Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wystawa antyaborcyjna
Autor Wiadomość
kaziolek  
Forumowy prawiczek


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 23
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 13 Sie, 2009   

http://www.stopaborcji.pl/index.php?p=3 to jest oficjalna strona ...wygląda na to ze jeszcze wystawa w Gliwicach została zniszczona ... sa tam też rózne zdjęcia ..pisze to dlatego jak ktoś nie chciałby tego ogladac bo według mnie zdjęcia są drastyczne ..i według mnie chyba przesada jest ze takie zdjęcia pokazywane są w centum miast ...
 
 
kaziolek  
Forumowy prawiczek


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 23
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 13 Sie, 2009   

batman tak jest wolność słowa...tylko wiesz ja nie chciałabym wyjść na spacer z moim dwuletnim dzieckim i natknąć sie na te gigantyczne zdjęcia :-/ jeszcze tak a propo..widziałeś te zdjęcia?
 
 
Agaa92  
Forumowy prawiczek
Każdy dzień,zmieni Cię.


Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sie 2009
Posty: 31
Skąd: południe
Wysłany: Czw 13 Sie, 2009   

Ja myśle,że taka akcja to dobry pomysł bo uzmysławia ludziom to i owo,i dobrze,że te plakaty są takie drastyczne bo przynajmniej coś do nich trafi...taka jest prawda i próbują coś z tym zrobić. ;-)

Ale rzeczywiscie niektórych to nie dotyczy i powinni tą akcje zrobić w jakimś namiocie...
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Czw 13 Sie, 2009   

ktoś wczesniej napisał że to nie sa prawdziwe zdjęcia tylko fotomontaż, teraz widzę te foty i jedyne co to ew kolory są wyciągnięte, ale tak właśnie wygląda małe dziecko. Wcześniej nie wypowiadałam się bo nie wiedziałam jak te foty wyglądały.
Biorąc pod uwagę co sie widzi w tv itd to myślę że pokazywanie takich fot nie jest przegięciem. No może w centrum miasta, ale jak najbardziej powinny być pokazywane np. w TV po pewnej godzinie.
Uważam że te zdjęcia powinny być jakoś rozpowszechnione, bo wielu ludzi nawet nie jest świadomych jak szybko dziecko się rozwija, myślą że dopóki nie kopie to jeszcze nie dziecko :evil:

Jestem całkowitym przeciwnikiem aborcji :!: :!: chyba że do aborcji zaliczacie tabletki wczesno poronne to na takową się zgadzam.
 
 
 
kaziolek  
Forumowy prawiczek


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 23
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 13 Sie, 2009   

ja tez nie jestem za całkowitym zlikwidowaniem takich akcji... moze byc nawet w centrum miasta tylko w jakimś namiocie chociaż ... chcę mieć prawo wyboru czy chce byc atakowana tak drastycznymi zdjęciami.

a co do tematu samej aborcji ..jest to bardzo cięzki temat ..tym bardziej ze spotkałam się z opiniami ze stosowanie antykoncepcji to tez aborcja :-/

batman przeczytałam :mrgreen: zrozumiałam ironię :mrgreen: mam dzisiaj ciężki jarzeniowo dzień :mrgreen:
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Czw 13 Sie, 2009   

kaziolek, moim zdaniem chronić przed takimi zdjęciami nalezy tylko dzieci, kazdy powinien to zobaczyć, bo chowanie głowy w piasek tylko szkodzi.
Ci co nazywają tabletki antykoncepcyjne aborcją popadają w skrajność, a skrajności też nie są dobre.
 
 
 
Agaa92  
Forumowy prawiczek
Każdy dzień,zmieni Cię.


Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sie 2009
Posty: 31
Skąd: południe
Wysłany: Czw 13 Sie, 2009   

Też mysle,ze jedynymi którzy powinny byc przed tym chronione są dzieci.
a ludzie niech mają świadomość co sie dzieje :-|
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group