Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Problemy organizacyjne Woodstocku
Autor Wiadomość
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 31 Lip, 2017   

udohs napisał/a:
Kothaar napisał/a:
Miło czytać głosy rozsądku, a nie tylko jad w stronę "reżymu kaczafiego". Gdyby Jurek przez lata nie upolityczniał woodstocku, to zapewne nie byłoby potrzeby zakładania tego tematu. Chciałbym by hasło miłość, przyjaźń, muzyka na prawdę coś znaczyło. Żebym na ASP mógł posłuchać ludzi z różnych stron "barykady", a nie tylko wyklęci księża, feministki, aktorzy na codzień plujący jadem czy dziennikarze o jedynych słusznych poglądach. Ale cóż lepiej żeby obie strony szczerzyły kły... Nie wybielam pisu, ale nie są jedynymi winnymi tej sytuacji.


ASP dla mnie to jedno wielkie ścierwo i okrutne szerzenie propagandy. Już pomijam samych gości, którzy są przedstawicielami typowo jednej grupy, bo każdy z osób ma swą historię i coś ciekawego do powiedzenia, ale oni rzeczywiście odnoszą się do sytuacji politycznych na tym spotkaniu, gdzie nie ma jakiejś alternatywy i łatwo łyknąć to czy tamto.
Ale to już inny temat. ASP to miejsce, które bez problemu można pominąć lub pójść, wysłuchać i zachować swoje zdanie. Kiedy Jurek ze sceny brzmi wściekły plując na rząd to jednak się w tym uczestniczy chcąc nie chcąc. Ja to bym chciał lubić Jurka, na pierwszych Woodstockach uznawałem go za pewien autorytet, osobę, która pomimo wielu niejasności dotyczących WOŚP'u i Woodstocku, wlewa jednak tę nadzieję w serca ludzi. Ostatni wyjazd i jego wypowiedzi zmieniły diametralnie moje zdanie o nim i co by rzec - budzi teraz lekką niechęć. Wiadomo, że w jego interesach są rządy PO lub innej grupy związanej z tym towarzystwem, ale ma cały rok Twittera, FB, swoje audycje i tym podobne. Mógłby się do tego ograniczyć, bo jednak źle to wygląda, gdy kilkadziesiąt tysięcy osób stoi pod sceną, a on wygłasza swoje opinie. Nie wiem jak wasze odczucia, ale jeszcze niedawno, gdy byłem na Woodzie, to czułem się jak w Narni, gdzie wszystko jest takie tajemnicze, piękne i odmienne, a ostatni Woodstock pełen tej syfiastej nienawiści i agitacji politycznej wydawał mi się taki mały, jakby bardziej przyziemny, tak jak kiedy się wraca do byłej szkoły po latach. :D


Groźny wykopek wykryty xd
 
 
 
udohs  
Forumowy prawiczek
Szara eminencja.

Wiek: 29
Dołączył: 05 Cze 2014
Posty: 35
Skąd: Opole.
Wysłany: Pon 31 Lip, 2017   

KazikHansen napisał/a:
Groźny wykopek wykryty xd


Tzn? <zdziwiony> :D
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Pon 31 Lip, 2017   

Dzisiejsza audycja ZarazBędzieCiemno w antyradiu - jak mi się wydaje - wyjaśnia sytuację. Owsiak - okazuje się - był kwilił po to by zorganizować zbiórke pieniędzy na dodatkowe koszta ochrony!!!

Poinformował , że zbiórka jest absolutnie spontaniczna i organizatorzy nie mają z nią nic wspólnego, są za to absolutnie pozytywnie zaskoczeni <rotfl3>

I ze zebrali już 50-parę tysiaczków z dwustu potrzebnych. i ze - skoro tak chcą woodstockowicze - to będą zbierali przez cały woodstock <rotfl3> <rotfl3>

I to szanuję! Owsiak idzie ścieżką Kijowskiego. jak durni lewacy mają za dużo pieniędzy, to grzechem byłoby im nie zabrać na zbożne cele

lewacy wpłacaliby te pieniądze, jak ich znam, na jakieś debilizmy typu rozwój feminizmu w sudanie północnym, budowa damskich sanitariatów na "dżungli" w Calais albo promocja homoseksualizmu wśród populacji australijskich strusi, a tak wpłacą na woodstock i wszyscy na tym skorzystamy bo piwo nie podrożeje
 
 
bartollini  
Forumowy prawiczek

Wiek: 39
Dołączył: 01 Sie 2017
Posty: 2
Skąd: z beczki
Wysłany: Wto 01 Sie, 2017   

udohs napisał/a:
Orientuje się jak wygląda sytuacja w ostatnich momentach przed Wood'em? Nie mam mediów społecznościowych typu Facebook, a w telewizji ani gazetach raczej o podobnych starciach jak sprzed roku nie słyszałem. Atmosfera polityczna na poprzednim Woodzie była bardzo niesmaczna.
Myślicie, że w tym roku się obejdzie? Irytuje mnie to, że kiedy PO robiło swoje mnóstwo przekrętów, w tym np. ACTA, chyba najbardziej uderzające bezpośrednio w przeciętnego woodstockowicza, to na Woodzie politycy PO i im przychylne osoby były zapraszane jako autorytety i ludzie przyjaźni, a teraz jak nic wielkiego się tak naprawdę nie dzieje, to propaganda anty-rządowa. Serio, mnie to bardzo męczyło. A zakończenie Wood'a i "jebać PiS" przez skandujący tłum zamiast mnie wzruszyć jak zwykle i dać pomyśleć, jak to było zajebiście i posmutać, że to już koniec, to tylko miałem mętne wrażenie jakbym już tak naprawdę wrócił z Wood'a i znów słyszał te polityczne gierki i przepychanki. Przemowa na przykład z 2014 roku pod koniec nieporównywalnie lepsza i chwytająca za serce od Jurka.


Sorki, ale jakoś nie mogłem przejść obojętnie wobec komentarzy piszących tutaj. Z częścią postawionych tez się zgadzam, ale trochę płasko na to patrzycie mam wrażenie. Agitacja polityczna na woodzie jest chujowa i tyle - mnie też to wkurzało na maksa - bo ile można tego słuchać.

Ale tutaj też trzeba to trochę zrozumieć. Owsiak jest atakowany bezpośrednio osobowo i pośrednio (Wośp) na wielu frontach. Są takie osoby jak "matka kurka" ciągające go po sądach i ubliżające mu, nasyłające ciągłe insynuacje. Są "prawackie" (nie mylić z prawicowe) organizacje, które nienawidzą woodstocku, bo tam same zawszone brudasy i degrengolada moralna. Jest też część kościoła, która po prostu nie akceptuje "sekt" w styu krisznowcy oraz nie wiem promocji antykoncepcji. Obecna władza po prostu te ruchy wspiera, bo to po części ich wyborcy. Było mnóstwo słabych zagrywek. Chociażby wobec WOŚP (brak transmisjii, wymazanie serduszka, ataki werbalne, pomówienia), czy teksty Błaszczaka ("opinia policji będzie negatywna", "niemiecka straż pożarna zwiększa zagrożenie terrorystyczne"). Myślicie, że kto opłaca tych internetowych trolli piszących setki komentarzy pod artykułami w necie, oraz pseudodziennikarzy piszących w 15 różnych wydawnictwach - wszystkich związanych z PiS. Tak to właśnie rządzący w dużej mierze z publicznej kasy. (Nie to, żeby poprzedni tego nie robili).

Jurek jak mu się robi pod górkę to się strasznie najeża. Tak było np. z Prodigy, gdzie przeżywał chyba 2 woodstocki jak bardzo sięz nimi źle współpracowało. Nie sądzę, żeby był fanem akurat PO, ale PO chociaż wspierało festiwal (znowu - potencjalni wyborcy), a nie robiło problemy. Każda partia, która nie będzie mu przeszkadzać będzie spoko.

Jeśli chodzi o ACTA, to było tak, że PO chciało zrobić dobrze (loda) amerykanom, którzy podpisania tego porozumienia wręcz żądali. Po protestach ludzi jednak PO odpuściło. I nawet sam Tusk powiedział "popełniliśmy błąd" i chyba "przepraszam". Wycofali sięz tego całkowicie. Nie mówię, że Tusek jest jakiś zajebisty - bo to polityk jak każdy. Ale teraz wyobraź sobie, że Jaro się przyznaje do jakiegoś błędu. Myśle, że ich podejście pokazuje niedawna szopka z sądami, gdzie na chama pcha się nagłe zmiany ustrojowe i wygasza kadencje sędziów SN i KRS, żeby wtawić swoich. I to tylko po to, żeby ratować kumpla Kamińskiego od wyroku (musieliby go wyrzucić z rządu, nawet po ułaskawieniu). Wycinka puszczy - ściema (tak to jest ściema) z kornikiem i ignorowanie wyroku Trybunału Sprawiedliwości UE, co wiąże się z milionowymi karami. Macierewicz, Misiewicz i Caracale (oraz degradacja m. in. babki, która rozpracowała rosyjskich szpiegów w SKW!). To nie są ludzie, którzy powiedzą "a sory, dobra przegięliśmy". Tylko na chama robią swoje. Uchodzą im rzeczy, które za PO oznaczałyby przedterminowe wybory. Albo przynajmniej głęboki kryzys (np. likwidacja konkursów = legalizacja nepotyzmu).

Problem z PO, to że to trochę takie cipy bez kręgosłupa są. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime