Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Nowości, zmiany, itd.
Autor Wiadomość
kachlok  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 33
Skąd: Wawa
Wysłany: Czw 18 Kwi, 2013   

Niez napisał/a:
Spina o pomysł,który nie wiadomo czy dojdzie do skutku i w jakiej formie. Poza tym każde prawo,regulaminy trzeba traktować z rozumem. I nawet jak robisz coś niekoniecznie zgodne z oficjalnymi regułami,to dopóki nie zaczniesz wyjeżdżać z pola po namiotach to też nikt Ci łba nie urwie. Nie ma potrzeby popadać w skrajności,a jak się lubi to niech się jedzie tam gdzie się wszystko podoba.


Każde prawo i regulaminy też trzeba tworzyć z rozumem.
Nie mam konfliktowej natury. Obnażam tylko głupotę.
No a wszelkie teksty typu "jak się nie podoba to jedźcie gdzie indziej" czytam jak "przestań myśleć, morda w kubeł, jesteś na uctoku niepotrzebny nam ani nikomu i spi***alaj" <haha>
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 18 Kwi, 2013   

...krytyka to jedno- a pisanie Kpina-to drugie...kto wie- czy za jakiś czas- nie zrobią stref dla palaczy- kto wie...a jeśli Ci się to co proponują nie podoba- to masz kilka wyjść-o nie przyjeżdżaniu napisałem na końcu-a po drugie- jak chcesz rozumego w/g Ciebie prawa- to weź udział w Jego tworzeniu- może jakaś inicjatywa społeczna/społecznościowa <rotfl3> ...Jeśli by takie prawo wprowadzili na płatnym festiwalu i byś się nie zastosowała- to by Cię wyprosili...także rozsądek rozsądkiem- ale jeśli takie coś wprowadzą- to trzeba się będzie dostosować...
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 18 Kwi, 2013   

Przesadzasz Kachlok. Nie rozumiem czemu bierzesz do siebie,że "nie myślisz". Tak się składa,że tam jesteś tłumem i dla tłumu są te zasady. Chyba,że bez żadnych jesteś w stanie odpowiadać za myślenie wszystkich?
Regulaminy muszą być,bo nie każdy musi zdawać sobie sprawę z zagorzeń,jakie znają organizatorzy. Niestety,ale przy takich dużych przedsięwzięciach,w niektórych sprawach trzeba zamknąć mordę w kubeł i pewnych rzeczy po prostu nie robić. A jeśli robić to z rozumiem i wyczuleniem,że to jest zachowanie niepożądane i może być zagorzeniem.
Jak na tak duży festiwal,PW ma naprawdę krótki regulamin dla uczestników i żaden nie jest zupełnie bezsensowny,więc głupich nie ma co się spodziewać,nawet jak padają bezsensowne pomysły.
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Czw 18 Kwi, 2013   

Mi tam osobiscie regulamin nie uprzykrza zycia kiedy jestem na woodzie. Jestem z tych osob ,ktore jak sa "zmeczone" to potrafia przytnac komarka niekoniecznie w namiocie :) Jezeli nie bede w stanie uzywac ognia to jestem taki ze go nie uzyje ,ale nie widze nic zlego aby sobie zrobic jedzonka z rana nad butla gazowa. Ogolem mysle ze ten regulamin jest zrobiony dla idiotow ,ktorzy nie potrafia przewidziec konsekwencji swoich czynow jak np. dwa lata temu gdy szedlem z kolega po polu to zobaczylem jak ludzie czerpia wode z wielkiej banki ,ktora miala byc balastem dla jakiegos tam metalowego stelazu na ,ktorym byla reklama.... no kurwa logiczne jest to ze jezeli woda z tamtad zejdzie to wiatr zerwie ten stelaz i komus stanie sie krzywda ,ale jednak byli tacy ktorzy tego nie rozumieli. Dopiero przy interwencji kogos z patrolu sie opamietali
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Czw 18 Kwi, 2013   

kachlok napisał/a:

rozumiem że palący się zapałek (rozpalony w celu zapalenia fajki) nieuważnie / niedokładnie przygaszony, jeszcze się żarzący i dymiący, rzucony na trawę / ziemię lub na sąsiedni namiot to nie jest rozpalony ogień...
to ja się kurna pytam co jest bardziej niebezpieczne - setki tysięcy palaczy czy akumulator w moim wyłączonym aucie?


PALĄCA SIĘ ZAPAŁKA! Język polski nie gryzie!

Poz tym, zanim zapałKA doleci do ziemi, zdąży zgasnąć, my dear.
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 18 Kwi, 2013   

Ja powiem, co jest niebezpieczne. Brak wyobraźni. Bo można i na suchą trawę rzucić niedopałek, można też używać butli gazowej na trzeźwo i odpowiedzialnie. Chociaż trudno w ogóle o suchą trawę na polu. Czy w takim tłumie zawsze znajdzie się sporo osób nietrzeźwych i nieodpowiedzialnych czy pozbawionych wyobraźni.

Ale jak tak patrzę, to ta mała ilość przepisów, to przeniesienie odpowiedzialności z regulaminu na samych ludzi uczy właśnie wyobraźni, przenosi ciężar na uczestników, co daje dobry efekt. To w sumie ciekawe zjawisko jakby je podpiąć pod szerszą skalę, pod to, jak skomplikowane i ingerujące w życie prawo dezorientuje i oducza odpowiedzialności oraz wyobraźni. Im prostsze prawo tym skuteczniejsze.
 
 
kachlok  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 33
Skąd: Wawa
Wysłany: Pią 19 Kwi, 2013   

Ossie napisał/a:
kachlok napisał/a:

rozumiem że palący się zapałek (rozpalony w celu zapalenia fajki) nieuważnie / niedokładnie przygaszony, jeszcze się żarzący i dymiący, rzucony na trawę / ziemię lub na sąsiedni namiot to nie jest rozpalony ogień...
to ja się kurna pytam co jest bardziej niebezpieczne - setki tysięcy palaczy czy akumulator w moim wyłączonym aucie?


PALĄCA SIĘ ZAPAŁKA! Język polski nie gryzie!

Poz tym, zanim zapałKA doleci do ziemi, zdąży zgasnąć, my dear.


1) Sprawdź sobie najpierw, że w słowniku języka polskiego istnieje takie słowo "zapałek" i to w liczbie pojedynczej. I nie używaj Caps Locka, proszę...
2 Jesteś tego 100% pewna i dasz sobie rękę za to odciąć? Mam nadzieję że ten niedopałek (czy tam niedopałka dla Ciebie? czy jakoś tak) nie spadnie na Twój namiot... na suchą trawę, na łatwopalny papierowy śmieć... ot właśnie brak wyobraźni :(

[ Dodano: Pią 19 Kwi, 2013 ]
Niez napisał/a:
Przesadzasz Kachlok. Nie rozumiem czemu bierzesz do siebie,że "nie myślisz". Tak się składa,że tam jesteś tłumem i dla tłumu są te zasady. Chyba,że bez żadnych jesteś w stanie odpowiadać za myślenie wszystkich?
Regulaminy muszą być,bo nie każdy musi zdawać sobie sprawę z zagorzeń,jakie znają organizatorzy. Niestety,ale przy takich dużych przedsięwzięciach,w niektórych sprawach trzeba zamknąć mordę w kubeł i pewnych rzeczy po prostu nie robić. A jeśli robić to z rozumiem i wyczuleniem,że to jest zachowanie niepożądane i może być zagorzeniem.
Jak na tak duży festiwal,PW ma naprawdę krótki regulamin dla uczestników i żaden nie jest zupełnie bezsensowny,więc głupich nie ma co się spodziewać,nawet jak padają bezsensowne pomysły.


Oczywiście, brak regulaminu jest najgorszym rozwiązaniem.
Rozumiem że zwarcie w instalacji elektrycznej samochodu może spowodować pożar, ale odłączanie styków jest w wielu samochodach nierozsądnym posunięciem mimo wszystko - właśnie z uwagi na zaawansowane oprogramowanie komputera.

Należałoby też ludzi wyczulić na inną rzecz: Gdy dojdzie już do zwarcia w układzie elektrycznym może zacząć kręcić się rozrusznik i samochód może przejechać na nim kilka / kilkanaście metrów do przodu (ew. do tyłu jeśli ma wsteczny bieg) i przejechać po namiocie!
Identyczny efekt osiągniecie przekręcając stacyjkę na biegu i bez sprzęgła.
Kto potwierdzi to zjawisko w Oplach łapka do góry! <haha> <haha> (każdy inny wóz może to samo zrobić...)
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pią 19 Kwi, 2013   

Niedopałek a zapałka to jest różnica :)

Serio, robisz problemy z nie wiadomo czego. Nie jeżdżę samochodem, bo w sumie po co, nie znam się na mechanice samochodów i nie do końca rozumiem ten punkt regulaminu. Reaguję tylko na poruszoną kwestię palenia papierosów, bo skoro przywołujesz zagrożenie papierosami... Hm, to może zabrońmy używania kranów, bo tam ludzie się oblewają wodą (szlauchami), a to też jest niebezpieczne (nawet mała ilość wody w płucach może narobić szkód).
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 23 Kwi, 2013   

Nie spinajcie się. Regulamin to jedno życie to drugie.
 
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Śro 24 Kwi, 2013   

Takie tam zmiany organizacyjne... Mi tam obojętnie czy krany będą podświetlone czy nie... W nocy nigdy nie chodziłam się kąpać, chyba bym zamarzła oO Ale to chyba lepiej, że będzie tam widoczniej, przynajmniej nikt się nie poślizgnie na błocie i nogi nie skręci :) Ale generalnie bardziej byłabym za OGRZANIEM wody przy kranach, a nie ich oświetlenenem...
 
 
 
Chmi3l  
Coś już napisał
,,|,,


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 74
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 25 Kwi, 2013   

@szprotka7 popieram w 100 % :D ..
 
 
powk  
Forumowy prawiczek


Wiek: 35
Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 15
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 25 Kwi, 2013   

szprotka7 napisał/a:
Ale generalnie bardziej byłabym za OGRZANIEM wody przy kranach, a nie ich oświetlenenem...


Jak dla mnie spoko, że krany będą oświetlone, choć nie pamiętam, żeby kiedyś mi było przy nich za ciemno ;)

Co do ogrzewania raczej mało realne, przy ilości wody, którą zużywają woodstockowicze koszt byłby ogromny.
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Czw 25 Kwi, 2013   

szprotka7 napisał/a:
OGRZANIEM wody przy kranach,


buehehehehehehehe co to to nie :P
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 25 Kwi, 2013   

Jak jesteście francuskim pieskiem to stójcie w kolejce do prysznica! Ja zawsze chodzę pod krany w nocy kiedy nie ma tłoku i nie było ani za zimno,ani za ciemno.
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Czw 25 Kwi, 2013   

powk napisał/a:
szprotka7 napisał/a:
Ale generalnie bardziej byłabym za OGRZANIEM wody przy kranach, a nie ich oświetlenenem...


Co do ogrzewania raczej mało realne, przy ilości wody, którą zużywają woodstockowicze koszt byłby ogromny.


Zdaję sobie z tego sprawę, ale pomarzyć zawsze można :)
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Czw 25 Kwi, 2013   

ja tez tylko zawsze pod krany smigam ,ale to zawsze z samego ranca jak jeszcze niedobitki sie szlajaja... buehehe ogolem jak sie wstanie o 5-6 rano to ciekawe rzeczy na polu mozna zobaczyc :D zombiaki same :P
Jak dla mnie gdyby mieli wprowadzac juz jakies zmiany to by mogli pomyslec cos z lidlem zeby takich dluuugich kolejek nie bylo. Przy prysznicach tez sa kolejki ,ale to mnie nie dotyczy :P
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 25 Kwi, 2013   

z kolejkami też raczej nic nie zrobią, musieliby powiększyć namiot kilka razy i postawić pierdyliard więcej pryszniców... Cieszmy się z tego ze są, a jak się pójdzie w odpowiednim czasie to i kolejek nie ma :) Można też nie chodzić wcale, jak kto woli :D
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Czw 25 Kwi, 2013   

Agó napisał/a:
Można też nie chodzić wcale, jak kto woli :D

i zywic sie trawa,piachem i kamlotami. Niski poziom kalori to raryrtas przy dietce :).
Na prysznice szkoda kasy i pieniedzy. Powinni wypierdzielic prysznice i dac w te miejsce krany :D A powiekszenie lida to chyba nie jest duzy problem.
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 25 Kwi, 2013   

Mi jakoś nigdy Lidlowa kolejka nie przeszkadzała, bo można sobie radzić na inne sposoby. Zrobić większe zakupy raz i tym się żywić, przejść się do Lidla późnym wieczorem... Zabrać hulajnogę i zasuwać do miasta po świeże bułki do piekarni! :D

Prysznic? Toć to burżuazja! Kawałek węża ogrodowego i można iść się myć pod krany :D Nie trzeba podchodzić do tych kranów z brzegu, te na środku zwykle są luźniejsze.
No i przydałoby się ogarnąć jakiś lepszy motyw z tymi kranami przy toi-toiach, coby nie trzeba było cały czas trzymać podczas mycia (ludzie dlatego urywali te zaworki)...
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 25 Kwi, 2013   

zamiast co roku obiecywać nowe krany, to by mogli te co są pancerne zrobić, żeby wszystkie działąły.. o ile będzie łatwiej..
 
 
 
xXXxGumisxXXx  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 253
Skąd: Głogów
Wysłany: Czw 25 Kwi, 2013   

Jeśli chodzi o namiot Lidla to owszem można by go powiększyć tylko jak znam życie, to na bank znalazłoby się pierdyliart powodów, że nic by nie zrobili. Z kolejkami akurat nie miałem problemu, w tym roku tak trafiałem, że te kolejki były na góra 5 min stania ;P

Prysznice to wg mnie opcja dla wygodnickich, którzy wolą przestać bezsensownie 4h niż poczekać maks 20 min przed kranami. Fakt, woda zimna jak wódka chłodzona 2 dni w lodówce, ale zawsze darmo:d
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group