Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Agresja
Autor Wiadomość
yaotzin  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 15
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

U mnie w tym roku spokój. Największą krzywdę zrobiłem sam sobie chodząc boso po szkle. Buty gdzieś poszły (ale to co roku), a nie pomyślałem, żeby na nie uzbierać.

Osobiście agresji nie widziałem, ale co nieco już słyszałem.

Lanie pod namiot jest niekulturalne i trzeba z wrzaskiem się podnieść, bo lejący nie ogarnie nawet, że to do niego.

Odnośnie szlabanowania sobie tasiemką pola. No ja je*ie. Przyjechałem w środę. Patrzę kwadrat dziesięć na dziesięć co najmniej skitrany pod drzewami. Już się rozkładam, a tu nadbiegają trzy osoby, żer tu na dwadzieścia namiotów rezerwacja... A nie mówili zwykłymi słowami, tylko groźbą, że zjebią Woodstock, że będą robili problemy (a najmniejsza typiara to pobluzgała za nic), a jakby mi dali dojść do słowa, to bym powiedział spoko i sobie poszedł nie wysłuchując tej tyrady.

Wspominając o żebraniu piwa. Robię to zawsze, bo nie raz nie mam przy sobie, a chce mi się pić. Podchodzę zawsze z uśmiechem i pytam: Masz piwo, dasz łyka? Negatywna odpowiedź jest zamieniana w : A chcesz łyka? (Jak mam oczywiście) I gra gitara. Mam, to daję; nie mam, to proszę. W na tegorocznym zadałem pytanie, a tu dwóch kolesi: Łooo znajdź sobie pracę! Nie będę Cię utrzymywał! Co Ya jestem, żeby Ci dawać łyka. I jeszcze od pasożytów, sępów etc. A jakby mi dali coś powiedzieć, to sami dostaliby łyka.
A ku*wa pracę mam i zapitalam jak głupi, żeby na wooda wyjechać po 18 godzin dziennie się zdarzało.
Pozdro. :D I sorry za esej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang