Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kamil Bednarek
Autor Wiadomość
Lara94  
Coś już napisał
Zawsze potrzebuje pomocy.


Wiek: 30
Dołączyła: 07 Lip 2014
Posty: 51
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: Pon 14 Lip, 2014   

Rastagram napisał/a:
Lara94 napisał/a:
O 2 w nocy? To chyba nawet już nic u Jezusów nie będzie :(


Równie dobrze możesz iść spać.

.


Mogłabym, ale jak napisałam, wolałabym już przejść się do Dżizasów. Ale nie bój się, ja sobie zajęcie znajdę ;)
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Pon 14 Lip, 2014   

marcinin napisał/a:
Wiecie jak kiedyś zaczynały kapele? Próby w garażu, gdzie się da, granie w małych klubach i lokalach. Powoli odnajdywali siebie, określali swój charakter.


Z Bednarkiem było tak samo. Jego pierwszy zespół suppotował EWR na przykład, płytę też mieli wydaną przed udziałem Kamila w programie. Jeszcze jako niszowy zespół, którego "nikt" nie zna zdobywali nagrody na możliwych festiwalach.


marcinin napisał/a:
A teraz? Koleś nikomu nie znany, często bez doświadczenia wpada do TV, machina mieli i rozdrabnia...


Po to są te programy właśnie. Poza tym, to że ktoś wygra taki program nie oznacza wcale, że będzie gwiazdą. Trzeba mieć pomysł na siebie i nie dać się wygryźć następnym. Ile razy była mowa o tym że Bednarek to sezonowa gwiazdka a tu proszę, we wrześniu minie 4 lata a on z roku na rok zdobywa coraz większe rzesze fanów.
 
 
 
Starek  
Forumowy prawiczek
Jem muzykę

Wiek: 30
Dołączył: 13 Lut 2012
Posty: 30
Skąd: inąd
Wysłany: Pon 14 Lip, 2014   

wszystko fajnie ale moim zdaniem na bączka nie zasłużył - muzycznie były lepsze zespoły tyle.
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 14 Lip, 2014   

Od tej pory każdy post nie na temat będzie karany przeze mnie ostrzeżeniem. Nie umiecie się wypowiadać, to będziecie za to nagradzani. Pozdrawiam.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 23 Lip, 2014   

Starek napisał/a:
wszystko fajnie ale moim zdaniem na bączka nie zasłużył - muzycznie były lepsze zespoły tyle.


Spośród ostatnich trzech kandydatów tylko Gooral jeszcze mógł zasłużyć na bączka. Hunter na pewno nie i w sumie fajnie, że Bednarek wygrał, jeśli w perspektywie był koncert Huntera :)
 
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Pią 25 Lip, 2014   

Jako fanka Bednarka mogłabym się pogodzić jednie z porażką w chwili gdy bączka dostałby Gooral właśnie. Na jego koncercie zabawa była przednia :D

Ale faktem jest, że Bednarek zgarnął bączka, co mnie niezwykle cieszy, i nie ma co debatować. Pocieszeniem dla tych co go nie lubią niech będzie, że za rok na bank nie zagra.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group