Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
[Duża Scena] Justyna Steczkowska
Autor Wiadomość
Jorguś  
Lubi pieprzyć
Jorgus89


Wiek: 34
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 358
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Pon 26 Kwi, 2010   

... nie wiem ale mi osobiscie nie siadla ta wiadomosc... ale moze sie zdziwie, nie wiem.
 
 
 
demonic_severit  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 11
Skąd: Goleniów
Wysłany: Pon 26 Kwi, 2010   Re: to nie pomyłka z tym nazwiskiem?

iwa napisał/a:
przegięcie lekkie,ja rozumiem,że festiwal jest dla wszystkich i ok, to mi sie podoba, Flinta w klimacie kobitka, jak najbardziej jestem za nia, ale Steczkowska... Nie pasuje do klimatu festiwalu, chyba,że nie będzie śpiewać własnych piosenek, a covery z jej ust zapewne nie bedą dobrze brzmieć, takie jest moje zdanie. Ale niech sobie śpiewa, w dzień i tak nie chodzimy na koncerty, bo zazwyczaj nie ma nic ciekawego. Do 29 lipca!! 3 majcie się ludzie i Ty Jurku oczywiście też:)!!


Też myślę, że Steczkowska średnio pasuje na Woodstock. Ma głos kobieta ale żeby od razu na taki festiwal?.. zobaczymy jak to będzie. ;-)
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 26 Kwi, 2010   

A mnie się wydaje, że się delikatnie mówiąc - czepiacie. Rok temu wpasowała się w klimat i naprawdę koncert był przedni (kto jest obiektywny i tam był z w miarę trzeźwym umysłem - potwierdzi :P).
POZA TYM Woodstock to festiwal organizowany w podziękowaniu dla WSZYSTKICH za zbieranie kasy na Orkiestrze. Jest to jedyna tego typu impreza, a przecież do puszek wrzucali nie tylko np. metale czy punki :P
Więc niech też będzie coś dla ludzi o delikatniejszym guście muzycznym. Jak dla mnie drobna mieszanka stylów muzycznych nie jest niczym złym - wręcz przeciwnie. Sama Flinty nie lubię, ale niech sobie śpiewa, w końcu są tacy co ją lubią. I to jest fajne, że na tego typu imprezie, gdzie nierzadko pojawiają się całe rodziny z dziećmi i z dziadkami każdy znajdzie coś bardziej lub mniej, ale dla siebie. Więc nie bądźmy egoistami, tylko doceńmy to, że Jurek jakoś próbuje urozmaicić tą imprezę. Jak się nie podoba - to nie idźcie na te koncerty i tyle. Trochę tolerancji, Ludzie... :P
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pon 26 Kwi, 2010   

Przecież każdy może mieć swoje zdanie na ten temat :roll:
 
 
 
iwa  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 244
Skąd: Głogów
Wysłany: Pon 26 Kwi, 2010   

przegięcie lekkie,ja rozumiem,że festiwal jest dla wszystkich i ok, to mi sie podoba,ale Steczkowska... Nie pasuje do klimatu festiwalu, chyba,że nie będzie śpiewać własnych piosenek, a covery z jej ust zapewne nie bedą dobrze brzmieć, takie jest moje zdanie. Ale niech sobie śpiewa, w dzień i tak nie chodzimy na koncerty, bo zazwyczaj nie ma nic ciekawego. Do 29 lipca!! 3 majcie się ludzie i Ty Jurku oczywiście też:)!!
  
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Wto 27 Kwi, 2010   

ehh ta dzisiejsza młodzież :) jej poprzedni koncert na tej imprezie był jak najbardziej w klimacie i wg mnie był zajebisty...ale chyba sie powtarzam. Dodam jeszcze że tamten koncert był w nocy i jestem pewny że ten też będzie co było by wielkim plusem.
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 27 Kwi, 2010   

Mieć swoje zdanie - jak najbardziej można, ale trzeba umieć je poprzeć dobrym argumentem. Ale z całym szacunkiem, gadanie, że Steczkowska nie, bo tam nie pasuje i to tyle - to dla mnie żaden argument. Zwłaszcza od kogoś, kogo na tym koncercie nawet nie było :-P
 
 
drn_punk  
Forumowy prawiczek
i onanista


Wiek: 35
Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 41
Skąd: capital city
Wysłany: Wto 27 Kwi, 2010   

To może taki że Steczkowska to - jak już wielokrotnie wspominałem - medialna prostytutka. Występuje w żałosnych programach gdzie króluje tandeta i ku*estwo, a brakuje jakichkolwiek walorów estetycznych. Najlepszym przykładem jest "Gfiazdy jeżdżą po lodzie" albo "robią", nie wiem już sam, gdzie wszystkie niespełnione aktorzyny i śpiewaczki (+ Saleta) robią z siebie błaznów, dla pieniędzy i dla taniej popularności - bo przecież odbiorcami docelowymi tych programów są gospodynie domowe. Jakkolwiek by nie śpiewała to ja takich ludzi nie cenię i nie szanuję i nigdy jej nie polubię :!: .
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 27 Kwi, 2010   

Masz do tego prawo. Co nie zmienia faktu, że Steczkowaka głos ma i tyle. A Jako,że jestem muzykiem doskonale sobie z tego zdaję sprawę i będę tego bronić.
Swoją drogą dużo w Twojej wypowiedzi agresji ;>
A swoją drogą nie dzierżę tych beznadziejnych programów :/ Co oni robią tym gównem ze społeczeństwa? A o Kasi Ciciopek się wolę nie wypowiadać :mrgreen:
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Wto 27 Kwi, 2010   

ja tam odłączam ich życie od tego co robią na scenie. Wielu idoli młodzieży raczej nie prowadziło trybu życia z którego można by brać przykład a jednak ludzie ich kochają. Lepiej sobie zatańczyć na lodzie albo z lodem niż ładować w żyłe here czy umrzeć z przepicia. Ja tam nie chwale Steczkowskiej za to co robi na codzień ani jej nie ubóstwiam ale głos i talent to ona ma.
 
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 27 Kwi, 2010   

alieen0709 napisał/a:
Co nie zmienia faktu, że Steczkowaka głos ma i tyle.


Doda też ma dobry i mocny głos ... i co z tego? ;-)
 
 
 
Salimelimelion  
Forumowy prawiczek

Wiek: 38
Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 14
Wysłany: Wto 27 Kwi, 2010   

Ilu tu ignorantów że aż przykro. Ludzie Steczkowska jaka jest taka jest, ale to najlepszy głos jaki prawdopodobnie poleciał z Woodstock'owych głośników i znów poleci. No ale co się dziwić że co niektórzy podważają jej talent skoro słuchają często kapele gdzie wokalista śpiewać nie umie. Podejrzewam że niektórzy wypowiadający się tutaj zupełnie nie wiedzą co ona potrafi, całe swoje sądy o muzyce i twórczości Steczkowską opierają się tylko na tym że robi z siebie kretynkę w tv i znają ją z tańców pod lodem. Po drugie ona nie wystąpi ze swoim repertuarem iście POPwym (który fakt nie jest zbyt ciekawy), tylko będzie to muzyka Rockowa do której jej głos doskonale się nadaje
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 27 Kwi, 2010   

Marisha napisał/a:
alieen0709 napisał/a:
Co nie zmienia faktu, że Steczkowaka głos ma i tyle.


Doda też ma dobry i mocny głos ... i co z tego? ;-)


Doda zaistniała dzięki "skandalom", głos dopiero jest na drugim miejscu. Justyna pokazała najpierw głos, dzięki czemu jej kariera się rozwijała do przodu.. Teraz kiedy społeczeństwo jest bardziej zainteresowane plotkami niż prawdziwym talentem, nie dziwi fakt, że Justyna chcąc dorobić wyszła z artystycznego cienia wprost na światła reflektorów i jupiterów, gdzie jej postać mierzona jest okiem, a nie uchem.

W sumie każdy tak gada, że te programy są żenującym poziomie, ale jakby nie patrzeć to właśnie widzowie stanowią lożę, która decyduje o tym co możemy obejrzeć w telewizji. Gdybyś Ty nie oglądała i inni ludzie "Mody na kłody" to pewnie też już dawno ten "serial" zniknął by z ekranu.

Nie oszukujmy się, ale teraz z muzyki, która nie gości na głównych stacjach telewizyjnych i w radiach ciężko jest wyżyć, a muzyka Steczkowskiej do takiej należy. Pozostaje tylko kwestia czy ktoś woli wykorzystać moment i na szybko zarobić jakąś kaskę bez większego wysiłku i zapewnić sobie byt, czy jednak woli pozostać po tej drugiej stronie, gdzie nie ma kolorowych pism i wpie*dalania się w prywatność.
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 27 Kwi, 2010   

KACZMAR napisał/a:
Marisha napisał/a:
alieen0709 napisał/a:
Co nie zmienia faktu, że Steczkowaka głos ma i tyle.


Doda też ma dobry i mocny głos ... i co z tego? ;-)


Doda zaistniała dzięki "skandalom", głos dopiero jest na drugim miejscu. Justyna pokazała najpierw głos, dzięki czemu jej kariera się rozwijała do przodu..



W tej chwili mówimy chyba o głosie,a nie o tym dzięki czemu zasłyneły panie. A fakt faktem ze Doda ma mocny i dobry głos.
Widziałam i słyszałam jak śpiewa Steczkowska i poprostu, najzwyczaniej na świecie, nie podoba mi się.
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 28 Kwi, 2010   

alieen0709 napisał/a:
A mnie się wydaje, że się delikatnie mówiąc - czepiacie. Rok temu wpasowała się w klimat i naprawdę koncert był przedni (kto jest obiektywny i tam był z w miarę trzeźwym umysłem - potwierdzi :P).

Byłem z całkowicie trzeźwym umysłem i specjalnie się nie zachwycałem, choć było dobrze.
alieen0709 napisał/a:

Więc niech też będzie coś dla ludzi o delikatniejszym guście muzycznym. Jak dla mnie drobna mieszanka stylów muzycznych nie jest niczym złym - wręcz przeciwnie. Sama Flinty nie lubię, ale niech sobie śpiewa, w końcu są tacy co ją lubią. I to jest fajne, że na tego typu imprezie, gdzie nierzadko pojawiają się całe rodziny z dziećmi i z dziadkami każdy znajdzie coś bardziej lub mniej, ale dla siebie.

Jasne, więc zmieńmy woodstock w bazarkową imprezę dla całych rodzin!!! Już są Jezuski, modlitwy, jeszcze tylko brakuje "jezusowych wykładów" na głównej scenie i trochę hardstyle'u. Wtedy będzie prawdziwie zróżnicowana impreza.
alieen0709 napisał/a:

Więc nie bądźmy egoistami, tylko doceńmy to, że Jurek jakoś próbuje urozmaicić tą imprezę. Jak się nie podoba - to nie idźcie na te koncerty i tyle. Trochę tolerancji, Ludzie... :P

Wolałbym, żeby urozmaicał ją w inny sposób. No ale skoro już musi :roll:

Zjechałeś z tematu, czwarty cytat usunięty, jak chcesz z nim pogadać to załóż temat, to jest temat o Steczkowskiej. Reszcie forumowczów też przypominam żeby się nie rozpędzali z tańcami na gale i jak oni połykają. / Jumbo
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Śro 28 Kwi, 2010   

Doda może ma dobry głos ale szczerze powiedziawszy nie wyróżniający się jakoś specjalnie, za to wokal Steczkowskiej jest na bardzo wysokim poziomie i zdecydowanie się wyróżnia.

PS. Simon, to jest od bardzo dawna impreza gdzie przyjeżdżają całe rodziny, są kramiki i Hardstyle można usłyszeć.... no i pomodlić się w okolicach głównej sceny też można. A jak ci się nie podoba to co się dzieje na Woodstocku to po co tam jeździsz? żeby później pomarudzić? :)

dobrze Jumbo już nie będę :)
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 28 Kwi, 2010   

jeżdżę bo lubię, ale to nie oznacza, że wszystko musi mi się podobać.
Rozumiem, że to już nie ma nic wspólnego z punkową czy hipisowską wolnościową imprezą, a treści które są tam przekazywane są czysto pod publiczkę, ale dobrze by było, żeby nie robić z tego bazarkowej imprezy. Bo gwarantuję, że wtedy PW po prostu upadnie. Już nie z jedną imprezą się tak stało.
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Śro 28 Kwi, 2010   

Simon napisał/a:
jeżdżę bo lubię, ale to nie oznacza, że wszystko musi mi się podobać.
 
 
 
leila
Gość
  Wysłany: Pon 17 Maj, 2010   

Ludzie nie doceniacie jej. Ok, teraz 'tworzy' jakąś kaszanę, już nawet nie komentuje jej lansu na 'salonach', Tańców na dodzie i tym podobnych żałości, po prostu stała się łasa na łatwą kasę. Ale! kiedyś naprawdę była artystką w pełnym tego słowa znaczeniu i ma w swoim repertuarze utwory znakomite, niestety mało znane i docenione. Ktoś wcześniej wspomniał o "Grawitacji"..

http://www.youtube.com/wa...feature=related

w 2006r była na woodzie i była fenomenalna,
http://www.youtube.com/wa...feature=related

http://www.youtube.com/wa...feature=related

więc liczę na podobne wrażenia, najgorzej jak wyskoczy z jakimś swoim teraźniejszym szajsem. Może być magia ale może być i kompletna hujoza. Więc jak dla mnie to jest kompletna niewiadoma. A wy tylko narzekać potraficie ludzie, ehh...
 
 
diabel1987  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 2
Skąd: Lubawka/Brukela
Wysłany: Wto 18 Maj, 2010   Re: [Duża Scena] Justyna Steczkowska

ona powinna spiewac na biesiadach
 
 
 
Niedźwiedź  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 46
Skąd: Rumia
Wysłany: Wto 18 Maj, 2010   

Steczkowska- NIE kurcze jeżdżę na wooda między innymi dlatego żeby posłuchać muzyki takiej która nie leci w tv i w radiu.
voo_doo napisał/a:
Lepiej sobie zatańczyć na lodzie albo z lodem niż ładować w żyłe here czy umrzeć z przepicia.

jakieś problemy do do Ryśka? Lepiej umrzeć młodziej i żeby cię wspominali dobrze niż żyć do 80 i żeby wspominali cię jako komercyjną krowę na łyżwach!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime