Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Jezuski - jak Wy ich odbieracie?

Czy pozytywnie odbierasz Jezuskow na Woodstocku?
Tak
18%
 18%  [ 15 ]
Nie
37%
 37%  [ 31 ]
Przepraszam, ktoredy do ToiToija?
43%
 43%  [ 36 ]
Głosowań: 82
Wszystkich Głosów: 82

Autor Wiadomość
maniek  
Rozkręca sie

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 112
Skąd: Żory
Wysłany: Pon 10 Sie, 2009   

Ja ich Wogole nie odebrałem z sektami nie rozmawiam
 
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Pon 10 Sie, 2009   

każdy ma prawo do swej wiary, Kriszna ma jeszcze nudniejszy repertuar, jeszcze ich więcej. Nie chcesz gadać z księdzem to nie gadaj, proponuje sprawić sobie koszulkę z napisem "Nie zagaduj do mnie" to będę omijać cię z daleka. Dlaczego jak ksiądz zagada to źle a jak pijus zaczepi by coś popitolić to OK.

Przeginacie, każdy narzeka że woodstock zaczyna się psuć, a ja wam powiem że prawdziwy woodstock to miłość, przyjaźń i muzyka, jak tego zabraknie, to zabraknie woodstocku. Cały czas chwalicie Jurka, kochacie go, a tak na prawdę gdybyście go szanowali to byście nie pisali takich tekstów.
 
 
 
maniek  
Rozkręca sie

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 112
Skąd: Żory
Wysłany: Pon 10 Sie, 2009   

Dlamnie wszystkie religie to sekty, a jestem pewien ze nie wiesz skad wywodzi sie chrzescijanstwo, kazdy niech ma wiare w sobie ale niech nie nakłania kogos innego do tego, ja nie naklaniam innych zeby nie wierzyli zeby olali swoje piorytety niech kazdyma wiare w sercu, a nie wyglasza ja a sam popelia dziennie 100 grzechow dlatego wasze wiary sa dla mnie glupota i niczym wiecej. tyle w tym temacie


Moze po tym dokumencie cos skumacie.
Pobierz
  
 
 
 
maciek_  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 33
Skąd: trójmiasto
Wysłany: Pon 10 Sie, 2009   

Ja tam wieże w Boga i nawet chodzę do Kościoła.
Inne religie szanuje, Kriszne też (nawet sobie posłuchałem pytań i odpowiedzi ;p).

Tak czy owak na Woodstocku nie miałem ochoty na żadne duchowe doznania więc piłem i nie mogę się wypowiedzieć na temat PJ ;p
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pon 10 Sie, 2009   

batman napisał/a:
zaraz zUe wpadnie i rozgoni aferzystów i spaczonych liberałów


Centralnie popłakałem się ze śmiechu :mrgreen: Jak napisał Fester już były takie tematy więc nie wiem czy jest sens rozdmuchiwać je od nowa.
 
 
 
Oliwicia  
Rozkręca sie

Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 107
Skąd: PL
Wysłany: Pon 10 Sie, 2009   

a mnie oni jakoś o dziwo nie zaczepili :-P
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 10 Sie, 2009   

miminka napisał/a:
każdy ma prawo do swej wiary, Kriszna ma jeszcze nudniejszy repertuar, jeszcze ich więcej. Nie chcesz gadać z księdzem to nie gadaj, proponuje sprawić sobie koszulkę z napisem "Nie zagaduj do mnie" to będę omijać cię z daleka. Dlaczego jak ksiądz zagada to źle a jak pijus zaczepi by coś popitolić to OK.

Przeginacie, każdy narzeka że woodstock zaczyna się psuć, a ja wam powiem że prawdziwy woodstock to miłość, przyjaźń i muzyka, jak tego zabraknie, to zabraknie woodstocku. Cały czas chwalicie Jurka, kochacie go, a tak na prawdę gdybyście go szanowali to byście nie pisali takich tekstów.


Nie chę tutaj rozmawiać na temat wiary bo jak na takowy zejdzie to oczywiście będzie tzreba interweniować. Chodzi o sam Przystanek Jezus. Jeżeli ktoś podchodzi do księdza i chce o wierze porozmawiać to ok ale sam byłem świadkiem jak podchodzili a gdy sie mówiło NIE to było dalej : A dlaczego nie ? Nie chcesz ze mną porozmawiać ? I tak czy siak nakręcali ludzi i wciągali w dyskusję tych , którzy sobie tego nie życzą. Rozumiem ich obecność. Na pewno jest to miejsce gdzie mogli by zasiać wątpliwości w umysłach ateistów. Tylko do tego nie wystarczy byle jaki kleryk, który tak na prawdę nic nie wie i jeszcze jest nachalny.
 
 
 
Agaa92  
Forumowy prawiczek
Każdy dzień,zmieni Cię.


Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sie 2009
Posty: 31
Skąd: południe
Wysłany: Pon 10 Sie, 2009   

Ehh..ludzie jak ludzie,niech sobie będą,ale z drugiej strony gdyby każda'religia' robiła swój przystanek i nawracała ludzi... :shock:
Myśle,że większości i nie nawróci garstka osób,a zwlaszcza w ten nachalny sposób...
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Pon 10 Sie, 2009   

Dezaprobator napisał/a:
sam byłem świadkiem jak podchodzili a gdy sie mówiło NIE to było dalej : A dlaczego nie ? Nie chcesz ze mną porozmawiać ? I tak czy siak nakręcali ludzi i wciągali w dyskusję tych , którzy sobie tego nie życzą.

trzeba być asertywnym, mi jakoś się udaje nie gadać z jechowymi którzy jak każdy wie są chorobliwie nachalni :-P
Dezaprobator napisał/a:
Na pewno jest to miejsce gdzie mogli by zasiać wątpliwości w umysłach ateistów. Tylko do tego nie wystarczy byle jaki kleryk, który tak na prawdę nic nie wie i jeszcze jest nachalny.

w pełni się zgadzam

dodam jeszcze już na spokojnie że przystanek jest potrzebny dla wielu wierzących którzy chcą się pomodlić nawet na przystanku, gdyby wood był dłuższy sama bym ich odwiedziła pewnie aby z nimi pośpiewać.
patrolowiec napisał/a:
Z ciekawostek. Wiecie ze oni nie nocuja na Woodsocku? Spia sobie w hotelu gdzies niedaleko i na polu Woodstokowym maja tylko 6h warty? Co 6h przyjezdza autobus z nowa dostawa wrzodow a zmeczone wrzody zabiera do hoteliku. Poswiecenie... nie ma co.

hmm patrzcie jacy straszni :shock: chodźcie zlinczujemy Marishe ona w szkole nocuje 8-)

[ Dodano: Pon 10 Sie, 2009 ]
Agaa92 napisał/a:
Ehh..ludzie jak ludzie,niech sobie będą,ale z drugiej strony gdyby każda'religia' robiła swój przystanek i nawracała ludzi...

hmmm dałaś pomysł na nie głupi pomysł, taki specjalny festiwal religii ;-) ale wtedy to oni chyba by się tam pozabijali :-P
 
 
 
tool  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 129
Skąd: plock/poznan/wawa
Wysłany: Pon 10 Sie, 2009   

Mnie osobiscie raz zaczepil ksiadz i to bylo w zarach (wiec dawno temu) ale chwile gadki i nie rokowal we mnie nadziei i sobie poszedl :) ogolnie mi to zwisa czy sa czy ich nie ma, a te ich piosenki sa na krztalt krysznowcow, w kolko to samo.... wiec jedyny moj kontakt to w drodze do toitoia :)

Cytat:

każdy ma prawo do swej wiary, Kriszna ma jeszcze nudniejszy repertuar, jeszcze ich więcej. Nie chcesz gadać z księdzem to nie gadaj, proponuje sprawić sobie koszulkę z napisem "Nie zagaduj do mnie" to będę omijać cię z daleka. Dlaczego jak ksiądz zagada to źle a jak pijus zaczepi by coś popitolić to OK.

Przeginacie, każdy narzeka że woodstock zaczyna się psuć, a ja wam powiem że prawdziwy woodstock to miłość, przyjaźń i muzyka, jak tego zabraknie, to zabraknie woodstocku. Cały czas chwalicie Jurka, kochacie go, a tak na prawdę gdybyście go szanowali to byście nie pisali takich tekstów.


I kazdy ma prawo do wypowiedzi, a to forum naszczescie nie jest ocenzurowane... czego bys pewnie oczekiwala. Wogole to polacy sa narodem, ktoremu nic nie pasuje, ale jak by poczytac forum, to znaczna wiekszosc uwielbia woodstock, tylko niektore szczeguly nie wszystkim pasuja i o tym glownie sa dyskusje. I napewno wiekszosc z nas szanuje Jurka, czego juz nie mozna powiedziec o "batmanach". Roznica miedzy nimi jest taka ze Jurek robi a nie udaje ze robi - cos dobrego :)

I sama mowisz ze milosc, przyjazn i muzyka... i ani slowa o religii w tym hasle :) a krysznowcy przynajmniej nie sa nachalni i czasem zaprosza jakies ciekawe kapele.

Sorki ze tak ostro, ale poprostu nienawidze katoli... falszywa religia oparta na krwi, poganstwie i polityce... tzn ja jestem ateista, ale tak bardzo nie lubie tej religii moze dlatego ze ja najlepiej znam. A zeby zyc zgodnie z wlasnym sumieniem to nie musze wielbic boga, w imie ktorego tak wielu umarlo, bylo torturowanych, zgwalconych, okradzionych, oszukanych i co komu przyjdzie do glowy....

Tylko proszę bez dygresji na temat katolicyzmu i religii jako takiej. Mówimy o obecności Księży a nie co reprezentuje sobą wiara katolicka. Już gadaliśmy tutaj o wierze i źle to się skończyło...
//Dezaprobator
 
 
maRas  
Coś już napisał


Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 76
Skąd: Bysław/Olsztyn
Wysłany: Pon 10 Sie, 2009   

maciek_ napisał/a:
Ja tam wieże w Boga i nawet chodzę do Kościoła.
Inne religie szanuje, Kriszne też (nawet sobie posłuchałem pytań i odpowiedzi ;p).

Tak czy owak na Woodstocku nie miałem ochoty na żadne duchowe doznania więc piłem i nie mogę się wypowiedzieć na temat PJ ;p

Dokładnie tak samo mam ja. Ale widziałem też jedną zabawną, a może i nie, sytuację. Otóż, idzie sobie dwóch księży po drodze koło gównianego lasku i podbiega do nich z drugiej strony koleś i pokazując rękoma rogatego krzyczy "Ave satan, ave satan!!", a ksiądz do niego ze spokojem "tak nie pokazuj" :P
 
 
 
grzechu007
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Sie, 2009   

ja sie tylko ciesze że do mnie nie podeszli i nie zaczeli swoich wywodów, gdzie na każde pytanie mają gotową wypowiedź bez żadnych konkretów.
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Pon 10 Sie, 2009   

tool napisał/a:
I sama mowisz ze milosc, przyjazn i muzyka... i ani slowa o religii w tym hasle :) a krysznowcy przynajmniej nie sa nachalni i czasem zaprosza jakies ciekawe kapele.

i tu się mylisz i przykro czytać takie rzeczy :-(

no dobra więc me ostatnie słowo ściśle na temat.

Jestem jak najbardziej za, bo nie jednemu z woodstockowiczów się przydali, nie są święci ale nikt nie jest. Tak jak ma swoje miejsce wioska Kriszny choć nie jeden na nich narzeka tak i przystanek Jezus ma miejsce bytu.
Piszę tak mimo że zdenerwowali mnie też, nie myślę jednak tylko o sobie ale i o tych co tam znajdują dla siebie miejsce.
 
 
 
tool  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 129
Skąd: plock/poznan/wawa
Wysłany: Pon 10 Sie, 2009   

no dobra, to moze maly cytacik, skoro mam kontrolowac emocje :) bo pamietam ze w zarach w 2002 roku przystanek jezus mial normalny, duzy namiot i tam cos sie dzialo, nie wiem co, bo nie bylem w srodku, ale w efekcie w nastepnym roku juz Owsiak nie chcial ich widziec:
i cytat:

"Mimo że już w marcu Owsiak oświadczył, że nie zgadza się na obecność Stowarzyszenia Przystanek Jezus, księża zapowiadają swój zlot 31 lipca-3 sierpnia na woodstockowym polu. Na stronie internetowej informują, że chcą ustawić własny namiot ewangelizacyjny, scenę i pole namiotowe wokół. Poprzez internet poszukują 40 osób do kuchni, dwóch samochodów dostawczych i jak największej liczby osób do pomocy.

W maju Stowarzyszenie wysłało do Owsiaka list z prośbą o spotkanie i ustalenie warunków swojej działalności. Do tej pory nie mają odpowiedzi.

- Czy Przystanek Jezus dostanie zgodę na działalność w czasie tegorocznego festiwalu? - pytamy Owsiaka.

- Nie. W regulaminie naszej Fundacji jest napisane, że możemy odmówić współpracy bez podania uzasadnienia, i korzystamy z tego prawa - oświadcza Jurek Owsiak. Na pytanie, dlaczego, odsyła nas do swoich wypowiedzi z marca. Mówił wtedy, że Stowarzyszenie Przystanek Jezus "nigdy nie akceptowało i nie akceptuje przesłania i idei, jakie towarzyszą Przystankowi Woodstock".

Rzecznik prasowy Przystanku Jezus ks. Andrzej Draguła zapowiada, że jeśli rozmowy z Owsiakiem zakończą się niepowodzeniem, duchowni rozstawią na żarskim lotnisku swoje namioty tak jak inni uczestnicy festiwalu i będą docierać do młodych ludzi z ewangelizacją."


Teraz moze juz sa bardziej opanowani niz kiedys, bo pewnie nie spodziewali sie ze dostana po lapkach. I zeby nie bylo tu jest link do tej gazety z artykulem http://miasta.gazeta.pl/z...82,1532178.html
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 10 Sie, 2009   

tool napisał/a:
pamietam ze w zarach w 2002 roku przystanek jezus mial normalny, duzy namiot i tam cos sie dzialo, nie wiem co, bo nie bylem w srodku, ale w efekcie w nastepnym roku juz Owsiak nie chcial ich widziec

Chodziło o to, że Przystanek Jezus nie mówił nic, że chce być zorganizowany a nagle w Żarach załatwił wielki namiot od ojca dyrektora i się rozłożył. Wpieniło to Jurka bo gdyby wiedział to by zupełnie inaczej zorganizowali pole namiotowe. Od tamtej pory mają odmowę na zorganizowany udział. Impreza otwarta, mogą przyjeżdżać bo nikt im nie zabroni ale żadnego większego namiotu nie wstawią.
 
 
 
miaumiaumiau
Gość
Wysłany: Wto 11 Sie, 2009   

batman napisał/a:
A jednak mają scenę.


...niestety.

pierwszy raz na woodstocku, niczego nie świadomi, rozstawiliśmy się niemalże naprzeciw owej sceny i od środy męczyły nas piosenki z jednym słowem powtarzanym po dziesięć razy w każdym wersie. chwilami uszy puchły, poważnie.
 
 
miaumiaumiau
Gość
Wysłany: Wto 11 Sie, 2009   

batman napisał/a:
Wasze antykatolickie zachowanie jest przejawem buntu wobec wartości jakie wynieśliście z rodzinnego domu.


i tu się mylisz, bo jeśli chodzi o kwestię wiary, moi rodzice pozwolili mi samej o niej decydować.


Cytat:
Co jak co, ale jeśli dla niektórych wkurwia*jąca jest piosenka o Jezusie wykonana przez stado kleryków to polecam srogo zastanowić się nad sensem swojego życia ;)


wkurwia*jąca była jej monotonia i to, że ludzie niewierzący byli skazani na jej słuchanie. nic innego w Przystanku Jezus mi nie przeszkadzało.
 
 
fado  
Forumowy prawiczek
Świat oszalał i co z tego...

Dołączyła: 23 Lip 2009
Posty: 7
Wysłany: Wto 11 Sie, 2009   

No patrolowiec, sory ale pieprzysz głupoty, jeśli dla Ciebie namiot dwuosobowy koło kościoła jest w Kostrzyniu hotelem, to chłopie na jakim świecie ty żyjesz. I fakt nawet jeśli były wśród Jezusków osoby , które sie narzy=ucały z wyrytymi formułkami to większośc z nich jest taka sama jak ja i Ty. Zreszta Voo do ty spotkałeś taka osobę z pomarańczowym identyfikatorem, i powiedz narzucał Ci się ktoś? Wkurza mnie to jak wszyscy tutaj ustawiacie ich pod jednym murem, czytać się nie chce
 
 
miaumiaumiau
Gość
Wysłany: Wto 11 Sie, 2009   

jakbyś był posiadaczem takiego namiotu jak ja, to po jego rozbiciu przez głowę by Ci nie przemknęła myśl o przeprowadzce ;p


a o jakich akcjach mówisz?
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Wto 11 Sie, 2009   

batman napisał/a:
zaraz zUe wpadnie i rozgoni aferzystów i spaczonych liberałów

Dazy nie wpadnie, bo szczerze nie rozumie poczynań PJ :-P . Nie odczułem ich działania, ani razu żaden ksiądz mnie nie zagadał, więc niezbyt mogę cokolwiek tu oceniać.
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 11 Sie, 2009   

miaumiaumiau napisał/a:



a o jakich akcjach mówisz?


Takich, o których z szacunku dla reszty katolików pisać na forum publicznym nie będe.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group