Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Darmowe żarcie
Autor Wiadomość
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Pią 05 Lip, 2013   

Lol, nie ogarnęłam. Ja nie czekałam w ogóle na nic a poszłam w sumie na ślepo, bo się nie orientuję, która pora byłaby najlepsza :D Też śmieszne było to, że ludzie kotłowali się przy poszczególnych stanowiskach po paragon, a parę kroków dalej babki w okienkach siedziały i się nudziły o.O
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pią 05 Lip, 2013   

hahaha az mi sie cos przypomnialo.... jak krzyklem do jakiegos typa przepitym glosem "dawaj ku*wa mi ten bigos" cala kolejka jebla smiechem.
Ogolem zarcie bylo dobre jak dla mnie. Kielbe wtranzolilem i bylo dobrze
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Sob 06 Lip, 2013   

I had a dream... że jak za dawnych lat mogłem sobie podejśc do stoiska i zakupić jedzenie za walutę PLN, która jest prawnym, legalnym środkiem płatniczym w Polsce.

Oczywiście, za parę lat może być jeszcze gorzej.

Że np. trzeba najpierw odstać w kolejce by zamienić złotówki na zbliżeniową kartę Super Punk Disco Free Green Card produkowaną, rzecz jasna, jedynie z w pełni recyklingowanego plastiku.

Potem z kartą SPDFGC trzeba by odstać w kolejce by wykupić za jej pomocą Blankiety Wolności (Freedom Coupons) - tekturowe (papier z pełnego odzysku) bilety z wydrukowaną kwotą i logiem sponsora na odwrocie. Każdy bankiet bierze udział w losowaniu miejscówki na spotkanie Prezesa z prezydętem o ile prezydęt wciąż będzie ten sam albo równie zajebisty

Za Blankiety Wolności zaś, w paru punktach będzie można dostać Żetony na Żarcie. (Każdorazowy zakup wspomaga jednym groszem Fundusz Dzieci Alkoholików albo coś tam podobnego) Szczęśliwi posiadacze Żetonów będą już mogli legalnie ustawić się w kolejce po jedzenie.

Pal licho jedzenie i jego producentów. Mnie maksymalnie wmurwiają podwójne kolejki do niego. Kolejki organizowane jedynie w tym celu by bez względu na koszty społeczne ("nie podoba się to wypierdalay") zadbać o przychody sponsorów
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob 06 Lip, 2013   

Sprzedaliście wolność za kiełbasę. To już lepiej kupić sobie czekoladę i koncertu nie stracić, a kiełbasę w domu zjeść. Przestać wyczekiwany koncert w kolejce na kiełbasę, absurd, chyba trzeba by umierać z głodu i nie mieć innego źródła jedzenia. I tak ta gastronomia jakością nie zachwyca.
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Sob 06 Lip, 2013   

Osobiście ani razu nie byłem...
Ale raz jakaś dobra dusza dała mi kotleta stamtąd i nawet dobry był :D

Ogólnie to ja wolę przeżyć na jedzonku z Lidla
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Sob 06 Lip, 2013   

Ja też zazwyczaj jadłam to, co kupiłam w Lidlu, bo tak szybciej. Za to czasem fajnie było zjeść coś ciepłego. Ktoś mi mówił, że dostał zimne jedzenie stamtąd, ja na szczęście miałam zawsze cieplutkie. :D
 
 
 
Kaciaw  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 18 Lip 2011
Posty: 19
Skąd: Świnoujście
Wysłany: Sob 06 Lip, 2013   

mi tam ten olewnik strasznie nie smakował, lepsze jedzenie było 2 lata i 3 lata temu:P
 
 
 
Marg!tta666  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 438
Skąd: Bojanowo
Wysłany: Sob 06 Lip, 2013   

Mi też jakoś specjalnie nie smakowało jedzenie stamtąd, do tego te dłuuugie kolejki... Wolałam iść do Lidla :P Ciekawe co w tym roku nas czeka :P
 
 
 
kazuar  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 06 Lip, 2013   

ja jestem zwolennikiem chodzenia do miasta , koło dworca można bardzo smacznie zjeść i tanio i dużo i bez kolejek jak chce się ciepłe , a tak zawsze jest lidl ;)
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Sob 06 Lip, 2013   

no popieram kazauara... ogolem w miescie jest taki jeden sklepik jak sie idzie do biedronki gdzie mozna kupic ogorasy kiszone mmmmmmmmmm
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 06 Lip, 2013   

Ja jestem zwolenniczką niejedzenia. :D Skoro mieszkam przy gastro i w zeszłym roku byłam tylko 2 razy... Serio idzie się w Lidlu wyżywić, jakieś bułki, chleb, pasztet - te kilka dni można pooszczędzać na żarciu. :>
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Sob 06 Lip, 2013   

Ziemniaki olewnikowe z kefirem mnie niesamowicie zawiodły. Były suche i średnio smaczne :/ Te z 2011 o niebo lepsze! Kotleta też jadłam. Dobry, ale żaden z niego schab, bo był z kurczaka, a nie ze świnki. Dzięki butli gazowej mogłam jeść ciepłe zupy z Lidla, były bardzo smaczne :)
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Sob 06 Lip, 2013   

Ja nigdy z gastronomii nie korzystałem. Zawsze odstraszały mnie te kolejki i opinie niektórych, że połowa zapiekanki jest zmrożona, połowa ciepła. Może w tym roku coś tam zjem z ciekawości. Też mam palnik i uważam, że to cholernie fajna sprawa. Można sobie upichcić co się chce i kiedy się chce. :))
 
 
 
Azunoth  
Rozkręca sie
Meee


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 142
Skąd: Wrocław/Jodłownik
Wysłany: Nie 07 Lip, 2013   

Sprawa super, tylko dla kogoś nie jadącego autem palnik raczej jest zbędnym balastem xD
Ja już po kilku woodach staram sie ograniczyć bagaż do minimum. Po co targać prowiant itp, skoro sklepy są i mozna kupić sobie praktycznie wszystko w ciągu jednego kursu ekipą do markieta. Alkohol ewentualnie mozna zabrac, bo takiego nie ma w Kostrzynie, jaki zabrac można xD
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie 07 Lip, 2013   

W poniedziałek, wtorek alkohol jeszcze w sklepach jest :D
 
 
krylas  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 154
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 07 Lip, 2013   

Mi też to gastro nie smakowało, ten hot dog to zimny był po pierwsze i jakiś taki plastikowy, bigos jeszcze w miarę był. Ogólnie dobra sprawa jeść w mieście, ja się tam trochę stołowałem, najpierw w jakiejś restauracji(mieli nawet dobre makarony) a potem jakąś budke odkryłem kolo pkp, i tam była zajebista grochówka albo fasolka( już nie pamiętam dokładnie)
Co do gastro przyszłorocznego to liczę ze żarcie będzie chociaż ciepłe, i tyle mnie w sumie interesuje.
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Nie 07 Lip, 2013   

E tam, pamiętam jak w 2009 spokojnie zapiekanką się człek najadał na cały dzień xd
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Nie 07 Lip, 2013   


W sumie taki zestaw dużo miejsca nie zajmuję. Palnik i rączkę można spokojnie schować do tych ameliniowych misek, a kartusz gdzieś głęboko w plecaku owinięty np. ręcznikiem.Nie waży to wiele. Po pichceniu poczekać aż palnik trochę ostygnie, odkręcić od kartusza, do miski i do namiotu. Jak się używa prawidłowo i będąc w miarę trzeźwym to nie ma właściwie żadnego zagrożenia.

Co do tej gastronomii to jaki jest sens wydawania tych kuponów, a dopiero potem po odbiór żarcia?
 
 
 
kowal  
Rozkręca sie


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 235
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 07 Lip, 2013   

Jeśli to prawda, że gastro ma się zająć firma z Legii to będzie jakaś masakra, stołowałem się tam nie raz przy okazji meczów - ceny pewnie zawyżone na stadionie to wiadomo ale żarcie PASKUDNE, obsługa do dupy i w ogóle najchętniej to zarząd rozwiązałby z nimi umowę ale inteligentny wcześniejszy właściciel Legii podpisał z nimi umowę bodajże na 20lat i siedzimy w gównie <rotfl3>

oby ta informacja się nie sprawdziła!
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Nie 07 Lip, 2013   

Kothaar - Też miałam to wstawić :D Taki palnik z butlą prawie nic nie waży, a wystarcza na długo :) W dodatku wiele nie kosztuje. Polecam każdemu ODPOWIEDZIALNEMU, komu nie po drodze do gastronomii, a w dodatku lubiącemu w ciągu dnia zjeść coś ciepłego/wypić kawę czy herbatę.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 08 Lip, 2013   

Kurcze, niech wróci firma z 2011 roku i wcześniej...jedzenie było o wiele, wiele lepsze.

I moje ukochane ruskie pierogi. Te z zeszłego roku nie umywały się do tamtych wcześniejszych.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang