Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Niez
Nie 09 Paź, 2011
Wybory 2011

Na kogo zagłosujesz w wyborach 2011 ?
Platforma Obywatelska
11%
 11%  [ 4 ]
Prawo i Sprawiedliwość
5%
 5%  [ 2 ]
Sojusz Lewicy Demokratycznej
8%
 8%  [ 3 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe
0%
 0%  [ 0 ]
Ruch Poparcia Palikota
44%
 44%  [ 16 ]
Nowa Prawica
8%
 8%  [ 3 ]
Polska Partia Pracy
0%
 0%  [ 0 ]
Polska Jest Najważniejsza
0%
 0%  [ 0 ]
Nie zagłosuję
11%
 11%  [ 4 ]
Oddam nieważny głos
5%
 5%  [ 2 ]
Nie mam uprawnień, by głosować (ograniczenie wiekowe, inne miejsce pobytu podczas wyborów)
5%
 5%  [ 2 ]
Głosowań: 36
Wszystkich Głosów: 36

Autor Wiadomość
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pią 07 Paź, 2011   

Seifer napisał/a:
Czy ktokolwiek z Was głosujących na PO/Palikota zna program tej partii? Głównie mam na myśli kwestie gospodarcze i politykę zagraniczną, bo to jest najważniejsze.


Dla każdego ważne co innego ale tak, mniej więcej znam
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pią 07 Paź, 2011   

Alien napisał/a:
Wy jak chcecie to sobie głosujcie na małoprocentowego Palikota, na Polskę, co jest ważna i inne "niskie" partie. Tylko, że to przez takich jak Wy - PIS (tfu) będzie u władzy. Tylko potem nie macie prawa narzekać na to, co się będzie działo w kraju, bo sami do tego przyłożycie rękę.


Każdy, kto poszedł na wybory i oddał głos (nawet nieważny) ma prawo narzekać.
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 07 Paź, 2011   

Nie zgodzę się. Jak się oddaje nieważny głos - głos się marnuje. To tak, jakbym poszła i zagłosowała na siebie. A potem mam jęczeć, że w kraju jest źle?
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pią 07 Paź, 2011   

Głos nieważny jest wyrazem sprzeciwu, sygnałem, że chcę zagłosować ale nie mam na kogo. Po ostatnich wyborach samorządowych PiS się pluł, że było 2mln głosów nieważnych do sejmików wojewódzkich i wietrzył w tym spisek jakiś. A ludzie zwyczajnie poszli i zagłosowali na "swoich" w gminach, powiatach, a nie chcieli na "przywiezionych w teczkach", których nie znają do sejmików.
Zdarzyło mi się jechać z Poznania do Piły tylko po to, żeny oddać właśnie głos nieważny.
 
 
 
Milimetka  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 38
Skąd: Sulejówek
Wysłany: Pią 07 Paź, 2011   

http://www.youtube.com/wa...player_embedded - polecam przesłuchać :)

Ja bardzo ubolewam, że ludzie wolą głosować tak żeby nie wygrało PO lub nie wygrał PIS a nie zgodnie z własnymi przekonaniami. Ciągle słyszę, że oddałbym/ałabym głos na JKM ale nie oddam bo mają za małe poparcie. Gdyby wszyscy którzy deklarują poparcie dla poglądów Nowej Prawicy JKM zagłosowali na te partię to weszłaby do Sejmu bez najmniejszych problemów.
Absolutną bzdurą jest oddawanie głosu wbrew swoim poglądom tylko dlatego, że partia najbliższa Waszym poglądom nie ma szans... Właśnie datego nie ma szans! Ja będę głosować na Nową Prawice o !!! :)
I dotczy to nie tylko KNP ale wszystkich niszowych partii.

Nier mogę już patrzeć na te same, zakłamane mordy od 20 lat... Warto spróbowac czegoś noiwego.

Powinien wyjść zakaz podawania sondaży przed wyborami - wtedy wyniki byłyby zuuuuupełnie inne
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 07 Paź, 2011   

Cytat:
Powinien wyjść zakaz podawania sondaży przed wyborami - wtedy wyniki byłyby zuuuuupełnie inne


To samo miałam napisać! Zgadzam się z tym w 100 %! Wtedy każdy głosowałby tak, jak uważa, a nie przeciwko komuś, lub w ogóle, bo sondaże pokazują, że i tak jest za mało %...
 
 
Seifer  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 20
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 07 Paź, 2011   

Zakaz pokazywania sondaży to kolejne ograniczenie wolności, ale korzyści z takiego zakazu byłyby zdecydowanie większe, więc również się pod tym podpisuję.

Milimetka: jak to dobrze usłyszeć głos rozsądku, oczywiście zgadzam się z Tobą w 100%!
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 07 Paź, 2011   

A ja mam pytanie w kwestii formalnej-Czy za 6 minut (znaczy się od polnocy aż do co najmniej 21.00 w najbliższą niedzielę) pisanie w tym temacie budzie równoznaczne ze zlamaniem ciszy przedwyborczej?
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Sob 08 Paź, 2011   

tia :)
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Sob 08 Paź, 2011   

to zamknijciem temat :D
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 10 Paź, 2011   

...i po...a jaki macie stosunek do Polonii- ja uważam,że jeśłi jesteś od lat poza kjrajem, mieszkasz Tam, zarabiasz Tam, Tam płacisz podatki, Tam masz rodzinę- to nie powinieneś głosować ...bo dlaczego Ktoś kto żyje w innym kraju ma mi wybierać rząd, prezydenta, czy inne władze...i nie chodzi o ludzi pracujących na kontraktach, żołnierzy na misjach , studentów itp...ruszyłam to- bo jak usłyszałem wypowiedź z Czikago :mrgreen: to się delikatnie mówiąc wkur#%^%em - że trzeba głosować, bo coś trzeba Tam w Polsce zmienić- a co druga osoba mówiła z amerykańskim akcentem -co znaczy ,że siedzi tam od lat...
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 14 Paź, 2011   

Skoro większość emocji powyborczych opadla,można spróbowac spojrzeć na nie i od takiej strony:

"Do Sejmu weszli:

Iwona Guzowska (36 l.), posłanka PO, była mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu
Leszek Blanik (34 l.), lista PO, gimnastyk, mistrz olimpijski z Pekinu
Jan Tomaszewski (63 l.), lista PiS, okręg łódzki, legendarny bramkarz
Roman Kosecki (45 l.), PO, z Warszawy, piłkarz
Cezary Kucharski (39 l.), PO, z Łukowa (Lubelszczyzna), piłkarz, reprezentant Polski
Maciej Zieliński (40 l.), PO, Wrocław, koszykarz
Małgorzata Niemczyk (42 l.), PO, Łódź, siatkarska mistrzyni Europy 2003,
Paweł Papke (34 l.), PO, Olsztyn, były siatkarz, reprezentant Polski
Robert Wardzała (36 l.), PO, Tarnów, były żużlowiec.
Jagna Marczułajtis (33 l.), PO, Kraków, snowboardzistka, olimpijka

Ci,którzy próbowali do sejmu wejść,ale im się nie udalo:

Tadeusz Ross, aktor i satyryk, były poseł PO
Erwina Ryś-Ferens (56 l.), PSL, łyżwiarka szybka, medalistka mistrzostw Europy i świata, olimpijka
Alicja Węgorzewska z PSL, śpiewaczka operowa
Władysław Kozakiewicz (68 l.) z PSL, Warszawa, lekkoatleta, mistrz olimpijski z Moskwy
Paweł Nastula (41 l.) PSL, warszawski-zachodni, judoka, mistrz olimpijski z Atlanty
Paweł Rabczewski (62 l.) PJN, Płock-Ciechanów, medalista mistrzostw świata i Europy w podnoszeniu ciężarów, ojciec Dody
Urszula Włodarczyk (56 l.), PiS z Wrocławia, wielokrotna medalistka mistrzostw Europy w siedmioboju i medalistka mistrzostw świata i Europy w pięcioboju
Waldemar Marszałek (69 l.), SLD, Warszawa, sześciokrotny mistrz świata, czterokrotny mistrz Europy w sportach motorowodnych
Andrzej Niemczyk (42 l.), SLD, Łódź, trener mistrzyń Europy 2003 i 2005 w siatkówce
Rafał Kubacki (44 l.), PSL, Wrocław, judoka i olimpijczyk"
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pią 14 Paź, 2011   

Mnie by interesowało,który z tych sportowców ma wyższe wykształcenie. Czy macie jakąś wiedzę na ten temat? Albo o tym na jakim etapie reszta nowych posłów zakończyła swoją edukację?
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 15 Paź, 2011   

..a ja dodam,że do Sejmu wszedł Agent Tomek- 35letni emeryt , który dostaje ok 3tyś emerytury, a że nie ma regulacji w/s mundurowych- to będzie pobierał emeryturę pomniejszoną o ok 25% i dietę poselską w sumie 12-13tyś /miesięcznie...i coś takiego powinno się zmienić...posłowie powinni dostawać grosze- tak by nie był to sposób na zarabianie, tylko pracę dla państwa... :evil:
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob 15 Paź, 2011   

Udun napisał/a:
posłowie powinni dostawać grosze- tak by nie był to sposób na zarabianie, tylko pracę dla państwa...


pewnie to już pisałam, wg mnie mandat poselski to powinien być zaszczyt, wyróżnienie, a nie możliwość zarobienia pieniędzy nic nie robiąc. dlaczego mam wrażenie, że gdyby obciąć pensje parlamentarzystów, okazałoby się, że nie ma chętnych na posłów?
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 16 Paź, 2011   

Udun napisał/a:
..a ja dodam,że do Sejmu wszedł Agent Tomek- 35letni emeryt , który dostaje ok 3tyś emerytury, a że nie ma regulacji w/s mundurowych- to będzie pobierał emeryturę pomniejszoną o ok 25% i dietę poselską w sumie 12-13tyś /miesięcznie...i coś takiego powinno się zmienić...posłowie powinni dostawać grosze- tak by nie był to sposób na zarabianie, tylko pracę dla państwa... :evil:


To już nawet nie chodzi o ten mykens z emeryturą i dietami,ale niesmak,że tak marna postać (chociaż chodzil do tej samej szkoly co ja,ale mniejsza o szczególy...) skusila aż tylu wyborców,by za pomocą ich glosów znaleźć się w sejmie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga