Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Degustacja jabola 2012 ze ŚW. MIKOŁAJEM
Autor Wiadomość
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 21 Kwi, 2012   

Coś czuje, że z owej degustacji cała nie wyjdę... :d


Wpadne z Jabłuszkiem Sandomierskim. ;-))
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Sob 21 Kwi, 2012   

Ohimee napisał/a:
Wpadne z Jabłuszkiem Sandomierskim.


to w Poznaniu jest? <zdziwiony>
 
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 21 Kwi, 2012   

vin napisał/a:
Ohimee napisał/a:
Wpadne z Jabłuszkiem Sandomierskim.


to w Poznaniu jest? <zdziwiony>


Jak by Jabłuszko było w Poznaniu to by mnie tu nie było. :pp

Znajomy mieszka w Dwikozach i mi podrzuci kilka buteleczek. :inlove:
  
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Sob 21 Kwi, 2012   

jakby było w Poznaniu to bym tam nawet chyba po nie pojechała...lepszego wina nie piłam nigdy
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Sob 21 Kwi, 2012   

Jeśli w tym roku uda mi się wpaść do wioski, to wezmę ze sobą Warka Strong Apple Wine, czyli piwo-wino. :)
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Nie 22 Kwi, 2012   

Wpadnij więc Kiziu bo już rok temu miałem chrapkę na to piwo-wino a niestety nie udało się; )
 
 
 
Layner  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 23 Lip 2011
Posty: 26
Skąd: Rzepin
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2012   

Wspaniale, że jest to kolejny raz organizowane, w tamtym roku byłem (choć nie łatwo było się pozbierać <urwanie glowy> ). I w tym roku przybędę winko jakie zabiorę to na pewno "MUSTAK" bo zasmakowało co nie którym ;] i zapewne jeszcze coś ciekawego z napojów tego typu wynajdę.;] ... Myślę, że w tym roku wypali to na większą skalę, choć i tak ostatnio nie było źle, atmosfera wspaniała ;D Tak więc do zobaczenia ;]
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2012   

Layner napisał/a:
Wspaniale, że jest to kolejny raz organizowane, w tamtym roku byłem (choć nie łatwo było się pozbierać <urwanie glowy> ). I w tym roku przybędę winko jakie zabiorę to na pewno "MUSTAK" bo zasmakowało co nie którym ;] i zapewne jeszcze coś ciekawego z napojów tego typu wynajdę.;] ... Myślę, że w tym roku wypali to na większą skalę, choć i tak ostatnio nie było źle, atmosfera wspaniała ;D Tak więc do zobaczenia ;]


Ah to Ty przyniosłeś MUSTAK'a ... Mógłbym prosić o powtórkę tego samego smaku który był przed rokiem? Jeżeli będziesz miał ich przypadkiem za dużo to ja bardzo chętnie odkupię po cenie większej niż nabywasz u siebie w mieście.
 
 
 
Layner  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 23 Lip 2011
Posty: 26
Skąd: Rzepin
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2012   

Cytat:
Ah to Ty przyniosłeś MUSTAK'a ... Mógłbym prosić o powtórkę tego samego smaku który był przed rokiem? Jeżeli będziesz miał ich przypadkiem za dużo to ja bardzo chętnie odkupię po cenie większej niż nabywasz u siebie w mieście.


A no to ja ;D A co do powtórki tego samego smaku to jak najbardziej, a i nawet w wiekszym nakładzie zabiorę ze sobą, ;D Nie ma problemu ;)
 
 
 
Jabłuszko  
Jabłuszek Sandomierski
\,,/(^_^)\,,/


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 470
Skąd: Dwikozy
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2012   

Ohimee napisał/a:
vin napisał/a:
Ohimee napisał/a:
Wpadne z Jabłuszkiem Sandomierskim.


to w Poznaniu jest? <zdziwiony>


Jak by Jabłuszko było w Poznaniu to by mnie tu nie było. :pp

Znajomy mieszka w Dwikozach i mi podrzuci kilka buteleczek. :inlove:


Przepraszam, lecz miałem specjalnie dla Cb zapakować jedną butelkę Sandomierskiego Jabłka i wręczyć Ci je w dniu urodzin tzn 4 o ile dobrze pamiętam a nie 2. Ponadto sama się zarzekałaś iż jedna wystarczy z racji iż nie pijesz dużo, a nawet mało.

PS. Nie zapomniałem o Arasie, któremu już kiedyś obiecałem Jabłko i Gruszkę.

Przepraszam was jeszcze raz :D iż teraz dopiero odpisuję, lecz jestem na emigracji ;p
 
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 25 Kwi, 2012   

Toż to okazja jest by się napić! Jabłuszko wezmę, dodatkowo wina zwane "Brzoskwinką". :d

Po za tym... może być tak, że ja pić nie będę. :pp
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Śro 25 Kwi, 2012   

Layner napisał/a:
Cytat:
Ah to Ty przyniosłeś MUSTAK'a ... Mógłbym prosić o powtórkę tego samego smaku który był przed rokiem? Jeżeli będziesz miał ich przypadkiem za dużo to ja bardzo chętnie odkupię po cenie większej niż nabywasz u siebie w mieście.


A no to ja ;D A co do powtórki tego samego smaku to jak najbardziej, a i nawet w wiekszym nakładzie zabiorę ze sobą, ;D Nie ma problemu ;)


Odezwę się przed Woodstockiem z 2 tygodnie może czy miesiąc i by się ugadało bo to wino naprawdę było PYSZNE i potrzebuję trochę butelek z racji iż ja jak wsiądę do pociągu to trzeźwieje gdy wsiadam do powrotnego no a woodstockowa lipa z miodem nie jest niczym nadzwyczajnym więc i wielkiej rozkoszy sobie nie sprawie chlejąc ją 3 dni ;p

Edit: Będę miał szansę odkupić od kogoś jabłuszko i gruszkę w liczbie 1 butelka tego i tego ? Rok temu próbowałem i nie wyszło a naprawdę mi na tym zależy...
 
 
 
nakielanin  
Coś już napisał
nakielanin


Wiek: 45
Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 58
Skąd: Nakiełko - piekiełko
Wysłany: Śro 25 Kwi, 2012   

26 maja bede w Poznaniu. wie ktoś jaka bedzie wtedy jakas wieksza impreza? a moze wie ktos gdzie w poznaniu dostane wino komandos?
 
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 25 Kwi, 2012   

nakielanin napisał/a:
26 maja bede w Poznaniu. wie ktoś jaka bedzie wtedy jakas wieksza impreza? a moze wie ktos gdzie w poznaniu dostane wino komandos?


Czy impreza "większa" to nie wiem (jak cos się dowiem - dam znać), ostatnie Komandosy były na ul. Śniadeckich. Teraz niestety już ich brak. :-(
 
 
funnygun  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 12
Skąd: Biedaczów
Wysłany: Śro 25 Kwi, 2012   

a ja bym prosił winko ziomal tak z 6 soczkow;D oczywiscie zaplace,

http://www.winka.net/wino/ziomal-1678.html
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Śro 25 Kwi, 2012   

Ohimee napisał/a:
Toż to okazja jest by się napić! Jabłuszko wezmę, dodatkowo wina zwane "Brzoskwinką". :d

Po za tym... może być tak, że ja pić nie będę. :pp


Jakbyś jednak mogła... ja wzięłabym "swoją" i miałybyśmy porównanie :P
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 26 Kwi, 2012   

Agó napisał/a:
Ohimee napisał/a:
Toż to okazja jest by się napić! Jabłuszko wezmę, dodatkowo wina zwane "Brzoskwinką". :d

Po za tym... może być tak, że ja pić nie będę. :pp


Jakbyś jednak mogła... ja wzięłabym "swoją" i miałybyśmy porównanie :P


Nie zdziwie się jak w Kostrzyńskim Tesco będzie jeszcze inne wino brzoskwiniowe. :pp
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Czw 26 Kwi, 2012   

Na czas Woodstocku w Kostrzynie panuje prohibicja, więc zakup wina później jak w poniedziałek w Tesco będzie niemożliwy. ;-))
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 26 Kwi, 2012   

Dahomej napisał/a:
Na czas Woodstocku w Kostrzynie panuje prohibicja, więc zakup wina później jak w poniedziałek w Tesco będzie niemożliwy. ;-))


Wiem, Grzesiu wiem, ale ja na polu będę już tydzień przed rozpoczęciem... <ziewa2>
 
 
ozi777  
Forumowy prawiczek
What The Fuck!? ;<


Wiek: 31
Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 29
Skąd: Bolków
Wysłany: Nie 29 Kwi, 2012   

Bekier napisał/a:
Layner napisał/a:
Cytat:
Ah to Ty przyniosłeś MUSTAK'a ... Mógłbym prosić o powtórkę tego samego smaku który był przed rokiem? Jeżeli będziesz miał ich przypadkiem za dużo to ja bardzo chętnie odkupię po cenie większej niż nabywasz u siebie w mieście.


A no to ja ;D A co do powtórki tego samego smaku to jak najbardziej, a i nawet w wiekszym nakładzie zabiorę ze sobą, ;D Nie ma problemu ;)


Odezwę się przed Woodstockiem z 2 tygodnie może czy miesiąc i by się ugadało bo to wino naprawdę było PYSZNE i potrzebuję trochę butelek z racji iż ja jak wsiądę do pociągu to trzeźwieje gdy wsiadam do powrotnego no a woodstockowa lipa z miodem nie jest niczym nadzwyczajnym więc i wielkiej rozkoszy sobie nie sprawie chlejąc ją 3 dni ;p

Edit: Będę miał szansę odkupić od kogoś jabłuszko i gruszkę w liczbie 1 butelka tego i tego ? Rok temu próbowałem i nie wyszło a naprawdę mi na tym zależy...



Mustak też jest u mnie także mogę trochę tego nabrac jak coś zostanie z pociągu ;D
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Nie 29 Kwi, 2012   

ozi777 napisał/a:

Mustak też jest u mnie także mogę trochę tego nabrac jak coś zostanie z pociągu ;D


Ja bardzo chętnie tylko nie pamiętam smaku ale chyba jakiś wieloowocowy czy jeżynka... Tak czy tak ja naprawdę nie wiem jak będzie u mnie z finansami więc nie nastawiam się jakoś wielce no ale z 4-5 butelek to bym lajtowo kupił xD
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime