Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Nowości, zmiany, itd.
Autor Wiadomość
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Pią 05 Kwi, 2013   Nowości, zmiany, itd.

Jak w temacie.

http://www.gazetalubuska....OCK%2F130409684


1. Oświetlenie kranów.
2. Przenieienie szpitala.


Irytuje mnie 1, bo to było megasympatyczne, kiedy krany były nieoświetlone. : P
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pią 05 Kwi, 2013   

3. Odłączyć akumulator.

No dobra, ale co? Będą chodzić i sprawdzać czy jak? Przecież to raczej ciężko wykonalne. Nawet jak ktoś wjedzie autem, ktoś przyjdzie sprawdzić czy mamy akumulator odłączony co to za problem podłączyć go znów? No może nie będzie się komuś chciało kręcić znów kluczami. Nie wiem dla mnie to trochę śmieszne. Na szczęście mój jest wyposażony w "masę", wystarczy przekręcić.
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Pią 05 Kwi, 2013   

Ten 3 to raczej prośba. Nikt tego sprawdzał nie będzie, ale skoro znowu jakaś 'narodowa isnpekcja do spraw pobierania pieniedzy i udawania ze cos robimy' chce zakazac samochodow, czy tez wstepnie nakazuje wylaczac akumulatory, to taki punkt w regulaminie sie znajdzie. I nic wiecej, bez akumulatorowej policji. :P
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pią 05 Kwi, 2013   

Nie no mówię, nie wiem skąd ten pomysł ale jest śmieszny. Oczywiście dostosuje się do niego bo nie po to tam jadę żeby się wykłócać. Nie ja organizuję imprezę, nie ja ustalam zasady :)


No ale pomarudzić muszę jak to Polak :)
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 05 Kwi, 2013   

Wszystko będą teraz oświetlać... ja wolałem jak było bez latarni. Nocne wędrówki w poszukiwaniu namiotu kończyły się integracją i przygodami, było weselej, klimatyczniej. Teraz bez nastroju jakoś tak i wszystko w dupnym świetle D:

Nie dla latarni na łudstoku!
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Pią 05 Kwi, 2013   

Przy kranach się integrujesz? W nocy? Tak jak napisali: PRAWDOPODOBNIE oświetlony będzie teren przy kranach. Więc nie pole namiotowe, a jedynie część sanitarna, a i to nie jest pewne na 100% (zwróć uwagę na wyraz prawdopodobnie). Poza tym nie wydaje mi się, żeby im się tak kasa z nieba sypała, aby mogli oświetlić pole namiotowe.
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 05 Kwi, 2013   

Ale pole miejscami jest, stoją latarnie i świecą na wszystko D:
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Pią 05 Kwi, 2013   

Skoro już jest to nie żadna nowość :p
 
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pią 05 Kwi, 2013   

To wszystko pewnie dzięki EU. Pracuje w firmie, która jest korporacją i widzę jak mocno wszystko jest nastawiane na bezpieczenstwo, az do przesady czasami. Traktuje się ludzi jak bezmyślne istoty. Odłączanie akumulatorów może ma na celu to, że np. ktoś przez przypadek nie odpalił auta i nie przejechał po namiotach. Innego wytłumaczenia na chwilę obecną nie mam.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 05 Kwi, 2013   



Żeby nie było bez dowodów ;x Wiem. Tak tylko wspomniałem w ramach możliwości rozszerzenia oświetlenia ;p Bez tylu latarni było weselej jakoś. A może się starzeję po prostu <haha>
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Pią 05 Kwi, 2013   

Roxi napisał/a:
Przy kranach się integrujesz? W nocy?


Yyy...eee.... jak najbardziej tak! :D Czesto nawet bardziej sie pointegrowac mozna niz w dzien (bo w dzien to miliard ludzi, halas, smiech, wesolosc, ale nie ma tam 'drugiego czlowieka'). : P
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pią 05 Kwi, 2013   

KACZMAR napisał/a:
np. ktoś przez przypadek nie odpalił auta i nie przejechał po namiotach.


No dobra, to ma wytłumaczenie. Choć... jak wiemy w naszej wiosce stały dwa wozy mój i harrego. I co? Były odpalane, muza leciała nikt nie pojechał nigdzie. Wszystko zależy od ludzi. i tyle.
 
 
 
Muffin  
Coś już napisał
Twoja ulubiona woda?


Wiek: 28
Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 74
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pią 05 Kwi, 2013   

Roxi napisał/a:
Przy kranach się integrujesz? W nocy?


A wiesz, że na ostatnim woodzie właśnie przy kranie w nocy zdobyłem numer do bardzo sympatycznej dziewczyny z którą utrzymuję kontakt i oczywiście jesteśmy w tym roku umówieni na woodzie ;)
Cóż, oświetlone krany są naprawdę nie potrzebne bo i bez nich w nocy jest duża widoczność.
Co do akumulatorów - co by wstawionemu ludzikowi nie przyszło do głowy zabawić się w Kubicę - brak akumulatora mógłby go powstrzymać ! ;)
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pią 05 Kwi, 2013   

Muffin napisał/a:
brak akumulatora mógłby go powstrzymać !


przecież nikt nigdy nic takiego nie odjebał.
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pią 05 Kwi, 2013   

Coś tam o wytworzeniu iskry przez samochód mówił. Smiechu warte, a pół wooda jak nie więcej pali fajki :D Co do drugiego ew. wyjaśnienia to jak ktoś jest w stanie przekręcić kluczyk i odpalić samochód to akumulator też se podłączy :D
A KACZMAR ma rację wszędzie względy bezpieczeństwa jakby ludzie rozumu nie mieli. Jak ktoś będzie chciał zrobi sobie krzywdę i tak, a żeby było mniej uszkodzeń ciała i innych wypadków na woodzie niż 10 czy 15 lat temu nikt nie mówi, a z tym "ubezwłasnopieczeństwem" wchodzą już jakiś czas przecie.
 
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 05 Kwi, 2013   

..a może mają rację...czasy się zmieniają- ludzie też-a może trafi się jakiś rajdowiec po namiotach, z drugiej strony- może też chodzi o spaliny-może policzyli,że z roku na rok jest coraz więcej aut...jeśli tak chcą-to niech tak będzie...
 
 
 
Muffin  
Coś już napisał
Twoja ulubiona woda?


Wiek: 28
Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 74
Skąd: Koszalin
Wysłany: Sob 06 Kwi, 2013   

Zobaczy się w praniu :P
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Sob 06 Kwi, 2013   

ja tez mam bardzo dobre wspomnienia z kranow :D integracja na maxa ;] oczywiscie jak juz ktos wspomnial gdy nie ma tam jeszcze tlumow
 
 
vegat  
Forumowy prawiczek
Włóczykij

Wiek: 35
Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 26
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 06 Kwi, 2013   

Pomysł z wyłączaniem akumulatorów wydaje mi się conajmniej dziwny, no ale cóż, widać służby muszą jakoś pokazać, że coś robią dla poprawy tego i tak bezpiecznego festiwalu to wymyślają takie cuda. Autem na woodstock już kilka lat jeżdzę i jeszcze nigdy nie było jakichkolwiek problemów z tym, że komuś coś głupiego odbiło albo żeby jakieś zagrożenie pożarowe było - auto jest przykryte plandeką, w środku ładują się telefony, czasem leci muzyka (ale nie tak jak niektórzy na pół pola ;) ). Zdarzyło się w zeszłym roku chłodzić browary klimą, ale również odbywało się to tak żeby nikomu nie zaszkodzić :)

Sądzę, że będzie tak jak z innymi zakazami - to generalnie jest prośba, najważniejsze to zachować rozsądek.
 
 
Chmi3l  
Coś już napisał
,,|,,


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 74
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 06 Kwi, 2013   

nie problem to rozmontować..jak chcą to nie problem...jak potrzeba wyjmie się akumulator...przy kranach to były akcje.. :D
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 07 Kwi, 2013   

hmmm tyle lat ludzie samochodami przyjeżdżali, nie słychać było, żeby ktoś po kimś tam przejechał na polu.. jak dla mnie głupota, ale i tak tego nikt nie sprawdzi. tylko czekać jak zrobią całkowity zakaz wjazdu na pole;]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime