Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Tabaka
Autor Wiadomość
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Nie wciągali tabaki harrego tej niebieskiej :D to ma moc dopiero. No mi po malutkiej ilości łzy leciały a co dopiero po wciągnięciu większej ilości. Red bull jest lekko mocny ale jest do bani.
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Batman - Ty się tu nie wykłócaj lepiej zrób coś produktywnego i mi tą syntezę metkota poślij na priv, orajt ? :mrgreen: :lol:
Jeśli chodzi o skutki uboczne tabaki....chm...paliłem długi czas papierosy, przestałem dzięki tabace(którą później też ograniczyłem), waląc sobie tabakę raz na kilka dni, nie zaobserwowałem żadnych negatywnych efektów jakie występują przy paleniu fajek - typu zadyszka przy nawet małym wysiłku etc. które po fajce często się pojawiały, jest też mniej ciśnienia na przyjęcie(to o czym mówił batman - droga przyjęcia ma wpływ na uzależnienie - na zdrowie też, dożylne przyjmowanie substancji=uszkodzone żyły, zrosty etc.
do nosowe - rozwalenie śluzówki
doustne - rozwalenie żołądka(czy też wrzody przełyku - choroba alkoholików)
Palenie - rozwalenie płuc, nie mówiąc już o tym, że paląc hel z folii ładnie rozpierdalasz sobie płucka i zębiszony(nie zapominaj także, że hel waporyzujesz, fajki się palą i powstaje tam kilka nowych substancji, które wykazują działanie rakotwórcze.). Także droga podania ma także wpływ na szkodliwość.)
Co więcej - jestem teraz okazyjnym palaczem - czasem w odpowiednim towarzystwie w odpowiednim nastroju zapalę fajkę - ale dzięki tabace nie mam ciśnień tak mocnych i mogę spokojnie odmówić jak ktoś mnie częstuję np. :-P
Nie śmierdzą mi włosy, ubrania, oddech, nie żółkną mi paznokcie - nałóg bardzo komfortowy i nie zamierzam się z nim rozstawać, za to palenie fajek mnie denerwowało.
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Ale Festera zostawmy w spokoju bo znów mu będzie smutno i się chłopiec zamknie w sobie

Tym sie Nietoperku nie przejmuj bo tak sie nie stanie
a tak poza tym to proponuje w koncu nauczyc sie czytac ze zrozumieniem. przydatna umiejetnosc. facet mature masz w tym roku.
kiedys przygladałem sie rozmowie Harrego i jumbo na SB o tabace. skoro powstał temat to postanowiłem sie czegos dowiedziec bo nie chce mi sie szukac skoro tu mam profesjonalistow.
Moje pytania dotyczyły tego czy warto zaczac zazywac tabake a skonczyc z fajkami. ale skoro tabaka nie działa tak jak fajki to nie chce sie truc i tym i tym. co podkreslliłem w jakims tam poscie.
Zauwazyłem ze lubisz sie czepiac ludzi. a moze za szybko czytasz?
 
 
darkly666  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 77
Skąd: Nakło n. Notecią
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Festerku jak się tam kiedyś stykniemy w Marleyku to przpomnij mi żebym dała Ci spróbować to będziesz wiedział jak to działą. A jak dla mnie tabaczka tylko i wyłącznie dobra na totalne przeczyszczenie noska i najlepiej smakuje w towarzystwie browarka;P
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

darkly666 napisał/a:
jak dla mnie tabaczka tylko i wyłącznie dobra na totalne przeczyszczenie noska i najlepiej smakuje w towarzystwie browarka;P


dokładnie. dla mnie też. ale ja się nie znam w sumie na tym, więc co się będę wypowiadać ale dobrze że powstał taki temat, można się czegoś dowiedzieć
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Czw 01 Kwi, 2010   

Cytat:
Tabaka ograniczy Ci fajki tylko na początku, później będziesz chciał nikotyny, położysz fajki i tabakę przed sobą i wynik będzie taki, że zapalisz bo nie będzie Ci się chciało tego "gówna" wciągać nosem. Przechodziłem przez to. Ale w sumie palę mało więc nie wiem...
Jak chcesz rzucić to e-papierosa i miętusy sobie kup


tego nie wiem nigdy nie paliłem papierosów.
a tabakę po trzech latach mogę odstawić w kazdym momencie.

batman napisał/a:
Na dłuższą metę obecność okruchów w nosie jest bardzo irytująca. Znaczy są nieuniknione jeśli chcemy zastąpić tabaką fajki bo są potrzebne odpowiednie ilości... Za duże.


to fakt. jak czasem nie ma chusteczek to denerwuje ilość tytoniu w nosie. a nie tak w nosie jak w momencie gdy zaczyna spływac do gardła.
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pią 02 Kwi, 2010   

batman napisał/a:
Tabaka ograniczy Ci fajki tylko na początku, później będziesz chciał nikotyny, położysz fajki i tabakę przed sobą i wynik będzie taki, że zapalisz bo nie będzie Ci się chciało tego "gówna"
no i o to mi chodziło. w koncu sie zrozumielismy :-)
batman napisał/a:
Jak chcesz rzucić to e-papierosa i miętusy sobie kup
spaliłes kiedys cała paczkę mietusów? jak nie to nie polecam. nie rób tego. a ten E-papieros to nie wiem czy tak działa. kumpel kupił mamie na urodziny a ostatnio widziałem ja na miescie z faja...
darkly666 napisał/a:
Festerku jak się tam kiedyś stykniemy w Marleyku to przpomnij mi żebym dała Ci spróbować to będziesz wiedział jak to działą.
Darkly niuchałem tabake nie raz w zyciu ale nie ciagnie mnie do tego, ale mozesz poczestowac i napijemy sie browarka. (co sobote sa imprezy Rock, Reggae i Ska jakby co)
darkly666 napisał/a:
A jak dla mnie tabaczka tylko i wyłącznie dobra na totalne przeczyszczenie noska
to ja wole te mietowe sztywty co to mozna w kiosku kupic :P




FeSTeR napisał/a:
Sorry za Offtop ale to tutaj napisałem 666 posta. Ave Satan!!!
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pią 09 Kwi, 2010   

Tabakę można pokochać w każdym wieku. Wczoraj jedna pani (lat ok 50) u mnie w pracy przyniosła mi operaty do spisania i mówi że źle się czuje bo ma katar. Zapytałem się czy chce tabakę miałem Ozone miętową, spojrzała dziwnie ale spróbowała. 20 min później przyszła i mówi że w życiu się lepiej nie czuła. Dziś przyszła z Gletscherprise'm bo wczoraj kupiła i pyta się czy nie chcę spróbować :mrgreen: Jestem z siebie dumny bo zaraziłem miłością do Tabaki kolejną osobę i to nie jakiegoś gnojka który będzie walił tylko i wyłącznie długie ścieżki da fazy.
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pią 09 Kwi, 2010   

batman napisał/a:
Mi chodziło o cukierki miętowe
hmm... umrzeć na raka płuc czy żyć z cukrzycą i próchnicą :-P
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 12 Kwi, 2010   

Są cukierki miętowe bez cukru.
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 14 Kwi, 2010   

Apropo "nikotynowego haju"
Chciałem podać cytat w Wiki
wikipedia napisał/a:

Nikotyna jest silnie uzależniającym narkotykiem – charakterystyka opisująca uzależnienie od nikotyny jest podobna do tej opisującej uzależnienie od heroiny czy kokainy(źródło*)

Nikotyna jest dość silną toksyną działającą na układ nerwowy. Stosuje się ją m.in. w mieszankach z innymi związkami jako środek owadobójczy. Dawka LD50 to ok. 1–1,5 mg/kg masy ciała. Zawartość nikotyny w tytoniu papierosowym jest rzędu 1–2% suchej masy, natomiast w dymie papierosowym rzędu 1 mg/papieros. Nikotyna nie jest natomiast substancją mutagenną ani rakotwórczą, choć niektóre badania wskazują, że może ona hamować apoptozę.

Nikotyna jest silnym agonistą receptorów N-acetylocholinowych. W niskich dawkach (1–3 mg) wykazuje działanie stymulujące, co jest głównym powodem, dla którego palenie tytoniu sprawia przyjemność. Nikotyna działa na organizm człowieka na wiele różnych sposobów, gdyż wiąże się trwale i blokuje działanie kilkudziesięciu różnego rodzaju enzymów. W małych dawkach działa ona stymulująco, powodując wzmożone wydzielanie adrenaliny, co powoduje wszystkie związane z tym objawy (zanik bólu i głodu, przyspieszone bicie serca, rozszerzone źrenice itp). W większych dawkach powoduje trwałe zablokowanie działania układu nerwowego, gdyż wiąże się ona trwale z receptorami nikotynowymi w komórkach nerwowych zaburzając ich metabolizm. Pojawia się uczucie lekkości, następnie zmiana percepcji, zmiana postrzegania otoczenia, światłowstręt, zmęczenie, brak energii, uczucie oderwania od rzeczywistości, myślotok, wymioty, biegunka. W jeszcze większych dawkach występuje zamroczenie pola widzenia i pojawić się mogą halucynacje – zazwyczaj czarno-białe "wizjonerskie" obrazy. W ekstremalnie wysokich dawkach następuje utrata przytomności, drgawki i zgon.

*http://www.americanheart.org/presenter.jhtml?identifier=4753
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Czw 20 Maj, 2010   

tak dla przypomnienia tematu i od razu się pochwale:
dla każdego coś dobrego. to moja mała kolekcja i najnowszy gadżet tabaka z Uzbekistanu:) ta zielona jak coś.


 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 20 Maj, 2010   

niezła kolekcja;]
ale mi ochoty narobiłeś. a mi się skończyła ostatnio.
 
 
 
sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex


Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 229
Skąd: Brzeg-Opolskie
Wysłany: Czw 20 Maj, 2010   

U mnie w szkole,wciągaliśmy tabakę na lekcjach :-D
Nauczyciele się zawsze dziwili,czemu my tak często płaczemy :roll:
 
 
że_myk  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Kwi 2010
Posty: 19
Skąd: Ryki
Wysłany: Czw 20 Maj, 2010   

u mnie w gimnazjum tak było ;d cała klasa zalana łzami :mrgreen: od tamtego momentu tabaki nie ruszałam ...niebawem ruszę ponownie :mrgreen:
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 20 Maj, 2010   

Ozona orange!!
Dobra jest ? Nie wciągałem jej jeszcze nigdy.
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Czw 20 Maj, 2010   

pyszna.
 
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Czw 20 Maj, 2010   

Ostatnio miałem zaszczyt wypróbowac tabakę Pomarańczową i malinową były zaje ...... :P
 
 
 
sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex


Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 229
Skąd: Brzeg-Opolskie
Wysłany: Pią 21 Maj, 2010   

Ja próbowałem,niestety,tylko podstawowe smaki :-(
No i Czerwoną^^
Kiedyś będzie trzeba nadrobić zaległości :mrgreen:
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Pią 21 Maj, 2010   

sekator2020 napisał/a:
No i Czerwoną^^
tzn ?
 
 
 
sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex


Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 229
Skąd: Brzeg-Opolskie
Wysłany: Sob 22 Maj, 2010   

harry napisał/a:
sekator2020 napisał/a:
No i Czerwoną^^
tzn ?



U mnie w sql tak nazywali Red Bulla ^^ :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group