Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Nowości, zmiany, itd.
Autor Wiadomość
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Nie 07 Kwi, 2013   

Ja w tym roku chce przyjechać autem i tak jak Vegat napisał mam zamiar zakryć je plandeką i korzystać z wejścia do "sypialni" przez bagażnik... niestety można go otworzyć tylko autopilotem tak więc odłączanie akumulatora odpada :P
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pon 08 Kwi, 2013   

O! i o tym nikt nie pomyśłał z tych co wymyslili te dziwne zasady :)
 
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 08 Kwi, 2013   

Przeca to bez sensu, i tak mało kto odłączy te akumulatory, Chyba ze patrol będzie chodził i zwracał uwagę gdy np. usłyszą włączone w samochodzie radio...
 
 
scorpion1077  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 93
Skąd: Gryfino
Wysłany: Pon 08 Kwi, 2013   

goldenboj napisał/a:
Ja w tym roku chce przyjechać autem i tak jak Vegat napisał mam zamiar zakryć je plandeką i korzystać z wejścia do "sypialni" przez bagażnik... niestety można go otworzyć tylko autopilotem tak więc odłączanie akumulatora odpada :P


Aż ciśnie mi się na język w tym momencie skromna rada, aby uważać z pilotem:) W tym roku w naszej wiosce jedna osóbka zamknęła auto pilotem z kluczykami w środku. Problem się zaczął, gdy padły baterie w pilocie.. (W bagażniku był cały zapas piwa :D )
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Pon 08 Kwi, 2013   

hm, co jeszcze Organizatorzy wymyślą bym czuł się absolutnie bezpieczny i by rzygać mi się chciało od tego bezpieczeństwa?

Może należało by zrezygnować z dań tradycyjnych, którymi przecież można się udławić, na rzecz kleików i przecierów wydawanych w butelce ze smoczkiem?

A może zamiast toitojów - które źli chuligani przewracają - wystarczyłyby podwójne pieluchy? O ile bezpieczniej by było.

A może zamiast tradycyjnego piwa... o, stop. Już nie ma tradycyjnego piwa. Jest karlzberk.
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013   

za bardzo sie ciskacie :P i tak zrobie to co bede chcial :)
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013   

...noo zrobią co będą uważali za stosowne -a jak komu nie pasi to ma innych festiwali pełno...szacunek ,że Im się chce od wielu lat robić Taki festiwal...
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013   

Nie no śmiać mi się chce jak te narzekania słyszę. Po pierwsze to są raczej prośby bo nikt Wam nie wlezie do auta i nie odłączy akumulatora, po drugie nie jest to wymysł organizatora tylko Straży Pożarnej, a po trzecie coś w tym jest, że co roku jakiś debil ma w dupie zakaz poruszania się autem w trakcie Woodstocku i zwyczajnie sobie próbuje przejechać pomiędzy ludźmi. To, że tragedii jeszcze nie było to cud, bo z tego co wiem już parę akcji było takich, że Patrol łapał kompletnie pijanych, którzy jechali samochodem nie zważając na ludzi.
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013   

Patrol też ma swoje za uszami... w tamtym roku w piątek, tak, w piątek wjechał samochód na pole, zaparkował, prawie na namiot mi najechał, słyszę rozmowę a w rozmowie kierowca się śmieje, że znajomy z patrolu wsiadł z nim i machał ręką, by puścili, bo samochód z fundacji, więc może wjechać. I jeszcze sobie żarty z tego robili. Przyjechali oczywiście na Sabaton, bo sobie od razu w aucie popili i dosyć głośno i wulgarnie mi nad namiotem rozmawiali o frajerach, co muszą parkować poza polem, bo nie mają znajomych w PP.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013   

Niestety, nigdzie nie ma 100% uczciwych i świętych :)
 
 
 
kachlok  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 33
Skąd: Wawa
Wysłany: Śro 17 Kwi, 2013   

1) W wielu samochodach jest tak, że po odłączeniu akumulatora komputer pokładowy resetuje ustawienia zapłonu. Po ponownym podłączeniu styków auta nie można uruchomić i wszystko się blokuje. Jest to specjalne zabezpieczenie jakie wprowadzają producenci. Do takiej operacji jest upoważniony wyłącznie pracownik autoryzowanego serwisu. Kto mi zwróci koszty holowania samochodu przez 500 km albo koszty przyjazdu fachowca na woodstockowe pole? Nie zaryzykuję też utraty gwarancji.

2) Niektóre systemy alarmowe wykorzystują akumulator samochodowy główny lub pomocniczy. Do jednego jest dostęp otwarty do innego dostęp wymaga posiadania wiedzy o tym jak go wykręcić i wyłączyć oraz posiadania narzędzi. Czy straż pożarna odda mi pieniądze za ukradzione przedmioty i dokumenty z auta, w którym nie działał alarm po odłączeniu akumulatora. Nie wierzę w coś takiego jak odpowiedzialność organów państwa polskiego.

Generalnie kpina.
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 17 Kwi, 2013   

...a może niech Ci Owsiak od razu odda, albo zapłaci za holowanie ...fajnie jest krytykować-ale może mają jakieś podstawy do takich kroków- bo chodzi o auta w obrębie PW, a nie parkingów -wiec jak Ci nie pasuje- zawsze możesz auto zostawić na parkingu...bo zadając Takie pytania-można Tobie zadać- Czy zapłacisz za akcje gaśniczą-jak się trawa zajara od nagrzanego wydechu, lub samozapłonu, zapłacisz odszkodowanie Tym co ucierpią??...więc nie ma co pisać o kpinie- tylko podejść rozsądnie do tematu- jeśli będą takie wymogi- to albo się dostosujesz, albo zaparkujesz na parkingu, albo przyjedziesz PKP, albo kupisz starocia bez komputera , albo zostaniesz w domu- do wyboru do koloru...
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 17 Kwi, 2013   

Udun, dobre podejście. Jak nie odpowiadają zasady to nie trzeba się tam pchać;]
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 17 Kwi, 2013   

kachlok napisał/a:
1) W wielu samochodach jest tak, że po odłączeniu akumulatora komputer pokładowy resetuje ustawienia zapłonu. Po ponownym podłączeniu styków auta nie można uruchomić i wszystko się blokuje. Jest to specjalne zabezpieczenie jakie wprowadzają producenci. Do takiej operacji jest upoważniony wyłącznie pracownik autoryzowanego serwisu. Kto mi zwróci koszty holowania samochodu przez 500 km albo koszty przyjazdu fachowca na woodstockowe pole? Nie zaryzykuję też utraty gwarancji.

2) Niektóre systemy alarmowe wykorzystują akumulator samochodowy główny lub pomocniczy. Do jednego jest dostęp otwarty do innego dostęp wymaga posiadania wiedzy o tym jak go wykręcić i wyłączyć oraz posiadania narzędzi. Czy straż pożarna odda mi pieniądze za ukradzione przedmioty i dokumenty z auta, w którym nie działał alarm po odłączeniu akumulatora. Nie wierzę w coś takiego jak odpowiedzialność organów państwa polskiego.

Generalnie kpina.


To przyjedź pociągiem.
 
 
kachlok  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 33
Skąd: Wawa
Wysłany: Śro 17 Kwi, 2013   

Udun napisał/a:
...a może niech Ci Owsiak od razu odda, albo zapłaci za holowanie ...fajnie jest krytykować-ale może mają jakieś podstawy do takich kroków- bo chodzi o auta w obrębie PW, a nie parkingów -wiec jak Ci nie pasuje- zawsze możesz auto zostawić na parkingu...bo zadając Takie pytania-można Tobie zadać- Czy zapłacisz za akcje gaśniczą-jak się trawa zajara od nagrzanego wydechu, lub samozapłonu, zapłacisz odszkodowanie Tym co ucierpią??...więc nie ma co pisać o kpinie- tylko podejść rozsądnie do tematu- jeśli będą takie wymogi- to albo się dostosujesz, albo zaparkujesz na parkingu, albo przyjedziesz PKP, albo kupisz starocia bez komputera , albo zostaniesz w domu- do wyboru do koloru...


1) Nie mówię o włączaniu silnika bo na *uj nam pachnące spaliny <bukiet> Chodzi mi o samą potrzebę wyłączania styków...
2) Od wydechu? No bez przesady.. 100 razy bardziej niebezpieczne są niedopałki i fajki <zniesmaczony>
Zakażmy palenia na uctoku !! <rotfl3> <rotfl3> <rotfl3>
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Śro 17 Kwi, 2013   

Brawa dla tej pani. Przede wszystkim jestem w szoku że takie słowa wypowiada kobieta. Po drugie dalej twierdze że przepis o odłączaniu akumulatorów jest śmieszny a nie będę jeszcze raz pisać co było pisane wcześniej.
 
 
 
kachlok  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 33
Skąd: Wawa
Wysłany: Śro 17 Kwi, 2013   

Niez napisał/a:
Udun, dobre podejście. Jak nie odpowiadają zasady to nie trzeba się tam pchać;]


Jak żeś taka potulnie stosująca do wszystkich zasad to spójrz: zgodnie z regulaminem - zakaz jest na uctoku rozpalania jakiegokolwiek ognia. nie wolno niczego palić. Więc i wspomnianych przeze mnie wcześniej fajek w których pali się tytoń i bibuła. W tym momencie połowa ludzi powinna mieć zakaz wstępu. Im też powiedz - "jak nie pasuje to nie trzeba sie tam pchać".
przesadzacie...
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 17 Kwi, 2013   

Kachlok,nie ma zakazu palenia papierosów (oprócz lasów),tylko rozpalania ognia.
Cytat:
Na terenie festiwalu obowiązuje zakaz używania „otwartego” ognia (ogniska, butle gazowe) oraz zakaz wnoszenia i przechowywania materiałów pirotechnicznych. Z uwagi na zagrożenie pożarowe zakazuje się palenia tytoniu na obszarach leśnych leżących na terenie festiwalu.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 17 Kwi, 2013   

Ale jest zakaz wnoszenia alkoholu... :D
 
 
kachlok  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 33
Skąd: Wawa
Wysłany: Śro 17 Kwi, 2013   

Niez napisał/a:
Kachlok,nie ma zakazu palenia papierosów (oprócz lasów),tylko rozpalania ognia.
Cytat:
Na terenie festiwalu obowiązuje zakaz używania „otwartego” ognia (ogniska, butle gazowe) oraz zakaz wnoszenia i przechowywania materiałów pirotechnicznych. Z uwagi na zagrożenie pożarowe zakazuje się palenia tytoniu na obszarach leśnych leżących na terenie festiwalu.


rozumiem że palący się zapałek (rozpalony w celu zapalenia fajki) nieuważnie / niedokładnie przygaszony, jeszcze się żarzący i dymiący, rzucony na trawę / ziemię lub na sąsiedni namiot to nie jest rozpalony ogień...
to ja się kurna pytam co jest bardziej niebezpieczne - setki tysięcy palaczy czy akumulator w moim wyłączonym aucie?
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 18 Kwi, 2013   

Spina o pomysł,który nie wiadomo czy dojdzie do skutku i w jakiej formie. Poza tym każde prawo,regulaminy trzeba traktować z rozumem. I nawet jak robisz coś niekoniecznie zgodne z oficjalnymi regułami,to dopóki nie zaczniesz wyjeżdżać z pola po namiotach to też nikt Ci łba nie urwie. Nie ma potrzeby popadać w skrajności,a jak się lubi to niech się jedzie tam gdzie się wszystko podoba.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga