Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kijana
Czw 18 Sie, 2011
Oddawanie krwi na Woodstocku
Autor Wiadomość
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie 28 Lip, 2013   

Kaczmar, z trolem rozmawiasz? Poczytaj inne jego posty :D
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Nie 28 Lip, 2013   

Nie wiem czy to trol czy nie trol, nie czytam wszystkich tematów i postów. Ale skoro to jest trol to można by go jakimś warnem lub banem poczęstować. koniec OT.
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 30 Lip, 2013   

...prośba do oddających krew...kolega z forum moto miał wypadek i potrzebna jest krew -poniżej list od ojca z namiarami...
"Z góry przepraszam za wykorzystywanie Forum do celów prywatnych.
Jest takie powiedzenie –„tonący brzytwy się chwyta”.
I w takiej sytuacji znaleźliśmy się z Rumcajsem.
Przystępując do rzeczy – mam serdeczną prośbę do Szacownego Grona – potrzebna jest krew do dalszych operacji Przemka (czeka go jeszcze kilka, jutro będzie druga).
Dlatego jeżeli ktoś może wspomóc Przemka w tej trudnej chwili bylibyśmy bardzo wdzięczni.
System działa w ten sposób, że nie musi być to grupa krwi Przemka. Wystarczy oddać dowolną grupę, w dowolnej stacji krwiodawstwa i wziąć zaświadczenie, że krew była przeznaczona dla „Przemysław Wołek – pesel 85100803573” i przesłać na adres jak niżej. Pozwoli to na planowanie operacji według potrzeb, a nie według możliwości w zakresie dostępu do krwi.
Aktualnie Przemek przebywa w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Urazowej św. Anny, Warszawa ul. Barska 16/20.
Nasz adres:
01-496 Warszawa ul. Morcinka 6/11
Lub adres e-mailowy: andrzej-wolek@wp.pl (w przypadku przesyłania kopii zaświadczenia drogą elektroniczną).
Tel. do mnie tj. ojca Rumcajsa 606 33 23 86.
Będziemy wdzięczni za każde 100 ml. oddanej dla Przemka krwi.
Jeszcze raz przepraszam za tą prywatę, ale …
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy mogą w tej chwili korzystać z uroku poruszania się motocyklem. "

...to nadal jest honorowe oddanie krwi-tylko,że konkretnie skierowane...

...Jak możesz pomóc- to pomóż...
..Dzięki i Lewa w Górę...
 
 
 
Jabłuszko  
Jabłuszek Sandomierski
\,,/(^_^)\,,/


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 470
Skąd: Dwikozy
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Jak było w tym roku z oddawaniem krwi, dawali jakieś ciekawe fanty lub coś do żyra? :-d
 
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

...Zielona Gróra biała koszulka z rysunkiem Mleczki,smycz,długopis ala strzykawka(bardzo spodobał się mojej córce),maseczka ,czekolady i talon na kiełbasę...w Poznaniu nie wiem...
 
 
 
Cru  
Lubi pieprzyć
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

Ja w tym roku nie mogłam niestety i dziwnie się czułam, bo zawsze RCKiK było w moich planach podczas Woodstocku.
Ale cóż, mój organizm postanowił inaczej i więcej krwi już oddać nie mogłam w tym samym czasie. ;p
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Pon 12 Maj, 2014   

No ja mimo ponad 20 litrow spuszczonych,na Woodzie krwi nie oddam,bo z % by mogla byc.Co do oslabienia to czlowiek faktycznie jest oslabiony,ale bez przesady.Ale dla tych ktorzy potrafia na trzezwo na Wooda jechac(do oddania oczywiscie)to polecam oddac krew,to szczytny cel i komus na pewno pomoze :))
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Czw 17 Lip, 2014   

W tym roku NA PEWNO przyjadą przyjmować Waszą krew przedstawiciele RCKIK z Poznania i z Zielonej Góry.
 
 
velKoza  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 25
Skąd: śląsk
Wysłany: Wto 14 Lip, 2015   

Chciałam zostać honorowym dawcą krwi a pierwszy raz krew oddać na woodstocku :) takie se miałam życzenie, ale niestety się nie udało i raczej nigdy nie będę mogła dzielić się krwią.
Za to moja koleżanka była, dostała chyba 8 czekolad. Po 30min w namiocie były idealne do chleba :D
Pijcie dużo wody i chrońcie głowy od słońca po.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group