Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Jezuski - jak Wy ich odbieracie?

Czy pozytywnie odbierasz Jezuskow na Woodstocku?
Tak
18%
 18%  [ 15 ]
Nie
37%
 37%  [ 31 ]
Przepraszam, ktoredy do ToiToija?
43%
 43%  [ 36 ]
Głosowań: 82
Wszystkich Głosów: 82

Autor Wiadomość
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 23 Sie, 2009   

Nie wiem jak bardzo trzeba być pospinanym, by dać sobie jakimś Jezuskom zepsuć krew ;-) Mnie zaczepili kilka razy, nie wiem czemu tak często :P Nawet było miło, a zwykle udało mi się tak pomanipulować rozmową, że rozmawialiśmy o rzeczach typu: muzyka, koncerty, jedzenie etc. okazało się, że większość księży była dość wyluzowana, jeden nawet mi się przyznał, że chętnie poszedłby w pogo :mrgreen:
 
 
Greenflag  
Coś już napisał
Make it Green


Wiek: 38
Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 69
Skąd: nie pamiętam już
Wysłany: Pon 11 Sty, 2010   

Wyjątkowo mało ich było, przynajmniej ja nie widziałem albo już nie pamiętam. Jak już sie wdrapaliśmy pod ASP, to postanowiłem się zdrzemnąć, bo jeszcze tam troche trawy było ;-) A tu podchodzi jakiś dwóch i mnie budzą"czy chciałbyś się z nami pomodlić?", zaciągnąłem kapelusz na oczy i odpoczywałem dalej. A oni tak stali nade mną i coś mamrotali, że miałem chyba ciężką noc, ale po kilku minutach odeszli w pokoju. I nawet nikt się za mnie nie pomodlił :cry:
 
 
 
Żyleta  
Rozkręca sie
Dziecko innego boga


Wiek: 32
Dołączyła: 12 Sty 2010
Posty: 121
Skąd: Śląsk
Wysłany: Wto 12 Sty, 2010   

Za to ja powiem iż czułam się prześladowana przez nich :mrgreen: Ledwo wysiadłam z woodstockowego busa a tu jakiś książulek się mnie pyta czy przyjdę na msze w niedziele.W 2 dzień kiedy siedzieliśmy przed namiotami (byliśmy rozbici na lewo od dużej sceny koło wioski piwnej w takim lesie) przyszło do nas chyba z 5 sztuk i zaczęli czytać pismo święte na głos :mrgreen: I na końcu nas pobłogosławili :shock: Wszystko jestem w stanie zrozumieć ale nie powinni się tak narzucać.Jak ktoś chce to do nich idzie i już - wszystko proste.

Amen :evil:
 
 
kotula  
Rozkręca sie

Wiek: 37
Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 190
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 06 Lut, 2010   

Mi przystanek jezus nie przeszkadza , przecież nie wszyscy na woodstocku to szatanisci lub ateisci , niech sobie beda , bardziej mi przeszkadza wioska wojskowa
 
 
Żyleta  
Rozkręca sie
Dziecko innego boga


Wiek: 32
Dołączyła: 12 Sty 2010
Posty: 121
Skąd: Śląsk
Wysłany: Nie 07 Lut, 2010   

Ja tam do wioski wojskowej nie mam zastrzeżeń.Masz racje niech jezuski sobie będą ale niech nie wpieprzają się na chama tam gdzie ich nie chcą.Gdyby działali według tej zasady na pewno obeszłoby się bez krytyki na ich temat.
 
 
nataliarock  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: Chojnice
Wysłany: Nie 07 Lut, 2010   

mi tam byli obojetni, chociaz czasami przeginali.. za bardzo chcieli byc w centrum zainteresowania..
 
 
kotula  
Rozkręca sie

Wiek: 37
Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 190
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 07 Lut, 2010   

batman napisał/a:
Mnie bardziej wojsko irytuje niż jezusy.



też zastanawiam sie co oni tam robia

"stoją i się boją" nie zjeżdżać z tematu/Jumbo
 
 
Zick  
Forumowy prawiczek

Wiek: 37
Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 11
Skąd: Włocławek
Wysłany: Pią 25 Cze, 2010   

Uważam, że oni są potrzebni ponieważ zamkną się chociaż na chwile kiecole i mochery wkońcu będzie ktoś do nawracania satanistów xD
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Sob 26 Cze, 2010   

jakbym chciał się nawrócić, to na pewno nie jechał bym z tym na Woodstock.
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Sob 26 Cze, 2010   

Ja jako rasowy ateistyczny satonisto-poganin chcę się nawrócić!
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Sob 26 Cze, 2010   

przy pierwszej okazji wejścia do wioski piwnej przejdzie ci :P
 
 
Misza_RAAF  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 25
Skąd: Bielawa
Wysłany: Śro 30 Cze, 2010   

jak dla mnie to te cioty niech sobie będą ale niech sie do mnie nie zblizaja, raz mnie jeden zaczepil bo mialem koszulke bad religion, i mnie rył i rył az w koncu wyłapał pare słow na K i H plus pojazd po rajtach i koniec jego kariery jako nawracacza przynajmniej co do mojej osoby, pozniej widzialem go jeszcze pare razy, taki szczurkowaty w okularkach ale za to wysoki, nie wyzszy odemnie ale z 190 mial na bank...
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Śro 30 Cze, 2010   

nie wiem czy cioty.... ale mniejsza o to. oni o Tobie tak zle nie mysla jak Ty o nich. mimo ze maja nas za brudasow i pijakow. a co do koszulki bad religion to ekstra bo uwielbiam ten zespol :D no i nie wszyscy jezuski sa tacy nachalni i nie magluja ciagle pisma swietego.
 
 
 
Misza_RAAF  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 25
Skąd: Bielawa
Wysłany: Czw 01 Lip, 2010   

Mozliwe.. ale moja opinia opiera sie na tym jednym czlowieku, bo tylko on sie dojebal, eszta zazwyczaj sie patrzy spod byka, ale to pewnie spotyka kazdego woodstockwicza, szkoda ze moj ksiadz z technikum sie nie chce wybrac na wooda, to bysmy z nim jeszcze pochlali i pewnie w pogo wciągneli:) jedyny ksiądz o ktorym moge powiedziec ze jest ok, ale i tak jezdzi trabantem:D
 
 
Belzebud  
Forumowy prawiczek
"Z Bogiem przez Boga dla Boga" Jah jest wielki! :D

Wiek: 35
Dołączył: 10 Gru 2010
Posty: 8
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 10 Gru, 2010   

mialem namiot miedzy folkowa a PJ i gdyby nie poranne modly ktore mnieobudzily pare razy to w sumie mi nie przeszkadzali, puszczali fiiiiilmyyy, w sensie Opowiesci z Narnii ktore sa pelne propagandy koscielnej, ale to inna sprawa. Mieli tez dobra piesni o Marii co bije w beben czy cos takiego ;D zajebista byla :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime