Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Tabaka
Autor Wiadomość
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Śro 24 Mar, 2010   Tabaka

Tak się ostatnio zastanawiałem że takiego tematu nie było a temat całkiem niegłupi. No podstawowe pytanie co wam daje tabaka tak naprawdę? I jakie były początki? Poza tym można sobie zadać pytanie, jeśli już tabaka to jaka? Te i wiele innych pytań które narodzą się w tym temacie pozostawiam wam i sobie : )
 
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Śro 24 Mar, 2010   

Temat był, ale pierwotnej wersji forum z tego co pamiętam ;-)

Co do tabaki, używam sporadycznie. bardzo sporadycznie.
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Śro 24 Mar, 2010   

Kiedyś wciągałem, ok 13 rodzajów poznałem. Najlepsze były np. malinowa, czarna Gawitha i owocowa jakaś. Wiśniowa, jakaś orzechowa i pomarańczowa to chyba najgorsze. W sumie nic mi to nie dawało ale taka moda była heh. Zresztą, sam Napoleon wciągał to czemu ja nie mogę :p Raz z zmieszałem o. 8 rodzajów i od razu do kibla :p W każdym bądź razie jak wciągnę to tylko malutko bo przy większej ilości już mnie na wymioty bierze, ale na początku nie powiem... robiło się długie ścieżki :)
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Śro 24 Mar, 2010   

Tylko Red Bull

7 zmieszanych tabak to mózg się gotuje :D
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 24 Mar, 2010   

hmm..ja mam tabake red bulla właśnie i noszę ją w torebce od jakiś 4 miechów :P praktycznie nie używam...czasem jak mi się przypomni, w sumie nic mi to nie daje oprócz "przeczyszczania nosa" ;p zdecydowanie wolę zapalić niż wciągnąć ;]
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Śro 24 Mar, 2010   

Yavalion napisał/a:
Tylko Red Bull


fuuuu.


kijana napisał/a:
Raz z zmieszałem o. 8 rodzajów i od razu do kibla :p W każdym bądź razie jak wciągnę to tylko malutko bo przy większej ilości już mnie na wymioty bierze, ale na początku nie powiem... robiło się długie ścieżki :)


Yavalion napisał/a:
7 zmieszanych tabak to mózg się gotuje :D



a wciagaliscie np tabake z kawą ? tabaka to nie moda. nie chodzi tu o ilość. a red bull to jest jak finlandia wśród wódek. popularna i do dupy smakuje.
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Czw 25 Mar, 2010   

harry napisał/a:
tabaka to nie moda. nie chodzi tu o ilość



harry napisał/a:
a red bull to jest jak finlandia wśród wódek. popularna i do dupy smakuje.


Po spróbowaniu np. Ozony czy to miętowej czy to malinowej, pomarańczowej czy też wiśniowej Red Bull idzie w odstawkę. Po prostu jest przereklamowany.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 25 Mar, 2010   

harry napisał/a:
finlandia wśród wódek. popularna i do dupy smakuje.


:-o no to nie mam pytań bo temat nie ten
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Czw 25 Mar, 2010   

batman napisał/a:
Najlepszy Gawith Apricot.


mozemy siedziec razem w ławce.
jest popularny to fakt. ale ma to coś. ma ten smaczek i zarazem moc. to jest moja ulubiona tabaka wciagnałem jej najwiecej kilogramów ze wszystkich. moja pierwsza i ostatnia tabaka jaka wciagne.
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Pią 26 Mar, 2010   

Gawith apricot to ta z czarnym pudełkiem ?
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pią 26 Mar, 2010   



Kiedyś próbowałem. Ale nie pamiętam co i jak. Trza będzie sobie przypomnieć.
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Pią 26 Mar, 2010   

a tu proszę siostra


takze godna polecenia. bardzo realistycznie przypomina smak coli.
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Sob 27 Mar, 2010   

Gawith Apricot jak by taką cytrynką zalatywało. Przynajmniej miałem takie wrażenie. Cola raz próbowałem i dobra dobra. Ale Alpine też bym polecił.
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 30 Mar, 2010   

Ozona(najlepsza poziomkowa), Red-bull(czasem lubię jak mam ochotę na coś mocniej walącego w nocha i lepiej przeczyszczającego zatoki, jest ok.), oprócz tego Samuel Gawith: miodowa, truskawkowa(ostatnio odkryte wynalazki.), mam też jakąś pomarańczową z Tague(nie wiem czy tak się to pisze) ? znośna.
Co mi daje tabaka ? Fajne przeczyszczenie, nikotynowy haj bez potrzeby palenia, no i zabicie nudy.
Uwielbiam tabaki wszelkiego typu, nie wciągam zbyt często - powiedzmy raz na kilka dni walnę sobie troszkę, ale jak się rozkręcę to mogę nawet po 50cm kreski robić :-P
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 31 Mar, 2010   

Simon napisał/a:
nikotynowy haj
a co to niby jest, bo ja tego nie odczuwam.
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Śro 31 Mar, 2010   

Simon napisał/a:
Ozona(najlepsza poziomkowa), Red-bull(czasem lubię jak mam ochotę na coś mocniej walącego w nocha i lepiej przeczyszczającego zatoki, jest ok.), oprócz tego Samuel Gawith: miodowa, truskawkowa(ostatnio odkryte wynalazki.), mam też jakąś pomarańczową z Tague(nie wiem czy tak się to pisze) ? znośna.
Co mi daje tabaka ? Fajne przeczyszczenie, nikotynowy haj bez potrzeby palenia, no i zabicie nudy.
Uwielbiam tabaki wszelkiego typu, nie wciągam zbyt często - powiedzmy raz na kilka dni walnę sobie troszkę, ale jak się rozkręcę to mogę nawet po 50cm kreski robić :-P


poziomkowa ? oświeć mnie! ozona poziomkowa ? zawstydziłbym sie jakbym nie wiedzial ze taka jest. radbull ochyda. a samuel gawith miodowa i truskawkowa to dla mnie najgorsze tabaki jakie w zyciu probowałem. z serii toque nie mialem okazji probowac.

nikotynowy haj? fester jest cos takiego. tabaki dziela sie na dwa rodzaje jakby. na te co wala po nosie i na te co wala po głowie. zapal 15 papierosów na raz to zobaczysz co to jest nikotynowy haj:)
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 31 Mar, 2010   

harry napisał/a:
zapal 15 papierosów na raz to zobaczysz co to jest nikotynowy haj:)
to bym hafta puscił. Ale słyszałem ze Tabaka jest tak samo szkodliwa jak szlugi. prawda to czy mit?
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Śro 31 Mar, 2010   

Cytat:
to bym hafta puscił. Ale słyszałem ze Tabaka jest tak samo szkodliwa jak szlugi. prawda to czy mit?


no i po tabace tez mozna hafta puscic. no a jesli chodzi o szkodliwosc to nie jest szkodliwa tak jak papierosy. co prawda to jest tyton i zawiera nikotyne. ale nie zawiera substancji smolistych. w skladzie tabaki zawieraja sie substancje rakotwórcze ale nikomu nigdy na swiecie nie udało sie udowodnic ze są powodem powstawania raka. słyszałem juz rózne wersje typu rak przełyku hehehe. i takie tam. wiadomo nie ma działania zdrowotnego ale napewno nie szkodzi nawet w 1/50 tego co papierosy.
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 31 Mar, 2010   

hmm... zachecające do zaczęcia zazywania. drogi to sport?
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Śro 31 Mar, 2010   

ta jasne. od 2,5 zł do 12zł takie z wyzszej półki. srednio tabakiery maja po 7g co przy moim najlepszym sezonie wystarczyła mi jedna na 4 dni. ale taka srednio starcza mi na dwa tyg.
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 31 Mar, 2010   

długo. opyla sie. najnizsza cena paczki fajek to 8,50. starcza na półtora dnia. Pytanie tylko teraz brzmi czy naprawde pomaga w pełnym zaspokojeniu głodu nikotynowego tak samo jak szluga?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga