Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Powrót do domu pociągiem
Autor Wiadomość
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Prawda jest taka, że gdyby ludzie szanowali te pociągi specjalne, nie próbowaliby kombinacji typu jazda bez biletu, nie byli chamscy wobec obsługi, to może firmy obsługujące te przejazdy patrzyłyby przychylniejszym okiem i byłoby jeszcze więcej składów.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

I przede wszystkim nie niszczyli ich chociażby smarując jakimiś markerami już nie mówiąc o innych rzeczach :/
 
 
 
K2  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Lip 2013
Posty: 43
Skąd: na Pragie w lewo!
Wysłany: Czw 29 Sie, 2013   

Dobra, bo odbiegamy od tematu. Za bilety trzeba płacić, to wiadomo, a poza tym jest to chyba jednak także przejaw pokojowego i zgodnego współżycia.
Ale wróćmy do tematu - ja było z powrotami pociągiem?
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 30 Sie, 2013   

Pożyjecie w Warszawie z Hanką to sie przekonacie, że jednak za bilety niezawsze płacić trzeba bo ludzi zwyczajnie nie stać. No ale na Woodstock można chyba odłożyć przez ten rok czasu na bilety, wjazd za free wiec to nie sa chyba jakieś szczególnie duże wymagania kupić bilet na pociąg.
 
 
jary1994  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: pomiechówek
Wysłany: Czw 02 Sty, 2014   

powrót dobrze, były wiejsca siedzące, a wracałem z moją ekipą w niedzielę około 11 do warszawy. z miejsc nie skorzystaliśmy, bo woleliśmy paczką w przedziale siedzieć :) no ale dojazd.... wsiadaliśmy w warszawa gdańska i powiem nie było aż tak żle, potem dosiadło sporo ludzi w kutnie i zrobił się spory ścisk. ale po poznaniu.... drugie tyle! piekło!
:((
 
 
Miskov  
Coś już napisał

Wiek: 28
Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 54
Skąd: Kobyłka
Wysłany: Pon 13 Sty, 2014   

[
PS: Łamiąc prawo nie sprawisz, że zmieni się ono na lepsze. To samo z pociągami[/quote]

Ile jest na forum osób domagających się legalizacji marihuany? uważasz że nie powinni palić skoro to nielegalne, a zamiast tego najebać się wódą?

"Każdy, kto podporządkowuje się niesprawiedliwemu prawu, ponosi odpowiedzialność za to wszystko, co jest tego konsekwencją. Toteż, jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa. (Mahatma Gandhi)"
 
 
dareckiACAB  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 2
Skąd: Centralna Polska
Wysłany: Nie 19 Sty, 2014   

Tak z mojej strony, droga na woodstock zwykłą rejsówką TLK do Poznania, potem jakas spolka regionalna do Kostrzyna.. W rejsówce ogolnie względna ogarka ze strony wszystkich podróżujących, mała spinka z SOK na jednej ze stacji, chyba we Wrześni. Ogolnie o aspekty techniczne jezeli chodzi to na miejsce nikt nie narzekał, sporo kumatej wiary w wagonie itp. Powrót tragiczny w moim przypadku akurat nie jechalem pierwszy raz w jakims scisku z racji moich zainteresowan :) Ale powrot z woodstocku w '13 mnie troche przybił hehe 2 osoby w tym jebanym scisku i braku powietrza nadajacego sie do oddychania stracily przytomnosc, z jedną dziewczyna z tego co podslyszalem to nienajlepiej sie skonczylo, musiala byc hospitalizowana. Ale ogolnie jadac pociagiem wiadomo na co trzeba byc takiego dnia przygotowanym, wiec ekipa wygodnickich niech zapierfdala samochodem czy tam busem hehe :) Jak dla mnie przejazdym pociagami na ten festwiwal to nieodlaczna czesc wyjazdu :)

Używaj polskich znaków. /vin
 
 
again  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Lut 2014
Posty: 39
Skąd: skontowni
Wysłany: Wto 25 Lut, 2014   

Byłam zaskoczona tym, jaki luz był w pociągu powrotnym. Nie pamiętam wprawdzie kiedy dokładnie wracałam, chyba dzień po PW w miarę rano; siedzieć było gdzie, pełen komfort. Właściwie trochę szkoda, bo wszyscy szybko pozasypiali i oprócz jakiejś spiny z panią konduktor i zepsucia się pociągu w szczerym polu za wiele rozrywek nie było.
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Pią 04 Kwi, 2014   

Jaaasiek napisał/a:
Prawda jest taka, że gdyby ludzie szanowali te pociągi specjalne, nie próbowaliby kombinacji typu jazda bez biletu, nie byli chamscy wobec obsługi, to może firmy obsługujące te przejazdy patrzyłyby przychylniejszym okiem i byłoby jeszcze więcej składów.


Można by ludzi wymienić. Nie takie rzeczy próbowano w Związku Radzieckim czy Korei Północnej. Im się nie udało ale próbować warto bo bez względu na wynik przechodziło się do historii. To nic, że w kategorii "ludobójstwo" ;)

Chociaż teraz jest dużo ciekawsza metoda. Starszy kolega, dawny dziennikarz radiowy, założył dawno temu jakiś podmiot gospodarczy trudniący się tzw. kampaniami medialnymi. Szybko przestał mieć czas dla kogokolwiek z dawnych znajomych ale auto i mieszkanie wymienił na lepsze naprawdę szybko.

Wymyśla różne arcypotrzebne kampanie reklamowe - żeby dzieci piły soczek a nie - wódkę, żeby katolicy nie kopali gejów w dópę, żeby nowe domy miały baterie słoneczne, żeby telefony miały soft ukazujący migrację żab po terenach podmokłych, whatever. Niewielki procent z nich dostaje zielone światło ale i tak - pieniądze są wówczas konkretne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime