Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
[Duża Scena] Justyna Steczkowska
Autor Wiadomość
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 02 Sie, 2010   

noł koment ten jej koncert.
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Wto 03 Sie, 2010   

Ja tam na jej koncercie próbowałem spać i strasznie wkurwiało mnie jej wycie :roll:
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Wto 03 Sie, 2010   

Coś strasznego aż musiałem sie upic
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 03 Sie, 2010   

Też spodziewałam się czegoś lepszego - rok temu według mnie jej koncert był lepszy. W dodatku po Papa Roach jej koncert wypadł jak... no aż brak mi słów ;D Jusia tym razem nie podołała xD
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 03 Sie, 2010   

Moja droga co jesteś powyżej mnie, mam kłopoty z pamięcią, ale Justyna S. nie grała rok temu, tylko w roku 2006 ;-) taki mały szczególik. Co do występu niestety nie widziałem, więc nie mogę się wypowiedzieć i porównać.
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 03 Sie, 2010   

Ojj... niestety chyba jednak grała rok temu ;) Była jako niespodzianka. Sama prosiła Owsiaka o wystąpienie i się zgodził - tak właśnie ją zapowiedział. Mało tego - była ubrana chyba dokladnie tak samo jak wtedy ;) Chyba, że mi się lata pomieszały :P Choć jestem prawie pewna, że występowała rok temu. Czy ktoś może się wypowiedzieć i rozwiać nasze wątpliwości? ;)
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 03 Sie, 2010   

[video]http://www.youtube.com/watch?v=y0cY3EoHg-I&feature=related[/video]

Co najbardziej zaskakujące, na stronie WOŚP w historii PW jej występ nie jest oznaczony na dużej scenie, ani na żadnej innej.
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Wto 03 Sie, 2010   

Strona Wośp napisał/a:
XV Przystanek Woodstock, Kostrzyn nad Odrą

31.07 - 2.08.2009 r.



Duża scena: ARES&THE TRIBE, BLENDERS, JELONEK, EASY STARS ALL STARS, VOLBEAT, THE FUTUREHEADS, JULIETTE LEWIS, CALIBAN, BĘBNIARZE z formacji BlocoX, CARRANTUOHILL + Tancerze, SENOR COCONUT, SHAM 69, FINAL VIRUS, LAUREAT KONKURSU FABRYKI ZESPOŁÓW – BIG FAT MAMA, VOOVOO, KONCERT JUBLIEUSZOWY – 40 LAT WOODSTOCK, KROKE, SUBWAYS, LAUREAT ZŁOTEGO BĄCZKA SCENY FOLKOWEJ - ATMASFERA, LAUREAT KONKURSU FABRYKI ZESPOŁÓW – INFERNALIA, LAUREAT KONKURSU FABRYKI ZESPOŁÓW – CHICO, DUB FX, TOMEK BUDZYŃSKI - LUNA, DŻEM, LAUREAT ZŁOTEGO BĄCZKA – DUŻA SCENA - CLAWFINGER, MOŻDŻER DANIELSSON FRESCO TRIO, GUANO APES, KORPIKLAANI, DON CARLOS, FINAŁ ASP Z LESZKIEM CICHOŃSKIM.



Scena folkowa: Sharena, TABU, Grupa Furmana, Carrantuohill & Bob Bales, Kochankowie gwiezdnych przestrzeni, Fanfara-Kalashnikov, WaDaDa, S.O.U.L., The Bumpers, Rusyczi, Bębniarze (80osób), Chodska Vlna, Yoghurt.



W Akademii Sztuk Przepięknych gościliśmy: Lecha Wałęsę, Tadeusza Mazowieckiego, Stanisława Tyma, Janusza Kochanowskiego, Michaela Langa, Bohdana Łazukę, Leszka Możdżera, Jurka Owsiaka.
Nie ma tu nigdzie Steczkowskiej. Może na koncercie 40-lecia, ale też wątpie bo byłem na nim i nie pamiętam jej.
Spoko Alieen. Mi też się niekiedy mylą lata ;-)

[ Dodano: Wto 03 Sie, 2010 ]
KACZMAR napisał/a:
Co najbardziej zaskakujące, na stronie WOŚP w historii PW jej występ nie jest oznaczony na dużej scenie, ani na żadnej innej

I tu się Kaczmar mylisz
Strona Wośp napisał/a:
XII Przystanek Woodstock, Kostrzyn nad Odrą

28 - 29.07.2006 r.



Na dużej scenie zagrali: Big Cyc, Voltaire, Prawda, Bohema, Rasta (Białoruś), Crosscut (Niemcy), Flapjack, Vavamuffin, Wolna Grupa Bukowina, Shannon, Coma, Maleo Reggae Rockers, Lao che, Black Summer Crush (USA), Carrantuohill + Psiocrew, Niebo, Godsend, Bitter Sweet, Koniec Świata. Virgin Snatch, Boozed (Niemcy), Indios Bravos, 2TM2,3, The Krays (USA), Gravitations, Baobab (Francja), Farben Lehre, Babylon Circus (Francja), KSU.


Występowała pod nazwą Gravitations ;-)
 
 
kot
Gość
Wysłany: Wto 03 Sie, 2010   

Osz to menda, taka zmyła. Pewnie celowo.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group