Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Niez
Nie 09 Paź, 2011
Wybory 2011

Na kogo zagłosujesz w wyborach 2011 ?
Platforma Obywatelska
11%
 11%  [ 4 ]
Prawo i Sprawiedliwość
5%
 5%  [ 2 ]
Sojusz Lewicy Demokratycznej
8%
 8%  [ 3 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe
0%
 0%  [ 0 ]
Ruch Poparcia Palikota
44%
 44%  [ 16 ]
Nowa Prawica
8%
 8%  [ 3 ]
Polska Partia Pracy
0%
 0%  [ 0 ]
Polska Jest Najważniejsza
0%
 0%  [ 0 ]
Nie zagłosuję
11%
 11%  [ 4 ]
Oddam nieważny głos
5%
 5%  [ 2 ]
Nie mam uprawnień, by głosować (ograniczenie wiekowe, inne miejsce pobytu podczas wyborów)
5%
 5%  [ 2 ]
Głosowań: 36
Wszystkich Głosów: 36

Autor Wiadomość
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   Wybory 2011

Witam,
Jestem ciekaw jakie panują przekonania polityczne na naszym forum.
Proszę odpowiadać w ankiecie.
Gdybym jakąś partię pominął a zarejestrowali komitety wyborcze i ktoś by chciał na nich zagłosować to dajcie znać.
Pozdrawiam
  
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Palikot, jedyna sensowna opcja(bo jedyna liberalna, co jest śmieszne).

Ewentualnie od biedy PO, nie lubię gnoi i zrobiłbym to z wielkim bólem, ale to tylko po to, żeby zablokować PIS
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Raz oddalem glos na PIS ,ale mnie oszukali a na komunistow tez nie bede glosowal. Chetnie bym zaglosowal na Cejrowskiego gdyby startowal bo podobaja mi sie jego poglady
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Nie chodzę na wybory.Z zasady.
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

wychodze z założenia, że jak sienie wiem na kogo głosować to lepiej oddać niewazny głos, niż nie isć wogole, a moje przekonania są lewicowe
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Bez sensu w ogóle nie głosować albo oddawać nieważny głos.
Głosujcie na mniejsze zło. Ja nie mam na kogo głosować, ale jeśli PIS dojdzie do władzy to chyba się wyprowadzę z kraju. A jaka inna partia ma szanse przegonić PIS? PSL? PJN? SLD? (Nie)stety tylko PO.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=0jrhMDAR2EI[/video]
 
 
Cru  
Lubi pieprzyć
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Głosuję na Palikota. Mam nadzieję, że PiS przegra z PO mimo wszystko, ale chcę, aby Palikot chociaż wszedł, ponieważ może coś drgnąć, niewiele, ale zawsze.
Lepiej iść i oddać nieważny głos, niż nie iść wcale. Jeżeli oddajesz nieważny głos, wtedy widać, że nie ma nikogo wartego uwagi. A tu są statystyki, liczona jest frekwencja.
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

i to jest własnie problem naszego społeczeństwa - myślisz zagłosowałbym na partie X, ale wiem, że nie ma ona szans wejść, więc zagłosuje na PO, byleby tylko PiS nie zdobył większości - ludzi zakładających jest wielu. Gdyby oni zagłosowali za (nazwijmy to) głosem serca a nie rozsądku opierającego sie na powyższym założeniu to mogło by sie udać....
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 35
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

W Polsce nie głosuje się na kogoś tylko przeciwko komuś - przynajmniej większość ludzi tak robi w tym i ja. Głosuje na PO bo jestem przeciw PiS..wybieram mniejsze zło.

A tak apropo wyborów to ostatnio na stadionie żużlowym takie hasło zarejestrowałam:

" 9 października wyrzuć Tuska do śmietnika"
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Ja będę głosować na RPP (Palikota). PO mnie zawiodło, PiS ma program, który mi kompletnie nie odpowiada. Mam nadzieję, że PO zrobi koalicję z RP.
Zastanawiam się, czy PiS byłby w stanie w ogóle rządzić - w końcu kto chciałby z nimi zawiązać koalicję?
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

z tego co ja wiem to Palikot ma tylko naobiecywać, ściąga młodych wyborców, a ostatecznie tak podepnie się pod PO, wszak Palikot wywodzi się z Platformy.... ale to tylko zasłyszane ze środowiska politycznego naszego województwa;)
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Wiesz, plotka nie spowoduje, że "zbuntuję się" i nie wezmę udziału w wyborach. Jeśli Palikot zmieni znowu swoje stanowisko to cóż, w kolejnych wyborach nie zdobędzie zbyt wielu głosów. Cały czas czekam na jakiś powiew świeżości w Parlamencie, jeśli nie damy szansy nikomu nowemu, tylko z góry założymy że każdy jest kłamcą, to czy kiedykolwiek do władzy dojdzie ktoś inny?
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

racja kizia - też jestem za świeżym nabytkiem naszego parlamentu - byleby był na plus. Wychodze z założenia że gorzej juz być nie możę....
 
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Alien napisał/a:
A jaka inna partia ma szanse przegonić PIS? PSL? PJN? SLD? (Nie)stety tylko PO.

Mówisz to na poważnie ? Przecież to śmieszna argumentacja by głosować na PO tylko dlatego by zablokować PiS u władzy , która notabene o wiele mniej zadłużyła państwo niż PO.
Głosujmy na "świeże" partie a nie te które już miały szansę się wykazać i które jak się już okazało nic nie robią , tylko wywołują jakieś śmieszne afery typu afera hazardowa czy pacyfikacje kibiców tylko dlatego by zatuszować nieudolność rządzenia władz która potajemnie wprowadza jakieś całkowicie niepotrzebne lub utrudniające zwykłemu człowiekowi , ustawy.
Także jeżeli chodzi o mój głos to pójdzie najprawdopodobniej na RPP , jestem lewicowcem tak więc podoba mi się program tejże partii a dla tych wszystkich z prawej strony , konserwatystów i innych podobnych , to pozostaje KNP ;-)

PS.Gdzie jest KNP w ankiecie ?

Raczkins napisał/a:
z tego co ja wiem to Palikot ma tylko naobiecywać, ściąga młodych wyborców, a ostatecznie tak podepnie się pod PO, wszak Palikot wywodzi się z Platformy.... ale to tylko zasłyszane ze środowiska politycznego naszego województwa;)

Przecież to tylko plotki i ploteczki , a rzeczywiście jeżeli takie coś by się stało to Palikot byłbym ogromnym hipokrytą... wystarczy tylko zobaczyć kilka filmików na YT w których występuje J.Palikot (np.Młodzież kontra...) , jak krytycznie nawiązuje do bandy czworga lub wystarczy zobaczyć jaką książkę niedawno wydał sam Palikot ;-)


Jako ciekawostkę dodaję
[video]http://www.youtube.com/watch?v=uqU7977mYNQ[/video]
 
 
01Bob  
Forumowy prawiczek
.

Wiek: 39
Dołączył: 12 Sie 2011
Posty: 42
Skąd: Wr
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Ja osobiście trzymam się jak najdalej od polityki, dla mnie to tylko jedno wielkie "zło". Banda gołosłownych fałszywców siedzących w jednym wielkim teatrze. Brakuje wielkiego świeżego powiewu, a raczej huraganu, w sferach rządzących. Czytałem jakiś czas temu, że w Polsce nie będzie lepiej (głównie chodzi o gospodarkę), póki nie będzie takiego przewrotu jak w Grecji.
Swoją drogą, może partia a zacnej nazwie W-MPM (Woodstock- "Miłość, Przyjaźń, Muzyka”) byłaby tym odpowiednim świeżym "wiaterkiem" :-P :mrgreen:
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

...zagłosowałbym na Palikota- już w myślach widzę opodatkowanie Kościoła :mrgreen:...ale PiSiory są za blisko PO- a powtórki z kaczostanu to ja nie chcę...
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Fajnie widzieć, że póki co tendencje są bardziej liberalne niż konserwatywne :-P
A co do lewicy i palikota, to jego poglądy i program jest bardziej liberalny, niż socjalistyczny.
Oczywiście dalej jest to socjal-liberalizm, tak samo jak teraz żyjemy w socjal-demokracji, ale myślę, że umiarkowany socjalizm nie jest niczym złym :-P Ważna jest wolna gospodarka i prawa jednostki - a takie prawa gwarantuje a wręcz przeforsowuje ideologia liberalna.
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Korwin też fajny gość(choć fanatyk trochę, on WIE co będzie dobre dla Polski i nie pozwoli nikomu nawet zbliżyć się do jego świato-poglądowej banki - tacy ludzie są niebezpieczni, nie lubię ideologicznych fanatyków).
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Śro 05 Paź, 2011   

Oczywiscie ze tacy ludzie jak korwin sa niebezpieczni ,ale tylko tacy sa w stanie zmienic stan rzeczy...Moim zdaniem powtorka z przewrotu majowego moglby tylko uratowac ten kraj

a tutaj cos na temat Tuska zeby mi nikt nie mowil ze nie mam argumentow :)
http://i53.tinypic.com/103d37t.jpg
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Śro 05 Paź, 2011   

wiem, że o PAlikocie to raczej ludzie traktują tylko półplotki, sama je tylko w takich formach słyszałam. Jednak właśnie poprzez takie działania on zdobywa głosy, szokuje, dociera do tych wyborców, do których PO z racji wsoich założen nigdy nie trafi. A suma sumarum (przy założeniu że wladza wejdzie w ręce PO-Palikot) to będzie jedno wielkie wiaderko
 
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 05 Paź, 2011   

zlowieszczy4 napisał/a:

a tutaj cos na temat Tuska zeby mi nikt nie mowil ze nie mam argumentow :)
http://i53.tinypic.com/103d37t.jpg


...a co to za argumenty- kolejna wyborcza kiełbasa i Piar...i tak na chwilę obecną lepiej z Nim niż z Kaczorem...w Kaczostanie co dzień słychać było o aresztowaniach, służbach, spiskach, układach- Macierewicz itp. zostali teraz wycofani do tyłu- by nie pokazywać prawdziwej twarzy PiSu...poczekajcie do wyborów...znów Macierewicz,Ziobro, może Kurski będą piep#$$%ć w TV, a Hofman -jeśli PiS przegra- zostanie odsunięty...i To jest oblicze Kaczora...a na chwilę obecną jest wybór PO lub PiS...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group