Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze niemiłe przeżycia na PW
Autor Wiadomość
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Śro 02 Paź, 2013   

Nie wiem Kamilo który to był Twój Woodstock ale jakbyś widywała od paru lat dzikie hordy frihagsów to też byś ich miała serdecznie dosyć (tak samo jak "zaraz będzie ciemno").
 
 
 
Kamila Iko  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 02 Paź 2013
Posty: 8
Skąd: Świecie
Wysłany: Śro 02 Paź, 2013   

Aras666 napisał/a:
chcę zobaczyć minę twojego kumpla jak kiedyś przyjdzie, namiot będzie okradziony, a kłódka będzie nie ruszona xD

Hahah wiem, ze to mozliwe ;D ale klodka to zawsze jakies tam zabezpieczenie xd

To byl moj trzeci wood, "zaraz bd ciemno" mi sie znudzilo, ale free hugsy to cos wspanialego, woodstockowego i wyjatkowego...^^ Przeciez nie musicie sie przytulac ;)
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 02 Paź, 2013   

Słuchać "Zamknij się" też nie musimy. :P
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Śro 02 Paź, 2013   

Niez napisał/a:
Słuchać "Zamknij się" też nie musimy. :P
tak szczegolnie jak ktos nadziera morde o 4 nad ranem.
 
 
czarnyaniol1990  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 244
Skąd: Kępno kiedys Zdw
Wysłany: Śro 02 Paź, 2013   

zlowieszczy4 napisał/a:
Niez napisał/a:
Słuchać "Zamknij się" też nie musimy. :P
tak szczegolnie jak ktos nadziera morde o 4 nad ranem.


złowieszczy zaraz mi jeszcze powiesz że ci to przeszkadza bo o 4 rano to sie śpi <haha>
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Śro 02 Paź, 2013   

Kamila Iko napisał/a:
Aras666 napisał/a:
chcę zobaczyć minę twojego kumpla jak kiedyś przyjdzie, namiot będzie okradziony, a kłódka będzie nie ruszona xD

Hahah wiem, ze to mozliwe ;D ale klodka to zawsze jakies tam zabezpieczenie xd


chyba raczej zaproszenie do kradzieży... zamykam na kłódkę, bo mam coś cennego. Mój kumpel nawet nie miał kłódki, a mu pocięli namiot. Powiedz, swojemu kumplowi, ze jest głupi i że go nie lubię.
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Śro 02 Paź, 2013   

no jak sie spedza tam 10 dni to czasem trzeba sie przespac :P
 
 
Kamila Iko  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 02 Paź 2013
Posty: 8
Skąd: Świecie
Wysłany: Śro 02 Paź, 2013   

Aras666 napisał/a:
Powiedz, swojemu kumplowi, ze jest głupi i że go nie lubię.

Ok przekaze ;D

Ja szlam zwykle spac jak zaczynalo sie robic cieplo, kolo 7-8 xd
 
 
ligos  
Forumowy prawiczek

Wiek: 41
Dołączył: 08 Wrz 2013
Posty: 30
Skąd: słupca
Wysłany: Śro 02 Paź, 2013   

Ja tez tak o 8 lulalem
Nieraz pozniej ;))
 
 
czarnyaniol1990  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 244
Skąd: Kępno kiedys Zdw
Wysłany: Czw 03 Paź, 2013   

tak sie najlepiej chodzi spać 7-8 ;p kimono do 12 ;p potem piwko, ogar i dalej leci sie z koksem <haha>
 
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 03 Paź, 2013   

A ja spałam cały wood, o niemiłych rzeczach gadać nie o spaniu bardzo proszę
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Pią 04 Paź, 2013   

niemile rzeczy, Przemo drący mordę DZINDOBRY kilka godzin rano, jak się chciało już spać ;P
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Pią 04 Paź, 2013   

heh, buty mi ukradli w nocy :P
I 2 dni koncertów w sandałkach... Przez co pogowałem wyłącznie pod grzybkiem (tez fajnie)
 
 
kopernikth  
Coś już napisał

Wiek: 38
Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 58
Skąd: police
Wysłany: Nie 06 Paź, 2013   

bez kitu - kłódka tylko zachęca do zajrzenia tam, chyba że miał namiot ze stali tudzież z innego żelaza to spoko, ale lepsze zamki GERDA, polecam i do tego sztaby antywłamaniowe i alarm taki powiedzmy za 200 PLN, odstraszy potencjalnego złodzieja.
poza tym to chyba taka nasza polska mentalność (każdy złodziej myśli że go okradną), trza być pozytywnie nastawionym i myśleć że nic sie nie stanie zabierać ubrania z ciuchbudy albo takie znoszone, chyba że ktoś jedzie się na wooda lansować i zabiera niewiadomo jak drogie rzeczy do ego jeszcze sprzęt za kilka stów albo i tysięcy, to sam jest sobie winien że tego nie pilnował bo sie nachlał .
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Pon 07 Paź, 2013   

kopernikth napisał/a:
sam jest sobie winien


Jakkolwiek zgadzam się z Twoją wypowiedzią, to ten fragment jest kompletnie niepoprawny. Nie jest sobie winien, kradzież to kradzież, niezależnie od tego, czy się ją 'prowokuje', czy nie.
 
 
brd  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 80
Skąd: Maków Podhalański
Wysłany: Wto 29 Paź, 2013   

1. Przetrzepany plecak, z którego zniknął odtwarzacz mp4 (kupiony kilka dni wcześniej, powrót w pociągu był bezmuzyczny), zginęła też ładowarka do nokii (która i tak się nie przydała), a co najlepsze zginął też nowokupiony dezodorant. ;o kilka innych rzeczy leżało obok plecaka i namiotu, na szczęście wszystkie niezbędne rzeczy przy dupie były. ;)

2. Podpity punk trącił kuzyna z bara specjalnie zaraz obok krishny i jeszcze miał jakieś "ale" do kuzyna. zaczął bitkę, drugi kuzyn w samoobronie dał mu w japę i odszedł, a on gdyby nie interwencja jakiejś dziewczyny to by skakał dalej. Chcąc bronić kuzyna chciałem gościowi dać z klapka, ale niestety pochwycił mnie jakiś misiowaty koleś twierdząc, że to ja jestem agresorem. ;)

Poza tym, same miłe rzeczy. Pierwszy wyjazd na woodstock pomimo tych wydarzeń zaliczam do udanych, już nie mogę się doczekać kolejnego. ;D

Przynajmniej już wiesz czego się na wood nie zabiera :D / Agó
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Sob 02 Lis, 2013   

brd napisał/a:
1. Przetrzepany plecak, z którego zniknął odtwarzacz mp4 (kupiony kilka dni wcześniej, powrót w pociągu był bezmuzyczny), zginęła też ładowarka do nokii (która i tak się nie przydała), a co najlepsze zginął też nowokupiony dezodorant. ;o kilka innych rzeczy leżało obok plecaka i namiotu, na szczęście wszystkie niezbędne rzeczy przy dupie były. ;)

2. Podpity punk trącił kuzyna z bara specjalnie zaraz obok krishny i jeszcze miał jakieś "ale" do kuzyna. zaczął bitkę, drugi kuzyn w samoobronie dał mu w japę i odszedł, a on gdyby nie interwencja jakiejś dziewczyny to by skakał dalej. Chcąc bronić kuzyna chciałem gościowi dać z klapka, ale niestety pochwycił mnie jakiś misiowaty koleś twierdząc, że to ja jestem agresorem. ;)

Poza tym, same miłe rzeczy. Pierwszy wyjazd na woodstock pomimo tych wydarzeń zaliczam do udanych, już nie mogę się doczekać kolejnego. ;D

Przynajmniej już wiesz czego się na wood nie zabiera :D / Agó


po kiego barana komus mp4 na woodzie ?:D mało muzyki jest na miejscu ?:D

co do zamykania namiotów na kłódkę, chyba kupię jakiś badziewny namiot, rozstawię gdzieś, nasram do środka i zamknę na kłódkę, mina potencjalnego złodzieja będzie idealna:D
 
 
Achilles  
Forumowy prawiczek

Wiek: 35
Dołączył: 05 Maj 2013
Posty: 3
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie 03 Lis, 2013   

Ja miałem tylko jedno przykre zdarzenie, namiot zamieszkiwany przeze mnie i kolegę został doszczętnie połamany, najlepsze jest to że zdarzenie miało miejsce w biały dzień około godz. 11-12 w czwartek. Na szczęście był zamknięty i nikt nie dostał się do środka i jakoś udało się posklejać połamany stelaż. To był mój pierwszy przystanek i generalnie i tak oceniam go na wielki plus.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 03 Lis, 2013   

boksu napisał/a:
co do zamykania namiotów na kłódkę, chyba kupię jakiś badziewny namiot, rozstawię gdzieś, nasram do środka i zamknę na kłódkę, mina potencjalnego złodzieja będzie idealna:D


taa..zostaw jeszcze ukrytą kamerę ;)
 
 
 
aigor  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 27 Wrz 2013
Posty: 16
Skąd: Włodawa
Wysłany: Nie 03 Lis, 2013   

1. Źle mi się jechało z Lublina do Kostrzyna. Na peronie wypiłem litr mleka po czym w pociągu piłem wino. Zasyfiłem szybę, podróż po alko i na kacu była męczarnią. Nigdy więcej alkoholu w pociągu. Na trzeźwo jechałem raz, jest lepiej a po zielonym 2 razy i to już jest magia i brak słów.

2. 1 sierpnia Koncert Tabu na wiosce Kryszny. Chodź nie byłem pijany to dobrze się bawiłem z koleżankami kawałek od wielkiego namiotu Kryszny. Palimy papierosy. Podchodzi kobieta w wieku ok. 35 lat i rzuca się do nas że palimy zioło. Jedyny taki incydent aby spotkał się z kimś takim konfliktowym w stosunku do mojej osoby. Wywarło to na mnie większe wrażenie niż dotychczas bo cały dzień był inny poprzez poranny magiczny kartonik który znajdował się pod moim dziąsłem.

3. 2 sierpnia upalny poranek. Kiedy już mój umysł stawał na ziemi, nabrałem nie tylko fizycznej ale też mentalnej ochoty nawiązać kontakt z wodą. Niestety tego dnia była posucha w kranach woodstockowych. Po godzinie poszukiwania źródła wody przystanąłem na ASP posłuchać Wojewódzkiego i chyba przez zasłuchanie zgubiłem wszystkie środki higieniczne jakie ze sobą miałem i do końca festiwalu byłem typowym brudasem. Miałem chyba wtedy minimalny udar mózgu.
 
 
 
brd  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 80
Skąd: Maków Podhalański
Wysłany: Pon 04 Lis, 2013   

boksu napisał/a:
po kiego barana komus mp4 na woodzie ?:D mało muzyki jest na miejscu ?:D


Do jazdy pociągiem, busami na dojazd do Krakowa. Takie o, uzależnionko. ;p

Agó, nie bierzesz ze sobą dezodorantów? :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime