Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
[Duża Scena] Justyna Steczkowska
Autor Wiadomość
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 20 Maj, 2010   

FeSTeR napisał/a:
Ale pamiętam ją natomiast z jej występu z "Szansy na Sukces". Dostała szanse i ją wykorzystała. A skoro Juras ją zaprasza to wierzy w nią.

ooooooooj tak!!
Co jak co, pomimo tego, że jej obecnej pop-sztuki nie lubię, to nie można jej odmówić, że zaśpiewała tam bosko....i miała słodki nosek :mrgreen:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=0Rd-5wWxPwE[/video][/quote]
 
 
szczyglet  
Forumowy prawiczek
Oi !

Wiek: 30
Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 33
Skąd: Wojkowice
Wysłany: Czw 27 Maj, 2010   

Sztandera napisał/a:
yyyyyyyy myślałam, że na moim pierwszym Woodstocku zobaczę więcej zespołów punkowy a nie Steczkowską :-(



Sztandera ja też tak myślałem, może jeszcze feel zagra ? :(

// jedźcie na Jarocin, tam będzie więcej punkowych zespołów/ Sis.
 
 
 
metalwoman  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 27
Skąd: Konin
Wysłany: Sob 29 Maj, 2010   

najgorszy artysta jeśli można tak określić na łudzie to Steczkowska
 
 
 
szczyglet  
Forumowy prawiczek
Oi !

Wiek: 30
Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 33
Skąd: Wojkowice
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010   

Lepiej w sumie żeby zagrał na woodzie chujowy artysta niż jakiś pseudo muzyk xD
 
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 39
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010   

szczyglet napisał/a:
najgorszy artysta jeśli można tak określić na łudzie to Steczkowska


eh szkoda słów dla takiej ignorancji. radzę zonaczyć sobie koncert Steczkowskiej z Przystanku Woodstock 2006 bodajże. a nie pierdo...ć głupoty.
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010   

szkoda słów Piana i nerwów ;) tamten koncert to majstersztyk ale nie każdy to potrafi docenić.
 
 
 
mikula
Gość
Wysłany: Śro 02 Cze, 2010   

Moim skromnym zdaniem z wooda robi sie popowa impreza, biorac pod uwage fakt zespolow jakie graly np w 2004. Kto by pomyslal wtedy ze na woodstocku zagra flinta czy papa roach?!
Nie bylo wgl takiej opcji.

Co nie zmienia faktu, ze ja i tak mam zamiar dobrze sie bawic :D
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Śro 02 Cze, 2010   

No. Papa Roach takim popem wali, że aż razi ta ich muzyka wszystkich na kilometr...a Flinta zawsze śpiewa swoje największe hity na dużej scenie. Ja pie*dole, ręce opadają jak się czyta te "mądrości".... :roll: :roll:
 
 
Lasi  
Coś już napisał
Pozytywne myślenie:)


Wiek: 33
Dołączył: 19 Kwi 2010
Posty: 64
Skąd: Stamtąd:)
Wysłany: Śro 02 Cze, 2010   

Z Woodstocku robi sie powoli festyn rodzinny:D
Do każdego artysty i zespołu mam wielki szacunek, bo wiem ile pracy w swoja muzyke włożyli i ile sie dla niej poświecili:)
Ale Steczkowska to nie Rock'n'Roll, ja tego bynajmniej nie czuje i nie rozumiem:)
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Śro 02 Cze, 2010   

mikula napisał/a:
Moim skromnym zdaniem z wooda robi sie popowa impreza, biorac pod uwage fakt zespolow jakie graly np w 2004. Kto by pomyslal wtedy ze na woodstocku zagra flinta czy papa roach?!
Nie bylo wgl takiej opcji.

Co nie zmienia faktu, ze ja i tak mam zamiar dobrze sie bawic :D


Tak w 2004 faktycznie nikt nie mógł pomyśleć o tym że na Woodstocku wystąpi Flinta ... tym bardziej że była w roku 2002 w Żarach. Swoją drogą dobry koncert był wtedy. Ale to nie ten temat także proponował bym nie offtopować :)
 
 
 
Pinus.inc
Gość
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010   

Wiecie co? Zmęczyło mnie wasze nastawienie. Żyjcie sobie w swoim klaustrofobicznym, zamkniętym świadku dalej, ale przestańcie obrzucać innych błotem, bo sobie na to po prostu nie zasłużyli. Nie jestem fanem Steczkowskiej, ale potrafi tworzyć muzykę. Nawet jej popowe tfory wybijają się ponad przeciętność. Tak samo widzę jest z innymi artystami którzy tworzą muzykę inną niż metal/rock/reggae/punk. Co nie znaczy, że nie ambitną. Niejednokrotnie tworzą coś, w czym jest energia, przekaz, serce i MUZYKA. Już chyba nie pasuję do Woodstocku. Zaroiło się od nieco nieodpowiedzialnych, ksenofobicznych ludzi przesadzających z piwem i zapominających o tym, że Przystanek Woodstock to miejsce łączenia kultur, zarzegnywania waśni, dobrej zabawy i MUZYKI. To nie jest festiwal punkowy. To jest PRZYSTANEK WOODSTOCK.

Peace, brothers.
 
 
gość-u :)
Gość
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010   

Zgadzam się w pełni z w/w użytkownikiem. Dopóki na Woodstocku nie będzie techna itp. to nie jest tak źle :) To będzie mój piąty Przystanek Woodstock i jak zawsze zamierzam się dobrze bawić przy porządnych koncertach. :->
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 22 Cze, 2010   

Ja tyż nie uważam,że pójście tą drogą ma sens...
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Wto 22 Cze, 2010   

No na szczęście Łudstokowa publika jest bardziej wyrozumiała i do takiego incydentu nie dojdzie.
 
 
Rodzyna  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 32
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sob 26 Cze, 2010   

Cóż Anja Orthodox to, to może i nie jest, ale według mnie Steczkowska ma dobry głos, więc jeśli będzie tak jak piszecie "bardziej rockowa" i uraczy nas taką muzyką, a nie popowymi kawałkami to może być z tego całkiem niezły koncert, dlatego jestem pozytywnie nastawiona. Tym bardziej, że piosenka "Grawitacja", którą ktoś tu polecał mile mnie zaskoczyła.

Swoją drogą jestem ciekawa jaką burzę wywołała by Chylińska na woodstocku. W zasadzie to jest podobnie do Steczkowskiej też się Aga "sprzedała" i robi jakiś komercyjny szit. Jednak gdyby miała zagrać na woodzie 2010 tak jak za czasów O.N.A to dlaczegóż by nie? :mrgreen:
 
 
maniek  
Rozkręca sie

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 112
Skąd: Żory
Wysłany: Sob 26 Cze, 2010   

jej koncert odbedzie sie 30 lipca o godzinie 21.30

zrodło:http://justynasteczkowska.pl/pl/blog/Blogowanie__Woodstock

Z rzeczy najważniejszych w tym momencie, to podpisaliśmy umowę i gramy 30 lipca o godzinie 21.30 na XVI Przystanku Woodstock !!! To będzie czad !!! Trochę się obawiam reakcji, bo choreografia i stroje są dość odważne (co nie znaczy, że zobaczycie mnie rozebraną, bo nie zobaczycie nawet roznegliżowanej :)) . Ale nie ma to jak mieć odwagę być sobą i zrobić nie to, czego oczekują nieustannie inni, tylko dać mocny i niezapomniany SHOW !!! Oj, będzie się działo, będzie się działo, jak mówi Jurek Owsiak.

Pozdrawiam JS

W odpowiedzi J.Owsiaka dlaczego Justyna S.



- Kiedy zwracamy się do rewelacyjnie śpiewającej Justyny Steczkowskiej wiemy, bo już to widzieliśmy w 2006 roku, że zaprezentuje nam zupełnie inny koncert z muzyką, która na Przystanku Woodstock osiągnęła ogromny sukces. I będziemy się ogromnie cieszyli, jeśli taki koncert w telewizyjnej technice HD zdobędzie uznanie gdziekolwiek na świecie. Tego samego oczekujemy od Eweliny Flinty. Jesteśmy przekonani, że te dwie artystki przygotują specjalne projekty, które zachwycą publiczność" - napisał Jerzy Owsiak w tekście, który w całości znajduje się na stronie www.wosp.org.pl/jurek
 
 
 
raptus
Gość
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010   

próbka tego co pokaże na woodstoku...wizualizacja do tatuuj mnie(razem z nową wersją utworu)
http://www.youtube.com/wa...player_embedded
 
 
zolka  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 25 Lip 2010
Posty: 3
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010   

jak kazdy sie napruje to moze jakos przezyjemy jej wystep. chyba ze zamiast swoich biesiad spiewanych przez nos, pierdzielnie jakies rockowe covery ;)
 
 
 
Ciasteczkowy  
Forumowy prawiczek
Świnia orwellowska


Wiek: 36
Dołączył: 10 Lip 2010
Posty: 48
Skąd: się biorą dzieci? :)
Wysłany: Wto 27 Lip, 2010   

Kurcze na Onecie był artykuł o jej występie, nie mogę go na piętce znaleźć...ale z tego co pamiętam była tam mowa o specjalnej choreografii i innych takich...^^
 
 
Ruda  
Rozkręca sie
zuaaa czarownica


Wiek: 34
Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 126
Skąd: Częstochowa/Opole
Wysłany: Wto 27 Lip, 2010   

Ciasteczkowy napisał/a:
z tego co pamiętam była tam mowa o specjalnej choreografii i innych takich...^^

Steczkowska w pogo ^^
 
 
 
raptus
Gość
Wysłany: Czw 29 Lip, 2010   

http://www.youtube.com/wa...player_embedded
tak było w 2006 roku,ale sądzac po opiniach niektórzy wtedy leżeli najebani gdzies w krzakach
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania