ale sam pierwszy nie podejdę.
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Nie 29 Cze, 2014   

Też nie.
I to nie jest przepychanka, kto pierwszy wetknął komu patyk do oka. Chodziło mi o to, że okej, o historii trzeba pamiętać, jednak mimo wszystko zostawić ją za sobą. Na dobrą sprawę, okej, UPA wybijało naszych, więc nie lubimy Ukraińców. Rosja, Austria, Niemcy, Prusy (wiem, że to kraina historyczna w sumie) są be, bo nas trzymały w ryzach długi, długi czas. Anglia i Francja odwróciły się dupami, przy czym Anglia nas w sumie przehandlowała. Amełyka też na początku nie chciała nam pomóc, dopiero pod koniec włączyła się w wojnę. We Włoszech Mussolini wymyślił sobie faszyzm, więc gdyby nie on, może Hitler nie wpadłby na pomysł II WŚ. Białoruś ogólnie całe życie z Rosją, nawet w tym momencie chyba militarnie baaardzo są w stanie wesprzeć Mateczkę Rasiję. Irak i Iran i Afganistan to w ogóle ble, bo oni naszych żołnierzy wybijali. Afryka? No, byleby nie ta francuska. Och! I Australia chyba nic nam nie zrobiła. W sumie, miejmy za złe wszystkim i nikogo nie lubmy.


Nie wplątałam w rozmowę tolerancji. Nie ja.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group