Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Niez
Nie 09 Paź, 2011
Wybory 2011

Na kogo zagłosujesz w wyborach 2011 ?
Platforma Obywatelska
11%
 11%  [ 4 ]
Prawo i Sprawiedliwość
5%
 5%  [ 2 ]
Sojusz Lewicy Demokratycznej
8%
 8%  [ 3 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe
0%
 0%  [ 0 ]
Ruch Poparcia Palikota
44%
 44%  [ 16 ]
Nowa Prawica
8%
 8%  [ 3 ]
Polska Partia Pracy
0%
 0%  [ 0 ]
Polska Jest Najważniejsza
0%
 0%  [ 0 ]
Nie zagłosuję
11%
 11%  [ 4 ]
Oddam nieważny głos
5%
 5%  [ 2 ]
Nie mam uprawnień, by głosować (ograniczenie wiekowe, inne miejsce pobytu podczas wyborów)
5%
 5%  [ 2 ]
Głosowań: 36
Wszystkich Głosów: 36

Autor Wiadomość
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 05 Paź, 2011   

Wiaderko napisał/a:
Alien napisał/a:
A jaka inna partia ma szanse przegonić PIS? PSL? PJN? SLD? (Nie)stety tylko PO.

Mówisz to na poważnie ? Przecież to śmieszna argumentacja by głosować na PO tylko dlatego by zablokować PiS u władzy , która notabene o wiele mniej zadłużyła państwo niż PO.


Mówię to na poważnie. Zastanów się może, dlaczego PIS mniej zadłużył państwo.
Platformie daję ostatnią szansę właśnie po to, by zablokować PIS. Wy jak chcecie to sobie głosujcie na małoprocentowego Palikota, na Polskę, co jest ważna i inne "niskie" partie. Tylko, że to przez takich jak Wy - PIS (tfu) będzie u władzy. Tylko potem nie macie prawa narzekać na to, co się będzie działo w kraju, bo sami do tego przyłożycie rękę. Ja wcześniej też głosowałam na PO i mam prawo ponarzekać, że nie spełnili swoich obietnic, ale osoby, które oddają nieważny głos lub w ogóle nie głosują - wg mnie w tej kwestii w ogóle nie mają prawa głosu. Najlepiej siedzieć w domu i narzekać, zamiast starać się coś zmienić.
I nie zaczynaj ze mną, chyba że chcesz coś jeszcze wyjaśnić to zapraszam na priv.
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 05 Paź, 2011   

Alien napisał/a:
Tylko potem nie macie prawa narzekać na to, co się będzie działo w kraju, bo sami do tego przyłożycie rękę.


Gdyby dostatecznie dużo osób zagłosowało, to chociaż, żeby Palikot dostał te kilka/kilkanaście mandatów byłoby dobrze. Jest dostatecznie dużo osób które głosują przeciwko PIS, także specjalnie się nie obawiam.
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Śro 05 Paź, 2011   

Ludzie czy wy nie widzicie że Polską od 20 lat rządza te same mordy ?
Nie lepiej dać szansę nowym partiom i ich programom... :-/
Alien napisał/a:

I nie zaczynaj ze mną, chyba że chcesz coś jeszcze wyjaśnić to zapraszam na priv.

O tego jest forum by dyskutować , także nie wiem po co piszesz takie rzeczy... :shock:

Simon napisał/a:
Jest dostatecznie dużo osób które głosują przeciwko PIS, także specjalnie się nie obawiam.

Szkoda tylko że głosują na PO które jeszcze nieudolniej rządzi państwem niż PiS sprzed kilku lat.(Nie jestem żadnym zwolennikiem PISU , jestem przeciwny bandzie czworga i partiom władzy które tylko jak dołączą się do koryta to nic nie robią i chcą się przy nim utrzymać jak najdłużej)
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 05 Paź, 2011   

Skoro odmawia mi się nawet prawa do narzekania,pozwolę sobie oddać glos Kaziowi:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=L7ZWOnCqR3Y[/video]
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Śro 05 Paź, 2011   

"tylko pisiory chodza na wybory"
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 05 Paź, 2011   

Wiaderko napisał/a:
Alien napisał/a:

I nie zaczynaj ze mną, chyba że chcesz coś jeszcze wyjaśnić to zapraszam na priv.

O tego jest forum by dyskutować , także nie wiem po co piszesz takie rzeczy... :shock:


Chcesz dyskutować to sobie dyskutuj, ale nie rób osobistych wycieczek do mnie, bo chwilowo nie jestem w humorze. Poza tym, ja zawsze piszę poważnie, chyba że obok jest jakaś emotka, a tu takowej nie było.
 
 
Seifer  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 20
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 06 Paź, 2011   

Ja się pytam gdzie jest k*** Nowa Prawica Janusza Korwina Mikke? Czyżby nikt na tym forum nie miał dość panujących obecnie partii? Czyżby nikt nie chciał normalności czyli niskich podatków, wolnego rynku i przede wszystkim WOLNOŚCI? Moim zdniem Korwin to jedyna rozsądna opcja, która pozwoli odsunąć złodziei od władzy i przywróci normalność.
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Czw 06 Paź, 2011   

Seifer napisał/a:
Ja się pytam gdzie jest k*** Nowa Prawica Janusza Korwina Mikke? Czyżby nikt na tym forum nie miał dość panujących obecnie partii? Czyżby nikt nie chciał normalności czyli niskich podatków, wolnego rynku i przede wszystkim WOLNOŚCI? Moim zdniem Korwin to jedyna rozsądna opcja, która pozwoli odsunąć złodziei od władzy i przywróci normalność.
JEEEEEEEEEEE i o to chodzi korwin chce wprowadzic chloste zamiast poprawczka i wiezienia oczywiscie w odpowiednich proporcjach co do odbywanej kary :) ja sam osobiscie wolalbym przyjac pare chlostow na plecy zamiast zawiasow
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 06 Paź, 2011   

Hmm, a Ci od Korwina w ogóle jakoś kandydują czy cuś? Gdyby tak to bym zagłosował na nich bo typ by pozamiatał chociaż troszkę ten burdel i zalegalizował dragi przede wszystkim... Zawsze uważałem tak jak on. Człowieka sprawa co w siebie wpierdala, co ze sobą robi ale jak przedobrzy to chuj mu w dupe, nie ma pomocy od państwa. I jest wolność? Jest... I odpowiedzialności by się chociaż ludzie nauczyli. Wzajemnej pomocy sobie gdyby państwo przestało jakkolwiek wspomagać becikowymi i innym syfem... A Ci co nie? Do piachu, i bardzo pięknie, selekcja naturalna x] Chłop ma w głowie poukładane i prosta bajka.
Ogólnie zawsze go lubiłem za racjonalizm... W debatach każdemu przypierdolił porównaniem cudownym, potrafił inteligentnie poniżyć... Kawa na ławę i nie ma pierdolenia o niczym
Nie zawsze się z nim zgadzam oczywiste lecz to naprawdę najlepsza opcja na dzisiaj.

Nie znam się ogólnie na Polityce, zawsze trzymałem się z dala bo słuchając tego syfu byłem tylko zły. Nigdy nic porządnego nie zrobili i jakoś mnie to mało obchodziło, i tak nic się na lepsze na zmieni moim zdaniem... Przekonam się tylko jak oddzielą kościół od państwa, zalegalizują trawę i aborcję. Poza tym także nie szedłem wybierać w myśl zasady "A co zmieni ten mój jeden głos? Nic więc chuj nie idę", teraz akurat mi się nudzi i w rytm tej samej zasady pójdę sobie na Palikota zagłosować, i tak to gówno zmieni a czas jakoś zabije...
Co do plotek, że tylko przyciąga młodych ludzi a potem chuja zrobi... Bardzo możliwe, ale trzeba mieć nadzieję, nie? A jak się przejedziemy to więcej Palikot poparcia nie zdobędzie... Trza dać każdemu szansę, a nie z góry być czarnej myśli.
Chociaż... Akurat przy Korwinie jestem pewny, że by nas w chuja nie zrobił... Przekonujący jest x]

edit: może to troszkę śmieszne iż zwracam uwagę na legalizacje narkotyków, aborcji itd jako kluczową sprawę... Ale po prostu zawsze wolność człowieka była u mnie numer jeden. Coś logicznego o czym nie powinno być nawet dyskusji... Nie bez powodu mawiam "Moja wolność jest ograniczona tylko wolnością drugiego człowieka"
A cóż... Akurat ta "logika" dzisiaj nie jest przyjmowana toteż patrzę na takie cuś wpierw, a gospodarka i poprawa stanu życia później...
Wielu zapewne uważa, że zapanowałby ragnarok gdyby na ulicy dało się kupić heroinę, geje lizali by się na każdym kroku bez żadnego wstydu a prostytutki kusiły w większej ilości niż teraz... Ale dla mnie tak właśnie powinno być, nikt nikomu nie powinien włazić w życie... Wzajemna tolerancja, szacunek, "żyj i daj żyć innym" ... Może na początku byłoby ciężko po pierwsze się do tego przyzwyczaić a po drugie sprawić by takie coś naprawdę nastało w pokoju, bez agresji i zadym... Lecz moim zdaniem jest to jak najbardziej do wykonania. Odpowiednie prawo, żelazna ręka na każdy przejaw agresji, brak karania za pierdoły i zajmowania sądu sprawami typu "ukradł batona za 2zł" czy "prowadził rower po dwóch piwach", ignorowanie pierdolenia starym dewotek, zmiana pokolenia, czas... I kurwa byłaby taka gitara, że lepiej by się nie dało x] w końcu możnaby się zająć bezrobociem i ogólnym ulepszaniem tego syfu dla lepszego życia ludzi...

edit 2: I niech nikt mi nie pierdoli że zrobiłbym z życia melinę i upadek wszelkich wartości bo uwierzcie iż ja wierzę jeszcze w coś takiego jak ludzki umysł... I żaden człowiek który ma w głowie poukładane nie wpierdalałby heroiny codziennie na śniadanie idąc potem do pracy... A jeśli tak? TO NA ULICE ŚMIECIU ! I nie ma zmiłuj... Zrobiłby napad, zacząłby odwalać? Łeb upierdolić od szyji i po bajce. Po czasie jakby debilizm wyzdychał w końcu dałoby się żyć x]
 
 
 
Seifer  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 20
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 06 Paź, 2011   

Nowa Prawica oczywiście startuje w wyborach, ale w skutek złamania prawa nie we wszystkich okręgach. NP wystartuje w 21 okręgach, a jeżeli nie startuje w danym okręgu to można pobrać z urzędu zaświadczenie uprawniające do głosowania w innym miejscu gdzie startuje NP i tam zagłosować. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Partia Palikota powstała tylko po to by dać PO niezależność od koalicji z innymi ugrupowaniami. Palikot ma zabrać elektorat lewicowy SLD i przyciągnąć rzesze młodych, którzy zrozumieli swój błąd głosując w poprzednich wyborach na PO, a którzy mogliby teraz przejść na stronę Nowej Prawicy Korwina lub PiS-u. Nie oszukujmy się, mimo głoszonych różnic światopoglądowych Po i RPP to jedna banda.
Co do legalizacji narkotyków, to jest mi wszystko jedno, bo nie mam z tym problemu, ale na 99% w przez długie lata nic z tym nie zrobią.
Aborcja w obecnej postaci to rozsądny kompromis pomiędzy dobrem matki, a życiem dziecka. W każdej innej sytuacji można urodzić dziecko i oddać je do adopcji, nie trzeba się uciekać do mordowania (i tu chyba każdy użytkownik tego forum przyzna mi rację).

Jeśli zaś chodzi o spór PO vs PiS, to ludzie tworzący te partie rządzą w Polsce od 20 lat i nic nie zmienili na lepsze. Aby jednak sprawiedliwości stało się za dość to stwierdzę, że PiS lepiej zajmował się gospodarką, mniej zadłużył państwo, obniżał podatki (by pobudzić gospodarkę lub ratować ją w czasie kryzysu powinno się obniżać podatki, nigdy odwrotnie!) i za ich rządów mieliśmy więcej swobód. PO tylko podwyższyła podatki, zwiększyła dług publiczny, ogranicza wolność tam gdzie to tylko możliwe, nie spełniła żadnej z obietnicy wyborczej, a jej politycy maczali palce w niejednej aferze.

Niektórzy pisali, że są socjalistami, wypowiem się jeszcze na ten temat. A więc, dlaczego państwo ma zabierać moje ciężko wypracowane pieniądze by wspomóc jakiegoś nieroba? Jeśli państwo chce dać komuś 100zł to musi zabrać 140zł (40zł by opłacić urzędasów i wszelkich pośredników). W ten sposób wszelka pomoc traci sens, bo nie dość, że wychodzi drożej to nie pomagam ludziom, którzy według mnie potrzebują pomocy, nie otrzymuję też wdzięczności, bo się przecież każdemu należy socjal. Pomoc słabszym, biedniejszym powinna być tylko i wyłącznie dobrowolna. Dobrym przykładem jest Przystanek Woodstock, gdzie nie ma przymusu pomocy, ale ludzie jakoś są sobie życzliwi, dzielą się tym co mają, udzielają pomocy, po prostu radzą sobie!

Póki co tyle, jeśli przeczytałeś ten przydługawy wywód to gratuluję :lol: . Przy okazji zachęcam do głosowania na Nową Prawicę Janusza Korwina Mikke, partię która chce obniżyć podatki, wprowadzić wolny rynek (to co mamy obecnie to kpina), nie ograniczać, a zwiększać wolności osobiste.

PS. NP pojawi się w ankiecie?
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 06 Paź, 2011   

Seifer napisał/a:
Jeśli zaś chodzi o spór PO vs PiS, to ludzie tworzący te partie rządzą w Polsce od 20 lat i nic nie zmienili na lepsze. Aby jednak sprawiedliwości stało się za dość to stwierdzę, że PiS lepiej zajmował się gospodarką, mniej zadłużył państwo, obniżał podatki (by pobudzić gospodarkę lub ratować ją w czasie kryzysu powinno się obniżać podatki, nigdy odwrotnie!) i za ich rządów mieliśmy więcej swobód. PO tylko podwyższyła podatki, zwiększyła dług publiczny, ogranicza wolność tam gdzie to tylko możliwe, nie spełniła żadnej z obietnicy wyborczej, a jej politycy maczali palce w niejednej aferze.


Bardzo żałuję, że PO przyszło rządzić w czasie kryzysu. Gdyby rządzili przy takiej koniunkturze na świecie jak miał w chwili rządzenia PiS to moglibyśmy bezpośrednio porównywać.
Trzeba pamiętać, że Polska zadłużyła się średnio o połowę mniej niż wszystkie państwa uni europejskiej w trakcie kryzysu.
W momencie najcięższego kryzysu to PiS krzyczał, żeby robić tak jak cała Europa czyli pompować pieniądze w gospodarkę.
To Platforma Obywatelska powiedziała, że idzie pod prąd i będzie ciąć wydatki zamiast emitować obligacje.
Gdybyśmy uczynili tak jak cała Europa i Stany Zjednoczone to może nie bylibyśmy dzisiaj Grecją ale Hiszpanią na pewno lub Portugalią.

Jeśli chodzi o konkretne liczby to masz rację. PO zadłużyła Polskę dużo bardziej niż Pis., jednakże w momencie największego kryzysu gospodarczego od czasów, które wypchnęły Hitlera do władzy.
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 06 Paź, 2011   

Idę na wybory,bo to mój obywatelski obowiązek wybierać władze i patrzyć jej na ręce.
  
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 06 Paź, 2011   

...dawno temu głosowałem na UPR i samego Korwina, ale wydoroślałem i nie dam głosu na kogoś kto nie ma żadnych szans od wielu lat na wejście do sejmu- może i źle myślę- bo każdy głos się liczy..ale teraz jak i przy poprzednich wyborach i prezydenckich wybieram kogoś kto realnie zatrzyma PiS...a do Tego To jak się zmienia kraj- to jestem w szoku..Ilość dróg, inwestycji ...a naczelny PiSior potrafi tylko knuć, spiskować , insynuować i obrażać...
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 06 Paź, 2011   

Udun napisał/a:
...dawno temu głosowałem na UPR i samego Korwina, ale wydoroślałem i nie dam głosu na kogoś kto nie ma żadnych szans od wielu lat na wejście do sejmu- może i źle myślę- bo każdy głos się liczy..ale teraz jak i przy poprzednich wyborach i prezydenckich wybieram kogoś kto realnie zatrzyma PiS...a do Tego To jak się zmienia kraj- to jestem w szoku..Ilość dróg, inwestycji ...a naczelny PiSior potrafi tylko knuć, spiskować , insynuować i obrażać...


To akurat przykra prawda... Dzisiaj sporo myślałem nad korwinem i palikotem po czym stwierdziłem w końcu iż oddawanie głosu na tego pierwszego nie ma żadnego sensu... Mimo, że chłop ma łeb jak sklep to naprawdę nie ma szans na wejście
 
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 06 Paź, 2011   

...Korwina zawsze popierałem, teraz jest Palikot- przy obecnych sondażach jeśli przewaga PO nad PiS'em będzie tak duża jak pokazywali rano 30-32% do 18-20% to zagłosuję na Palikota ...będę patrzył i myślał...a i dodam,że na wybory zawsze chodzę z moją córą :mrgreen: by wiedziała ,że to przywilej demokracji-jestem za tym by było jak np. w Belgii -obowiązek- jak nie idziesz to kara...ale za to nie mogę przekonać brata do głosowania, a ma 40 :mrgreen: na karku...
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 06 Paź, 2011   

Udun napisał/a:
...Korwina zawsze popierałem, teraz jest Palikot- przy obecnych sondażach jeśli przewaga PO nad PiS'em będzie tak duża jak pokazywali rano 30-32% do 18-20% to zagłosuję na Palikota ...będę patrzył i myślał...a i dodam,że na wybory zawsze chodzę z moją córą :mrgreen: by wiedziała ,że to przywilej demokracji-jestem za tym by było jak np. w Belgii -obowiązek- jak nie idziesz to kara...ale za to nie mogę przekonać brata do głosowania, a ma 40 :mrgreen: na karku...


Akurat z tym przymusem to przesada. Na moje do niczego się ludzi nie powinno zmuszać... Wyobraź sobie teraz jak tłumy zmuszonych polaków którzy nie myślą o Polityce wcale i nie znają żadnych programów/polityków, zapierdala do urny. Co by się stało "a chuj to postawię krzyż na to PO czy tam na PiS, i chuj bo muszę"
Przymus nigdy nie jest dobry jeżeli pod przymusem się o czymś decyduje. Przemyśl to... Miałbyś ogromny procent głosów nieprzemyślanych a zaważyłoby to na bank na wynikach. Zacząć trzeba od zmiany mentalności ludzi. I nie chodzi mi tutaj tyle o wyborców co o Polityków i po prostu fakt iż 3/4 albo i więcej nie ma nic ciekawego do zaoferowania, a my to wiemy i mamy wybory w chuju
Poza tym... Ciekawą debatę dzisiaj oglądałem ;)
[video]http://www.youtube.com/watch?v=SzJn0IRazMY[/video]
 
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 06 Paź, 2011   

...eee nie tak do końca- jak by już był "przymus" to część by poszła- by odalić i juz, ale częśc by pomyślała,że jak już muszę to zrobię to odpowiedzialnie...ale fakt wolność- to wolność...
 
 
 
Seifer  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 20
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 06 Paź, 2011   

Czy ktokolwiek z Was głosujących na PO/Palikota zna program tej partii? Głównie mam na myśli kwestie gospodarcze i politykę zagraniczną, bo to jest najważniejsze. Czy może dajecie się ponieść emocjom i łapiecie na hasła w stylu: "zalegalizujemy narkotyki" albo "Kaczyński nie może dojść do władzy"?

Obowiązkowe głosowanie to jakaś kpina. Możliwość oddania głosu to prawo, a nie obowiązek. Tak w ogóle to na głosowanie powinni decydować się tylko ludzie, którzy mają chociaż minimalne pojęcie o polityce i programach partii. Może wtedy polityka w Polsce trzymałaby dobry poziom.

Udun: Myślę, że warto dać jeszcze jedną szansę Korwinowi. Teraz mimo złamania prawa przez PKW są naprawdę spore szanse na 5% i wejście do sejmu. Nie wiem jak jest u Ciebie, ale moje sumienie nie pozwoliłoby zagłosować na partię/człowieka w myśl zasady "mniejszego zła". Proszę przemyśl to jeszcze raz i wybierz większe dobro, a nie mniejsze zło ;-) .
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 06 Paź, 2011   

Seifer napisał/a:


[Myślę, że warto dać jeszcze jedną szansę Korwinowi. Teraz mimo złamania prawa przez PKW są naprawdę spore szanse na 5% i wejście do sejmu.


Spore?Ejże.Nie ma na świecie takich pieniędzy o które gotów jestem się zakladać,że Korwin i Spólka nie osiągną-delikatnie mówiąc (!) owych 5 %. Zabawię się w chalupniczego jasnowidza i obstawię,że ich wynik oscylować budzie w okolicach 1%.A jeśli moje przeczucia okażą się blędne-przeproszę Cię Seiferze i zwrócę honor.
 
 
Seifer  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 20
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 06 Paź, 2011   

Mam nadzieję, że jednak się pomylisz ;-) . Szanse zawsze są, zwłaszcza przy tak niskiej frekwencji i rzeszy młodych niezadowolonych z rzadów PO. Wiem, że sondaże można o kant dupy rozbić (np. kilka dni temu PO i PiS miały tyle samo %, dziś zaś różnica to jakieś 10-12% :shock: ), ale jak podawano NP może liczyć na 3-4% czyli bardzo niewiele brakuje do upragnionych 5%.
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 06 Paź, 2011   

...myślę ,ze Milan ma rację....1%-2%...a ja poważnie nie chcę żyć a Kaczostanie...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group