Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Jezuski - jak Wy ich odbieracie?

Czy pozytywnie odbierasz Jezuskow na Woodstocku?
Tak
18%
 18%  [ 15 ]
Nie
37%
 37%  [ 31 ]
Przepraszam, ktoredy do ToiToija?
43%
 43%  [ 36 ]
Głosowań: 82
Wszystkich Głosów: 82

Autor Wiadomość
miaumiaumiau
Gość
Wysłany: Wto 11 Sie, 2009   

a mogłabyś, Marisho, przybliżyć mi tą sytuację w wiadomości prywatnej?
 
 
miaumiaumiau
Gość
Wysłany: Wto 11 Sie, 2009   

brak mi słów na to, co oni robią...
 
 
miaumiaumiau
Gość
Wysłany: Wto 11 Sie, 2009   

bywa ;p
 
 
tool  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 129
Skąd: plock/poznan/wawa
Wysłany: Wto 11 Sie, 2009   

Cytat:
Urządzali swoje tańce obok pochodów Kryszny np. O tym mówię. Trzeba było to widzieć..


nie chce nic mowic, ale znaczna czesc swiat chrzescijanskich jest wpleciona w dawne swieta poganskie. Wiec te Jezuski w naturze maja wpisane juz przejmowanie cudzych obrzadkow :)
 
 
patrolowiec  
Forumowy prawiczek

Wiek: 38
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 9
Wysłany: Wto 11 Sie, 2009   

Hej, po pierwsze chcialem zapytac adminow - dlaczego moj post napisany przy zakladaniu tego tematu jest na jego drugiej stronie? ;)

Poza tym, tak jak pisalem w pierwszym poscie (ktory jest na drugiej stronie tematu :P ) - nie chodzi mi o dyskusje nad wiara ale o dyskusje na temat udzialu jezuskow na woodstocku.

Cieszy mnie takie zainteresowanie tematem i roznorodnosc opinii. Ktos napisal ze temat juz byl, wiec nie ma sensu go zakladac. Szukalem i nie znalazlem, dlatego zalozylem. Jestem nowym uzytkownikiem forum wiec skad mam wiedziec co bylo i zostalo usuniete? Zreszta ilosc wypowiedzi swiadczy jednak o tym ze warto bylo poruszyc temat?

Co do zatargow na lini Jurek - jezuski, wiec ze juz w Kostrzynie byla afera, jak jezuski na swojej stronie cos kolo lutego umiescili informacje: "organizujemy przystanek jezus w Kostrzynie nad Odra na ktorym goscinnie wystapi Przystanek Woodstock. Wcale sie nie dziwie ze Jurek sie wsciekl jak sie o tym dowiedzial, chyba ze zrozumialych wzgledow. Powiedzial ze ok, jak zoorganizuja cala infrastrukture (krany, toitoije, prad, obsluge...) to on chetnie przyjedzie goscinnie na PJ. Mialo ich wtedy wogole nie byc, ale na krotko przed Jurek zmiekl i pozwolil na ich udzial. Trudno... a juz mialem wtedy nadzieje...
 
 
fado  
Forumowy prawiczek
Świat oszalał i co z tego...

Dołączyła: 23 Lip 2009
Posty: 7
Wysłany: Wto 11 Sie, 2009   

Patrolowiec ale czemu nie odpowiesz mi na wcześniejsze pytanie? albo chłopie idź do okulisty jęsli namiot dla ciebie jest hotelem. I bawi mnie to jak ktos tu wspomniał o tańcach( korowodach koło kryszny). Na woodstocku było pełno subkultour, skini siedzieli z punkami, hardkorowcy z hipisami, dziwne ze wam samym to przeszkadza, a krysznowcom z którymi rozmawiałam nic nie przeszkadzało. Wystarczyło z nimi porozmawiać, i twierdze że połowa ludzi na tym forum nie wie w co oni wierzą, ważne była tylko mantra która wchodziła w głowe po usłyszeniu jej z dwa razy i tanie jedzenie. A dla zainteresowanych którym przeszkadzają Jezuski, powiem tylko ze krysznowcy szanuja Jezusa i wiare chrześcijan.
.. a jeszcze coś akcje o których ktoś napisał, wymienćie moneta ma zawsze dwie strony, bądzcie ludzie obiektywni
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Wto 11 Sie, 2009   

Dezaprobator napisał/a:
tool napisał/a:
pamietam ze w zarach w 2002 roku przystanek jezus mial normalny, duzy namiot i tam cos sie dzialo, nie wiem co, bo nie bylem w srodku, ale w efekcie w nastepnym roku juz Owsiak nie chcial ich widziec

Chodziło o to, że Przystanek Jezus nie mówił nic, że chce być zorganizowany a nagle w Żarach załatwił wielki namiot od ojca dyrektora i się rozłożył. Wpieniło to Jurka bo gdyby wiedział to by zupełnie inaczej zorganizowali pole namiotowe. Od tamtej pory mają odmowę na zorganizowany udział. Impreza otwarta, mogą przyjeżdżać bo nikt im nie zabroni ale żadnego większego namiotu nie wstawią.

ja słyszałam inną wersję w wywiadzie z Jurkiem. MIELI zakaz, ale już się dogadali i MAJĄ pozwolenie, przecież nawet w tym roku była tam msza bo ludzie do Jurka się zwracali z prośbami o nią.
 
 
 
morfi  
Stara Gwardia


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 141
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 11 Sie, 2009   

miminka napisał/a:
każdy ma prawo do swej wiary, Kriszna ma jeszcze nudniejszy repertuar, jeszcze ich więcej. Nie chcesz gadać z księdzem to nie gadaj, proponuje sprawić sobie koszulkę z napisem "Nie zagaduj do mnie" to będę omijać cię z daleka.


Tyle w tym temacie. Nie będę się rozpisywać, bo chyba rzeczywiście musiałabym poruszyć kwestię wiary, a podejrzewam, że to nie skończyłoby się dobrze. O "akcjach" ani jednych ani drugich nie wiem, bo na woodstocku nie to mnie interesuje. Nie rozumiem tylko dlaczego jedni mają prawo być i robić pochody przez cały przystanek, a drudzy mszy w jednym miejscu nie mogą odprawić.
Krisznowców ze swoim harre harre słychać wszędzie, Jezusków tylko koło małej sceny, uważam więc, że łatwiej uniknąć tych drugich.

A jeżeli ktoś nie jest na tyle asertywny, żeby stanowczo komuś odmówić, no to już jego problem.
 
 
 
patrolowiec  
Forumowy prawiczek

Wiek: 38
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 9
Wysłany: Wto 11 Sie, 2009   

fado napisał/a:
Patrolowiec ale czemu nie odpowiesz mi na wcześniejsze pytanie? albo chłopie idź do okulisty jęsli namiot dla ciebie jest hotelem.

Skoro sie upierasz to chamstem na chamstwo. Jezuski spali wszyscy w jednym namiocie? Chlopcy z dziewczynkami? A miedzy nimi ksieza? Ciekawe co na to biskup, moze Pec im kazal?

Odwal sie od mojego wzroku koles, czy ja Ci ublizalem?

jeszcze Ci na cos odpowiedziec?

Nie krytukuje niczyjej wiary. Nie podoba mi sie zmuszanie innych do niej. Sam widzialem, jak dwoch ksiezulkow stawialo na nogi pijanego pancura zeby z nim pogadac. Ciekawe, ze doslownie 2min wczesniej medycy ulozyli go w pozycji bocznej ustalonej, zeby sie nie udlawil lub nie udusil. Zgadnijcie jak go zostawili?

Co do tego ze jezuskow nie slychac na calym woodstocku a Kriszne tak. Nawet jesli Kriszne slychac bylo donosniej, to nie budzili nikogo o 10 rano - to raz. Sluchac muzyki, a byc nagabywanym przez natretow, to dla mnie duza roznica - to dwa. Innym moze to nie przeszkadza, rozumiem. Mi przeszkadzalo i to bardzo.

pozdrawiam
 
 
maniek  
Rozkręca sie

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 112
Skąd: Żory
Wysłany: Wto 11 Sie, 2009   

Kiedy ja Cie nazwałem "pojebem"??

Wiesz co, zaczynam myśleć że to ty wieszałeś te plakaty, ale nie ważne.

I mam prośbe do wszystkich Przeprośmy sie i skonczmy pierdolić, porozmawjajmy o czymś przyjemnym, każdy już chyba wystarczająco wyraził swoją opinie!.

Przepraszam tych których uraziłem.

Pozdro :mrgreen:
 
 
 
morfi  
Stara Gwardia


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 141
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 11 Sie, 2009   

patrolowiec napisał/a:
Nie krytukuje niczyjej wiary. Nie podoba mi sie zmuszanie innych do niej.

Biedactwo, siłą na tą mszę byłeś zaciągany ? Sznurami cię przywiązali i kazali słuchać ? Każdy normalny człowiek jeżeli mu coś nie odpowiada, to tego nie robi, proste. Do mnie, w którymś roku zagadał ksiądz, to odpowiedziałam, że nie chce mi się z nim gadać i tyle.
A, że niby Kriszna całe to swoje przedstawienie robi po to, żeby pobawić się we własnym gronie, tak ? Też rozdają ulotki, rozmawiają i jak największą liczbę ludzi chcą zapoznać z ich przekonaniami.

patrolowiec napisał/a:
Co do tego ze jezuskow nie slychac na calym woodstocku a Kriszne tak. Nawet jesli Kriszne slychac bylo donosniej, to nie budzili nikogo o 10 rano - to raz.


Może ty jesteś wyczulony na jeden rodzaj dźwięków, skoro budziły cię tylko religijne pieśni Jezusków. Smutne to.

patrolowiec napisał/a:
Sluchac muzyki, a byc nagabywanym przez natretow, to dla mnie duza roznica - to dwa.

A tą muzyką nazywasz teraz okrzyki harre harre, czy jak ? :roll:
 
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 11 Sie, 2009   

morfi napisał/a:

A, że niby Kriszna całe to swoje przedstawienie robi po to, żeby pobawić się we własnym gronie, tak ? Też rozdają ulotki, rozmawiają i jak największą liczbę ludzi chcą zapoznać z ich przekonaniami.



No właśnie morfino mylisz się. Właśnie Przystanek Woodstock jest chyba jedynym miejscem i jednyną okazją w roku, gdzie zjeżdżają się krisznowcwy z całego świata. I myśle, że większośc jest tego zdania co ja, nie jeżdże na wooda by przekonowac kogoś na moją wiare, by nauczać, oczywiście jeśli ktoś mnie zaczepi z pytaniami to odpowiem ale nigdy nikogo nie zaczepiłam by go 'nauczać'. Jeżdże na wodostock po to by spotkać się z moimi przyjaciółmi i wpsólnie się bawić. A jeśli przy okazji robimy coś fajnego, zaciekawimi ludzi naszą filozofią, wspólnie pobawimy się na koncertach to fajnie, jeśli zdobędzimy sympatyków fajnie, jeśli ktoś przejdzie na naszą wiare to też fajnie, ale to wszystko nie jestem naszym głownym celem. A ulotki sa rozdawane owszem, ale nie wiem czy czytałaś kiedyś je ;-) Jest tam zwykle rozkład jazdy z Wioski Kryszny ;-) Tak byś wiedziała np o której przyjśc na koncert ZZ czy czegoś innego.
No ale to tyle z mojej strony, bo jest to temat o Przystanku Jezus a nie Pokojowej Wiosce Kryszny.
 
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 39
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Wto 11 Sie, 2009   

A ja popieram Patrolowca
 
 
 
tomekkz1  
Forumowy prawiczek
Carpe Diem

Wiek: 39
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 31
Skąd: Tychy
Wysłany: Wto 11 Sie, 2009   

A ja byłem daleko od jednych i drugich bylem nawalony i pier....lił mnie kolor skóry wyznanie pochodzenie religia itd... liczy się dobra zabawa i ludzie.
A wy się wykłócajcie dalej powodzenia :P
 
 
 
tool  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 129
Skąd: plock/poznan/wawa
Wysłany: Wto 11 Sie, 2009   

Potrafia jak widzisz :) mi osobiscie nie przeszkadzal ten krzyz czy szopka z nim zwiazana, poprostu irytuje mnie kosciol, ale o tym mamy nie pisac niby... zreszta aktualny sadaz pokazuje ze tylko 2 osoby na 31 sa za, prawie polowa ich olewa i minimalna wiekszosc jest przeciw. Ale podsumowywujac, to wolal bym zeby ich nie bylo, lecz fakt ze sa snu z powiek mi nie zmywa. Obawiam sie tylko ze JP udaje takich niby wporzadku, a jak przyjdzie co do czego to pierwsi wbija sztylet w plecy woodstockowi.
 
 
Agaa92  
Forumowy prawiczek
Każdy dzień,zmieni Cię.


Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sie 2009
Posty: 31
Skąd: południe
Wysłany: Wto 11 Sie, 2009   

zgadzam się.
Na PJ są rózni ludzie.Księża,siostry zakonne są powiązani z Radiem maryja i Telewizją trwam :mrgreen: a oni na pewno dobrze nie życzą woodstockowi,a wręcz przeiwnie ;]

a poza tym gdyby Sataniści zaczeli nawracać to już by w porządku nie było...a Jezuski mogą...
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Wto 11 Sie, 2009   

Vivika18 napisał/a:
w ogóle co to za temat? nie spodziewalam sie że ludzie potrafią sie nawet do tego doczepić : O


jest to temat o tym co ludzie sądzą o pobycie PJ na Woodstocku. Tylko nie każdy potrafi to zrozumieć.. ;-)
 
 
maciek_  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 33
Skąd: trójmiasto
Wysłany: Wto 11 Sie, 2009   

Agaa92 napisał/a:

Na PJ są rózni ludzie.Księża,siostry zakonne są powiązani z Radiem maryja i Telewizją trwam :mrgreen: a oni na pewno dobrze nie życzą woodstockowi,a wręcz przeiwnie ;]


Chyba nie są powiązani z tymi mediami ;p

Przecież to trwam wypuściła mrożącą krew w żyłach produkcje "Przystanek Woodstock - Przystanek do piekła" :

http://www.youtube.com/watch?v=m9sTfsPTnEw


;p
 
 
 
tool  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 129
Skąd: plock/poznan/wawa
Wysłany: Wto 11 Sie, 2009   

woodstock jest zbyt wspanialy zeby tu mieszac jakies intrygi :) zwlaszcza z facetami w sukienkach :) i nie mam namysli szkotow :)
 
 
Kredka  
Rozkręca sie
Die in Hell!


Wiek: 32
Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 191
Skąd: Bytom
Wysłany: Śro 19 Sie, 2009   

jak tu przecztałam gdzieś było, że Krisznowcy łazili z ulotkami i ciągle śpiewali, ale wydaje mi się że ludzie bardziej są za Krisznowcami bo to coś nowego dla nich (nie dla wszystkich) a `Jezuski` mają na codzień więc do Pokojowej Wioski Kriszny wybieraja sie chetniej niz do PJ q;. Po za tym każdy ma swoj rozum i wolę więc nikt nikomu niczego nie narzuca :3 mnie zaden ksiadz nie zaczepił, nic mi nie zrobili, Krisznowcy też mnie nie zaczepiali (jedynie jak na co drugim kroku dostawałam ulotke z rozpiską XD) , jak chciałam coś pooglądać to szłam do namiotów w PWK i nikt mi niczego nie narzucał, tak samo PJ nie zrobił mi krzywdy chociaz byli smieszni kiedy wyszli ze swoim pochodem wtedy kiedy Krisznowcy mieli swój trzy razy większy :3.
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Śro 19 Sie, 2009   

patrolowiec napisał/a:
Hej, po pierwsze chcialem zapytac adminow - dlaczego moj post napisany przy zakladaniu tego tematu jest na jego drugiej stronie? ;)

Poza tym, tak jak pisalem w pierwszym poscie (ktory jest na drugiej stronie tematu :P ) - nie chodzi mi o dyskusje nad wiara ale o dyskusje na temat udzialu jezuskow na woodstocku.

Cieszy mnie takie zainteresowanie tematem i roznorodnosc opinii. Ktos napisal ze temat juz byl, wiec nie ma sensu go zakladac. Szukalem i nie znalazlem, dlatego zalozylem. Jestem nowym uzytkownikiem forum wiec skad mam wiedziec co bylo i zostalo usuniete? Zreszta ilosc wypowiedzi swiadczy jednak o tym ze warto bylo poruszyc temat?


Taki temart był więc nie było sensu aby wisiały 2. Tamten temat powstał wcześniej a posty po scaleniu w jeden segregują się datą. Ot odpowiedź :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group