Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Degustacja jabola 2012 ze ŚW. MIKOŁAJEM
Autor Wiadomość
papiave  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 3
Skąd: Gorzów wlkp
Wysłany: Wto 27 Mar, 2012   

Ja widziałem gdzieś wino o dość dziwnych nazwach m.in. "sprema szatana" , " zemsta traktorzysty" . Piliscie spermę szanata?:D
 
 
nakielanin  
Coś już napisał
nakielanin


Wiek: 45
Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 58
Skąd: Nakiełko - piekiełko
Wysłany: Wto 27 Mar, 2012   

Im fajna nazwa wina tym lepsza zabawa.
 
 
 
nakielanin  
Coś już napisał
nakielanin


Wiek: 45
Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 58
Skąd: Nakiełko - piekiełko
Wysłany: Wto 27 Mar, 2012   

Ja dziś wsadziłem do butli na 15 litrów wina ryżowego (ale z tego będzie 5 litr bo robimy na 3 osoby) Kilka takich podejść i piwo bedzie nie potrzebne
  
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Wto 27 Mar, 2012   

Jak ktoś jest z Katowic niech przywiezie Patyka i Byka Domatora! Zapłacę!
 
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Śro 28 Mar, 2012   

kebshon napisał/a:
W takim razie wbijam na degustację - przyniosę kanister z zawartością zwaną Kanistrówką tudzież Kebshonówką. Receptura własna. Parę osób z tego forum piło, mogą podzielić się oceną walorów smakowych :)


Piłem i potwierdzam, zacny trunek !! :D

Kebshon raczej razem się wybierzemy ]:-> Byle nie zapomnieć (nie schlać za bardzo) i się stawić ^^
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Śro 28 Mar, 2012   

Ossie napisał/a:
Jak ktoś jest z Katowic niech przywiezie Patyka i Byka Domatora! Zapłacę!


U mnie jest Patyk, postaram się wziąć :)
 
 
maju  
Rozkręca sie

Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 214
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Śro 28 Mar, 2012   

nie jestem pewien ale u mnie chyba jeszcze można kupić Leśnego Dzbana (opowiadania kolegi któremu do końca nie można wierzyć, dlatego sam bym musiał sprawdzić)
 
 
kebshon  
Forumowy prawiczek
Główny Kanistrowy


Wiek: 31
Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 31
Skąd: Stolyca
Wysłany: Śro 28 Mar, 2012   

Dzbana z całego serca polecam. Winko idealne, tylko ten woreczek... <spoko>
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Śro 28 Mar, 2012   

Idealne ? do czego ? przecież jak tym zalejesz auto, to pojedzie. to jest tragiczny napój...
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012   

Oh przepraszam nie widziałem tematu i nie wiedziałem że już jest toteż założyłem drugi... Za chwilę poproszę Adminów o skasowanie mojego tematu a treść wrzucam tutaj :

Witam serdecznie i kłaniam się w stronę monitora. W roku zeszłym po raz pierwszy urzeczywistniliśmy za sprawą nie pamiętam już czyjego pomysłu, degustacje jaboli z całego kraju. Organizacja nie była zbyt dobra, tak jak i zebranych osób wiele nie było lecz przynajmniej Ja wyniosłem z tego eventu zajebiste wspomnienia i smaki win których do dzisiaj nie zapominam a o których powtórce marzy mój ozór i podniebienie (Mustang & Mikołajowa porzeczka w szkle !).
Do Woodstocku zostało czasu nie aż tak sporo bo tylko 107 dni a wielu jedzie wcześniej więc zdecydowałem się temat założyć już teraz. Mam nadzieję i to nie ślepą, że w tym roku wszystko uda się tak jak powinno a zadowolonych osób przybędzie. W 2011 wielu zapomniało, wielu nie było w stanie, a wielu też się rozpierzchło bo zanim się zorganizowaliśmy czasu minęło naprawdę sporo... Tak czy tak nie ma tego złego jak to mawiają starzy Indianie więc pozbyliśmy się też jednego zasadniczego problemu. Otóż gdybyśmy zebrali się szybciej, wina nie napiłoby się wielu. Ogrom ludzi przybyła całkowicie bez zaopatrzenia co niestety ale z logicznego punktu widzenia jest nie do przyjęcia. Chcemy się napić, prawda? A jeśli teraz też zbierze się kupa za przeproszeniem "sępów" to wyjdzie z tego jedno wielkie gówno, zwyczajnie za mało butelek.
Założenie było takie iż każdy przynosi wino znane i rozpowszechnione w jego okolicach lub wino znane i często spotykane lecz nie w każdym województwie i miejscu. Takie samo zostaje na ten rok jednak jeśli ktoś już naprawdę nie ma innego wyjścia może przynieść byle jakie wino, czy to samo robione czy kupione na polu czy zwyczajną berbeluchę z biedronki, byle nie przyłaził z niczym. Co do wina samo pędzonego to nawet jest dobrym pomysłem i zapewne wielu by się chciało pochwalić co zrobiło w domowym zaciszu a wielu z nas nie pogardziłoby testu więc w sumie i lepiej niźli ktoś miałby kupić byle co.
Miejsce spotkania, godzinę, dzień i wszystko inne ustali się w terminie późniejszym oczywiście jak wiadomo, a co do organizacji... W zeszłym roku Szanowny Mikołaj z Nakła proponował zajęcie się sprawą więc liczę na jego pomoc, ja tylko zakładam temat dla ogółu i zajmę się koordynacją naszych działań w tym miejscu. Jeśli coś będzie nie tak już na polu, mam nadzieję iż wszyscy razem się z tym uporamy i nie pozwolimy ogromowi krzywych ryjów zepsuć nam degustacji. Trochę samozachowawczego instynktu... Nie mam? To kurwa kupuje na miejscu albo nie wpierdalam się do ludzi psuć zabawy jako jeden z wielu przez których nawet Ci którzy kupili mogą się nie napić ; )
Zapraszam bardzo wszystkich którzy gościli i pomogli za czasów 2011. Męsko-Damską Parę lub nie parę Metali której imion niestety nie pamiętam, Mikołaja z Managerem, Kieruska i Archiego (a także wszystkich o których zapomniałem, wybaczcie mi to). Co do Ciebie Archi, personal request. Błagam spraw mi Déjà vu i załóż tą cudowną koszulkę z porównaniem cycków do owoców i warzyw ;D To samo do Mikołaja, bardzo miła sprawa jeśli za rok znowu poczulibyśmy magię świąt (jednak problemy mogą być z kostiumem itd co oczywiście zrozumiem. Nie ma przymusu bo i po co). Inne atrakcje poza winem gwarantuje z mojej strony tak jak i w czasach które przeminęły. Pozdrawiam gorąco licząc na to iż tegoroczny Przystanek Woodstock sprawi, że nasza degustacja będzie zaprawdę niczym melanż ostateczny. Wesoła, Miła, Pokojowa i przede wszystkim UDANA, Amen !

Edit : Ah oczywiście zapomniałem o naszym haśle przewodnim... TANIE WINO JEST DOBRE BO JEST DOBRE I TANIE !
A w tym roku jak promacja mniej znanych kapel, zareklamuje tutaj pewną kapelę której utwór można uznać nieoficjalnie za przewodni tegorocznego roku
[video]http://www.youtube.com/watch?v=gqA6b2Sjp0o[/video]
  
 
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012   

fajna akcja, wcześniej o niej nie słyszałam, aczkolwiek podoba mi się :D
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012   

pomysl naprawde zacny.... postaram sie byc ,ale nie obiecuje
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012   

W zeszłym roku udało się według mnie w porządku jednak w naprawdę małym gronie. Kilka osób w kółeczko i winko leciało każde po kolei, wielu nas nie było więc i po 2-3 łyki ściągnęliśmy na głowę... Naprawdę warto to powtórzyć na szerszą skalę, zawsze byłem zwolennikiem takich różnych ciekawych eventów. Tak czy tak naprawdę jeśli ktoś ma zamiar być to nie z niczym bo gówno wyjdzie jak mawiałem wcześniej...
 
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012   

Ja się piszę i przyniosę jakiś tani trunek :))
Ahhhhh poznawanie nowych ludzi przy tanim winie ;))
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012   

Przyznam szczerze, że tą akcją w zeszłym roku mnie zaskoczyliście. Tzn nie pomysłem tylko tym, że doszło do realizacji ( o czym w ogóle dowiedziałam się stosunkowo niedawno). Swoją drogą sama pamiętałam w zeszłym o tym, wino też miałam..tylko, że nie wiedziałam co gdzie i jak i jakoś ogólnie to się rozmyło. I tak wielki szacunek, że wypaliło Wam, nawet jeśli było tylko kilka osób z forum to w porównaniu z akcja ze zdjęciem forumowym to i tak dobrze ;-) Swoją drogą jak komuś naprawdę zależy to przyjdzie. Ja będę miała to na uwadze, ale obiecać też nie obiecuje tak jak zlowieszczy4 napisał, bo wiadomo jak to jest na polu..
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012   

Wszystko mieliśmy napisane co gdzie i jak a na miejscu już tylko dogadywaliśmy gdzie pójść i czekaliśmy na Mikołaja grzecznie... A że ludzie spierdolili no to cóż, raptusy do piekła ;P
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012   

Bekier napisał/a:
raptusy do piekła ;P
hehehehehehe...... tez lubie akcje tego typu :) jak przyjde to nie ma opcji ze z pustymi rekami.... jak sie uda to przywioze wino "Kidler" - smak dolnego slaska..... tak przynajmiej pisze na etykiecie :p
 
 
pattvampire  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 20 Kwi 2012
Posty: 40
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012   

Ja z kumpela wbijemy. Już wcześniej o tym mowilysmy. Przyniesiemy Pokusę i może jeszcze coś ciekawego znajdziemy..:D
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012   

A ja ze swojej strony gwarantuje chemiczne wyginające mózg palenie na after party xD
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012   

A ja nie wiem czy w Trn jest wino którego nie ma gdzie indziej <myśli> Nic mi nie może przyjść do głowy póki co...mam nadzieję, że może być "normalne" w razie co?:P
 
 
 
Kudłaty  
Rozkręca sie
Born to lose, live to win


Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 242
Skąd: Z Mordoru
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012   

A "Nadwiślańskie" pili? Jeśli nie, to trzymajcie kciuki, żebym dowiózł bo warto skosztwać <haha>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi