Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Problemy organizacyjne Woodstocku
Autor Wiadomość
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 23 Cze, 2017   

O i jeszcze ten, otwarcie tunelu czasoprzestrzennego i kolizja z Nibiru xD
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pią 23 Cze, 2017   

i koklusz, jak to było w Seksmisji
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Nie 25 Cze, 2017   

nie wspominając już o:
- malarii (komary tną w tym roku)
- boreliozie (tylko na Woodstocku są kleszcze, każde dziecko to wie)
- epidemia biegunki
- kolizje tramwajów
- psie zaprzęgi pędzące na złamanie karku
- wojnie z Senegalem
- lokalnych kibolach snookera
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 25 Cze, 2017   

I zapomnieli o najważniejszym:
- upadek samolotu w lesie.
 
 
 
NatNat  
Rozkręca sie
matka wioskowa


Dołączyła: 03 Lip 2014
Posty: 191
Skąd: Szkotland
Wysłany: Wto 27 Cze, 2017   

probowalam byc powazna jak to czytalam ale potem juz sie nie dalo *wyciera piwo z monitora bo oplula*

glosuje na wyjebanie szamba jako najgorsza opcje. no i komary troche teges....
 
 
MLS  
Coś już napisał
Prawus

Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 50
Skąd: GR-SK
Wysłany: Wto 27 Cze, 2017   

Mam wrażenie, że jak coś pierdolnie to wszyscy powiecie, że to wina kaczora, a Owsiak będzie darł jape "Chcieliście tego! Chcieliście powodu żeby zamknąć Przystanek Woodstock! Macie krew na rękach! To wasza wina, ale MY się nie poddamy! I wszyscy razem! JEBAĆ PIS! JEBAĆ PIS!"

Jeżdżę od 10 lat, widzę jak się zmienia Woodstock i widzę też jak się zmienia otaczający nas świat. Serio, nie dostrzegacie zagrożenia? Obawiam się, że z roku na rok(jeśli nic nie pierdyknie) będzie co raz gorzej, aż w końcu dojdzie do zamknięcia festiwalu bo w obecnej formie i fikcyjnych kontrolach nikt nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa uczestnikom przy wzrastającej islamizacji. Z kolei Woodstock + kontrole z prawdziwego zdarzenia i ogólna inwigilacja to już nie jest Woodstock. Pozostanie nam albo ryzykować własnym życiem albo odpuścić. Bez spiny proszę ;)
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Wto 27 Cze, 2017   

Czyli chuj, nie ma ratunku, szkoda sensu jechać, bo nie ma co ryzykować i tak w końcu odwołają
MLS napisał/a:
przy wzrastającej islamizacji.


myślałem, że to wszystko przez terroryzm, taki wiesz, szeroko rozumiany
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 27 Cze, 2017   

Wzrastająca islamizacja w Polsce jest problemem pierwszej wagi...
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Śro 28 Cze, 2017   

Jaaasiek napisał/a:
(...) islamizacja w Polsce jest problemem pierwszej (...)


w Polsce, Bogu dzięki, nie ma żadnej islamizacji. Ta trochę głupawa część sporu dotyczy przecież kwestii, że Kostrzyn leży na granicy Polski i Niemiec a w tym drugim kraju akurat islamizacja postępuje przepięknie, a jeszcze Owsiak się dał sprowokować i zaczął publicznie głosić, że zaprasza islamskich uchodźców z Niemiec na nasz festiwal. NA SZCZĘŚCIE, żadni uchodźcy z Niemiec nie dotarli i pewno w tym roku też nie dotrą, a po drugie - na szczęście są do łatwej identyfikacji (i pacyfikacji) bo jednak w Polsce by się wyróżniali. Wiesz, ja też mam bekę z tego rządu ale akurat kartę islamską rozgrywa dość dobrze, szkoda, że przy okazji dostaje się Przystankowi ale tu już mam pretensję do prezesa Owsiaka, że ma ból dupy i bezsensownie prowokuje
 
 
essien15  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 103
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 28 Cze, 2017   

tak żeby trochę powagi też było:

https://www.youtube.com/watch?v=1HEiwmO2k8I

''Teren pod sceną ogrodzony będzie lekkimi barierkami''
''Możecie wejść z plecakiem, w którym macie bluzę, wodę, kanapkę ale będziemy chcieli do tych plecaków zaglądać''
'' NIe będziecie mogli wnieść alkoholu... Będzie zakaz wnoszenia napojów alkoholowych na zabawę pod sceną''

Jeśli chodzi o flagi to Jurek mówi, żeby flagę zamocować na witce lub cienkim plaskitowym kawałku wędki. Ostatnio zastanawiałem się właśnie co będzie z flagami :D

I tego wszystkiego jak można usłyszeć będą pilnowały Czerwony, Żółty i Niebieski Patrol.


Ciekawi mnie jak będa ustawione te ''lekkie barierki'' ( co to jest w ogóle? ;) ) w sensie co ile będą wyjścia, jak szerokie będą itd co ma ogromne znaczenie przy wymianie ludzi pomiędzy koncertami szczególnie
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Śro 28 Cze, 2017   

Czyli wszystko to samo co rok temu. Te lekkie barierki to takie pojedyncze przęsła ogrodzenia, na których wisiały worki na śmieci, albo stał patrolowiec i cofał ludzi z plecakiem i alko. Nie ma co się martwić
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 28 Cze, 2017   

Dlatego też warto poprosić ludzi wokoło siebie, żeby się zachowywali odpowiednio i pokazali, że pomimo prób ograniczania nam tego, co latami funkcjonowało, dalej jesteśmy tacy sami - mega pozytywni, zwariowani, solidarni. Pokażmy tym zachowaniem jednego wielkiego fucka w stronę PiS.
 
 
 
MLS  
Coś już napisał
Prawus

Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 50
Skąd: GR-SK
Wysłany: Śro 28 Cze, 2017   

Jasiu, serio masz klapki na oczach. Mam okazję rozmawiać z ludźmi z zachodu, polakami i nie tylko. Każdy jeden dostrzega problem i wyobraź sobie.... nie są szczęśliwi. Tu nie chodzi o owsiaka, pis czy po tylko o nasze bezpieczeństwo.
 
 
Astrall  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: UK
Wysłany: Śro 28 Cze, 2017   

Nie ma to jak zrzucać wszystko na Muzułmanów :V Wygodne. Btw. mieszkam na zachodzie i jakoś nie widze tej islamizacji
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 29 Cze, 2017   

Mam wielu znajomych na zachodzie (Holandia, Niemcy, UK) i też niespecjalnie im się źle żyje. Są miejsca, gdzie się gorzej żyje a są takie gdzie lepiej. Mnie się okropnie źle żyło w Krakowie z kibolami spod bloków i bałem się o zdrowie mniej więcej codziennie po zajęciach. Zawsze trzeba było być przygotowanym na poczęstowanie szlugiem albo rzucenie drobnymi na browara.

Do czego zmierzam?

Do tego, że nie widzę jakiegokolwiek zagrożenia ze strony którejkolwiek narodowości w Polsce. Ten naród prędzej się powybija sam i na tym wtedy zaczną korzystać sąsiedzi. Nawet "uchodźców" nie interesuje przyjazd do Polski.

W związku z tym wszystkie te problemy organizacyjne Woodstocku biorą się jedynie z politycznego zacietrzewienia pomiędzy J.O. i Pisiorami.
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Czw 29 Cze, 2017   

MLS napisał/a:
Tu nie chodzi o owsiaka, pis czy po tylko o nasze bezpieczeństwo.


No jeśli poważny minister spraw wewnętrznych twierdzi, ze organizator kieruje się hasłem "róbta co chceta" to raczej mało to ma wspólnego z realna troska o bezpieczeństwo, a bardziej z polityka. Niemniej jednak w jakimś stopniu podniosło to dyskusje o bezpieczeństwie i przy, na szczęście, racjonalnych działaniach burmistrza i policji daje spoko efekty.
 
 
essien15  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 103
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 29 Cze, 2017   

winogron napisał/a:
Czyli wszystko to samo co rok temu. Te lekkie barierki to takie pojedyncze przęsła ogrodzenia, na których wisiały worki na śmieci, albo stał patrolowiec i cofał ludzi z plecakiem i alko. Nie ma co się martwić


Jesteś pewny Piotrek?

Mi się wydaję, że będą chcieli coś więcej... obyś miałracje ;)
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pią 30 Cze, 2017   

Wszystko okaże się na miejscu ale zapowiedzi brzmią dokładnie tak samo. W sumie jestem spokojny, bo widzę co roku, ze ekipa organizacyjna jest mistrzami jesli chodzi o polowe organizowanie przestrzeni :D
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Sob 01 Lip, 2017   

Oho, w Szfeeecji zaczyna się zamykanie festiwali muzycznych bo ostatnio gwałcą albo molestują przyjeżdżające tam dziewczyny. https://www.thelocal.se/2...id-rape-reports Więc możemy się spodziewać na woodstocku coraz większej ilości ludzi z zachodu Europy, szukających spokojnego miejsca by poszaleć na koncertach bez inwazji bisurmanów wyciągających łapska do wszystkiego co ma cycki
 
 
kazuar  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 04 Lip, 2017   

Troszkę z innej beczki. Jadę na woodstock w tym roku 9 raz . Wielokrotnie słyszałem jak na danym koncercie np Papa Roach było 350 000 ludzi, na Sabatonie 600 tys, na Prodigy ponad 900tys.
Tymczasem Burmistrz Kostrzyna twierdzi że pod duzą sceną na tym całym terenie pod samą ulice (ja ją nazywam aleją demonów ^^) mieści się max 90 tys : w kontekście tego że podwyższone ryzyko .
To ile w końću ludzi wchodzi na ten woodstock ? jednorazowo pod sceną? bo ze wzgórza jak oglądam i tam się rozbijam mniej więcej to faktycznie nie raz wygląda na kilkaset tysięcy a nie na 90.
Dziękuję za info z góry ;]
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Wto 04 Lip, 2017   

bardzo często mówi, się, że przez woodstock "przewinęło się" np 700tys. ludzi i myślę, że to jest najlepsze określenie. Nie ma biletów, więc trudno oszacować ile osób jest naprawdę, jedni wchodzą, jedni wychodzą, część jest na woodstocku miesiąc, część 3 godziny, ale myślę, że jednorazowo na polu przebywa około 100-120 tysięcy (wieczorem), licząc wszystkich schowanych po lasach i poza terenem festiwalu (czyli poza płotem). Dlatego zabawne są oskarżenia, że organizator zaniża liczbę ludzi we wnioskach, ale też zabawne są zachwyty owsiaka, że koncertu słuchał milion ludzi XD Ale może się mylę


500. post!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group