Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Powrót do domu pociągiem
Autor Wiadomość
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 11 Sie, 2013   

Niez napisał/a:
Z innego tematu:
marcinin napisał/a:
Swoje wyjeździłem 2 lata pociągiem codziennie ze Stargardu do Szczecina i była to cholernie męcząca katorga.

To jaki to jest problem wybrać inny środek transportu? Np. motorower, skuter, motor, auto, autobus, autostop.


Rower mam, bo kupiłem. Auta nie mam na razie bo mi się nie opłaca. Będę jeździć na gapę, bo mi się tak podoba. Będę ściągać filmy, muzykę, ebooki; bo mi się tak podoba, a wasze zdanie mnie nie obchodzi. Wielce obruszacie się, że ktoś chce wracać za darmo z Woodstocku.
 
 
 
magius  
Rozkręca sie
m000OOOOooOOO000ooo


Wiek: 34
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 241
Skąd: Legnica
Wysłany: Nie 11 Sie, 2013   

marcinin napisał/a:
Będę jeździć na gapę, bo mi się tak podoba.
Nie będziesz bo co najwyżej Cię na peron nie wpuszczą :)
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 11 Sie, 2013   

"Będę kradł portfele, buty i inne rzeczy, bo mi się tak podoba" - powiedział złodziej.

Przynajmniej nie narzekaj.
 
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Nie 11 Sie, 2013   

marcinin napisał/a:
Niez napisał/a:
Z innego tematu:
marcinin napisał/a:
Swoje wyjeździłem 2 lata pociągiem codziennie ze Stargardu do Szczecina i była to cholernie męcząca katorga.

To jaki to jest problem wybrać inny środek transportu? Np. motorower, skuter, motor, auto, autobus, autostop.


Rower mam, bo kupiłem. Auta nie mam na razie bo mi się nie opłaca. Będę jeździć na gapę, bo mi się tak podoba. Będę ściągać filmy, muzykę, ebooki; bo mi się tak podoba, a wasze zdanie mnie nie obchodzi. Wielce obruszacie się, że ktoś chce wracać za darmo z Woodstocku.

Zapomniałeś tupnąć nóżką.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Nie 11 Sie, 2013   

marcinin napisał/a:
Rower mam, bo kupiłem. Auta nie mam na razie bo mi się nie opłaca. Będę jeździć na gapę, bo mi się tak podoba. Będę ściągać filmy, muzykę, ebooki; bo mi się tak podoba, a wasze zdanie mnie nie obchodzi. Wielce obruszacie się, że ktoś chce wracać za darmo z Woodstocku.

Życzę Ci, żeby Cię kiedyś za to wypierdolili z pociągu w nocy w samym środku jakiejś głuszy, żebyś musiał kilkanaście kilometrów zapieprzać do cywilizacji.

A w przyszłym roku namówię ludzi, żeby ojebali Ci namiot bo mi się tak podoba. A Twoje rzeczy i pieniądze oddamy biednym. Bo mi się tak podoba.

Przez takich frajerów właśnie PKP traktuje potem Woodstockowiczów jak traktuje.
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Koleś ja po prostu wyraziłem swoje zdanie bez obrażania kogoś, a Ty po mnie jedziesz i atakujesz mnie. Obrażaj mnie na privie a nie w temacie:D Miłego dnia!
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Przyznajesz,że chętnie nas okradasz to mógł się zdenerwować i na pewno żadnego warana za to nie dostanie.

Jak już to gwiazdkę szeryfa :D
 
 
Swarog  
Rozkręca sie
Ksylenowy Wojownik Wioski Wikingów

Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 127
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Przecież to już nawet nie chodzi o miejsce siedzące, ale dużo ludzi w tym roku miało problem, aby zmieścić się do pociągu. Sam jechałem na stojąco, bez możliwości zmiany pozycji. Czy jeżeli wszyscy ci ludzie mieli bilet bo inaczej nie zostaliby wpuszczeni na peron, to nie można na tej podstawie przewidzieć i dołączyć do składu chociażby jeszcze jeden wagon? Toż to u nas w trójmieście kolejka podmiejska ma dłuższe składy.
Czy trzeba po prostu zachowywać się jak kibole i robić rozpierduchę, żeby móc wrócić do domu w ludzkich warunkach?
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Niez napisał/a:
Przyznajesz,że chętnie nas okradasz to mógł się zdenerwować i na pewno żadnego warana za to nie dostanie.

Jak już to gwiazdkę szeryfa :D
Obrazek


Ja nie przyznałem, że chętnie was okradam. Nigdzie nie napisałem, że chce kogoś okradać albo komuś życzę kradzieży. Nie przeinaczaj moich słów. Nie rób z siebie durnia. Napisałem tylko że nie podoba mi się PKP i jak tylko będę miał okazję to będę jeździć za darmo:D Pewnie połowa forum tak myśli:D Zwyczajnie nie pasuje wam moje zdanie i atakujecie mnie:D
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Jazda bez biletu to kradzież.
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Niez napisał/a:
Jazda bez biletu to kradzież.


I tu jesteś w błędzie. Jak nie wiesz czym jest kradzież to zajrzyj chociażby na wikipedię:D

"Kradzież (art. 278 kk) – zabór cudzej rzeczy w celu przywłaszczenia. Pod pojęciem zaboru rozumie się fizyczne wyjęcie rzeczy spod władztwa właściciela. Dotyczy to również przedmiotu pozostawionego przez niego w znanym mu miejscu w zamiarze późniejszego jej zabrania."

Tak samo kradzieżą nie jest ściągnięcie filmu albo muzyki...
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Oj niezatemperowany ołóweczku, nie kradnij przestrzeni ludziom,którzy za nią zapłacili i jest ich własnością.
  
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Na 100 razy które jeździłem pociągiem nie zapłaciłem może 1 raz i ze 20 razy PKP mnie zrobiło w chuja na różne sposoby i za te 20 razy powinni oddać mi pieniądze:D
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Jak buty ci się rozkleją to zabierzesz ze sklepu kolejne za darmo,czy złożysz reklamację?
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Swarog napisał/a:
Przecież to już nawet nie chodzi o miejsce siedzące, ale dużo ludzi w tym roku miało problem, aby zmieścić się do pociągu. Sam jechałem na stojąco, bez możliwości zmiany pozycji. Czy jeżeli wszyscy ci ludzie mieli bilet bo inaczej nie zostaliby wpuszczeni na peron, to nie można na tej podstawie przewidzieć i dołączyć do składu chociażby jeszcze jeden wagon? Toż to u nas w trójmieście kolejka podmiejska ma dłuższe składy.
Czy trzeba po prostu zachowywać się jak kibole i robić rozpierduchę, żeby móc wrócić do domu w ludzkich warunkach?


Nie wiem którym pociągiem jechałeś, ale 7:45 był mega długi (chyba 4 albo i 5 połączonych składów EZT - SKM jeździ z 2, max 3) i na końcu szło się spoko wyspać :) Poza tym - niewielka różnica w cenie była względem przesiadki w Szczecinie na TLK z miejscówkami - też można było pomyśleć ;) W tym roku to naprawdę był wielki komfort, w porównaniu do lat ubiegłych.
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Niez napisał/a:
Jak buty ci się rozkleją to zabierzesz ze sklepu kolejne za darmo,czy złożysz reklamację?


W normalnym sklepie/instytucji naprawią usterkę albo wymienią buty. W PKP za to że w pociągu w zimę notorycznie nie ma ogrzewania albo że pociąg zamiast 40 min jedzie 2 h to nikt mi nie da odszkodowania, ba nawet zwykłej zniżki. Tak więc jazdę PKP kiedy da się za darmo traktuję jako SPRAWIEDLIWOŚĆ, SŁUSZNĄ ZEMSTĘ ALBO OBYWATELSKIE NIEPOSŁUSZEŃSTWO.

PS. Wątpiących zapraszam do pojeżdżenia PKP na odcinku Stargard-Szczecin codziennie w grudniu między 6 a 7 rano.
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Normalny człowiek,który nie jest zadowolony z usług i produktów sklepu nie okrada go i nie mści się,tylko zmienia sklep,który go obsługuje.
To jest tylko twój wybór z czego korzystasz.
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Niez napisał/a:
Normalny człowiek,który nie jest zadowolony z usług i produktów sklepu nie okrada go i nie mści się,tylko zmienia sklep,który go obsługuje.
To jest tylko twój wybór z czego korzystasz.


Nie rozumiesz, że w wielu miastach i miasteczkach nie ma wyboru? Jedziesz zapyziałym PKP albo w ogóle nie jedziesz?
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Zawsze jest wybór z buta za darmo, albo wyrobienie prawka i kupienie samochodu. A jak Ci samochód stanie to ukradniesz ze stacji benzynę, bo chujowa i droga i jak tylko jest okazja to po co za nią płacić? Setka, dwie osób myślących jak Ty, parę setek wandali nie szanujących pociągów, i w przyszłym roku podwyżka cen na specjalne pociągi o kolejne 10 zł.

[ Dodano: Pon 12 Sie, 2013 ]
marcinin napisał/a:

"Kradzież (art. 278 kk) – zabór cudzej rzeczy w celu przywłaszczenia. Pod pojęciem zaboru rozumie się fizyczne wyjęcie rzeczy spod władztwa właściciela. Dotyczy to również przedmiotu pozostawionego przez niego w znanym mu miejscu w zamiarze późniejszego jej zabrania."

Więc w tym momencie ukradłeś jakiś procent wynagrodzenia pracowników (czyli pieniędzy), trochę prądu (czyli fizycznego produktu czyjejś pracy), trochę wyposażenia pociągu etc. Masz na to odpowiednie paragrafy.
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Nie zawsze jest wybór. Nie gadaj głupot. Na prawdę jesteś tak głupi żeby wmawiać mi że jazda bez biletu jest kradzieżą? Zajrzyj do jakiegoś słownika, podręcznika prawa, filozofii albo etyki:D

Jaaasiek napisał/a:
Zawsze jest wybór z buta za darmo, albo wyrobienie prawka i kupienie samochodu. A jak Ci samochód stanie to ukradniesz ze stacji benzynę, bo chujowa i droga i jak tylko jest okazja to po co za nią płacić? Setka, dwie osób myślących jak Ty, parę setek wandali nie szanujących pociągów, i w przyszłym roku podwyżka cen na specjalne pociągi o kolejne 10 zł.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

No to czym jest jazda bez biletu?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group