Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Powrót do domu pociągiem
Autor Wiadomość
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

marcinin napisał/a:
Niez napisał/a:
vin napisał/a:
Ja jestem ciekawe co byś mówił jakby każdy woodstockowicz myślał tak jak Ty i nie chciał kupować biletu a na następny rok by w ogóle nie dali dodatkowych pociągów. Wtedy na pewno miałbyś wygodę..

(Wczuwam się w tok myślenia) Wtedy się pakuje ludziom do auta i nie dorzuci do baku,bo nie było klimy,robili postoje po drodze i trafili na korki.


Twój tok rozumowania jest błędny. Prywatna osoba z samochodem jest czymś zupełnie innym niż poryty komunistyczny moloch zwany PKP.


jakie PKP ? Intercity czy PLK, bo z tego co wiem pociągi na PW uruchamiają Przewozy Regionalne (PL-PREG), a nie PL-PKPIC... mają tyle wspólnego z PKP że jeżdżą po torach PLK. Chyba że chce się jechać towarowym to jest PKP Cargo.
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

boże święty. ale z ciebie marcininie idiota. mój 5 letni braciszek moze ci wytłumaczyć, że jak wsiada sie do autobusu, pociagu itd trzeba kupic bilet, skasować go.
 
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Jesteś śmieszny, wręcz żałosny. Brzydzę się takim tokiem rozumowania, bo właśnie przez takich jak Ty, ja muszę płacić więcej. Zaraz powiesz, że wcale nie muszę - pewnie, tylko jadąc 700km na pewno złapie mnie kanar i będę musiała zapłacić 200zł+cena biletu. Poza tym jakaś tam moralność nakazuje mi kupić ten bilet żeby być fair wobec innych, którzy "składają" się na te specjalne pociągi. Ty również nie musisz... jeździć pociągami, jeśli Ci to nie odpowiada. Złóż się na paliwo i jedź samochodem - proste. Ale pewnie. Po co się składać na paliwo, jeśli "bydłowozem" można jechać za darmo. I jeszcze śmiesz narzekać. Jak inaczej Cię nazwać niż 'złodziejem' czy 'pasożytem'.

Twoje zachowanie mogę porównać do gościa, który idzie do pizzerii o nie najlepszej renomie, zamawia pizze, zjada ją CAŁĄ, a następnie nie płaci rachunku, bo mu nie smakowała.

Ty też tak robisz? Śmiem twierdzić, że takie zachowanie idealnie by do Ciebie pasowało. Chyba nie masz ni krzty moralności, ni wstydu chwaląc się tym jak żerujesz na polskich kolejach.
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Roxi napisał/a:
Jesteś śmieszny, wręcz żałosny. Brzydzę się takim tokiem rozumowania, bo właśnie przez takich jak Ty, ja muszę płacić więcej. Zaraz powiesz, że wcale nie muszę - pewnie, tylko jadąc 700km na pewno złapie mnie kanar i będę musiała zapłacić 200zł+cena biletu. Poza tym jakaś tam moralność nakazuje mi kupić ten bilet żeby być fair wobec innych, którzy "składają" się na te specjalne pociągi. Ty również nie musisz... jeździć pociągami, jeśli Ci to nie odpowiada. Złóż się na paliwo i jedź samochodem - proste. Ale pewnie. Po co się składać na paliwo, jeśli "bydłowozem" można jechać za darmo. I jeszcze śmiesz narzekać. Jak inaczej Cię nazwać niż 'złodziejem' czy 'pasożytem'.

Twoje zachowanie mogę porównać do gościa, który idzie do pizzerii o nie najlepszej renomie, zamawia pizze, zjada ją CAŁĄ, a następnie nie płaci rachunku, bo mu nie smakowała.

Ty też tak robisz? Śmiem twierdzić, że takie zachowanie idealnie by do Ciebie pasowało. Chyba nie masz ni krzty moralności, ni wstydu chwaląc się tym jak żerujesz na polskich kolejach.


Na 100 razy przejechane pociągiem chyba raz jechałem na gapę. Ludzie wy w ogólę nie czytacie co napisałem:D

PS. Napisałem tylko jakie mam zdanie na temat płacenia za jazdę PKP i w następnych postach broniłem swojego zdania. Nikomu nie ubliżałem i nikogo nie obrażałem. Wyzywajcie mnie dalej od idiotów, złodziei i żałosnych ludzi. Udowadniacie tylko jakimi prymitywami jesteście.

PS2. Gówno o mnie wiecie:D
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Za to Ty jesteś taki światowiec, że nic tylko w pas się kłaniać i dziękować komu się da, że raczysz to forum odwiedzać.

Facet, zrozum do cholery jasnej, że może polskie koleje nie są w najlepszej formie i jest mnóstwo rzeczy do poprawienia, naprawienia, zrobienia i jeszcze musi mnóstwo czasu i wody w Wiśle upłynąć zanim nastąpi poprawa, ale przy tej akcji stoi dziesiątki ludzi, którzy dwoją się i troją, aby 300 tys. ludzi (wiesz jaka to jest liczba?) wyjechało z dworca w mieście, które ma 16 tys. ludzi. To jest naprawdę ciężka praca i wymaga nie lada główkowania żeby się udało. Więc zamiast pierdolić kocopoły, być zajebistym buntownikiem i narzekać byś pokazał chociaż ODROBINĘ wdzięczności i zrozumienia dla tych ludzi.


Poza tym, ignorancie jeden, nie ma już czegoś takiego jak PKP. ;-)))
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Dahomej napisał/a:
Za to Ty jesteś taki światowiec, że nic tylko w pas się kłaniać i dziękować komu się da, że raczysz to forum odwiedzać.

Facet, zrozum do cholery jasnej, że może polskie koleje nie są w najlepszej formie i jest mnóstwo rzeczy do poprawienia, naprawienia, zrobienia i jeszcze musi mnóstwo czasu i wody w Wiśle upłynąć zanim nastąpi poprawa, ale przy tej akcji stoi dziesiątki ludzi, którzy dwoją się i troją, aby 300 tys. ludzi (wiesz jaka to jest liczba?) wyjechało z dworca w mieście, które ma 16 tys. ludzi. To jest naprawdę ciężka praca i wymaga nie lada główkowania żeby się udało. Więc zamiast pierdolić kocopoły, być zajebistym buntownikiem i narzekać byś pokazał chociaż ODROBINĘ wdzięczności i zrozumienia dla tych ludzi.


Poza tym, ignorancie jeden, nie ma już czegoś takiego jak PKP. ;-)))


Sam jesteś ignorant, sam pierdolisz kocopoły i do tego jesteś cham:D Czy ja Cię koleś obraziłem?
 
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

daho, jesteś cham XD
 
 
 
pa10220  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 24
Skąd: szczecin
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Marcinin :D daj jeszcze więcej :D emotek by pokazać :D jaki to nie jesteś wyluzowany :D
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

tak, obraziłeś. Tym, że muszę czytać taki stek bzdur. Ludzie naprawdę się starali, mnóstwo Woodstockowiczów jest bardzo zadowolonych z tego, jak to wyglądało, ale zawsze znajdzie się jeden, który musi zabłysnąć...
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Dahomej napisał/a:
tak, obraziłeś. Tym, że muszę czytać taki stek bzdur. Ludzie naprawdę się starali, mnóstwo Woodstockowiczów jest bardzo zadowolonych z tego, jak to wyglądało, ale zawsze znajdzie się jeden, który musi zabłysnąć...


Zrozum, że ktoś może mieć inne zdanie niż Twoje. Nie nazywaj mojego zdania stekiem bzdur. Ty nie potrafisz uszanować czyiś poglądów nawet jeśli Tobie wydają się absurdalne...

PS. Skończyłem pisanie w tym temacie. Nie będę się kłócić z bandą, która wyzywa mnie od idiotów, złodziei, atakuje i obraża. Chcecie sobie dalej jechać po mnie to jedźcie. Nie będę zniżać się do waszego poziomu.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Kradzież to nie pogląd, to skurwysyństwo.
 
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Już nie rób z siebie takiej ofiary, a z nas katów, bo nie tylko my "obrażamy", ale i ty. Pisanie, że zniżasz się do naszego poziomu jest obrazą. Nazywasz nas "prymitywami". Wytłumacz co wg Ciebie jest prymitywne? To, że uczciwie kupujemy bilety? Czy może używając tego słowa nawiązujesz do formy wypowiedzi, a nie jej treści?

marcinin napisał/a:

PS2. Gówno o mnie wiecie:D

Jesteś wulgarny; jeździsz na gapę, uważając, ze to ok; niektóre wypowiedzi formułujesz na zasadzie "chyba Ty" nie wnosząc do tematu nic nowego, co nie świadczy zbyt dobrze o twojej inteligencji (żeby nie było przykład niżej)

marcinin napisał/a:
Dahomej napisał/a:
Za to Ty jesteś taki światowiec, że nic tylko w pas się kłaniać i dziękować komu się da, że raczysz to forum odwiedzać.
...


Sam jesteś ignorant, sam pierdolisz kocopoły i do tego jesteś cham:D Czy ja Cię koleś obraziłem?


Sam sobie pracujesz na taką a nie inną opinię o sobie samym. Nie wysysamy wszystkiego z palca :)

PS: Łamiąc prawo nie sprawisz, że zmieni się ono na lepsze. To samo z pociągami
 
 
 
Czesiek  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 107
Skąd: Borek Szlacheki
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

marcinin napisał/a:
Niez napisał/a:
Normalny człowiek,który nie jest zadowolony z usług i produktów sklepu nie okrada go i nie mści się,tylko zmienia sklep,który go obsługuje.
To jest tylko twój wybór z czego korzystasz.


Nie rozumiesz, że w wielu miastach i miasteczkach nie ma wyboru? Jedziesz zapyziałym PKP albo w ogóle nie jedziesz?

Zawsze jest jakaś alternatywa. Prywatne firmy przewozowe, PKS'y, serwisy internetowe typu BlaBlaCar gdzie możesz poszukać osób które jadą tą samą trasą co Ty z wolnym miejscem w samochodzie. Wystarczy poszukać.
 
 
Buki  
Rozkręca sie
"Carpe Diem"


Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 249
Skąd: Wrocław/Olsztyn
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Tak czy siak jeżdżenie na gapę pociągiem czy autobusem to najlepsza forma podróżowania.
Dziękuje, całuje i pozdrawiam ; *
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Następny...
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Prawda jest taka, że gdyby ludzie szanowali te pociągi specjalne, nie próbowaliby kombinacji typu jazda bez biletu, nie byli chamscy wobec obsługi, to może firmy obsługujące te przejazdy patrzyłyby przychylniejszym okiem i byłoby jeszcze więcej składów.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

I przede wszystkim nie niszczyli ich chociażby smarując jakimiś markerami już nie mówiąc o innych rzeczach :/
 
 
 
K2  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Lip 2013
Posty: 43
Skąd: na Pragie w lewo!
Wysłany: Czw 29 Sie, 2013   

Dobra, bo odbiegamy od tematu. Za bilety trzeba płacić, to wiadomo, a poza tym jest to chyba jednak także przejaw pokojowego i zgodnego współżycia.
Ale wróćmy do tematu - ja było z powrotami pociągiem?
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 30 Sie, 2013   

Pożyjecie w Warszawie z Hanką to sie przekonacie, że jednak za bilety niezawsze płacić trzeba bo ludzi zwyczajnie nie stać. No ale na Woodstock można chyba odłożyć przez ten rok czasu na bilety, wjazd za free wiec to nie sa chyba jakieś szczególnie duże wymagania kupić bilet na pociąg.
 
 
jary1994  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: pomiechówek
Wysłany: Czw 02 Sty, 2014   

powrót dobrze, były wiejsca siedzące, a wracałem z moją ekipą w niedzielę około 11 do warszawy. z miejsc nie skorzystaliśmy, bo woleliśmy paczką w przedziale siedzieć :) no ale dojazd.... wsiadaliśmy w warszawa gdańska i powiem nie było aż tak żle, potem dosiadło sporo ludzi w kutnie i zrobił się spory ścisk. ale po poznaniu.... drugie tyle! piekło!
:((
 
 
Miskov  
Coś już napisał

Wiek: 28
Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 54
Skąd: Kobyłka
Wysłany: Pon 13 Sty, 2014   

[
PS: Łamiąc prawo nie sprawisz, że zmieni się ono na lepsze. To samo z pociągami[/quote]

Ile jest na forum osób domagających się legalizacji marihuany? uważasz że nie powinni palić skoro to nielegalne, a zamiast tego najebać się wódą?

"Każdy, kto podporządkowuje się niesprawiedliwemu prawu, ponosi odpowiedzialność za to wszystko, co jest tego konsekwencją. Toteż, jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa. (Mahatma Gandhi)"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group