Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kamil Bednarek
Autor Wiadomość
brd  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 80
Skąd: Maków Podhalański
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

Ojejgu jak zwykle płacze o komercje pod Bednarkiem... Zawsze polaczki narzekają, że "talenty sie tu nie wybijąąąą, niech spiżdżają za granice póki są jeszcze młodziiii, tu sie marnujooo" ..... a jak się już wybiją w górę i Polska im to gwarantuje to "bleeeee, komercha, chłam" no po prostu fuck logic.
 
 
xbluexcatx  
Coś już napisał
łojeżu.

Wiek: 32
Dołączyła: 16 Sty 2014
Posty: 80
Skąd: gorzów.
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

boksu napisał/a:
a Ty będziesz?:)


będę. :) ....................... piła chłodne piwko w wiosce, a po tym koncercie pójdę pod scenę. ;)
 
 
 
Mihcim  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 35
Skąd: Słubice
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

Jakoś nigdy nie mogłem się przekonać do Kamila Bednarka.
Dam mu już drugą szansę na woodstocku. Jako człowiek to jest na prawdę spoko gościu ale muzyka po prostu do mnie nie przemawia. Może ktoś mnie przekona :)
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

Szczerze to osobiście jest bardzo skromny i sympatyczny. Zna parę zajebistych kawałów :D Żadnej gwiazdorki.
 
 
 
Mihcim  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 35
Skąd: Słubice
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

Zgadzam się że jest skromny i sympatyczny. Przynajmniej takiego go zapamiętałem jak po koncercie w Słubicach zawitał do domu mojej ciotki ale tak czy siak, coś mi w jego muzyce nie pasuje. Bardziej mi się już podoba reklama Play'a w której jest taki chwytliwy sample :D
 
 
klystofer  
Rozkręca sie
Berbeć


Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 103
Skąd: Goa, Indie
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

xbluexcatx napisał/a:
boksu napisał/a:
a Ty będziesz?:)


będę. :) ....................... piła chłodne piwko w wiosce, a po tym koncercie pójdę pod scenę. ;)


to zajebiście, powodzenia pod sceną!
Bednarek zamyka pierwszy dzień

ale przynajmniej pokazałaś nam jak bardzo, ALE TO BARDZO, Ci on nie leży :)

pozdrawiam cieplutko! <3
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

Nie mów do mnie synu, to raz. Dwa, że titus nie musiał iść w komercje żeby mieć teraz taki status. Bednarek gdyby nie program itd. moglibyśmy go nigdy nie usłyszeć na woodzie, w radiu. Ale nie wiem może mnie uświadomisz co kiedyś było komercją, skoro jesteś taki obeznany :)
 
 
xbluexcatx  
Coś już napisał
łojeżu.

Wiek: 32
Dołączyła: 16 Sty 2014
Posty: 80
Skąd: gorzów.
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

klystofer napisał/a:
to zajebiście, powodzenia pod sceną!
Bednarek zamyka pierwszy dzień

ale przynajmniej pokazałaś nam jak bardzo, ALE TO BARDZO, Ci on nie leży :)

pozdrawiam cieplutko! <3



No kuźwa, nie będę udawać, że kogoś lubię skoro go NIE LUBIĘ. Bez kitu. A co? Nie można pójść pod scenę mimo, że nie ma w tym czasie koncertów? ;) A tak to lubię :(
Mhm, ja też pozdrawiam.
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

W sumie przed występami w tv gdzieś mi się obiło o uszy to Star Guard Muffin mimo, że reggae praktycznie nie słucham. Tak na prawdę nie wiadomo jakby się potoczyła jego kariera bez telewizji. Może by się wybił, ale troche dłużej by to zajeło. Dajmy na to za trzy lata byśmy go pierwszy raz zobaczyli na woodzie i zapewne dużo mniej ludu by go hejtowało, bo jest gnojony w większości przez tą "komerche" a nie muzykę. Co do tej komerchy to jest to naprawdę pojęcie względne. Są ludzie, którzy za komercyjne uważają nagranie przez zespół płyty i jej sprzedaż <haha> . Jak tak można?! Przecież powinni na zawsze pozostać w podziemiu i nagrywać piratki za darmo na tosterach. Po co mają zarabiać? Przecież pełno kitu na oknach w piwnicy, gdzie mają próby <haha> . A sława? Wystarczy, że są znani w jednej dzielnicy miasta :-P .
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

xbluexcatx napisał/a:
boksu napisał/a:
a Ty będziesz?:)


będę. :) ....................... piła chłodne piwko w wiosce, a po tym koncercie pójdę pod scenę. ;)


to ja chcę to piwo z Tobą pić;p
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

kijana napisał/a:
Dwa, że titus nie musiał iść w komercje żeby mieć teraz taki status. Bednarek gdyby nie program itd. moglibyśmy go nigdy nie usłyszeć na woodzie, w radiu. Ale nie wiem może mnie uświadomisz co kiedyś było komercją, skoro jesteś taki obeznany :)

"Syn" było z przymrużeniem oka boś młodszy ;)

Ja pieprzę, "status" to wszystko co się liczy? Na status gwiazdy zapracował ten, kto przez 20 lat powoli i mozolnie budował wizerunek czy ten kto przyłożył się na maksa i od razu się wybił? Odpowiem Ci: i ten i ten.

Na czym do cholery polega komercja Bednarka? Występ w reklamie? Niczym się nie różni od występu Titusa czy Nergala w "VoP". Wszystko dla jakiegoś tam zarobku, zczegoś trzeba żyć. A może to, że nagrał płytę, która się dobrze sprzedała? AD czy Kult też miały świetne wyniki sprzedaży swych płyt a jakoś nikt nie oskarżał ich o komerchę. Przejdźmy do wielkiego zarzutu, że Bednarka puszczają w radiu. Skoro ktoś stwierdził, że może się spodobać większej tłuszczy i można na nim zarobić to czy to jest do ciężkiej cholery jego wina? Może w końcu typowej ludożerce przestaje się podobać tylko umc umc z radyja. Chłopak ciężko napracował się nad płytą, włożył w nią serce (wystarczy się jak świetnie przekazuje emocje barwą), a Ci którzy twierdzą, że zrobił to dla kasy to chyba nigdy nie mieli większej styczności z muzyką pod względem własnej twórczości albo z muzyką faktycznie zrobioną dla kasy. Gimbofanki? W latach 90tych Acid Drinkers, Ira czy Hey mieli masę fanów w podstawówkach. Sądząc po wieku sam niedawno chodziłeś do gimnazjum, więc słuchając np. AD też byłeś tego zespołu gimbofanem i w teorii Twój status nie przysparzał chluby zespołowi (skoro fani z gimnazjum to coś złego).

A wtedy (w latach 90tych) właśnie komerchą było nagrywanie płyt na siłę dla kasy (czym odpowiadam na Twoje pytanie), czego Bednarek ze swoją z pewnością nie zrobił (mało tego, w końcu mógł stworzyć coś swojego po wyrwaniu się z wytwórni po SGM). A jeśli chcesz to mogę Ci dać kontakt do ambitnego początkującego zespołu, który podpisał kontrakt z EMI i opowiedzą Ci na ile ktoś kompromisów musi pójść aby cokolwiek swojego wydać.

Nie widzę też jakoś Bednarka celebryty na galach czy uroczystościach. Nie otwiera mostów, nie pojawia się w tabloidach. Ból dupy do potęgi milionowej bo ktoś odniósł sukces robiąc to co kocha. Zarzut o "komerchę" jest śmieszny jak większość tych hejtów, ale cóż, typowe to dla naszego polskiego piekiełka. Ja rozumiem, że można gościa nie lubić, nie lubić jego muzyki czy popularności, ale takie bicie piany o występ, który nikogo nie poprzedza (a wręcz jest o psiej godzinie, gdzie masa ludzi kima) to jest zwykła komedia. Nie chcę, nie podoba mi się, napiszę, że mi się nie podoba i nie pójdę ale wieszanie psów jest albo wynikiem zazdrości albo kompleksu "mój zespół nie wygrał tyle co Bednarek".

[ Dodano: Śro 09 Lip, 2014 ]
Kothaar napisał/a:
W sumie przed występami w tv gdzieś mi się obiło o uszy to Star Guard Muffin mimo, że reggae praktycznie nie słucham. Tak na prawdę nie wiadomo jakby się potoczyła jego kariera bez telewizji. Może by się wybił, ale troche dłużej by to zajeło.

Nie wspominając już o fakcie, że poszedł wypromować nie siebie a zespół, czyli także swoich kolegów :)
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

Myślę, że tu chodzi o to, że podpisując umowę z wytwórnią muzyczną dajesz im prawo ingerencji w swoje utwory, czy coś takiego. Nie znam się, więc proszę mnie poprawić jeśli się mylę. Kabanos na ten przykład, by tego uniknąć sam produkuje swoje płyty. Stają się coraz popularniejsi i dobrze im tak. Nie grają może mojej muzyki, choć do niektórych kawałków fajnie się skacze i wyje, ale uważam, że ich sukces jest w pełni zasłużony i ciężko zapracowany. Bednarek zabłysł w telewizji i osiągnął podobny, a nawet wyższy status w dużo krótszym czasie (Kabanos wydał pierwszą płytę jakoś w latach 90-tych). Nie mówię, że jest gorszym muzykiem, ale znam lepszych, którzy nie zostali wypromowani przez telewizję i tylko dlatego nie są tak sławni. To może być przyczyną tego całego, jak to nazywacie, bólu dupy. Mi to tam obojętne kto wygrywa. Głosuję na moją kapelę, wygra to wygra, nie wygra to też dobrze. I tak nie chodzę na koncerty i tak :P
 
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

Jaaasiek, Im wszystkim chodzi o to, że był w talent szoł, i dlatego się "sprzedał" stąd ta cała "komercha". Szkoda, że nikt nie hejtuje Enej, który wygrał MBTM. I co? Na Woodstock są ok? Bez sensu. Warto też zaznaczyć, że z SGM wydał płytę jeszcze przed pójściem do programu.

Nigdy nie ukrywałam, że jestem wielką fanką zespołu SGM i Bednarek. Kiedyś się bulwersowałam i kontrargumentowałam wszystko co było napisane w podobnym stylu jak tu, czyli że komeracha etc. Co więcej, spotykałam się z komentarzami, że to BEZTALENCIE. Ale po jakimś czasie uznałam, że to nie ma sensu. A wiecie dlaczego? Bo jestem świecie przekonana o tym, że Kamil jeszcze nie pokazał wszystkiego i za kilka lat jak dalej będzie na topie a te wszystkie "gimbofanki" w dalszym ciągu będą jego fanami to tym wszystkim niedowiarkom i hejterom miny zrzedną.

Pseudo reggae, tak?
Pominę fakt, że nagrywał na Jamajce. Wspomniałam wcześniej o tym. Rodzime gwiazdy polskiego reggae i nie tylko z nim nagrywają. Piosenkę, co więcej niejednokrotnie występowali razem, nagrał z nim Gutek. Jak na moje to świadczy o szacunku w środowisku.

Co do radia, telewizji etc. Osobiście muzyki reggae zaczęłam słychać od Ras Luty, później była masa innych zespołów z tego gatunku i nadal są i jako słuchacz cieszę się że dzięki Bednarkowi dociera ona do większej rzeszy publiczności. I nie widzę w tym nic złego. Co więcej, cieszę się że tak jest, bo ten gatunek zasługuje właśnie na to, żeby więcej ludzi się z nim zapoznało. A Kamil jako promotor w Polsce sprawdza się w 100%.
 
 
 
Lara94  
Coś już napisał
Zawsze potrzebuje pomocy.


Wiek: 30
Dołączyła: 07 Lip 2014
Posty: 51
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

Chyba przejdę się do Jezusów w tym czasie :-d
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

Mela napisał/a:
Ale pierdolicie.:P Jak nie lubicie Biednarka to idzcie na piwo,tak jak ja.
A nie sie rozwodzicie nad pierdolami.:D


A ja Ci chciałem smacznego bimberku dać... :)
 
 
Lara94  
Coś już napisał
Zawsze potrzebuje pomocy.


Wiek: 30
Dołączyła: 07 Lip 2014
Posty: 51
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: Pon 14 Lip, 2014   

O 2 w nocy? To chyba nawet już nic u Jezusów nie będzie :(
 
 
stoper  
Coś już napisał
Blues for the Red Sun


Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: ajoła
Wysłany: Pon 14 Lip, 2014   

Kolejna okazja aby odejść od sceny i zrelaksować się przy złotym trunku. W sumie nie wiele będzie okazji do stania pod sceną ;)
 
 
Lara94  
Coś już napisał
Zawsze potrzebuje pomocy.


Wiek: 30
Dołączyła: 07 Lip 2014
Posty: 51
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: Pon 14 Lip, 2014   

Chyba masz rację i to jest smutne...
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Pon 14 Lip, 2014   

Lara94 napisał/a:
O 2 w nocy? To chyba nawet już nic u Jezusów nie będzie :(


Równie dobrze możesz iść spać.

Wygrał to wygrał. Ja tam się cieszę bo uważam, że zasługuje na to. Jak ktoś ma coś sensownego i konstruktywnego to powiedzenia to ok, ale nie czaję ludzi którzy używają argumentów z cyklu "nie bo nie".
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 14 Lip, 2014   

Wiecie jak kiedyś zaczynały kapele? Próby w garażu, gdzie się da, granie w małych klubach i lokalach. Powoli odnajdywali siebie, określali swój charakter. A teraz? Koleś nikomu nie znany, często bez doświadczenia wpada do TV, machina mieli i rozdrabnia...
 
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Pon 14 Lip, 2014   

Mela napisał/a:
Ale pierdolicie.:P Jak nie lubicie Biednarka to idzcie na piwo,tak jak ja.
A nie sie rozwodzicie nad pierdolami.:D


Dobrze prawisz Mela :d
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group