Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Lista rzeczy przydatnych
Autor Wiadomość
Zakrzak  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 23
Skąd: Opolskie
Wysłany: Czw 12 Lip, 2012   

leith napisał/a:
Pietrucha napisał/a:
Ma 3 kieszenie, pomieści kasę spokojnie i dokumenty + jakieś małe bibeloty, byle były płaskie. Nazywa się HIP BAG i produkuje ją Campus.


Pietrucha, a komórka się do niej zmieści?


wprawdzie pytanie nie do mnie ale no, zmieści się 8)
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Czw 12 Lip, 2012   

Pewnie przyda się płaszcz czy peleryna przeciwdeszczowa, folia na namiot.
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 12 Lip, 2012   

Odnośnie plastrów, to brat się skaleczył w 2010 i plastra nie dostał. A ja bez plastrów nie wychodzę z domu, bo zawsze, ale to zawsze się skaleczę, obetrę czy coś.

Coś przeciwdeszczowego zawsze się przyda. Ja mam kurtkę, która po zwinięciu się zmieści do torebki (bazar, 20 zł) i ani razu mnie nie zawiodła.

A poduszka - mój patent to worek od śpiwora i ciuchy do niego.
 
 
 
infira  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 17 Mar 2012
Posty: 24
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 12 Lip, 2012   

Jako, że mój pierwszy Woodstock to mam takie pytanie, do czego lepiej się spakować plecaka czy walizki na kółkach? ;> (mowa tu o podróży przez całą Polskę pociągiem) :))
 
 
 
Ensepense  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Królestwo Jadwinina
Wysłany: Czw 12 Lip, 2012   

Zdecydowanie plecak.
 
 
erazel  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 144
Skąd: kraków
Wysłany: Czw 12 Lip, 2012   

infira napisał/a:
Jako, że mój pierwszy Woodstock to mam takie pytanie, do czego lepiej się spakować plecaka czy walizki na kółkach? ;> (mowa tu o podróży przez całą Polskę pociągiem) :))


no pewnie, że walizka na kółkach.
i jeszcze szpilki do tego ;)
 
 
infira  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 17 Mar 2012
Posty: 24
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 12 Lip, 2012   

erazel napisał/a:

no pewnie, że walizka na kółkach.
i jeszcze szpilki do tego ;)

bez takich mi tutaj! :-d
kto pyta nie błądzi, walizka nie wydała mi się takim głupim pomysłem, bo łatwiej ciągnąć bagaż za sobą na kółkach, niż go na plecach nosić.
 
 
 
Jasiu  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 14
Skąd: MMz
Wysłany: Czw 12 Lip, 2012   

No wiadomo, że ciężko walizkę na plecach nosić ;)

Żartuję no, docenisz plecak, gdy będziesz musiała nieść walizkę przez piasek :)
 
 
Ensepense  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Królestwo Jadwinina
Wysłany: Pią 13 Lip, 2012   

Dokładnie. Mimo intensywnych prac na polu namiotowym, prawdopodobnie nie uda się wybrukować przestrzeni między namiotami ;)) A tak poważnie to plecak w takich warunkach to prawdziwy komfort.
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Pią 13 Lip, 2012   

Koniecznie trzeba ciepłe ubranie do spania, mając teraz nocki w pracy stwierdziłem że jest cholernie zimno nad ranem.:)
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 13 Lip, 2012   

pisau ktoś o dobrym humorze? nie czytałam Waszych postów wszystkich.. jak nie pisał nikt to powtarzam się DOBRY HUMMER to podstawa, resztę można obejść.. no dobra, weźcie se gacie na zmianę, choć i bez tego dadę
 
 
 
choom7  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączyła: 24 Mar 2012
Posty: 44
Skąd: Śrem
Wysłany: Pią 13 Lip, 2012   

Dobry humor przychodzi sam ;D
 
 
 
Włóczykij  
Forumowy prawiczek
Wielki Tułacz

Wiek: 35
Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 27
Skąd: Świata obywatel
Wysłany: Pią 13 Lip, 2012   

infira napisał/a:
Jako, że mój pierwszy Woodstock to mam takie pytanie, do czego lepiej się spakować plecaka czy walizki na kółkach? ;> (mowa tu o podróży przez całą Polskę pociągiem) :))


A ja jako naczelny hipster powiem inaczej. Jak masz walizkę z wielkimi kołami którym nie straszny piasek, trawa i wszelka zła nawierzchnia to czemu nie. Jeśli masz standardową walizkę "na asfalt" to zdecydowanie plecak.

A żeby w temacie było.
- Chusteczki nawilżane do pup niemowląt to dla mnie podstawa. Kilka przetarć i człowiek jest czysty.
- Jak wcześniej zauważono, chusta/coś na głowę/coś do zakrycia twarzy jeśli powstanie pył pod sceną.
- FILTRY NA OPALENIZNĘ. Jak nie chcesz być czerwony/a i spalony/a to lepiej weź jakieś kremy. Ja co roku mam z tym problem ;)
- pasek "Nerka" na dokumenty/kasę/telefon. Przydatna rzecz, mniejsze szansę, że coś zgubisz.
- Głowę pełną pozytywnych myśli i otwartości na głupie pomysły.
 
 
maruyama  
Forumowy prawiczek
forever hungry.


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 20
Skąd: Szczecin.
Wysłany: Pią 13 Lip, 2012   

Jakiś czas temu zrobiłam sobie listę co mi potrzebne i się za głowę złapałam :-D na szczęście już połowę wymazałam, więc biorę :

Ciuchy : jako że jadę na niecały tydzień to pięć koszulek (przepiorę w razie wu :P ) , kamizelkę, spodnie, skarpetki, gacie, z trzy staniki no i obowiązkowo bandankę i arafatkę.
Kosmetyki : kupiłam sobie w rossmanie mini wersje (po co nosić duże butelki skoro można malutką?) więc pianka do golenia, maszynka, szampon, odżywka (bez niej włosów nie rozczeszę :C), pasta do zębów, dezodorant, mokre chusteczki, papier toaletowy, ręcznik, podpaski i tyle : p

no i obowiązkowo namiot, karimata, jakaś mini poduszka, no-spa ;p mam nadzieję że nic więcej mi się nie przyda :D
 
 
 
krylas  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 154
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 13 Lip, 2012   

weź sobie bluzę zamiast poduszki ;) zawsze można złożyć i masz poduchę ;p
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pią 13 Lip, 2012   

jako iż to temat o rzeczach przydatnych a nie niezbiędnych muszę wnieść swoje 5 groszy...
ja na woodzie byłem już 3 razy i stwierdzam że telefon w tym miejscu jest mi kompletnie nie potrzebny ;p



do rzeczy przydatnych chciałbym jeszcze dodać :
-saperka
-coś na czym można podgrzać żarcie... w zeszłym roku mieliśmy takiego minigrilla umieszczanego w ziemi (bezpiecznie) , żadnych problemów ze strony czerwonych nie było a to idealny sposób do przyrządzenia stejków czy kiełbach z Lidla :P od siebie mogę jeszcze polecić takie paliwo stałe - wygląda to jak kostka cukru która b.dlugo się pali :) umieszcza się to do takiego żelaznego pojemniczka z mini grillem - znajdzeicie to w każdym survivalowym/wojskowym sklepie.

rada! - bierzcie tylko i wyłącznie wam niezbędne rzeczy... po co wam jakieś poduszki ? tak ciężko zwinąć bluzę w kłębek ? :) gwarantuje wam że w połowie ciuchów chodzic nie będziecie :)

...i troszke mnie śmieszą dziewczyny , całe kosmetyczki biorą jakby się tam miały stroić na sylwestra i latać po salonach spa xD
  
 
 
maruyama  
Forumowy prawiczek
forever hungry.


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 20
Skąd: Szczecin.
Wysłany: Pią 13 Lip, 2012   

Bluza mi więcej miejsca zajmie, a moja kostka ma ograniczoną głębokość. Chciałam załatwić plecak ze stelażem, ale mi się nie udało ;P
 
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pią 13 Lip, 2012   

maruyama napisał/a:
Bluza mi więcej miejsca zajmie, a moja kostka ma ograniczoną głębokość. Chciałam załatwić plecak ze stelażem, ale mi się nie udało ;P


no ale tak czy siak mussiz mieć coś ciepłego na ubranie bo noce w Kostrzynie nad Odrą są okrutnie zimne... ! a zwinąć na poduszkę to można cokolwiek :)
 
 
maruyama  
Forumowy prawiczek
forever hungry.


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 20
Skąd: Szczecin.
Wysłany: Pią 13 Lip, 2012   

W sumie racja, rozmyślę opcję bluzy albo koszuli chociaż : p

To jest temat do podawania bardziej konkretnych rzeczy, które można zabrać ze sobą a nie do przekomarzania się czy bluza/koszula/ponczo zmieści się do plecaka czy też nie, pzdr punk_rock
 
 
 
LadyMonster  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Lip 2009
Posty: 11
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 13 Lip, 2012   

Ja corocznie zabieram saperkę. Gdzieś trzeba zakopać alkohol, żeby mu słońce nie doskwierało.
 
 
 
Gruby  
Forumowy prawiczek
Oto ja...


Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 15
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pią 13 Lip, 2012   

Jakieś ciuchy karimate koc i kondony <rotfl3> <z jezorem>
Weź kawałek węża oogrodowego przydatne do mycia :))
I oczywiście alko alko ;))
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group