Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Degustacja jabola 2012 ze ŚW. MIKOŁAJEM
Autor Wiadomość
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Wto 05 Cze, 2012   

Nastał Czerwiec, do Woodstocku zostały dwa miesiące... Przepraszam za post pod postem ale jeśli ja tutaj nie napiszę to boje się iż nikt się nie zabierze... Przydałoby się teraz ustalić miejsce, dzień i godzinkę spotkania bo o ile widziałem to nie każdemu pasował termin podany przez Mikołaja a nawet pojawiły się głosy by to przedyskutować... Więc? Cóż robimy ?
 
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 05 Cze, 2012   


https://picasaweb.google.com/114621015101183968493/MazuryWMaju14052012#5739319201524082290
...smacznego... :))
 
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Śro 06 Cze, 2012   

Dopiero teraz trafiłam na ten temat, pomysł super, ja jak najbardziej się na to piszę. :) Nowicjuszką jestem, dlatego nie będę się mądrzyła co do miejsca. :D Odnośnie czasu, to piątek byłby okej, jakoś w godzinach popołudniowych. :p

Wina dobrego u siebie poszukam, na razie jestem na etapie smakowania i wybierania laureata. :D Jestem fanką jabłuszka sandomierskiego, ale z tego co mi wiadomo, to u mnie w okolicy takiego skarbu to nie ma. :(
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Śro 06 Cze, 2012   

Ja bym bardzo prosił ze swojej strony wszystkich zainteresowanych którzy wypowiadali się w temacie wcześniej a także tych którzy byli na zeszłorocznej degustacji, by wypowiedzieli się i podali swoje propozycje czasu miejsca i dnia... No chyba iż pasuje wam początkowe założenie Nakielanina bo Ja osobiście mogę na to iść bez problemu, z tym, że to nie tylko odemnie przecież zależy...
 
 
 
waldus  
Coś już napisał

Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 71
Skąd: [pl]
Wysłany: Śro 06 Cze, 2012   

idea zacna, jak będę miał moc to również się na to pisze, co do miejsca to hmm... elegancki widok okolo 21 roztacza się z górki na całe woodstockowe pole.Można by sobie pamiątkową fotę pyknąc i porozmyslać o problemach dnia następnego przy burgundowym kutaczu :)
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Śro 06 Cze, 2012   

Mi się podoba pomysł Nakielanina. 12 to dobra godzina - i tak już od dawna nikt nie śpi, każdy zdąży się ogarnąć i w dodatku nie zaczną się jeszcze koncerty. Więc powinnam wyrobić się na Vavamuffin :P
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Śro 06 Cze, 2012   

Wiecie co? Ja to bym preferowała jakieś podwieczorne godzinki, jakoś lepiej się wtedy rozmawia. :)
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Śro 06 Cze, 2012   

Z podwieczornymi godzinami będą problemy - pierwszy: dużo osób będzie już wtedy nietrzeźwych i zwyczajnie może zapomnieć o spotkaniu, drugi: koncerty! !
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Śro 06 Cze, 2012   

W sumie racja, to niech będzie już ta 12, tak oficjalnie w południe. :D
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

Jak prawdziwi gentelmani - przed 12 nie spożywamy alkoholu (oficjalnie :P). Czekam na większą ilość chętnych! W każdym mieście znajdzie się jakieś wino-perełka - podzielcie się nim z nami, a wynagrodzimy Wam to swoimi smakołykami :D
 
 
Kudłaty  
Rozkręca sie
Born to lose, live to win


Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 242
Skąd: Z Mordoru
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

Też jestem za godziną 12. Później moge sie już sponiewierać :P
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

Kudłaty, myślę, że później to każdy się będzie już sponiewierał w sumie. :p Niech będzie ta 12, łatwa godzina do zapamiętania chociaż. :D
 
 
 
Layner  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 23 Lip 2011
Posty: 26
Skąd: Rzepin
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

Tak 12 to będzie dobra godzina, w tamtym roku ta 10:00 to ciężko było. A miejsce tak jak w tamtym roku myślę. Przynajmniej na samo spotkanie się wszystkich, bo tak na dobra sprawę ciężko jest znaleźć odpowiednie miejsce aby można było w spokoju porozmawiać i degustować nasze trunki.
 
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

Właśnie, miejsce ustalmy odnośnie spotkania, żeby wszyscy się zebrali. Poczekamy trochę, tak do 12:10 myślę i później ewentualnie miejsce można zmienić, ale to już w grupie, łatwiej będzie. :D Grunt żeby się spotkać. :)
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

Miejscem spotkania miała być okolica umywalek (przy ulicy). Mam nadzieje, że nakielanin będzie, bo jego świąteczna czapeczka będzie rzucać się w oczy. Również takie cholerstwo posiadam i mogę ubrać... W zasadzie każdy może zostać Mikołajem :P
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

znak rozpoznawczy :D
 
 
 
Layner  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 23 Lip 2011
Posty: 26
Skąd: Rzepin
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

bolczita, dokładnie tak 10 minut to wydaje mi się max. Każdy kto będzie chciał być przyjdzie parę minut wcześniej aby się odnaleźć. A w tamtym roku zbyt długo czekaliśmy i połowa ludzi się rozeszła i została nas garstka, jednak i tak było wspaniale.
 
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

Właśnie, lepiej być kilka minut przed, przesadą byłoby się spóźniać z jakieś 30 minut. :p A kto ewentualnie chciałby być na 12, a będzie mógł później, to przecież wymienimy się jakoś numerami i znajdziemy się tam w razie zmiany miejsca. Czasu na degustację określonego nie mamy, więc powinno być naprawdę sympatycznie. :)

Żałuję, że nie było mnie w tamtym roku. :(
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

Ja też żałuję... Niestety nie udało mi się wtedy załatwić winka (2 osoby miały mi dowieźć i zapomniały :/), a nie chciałam wpadać na krzywy ryj. Numerami najlepiej wymienić się na niedługo przed Woodem, jak już poznamy w miarę "listę osób" :)
 
 
Layner  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 23 Lip 2011
Posty: 26
Skąd: Rzepin
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

Co do miejsca naszego spotkania to ja np. zaproponuje Wioskę Panoramixa, która w tym roku powstanie. Będzie tam miejsce aby sobie usiąść przy okazji schronić się przed słońcem (miejmy nadzieje, że będzie oby nie padało). Spotkamy się przy umówionych kranach i pomaszerujemy do wioski. Nie wiem co o tym myślicie. Głownie co o tym myśli organizator ;D. Bo zastanawiam się gdzie by tu znaleźć inne odpowiednie miejsce jednak będzie ciężko wyszukać kawałek ziemi dla nas, aby w " spokoju " posiedzieć , popić i pogadać <haha>
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

Więc godzinę mamy ustaloną na 12tą jak widzę, nikt więcej się nie wypowiada a zainteresowani uzgodnili, Nakielanin również proponował 12tą na początku. Miejsce jak na razie pozostawmy do uzgodnienia chociaż większość widzę popiera pomysł naszego Mikołaja czyli tak jak rok temu obok umywalek, ja również jestem za. Problemy mogą być co do odnalezienia się jednak bardzo genialnie Mój Drogi Korski poradził sobie rok temu z owym problemem i przyszedł z kartonem informacyjnym. W tym roku mówił mi, że powtórzy to także a jeśli nie on to Ja się sprawą zajmę i wszystko będzie w porządku, raczej się odnajdzie każdy kto ruszy pod umywalki. Więc... Wstępnie tak napisał Mikołaj z Nakła, 12:00 przy umywalkach, tak?
Pozostaje jeszcze sprawa dnia. 2 sierpnia to pierwszy dzień Woodstockowy i nie wiem czy każdemu będzie to pasować, co wy na to Moi Drodzy? Ja osobiście jestem ZA, nie widzę żadnych przeciwwskazań a i większość moich znajomych jest za wcześniejszym dniem żeby za bardzo się nie przepić i mieć siły.
Tak czy tak... Proszę was o zabranie głosu w kwestii dnia

PS: padały to pomysły gdzie pójść kiedy się już zbierzemy i ktoś proponował Wioskę Panoramixa... Akurat to chyba lepiej byłoby uzgodnić na miejscu gdy już się zbierzemy, przynajmniej moim zdanie. Jeśli jednak się upieracie by uzgadniać teraz, proszę bardzo. Ja nie widzę problemu z Wioską, ale to chyba powinniśmy tutaj uzgodnić z Ohimee x]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania