Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Sister Midnight
Pon 03 Cze, 2013
Puszyste osoby
Autor Wiadomość
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 02 Cze, 2013   

dziwny ten temat, niby wszyscy wiedzą, że na woodzie można wszystko bez krępacji,a jednak potrzebują poklepania po plecach na przyzwolenie. Szajba ma rację, jak komuś nie odpowiada widok drugiej osoby zawsze można odwrócić wzrok bez zbędnych komentarzy;]
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Nie 02 Cze, 2013   

Dezo powinien wprowadzić aplikaccję "polub post" xd
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Nie 02 Cze, 2013   

E tam. Wysilenie się na chociaż jedno zdanie aprobaty jest lepsze,niż lajk :)
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Nie 02 Cze, 2013   

Więc popieram wszystkich, szczeególnie Sis ;P

Co do Ogryzka - Miśku, bo jak się poznaliśmy, byłeś bardzo zaaferowany rozmową z Niez, dlatego nie zwróciłeś na mnie wiekszej uwagi xD
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Nie 02 Cze, 2013   

baniol napisał/a:
Żyjemy w czasach gdzie istnieje faszyzm piękna

Powinieneś to umieścić w sygnaturze, dawno bardziej trafnego komentarza nie przeczytałem.
 
 
 
Rudzia  
Forumowy prawiczek


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Cze 2013
Posty: 4
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Wysłany: Pon 03 Cze, 2013   

W sumie to, tak nawiązując do tematu i pomijając to że hej, jestem nowa i chyba zawitam tu na dłużej. Zauważyłam że właśnie na woodstocku nikt na to nie patrzył, przynajmniej tam gdzie byłam na wygląd czy tego typu sprawy, tam było wszystko, od takich wieszaczków do osób naprawdę dużych i mi tam w ogóle nie przeszkadzają, na pewno każdy zasługuje na to żeby się z nim poznać bo pewnie, skoro jest na festiwalu takim jak ten ma na tyle ciekawą osobowość że wszystkie te inne aspekty nie specjalnie się liczą. Już wystarczy że w szkołach czy na ulicy ludzie szepczą po cichu "patrz jaki gruby, jak on może chodzić"

Srsly nie hejćmy się, jak będą chcieli schudnąć to to zrobią. Lepiej patrzmy na siebie o_o
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Pon 03 Cze, 2013   

hm, moze nie co do *masy*, ale ja mam problemy ze skórą. nie zarażam, ale nie wyglądam jak z okładki plejboja. ale wlasnie na woodzie czułam sie okej, bo na plaży może ktoś jęknać fuuuj itp a tam? nie widzialam krzywych spojrzeń, haseł itd.. nie każdy jest idealny.. no byłoby mi przykro usłyszeć że to obrzydliwe, bo jestem świadoma swojego wyglądu, ale te moje *niedskonalosci* sa w takim miejscu, ze gdybym je chciala ukrywac przed ludźmi, zwłaszcza latem, ugotowałabym sie! no ja widzialam tolerancje, nie spotkalam sie z chamstwem.
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Pon 03 Cze, 2013   

Bo Woodstock, to zlot zakompleksionych brzydali, kujonów i innych looserów, dlatego tak dobrze się tam czujemy :P
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 03 Cze, 2013   

Powinni wprowadzić podatek od bycia grubym. Jest akcyza na papierosy, jest na alkohol, a otyłość też obciąża służbę zdrowia.

Stawka zależna od stopnia nadwagi/otyłości, ulgi podatkowe dla osób chorych, gdzie winę ponoszą hormony.

Byłoby to z plusem dla zdrowia ludzi, paradoksalnie poprawiłoby domowe budżety, ogólny stan zdrowia i samopoczucia społeczeństwa, stan estetyczny, co podniosłoby wartość nieruchomości i ściągało inwestycje, oraz dałoby dodatkowe wpływy do służby zdrowia zmniejszając kolejki.

Same plusy.

A niepłacących podatki wysyłano by do specjalnych obozów odchudzających, gdzie by pracowali na utrzymanie aż by schudli lub zgodzili się zapłacić.
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pon 03 Cze, 2013   

"Kto wybrzydza ten nie ruc*a". I drugie adekwatne hasło do tematu "Je*ać grube baby".

Może jeszcze zapytacie się czy przeszkadzają wam ludzie w okularach? Albo faceci z wąsem? Ile jeszcze takich debilnych tematów.
Odpowiadam na pytanie: Tak przeszkadzają mi grubi ludzie bo zmniejsza się przestrzeń festiwalu. Tylko ja mogę być gruby i miejsce na festiwalu jest tylko dla mojego brzucha.
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 03 Cze, 2013   

obawiam się, że niektóre wypowiedzi w tym temacie są nieadekwatne. jako że od początku mi się nie podobał, więc zamykam.

Jumbo napisał/a:
Może jeszcze zapytacie się czy przeszkadzają wam ludzie w okularach?
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

Radosław Lubor napisał/a:
Powinni wprowadzić podatek od bycia grubym. Jest akcyza na papierosy, jest na alkohol, a otyłość też obciąża służbę zdrowia.

Stawka zależna od stopnia nadwagi/otyłości, ulgi podatkowe dla osób chorych, gdzie winę ponoszą hormony.

Byłoby to z plusem dla zdrowia ludzi, paradoksalnie poprawiłoby domowe budżety, ogólny stan zdrowia i samopoczucia społeczeństwa, stan estetyczny, co podniosłoby wartość nieruchomości i ściągało inwestycje, oraz dałoby dodatkowe wpływy do służby zdrowia zmniejszając kolejki.

Same plusy.

A niepłacących podatki wysyłano by do specjalnych obozów odchudzających, gdzie by pracowali na utrzymanie aż by schudli lub zgodzili się zapłacić.


Nosz kurwa większych bredni nie słyszałem.

Należy znieść państwową służbę zdrowie i każdy będzie mógł robić ze swoim ciałem co chce ale i sam się będzie leczył a nie jakieś idiotyczne lewackie brednie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group