Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kamil Bednarek
Autor Wiadomość
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

Będę na jego koncercie 7, albo 8 raz... Za dużo trochę :P

Ale z tamtego roku nawet mam DVD i koncert był zajebisty (także dzięki gościom, Jelonek, Gutek i Raggafaya :D )! Jedyne do czego mógłbym się doczepić, to jego "nowy" repertuar (pominięta większość kawałków z czasów StarGuardMuffin, żal niektórych)
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Pon 23 Cze, 2014   

Ja w zeszłym roku byłem na Bednarku tylko dlatego, że występował po rozpoczęciu. Bawiłem się jak na zwykłym koncercie, nic szczególnego, nie moja bajka, ale dobrze wszystko zagrane/zaśpiewane. W każdym razie podobało mi się bardziej niż na Hunterze, na który poszedłem z czystej ciekawości co by zobaczyć jak bardzo zmaszczą ten cały "Metal Project" i tu się nie zawiodłem <haha> . W tym roku Bednarka na pewno sobie daruję. Huntera jakby wygrał też bym olał...
 
 
 
Elsanka  
Rozkręca sie


Dołączyła: 24 Sie 2013
Posty: 147
Skąd: śląsk
Wysłany: Pon 23 Cze, 2014   

Ja głosowałam w pierwszym etapie na Big Cyc, ale z dwojga złego w końcowym etapie naprawdę wolałam Bednarka. Dlaczego? Bo w zeszłym roku na otwarcie dał całkiem przyzwoity koncert i pomimo, że go nie słucham, to pobujałam się trochę w tłumie. Natomiast Hunter moim zdaniem kaleczył swój projekt i musiałam iść wtedy coś zjeść, żeby tego nie słuchać.
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Wto 24 Cze, 2014   

Big Cyc od dawna kojarzy się mega pozytywnie pod względem koncertu. Co nie zmienia faktu, że Bednarek pokazał, że potrafi;) Jak już pewniak to się pojawię :) pod sceną. A wybór?? Mi pasuje.
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Śro 25 Cze, 2014   

Wątpię, żebym była. Jak już, to z przypadku. Za to w tamtym roku przetanczylam cały koncert, nie wiem jakim cudem... może dlatego, że byłam napruta jak szpadel <rotfl3>
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Śro 25 Cze, 2014   

bolczita napisał/a:
Wątpię, żebym była. Jak już, to z przypadku. Za to w tamtym roku przetanczylam cały koncert, nie wiem jakim cudem... może dlatego, że byłam napruta jak szpadel <rotfl3>


To kiedy ty jesteś trzeźwa :D
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Śro 25 Cze, 2014   

boksu napisał/a:
To kiedy ty jesteś trzeźwa :D


Na pewno nie na koncertach Bednarka :D
 
 
 
Rutek  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączył: 06 Lis 2013
Posty: 63
Skąd: Grodzisk Wlkp
Wysłany: Wto 08 Lip, 2014   

A ja mimo wszystko wolał bym usłyszeć Huntera, tym bardziej żę tym razem nie grał by projektu tylko swoje kawałki :) A co do Kamila no trudno jest to jest... napewno bedzie wiele innych, ciekawszych opcji( przynajmniej jak dla mnie )
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Wto 08 Lip, 2014   

Po prostu epicki był ten ból dupy na fejsie, gdy ogłoszono zwycięzce bączka. Zwłaszcza wśród hunterianów <haha> . Ten płacz, że "prawdziwa sztuka i muzyka" przegrała z komerchą i "14-stkami". Prawda jest taka, że słuchają kapeli, którą bez oporów można wrzucić do tego samego wora co Bednarka. Głosowanie jest jakie jest. Non stop narzekano na kupczenie. W takich konkursach zawsze wspiera się swoich wykonawców i obojętne czy to bączek, czy ranking w piśmie lub radiu. Kapele na fanpejdżach informują o takich akcjach i ludzie głosują nawet gdy nie kupują tego pisma bądź nie słuchają audycji. Nic w tym dziwnego. Hunter i jego fani również w ten sposób kupczyli. Nie wiem skąd te narzekania skoro fani też mogli wyjść z inicjatywą głosowania na swego artystę (akcje na fejsie, forach itp.). Póki plebiscyt Złotego Bączka będzie działał na takich zasadach, to będą głosować ludzie "z zewnątrz" i to się nie zmieni.
 
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

BennyLBK napisał/a:
ale cóż, nie mają na fejsbuku tyle wiernych gimbofanek co Kamil

Po pierwsze KAŻDY artysta ma rzeszę fanów w gimnazjum i tej mentalności.
Po drugie znam mnóstwo jego fanów, którzy mają już ten etap za sobą.
Po trzecie, jak ktoś już wspomniał, tego argumentu używają ludzie, którzy niedawno wyszli z tego gimnazjum. Zalatuje hipokryzją.


Ilekroć oglądam występ Kamila (tak, mam płytę DVD) zastanawiam się co robili tam Ci wszyscy ludzie, którzy się z nim bawili, tańczyli i śpiewali skoro jest taki zły.
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

W tym wypadku największy szum zrobiła stosunkowo niezbyt duża grupa tych tzw. "hejterów" i oburzeni fani zespołu na "h". Bardziej w oczy rzuca się ten jad, niż pochlebne opinie. Według mnie niechęć do Bednarka nie bierze się głównie z tego jak i co śpiewa, ale z tego, że był "gwiazdą" w talent szoł i udziela się w reklamach i telewizji. Taka obecność w mediach jest rzadka wśród artystów reggae (choć niektórzy będą się kłócić z tym, że Kamil reggae śpiewa. Mnie to tam lata).
 
 
 
BennyLBK  
Rozkręca sie

Wiek: 30
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 101
Skąd: LBK
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

Kothaar napisał/a:
Po prostu epicki był ten ból dupy na fejsie, gdy ogłoszono zwycięzce bączka. Zwłaszcza wśród hunterianów <haha> . Ten płacz, że "prawdziwa sztuka i muzyka" przegrała z komerchą i "14-stkami". Prawda jest taka, że słuchają kapeli, którą bez oporów można wrzucić do tego samego wora co Bednarka. Głosowanie jest jakie jest. Non stop narzekano na kupczenie. W takich konkursach zawsze wspiera się swoich wykonawców i obojętne czy to bączek, czy ranking w piśmie lub radiu. Kapele na fanpejdżach informują o takich akcjach i ludzie głosują nawet gdy nie kupują tego pisma bądź nie słuchają audycji. Nic w tym dziwnego. Hunter i jego fani również w ten sposób kupczyli. Nie wiem skąd te narzekania skoro fani też mogli wyjść z inicjatywą głosowania na swego artystę (akcje na fejsie, forach itp.). Póki plebiscyt Złotego Bączka będzie działał na takich zasadach, to będą głosować ludzie "z zewnątrz" i to się nie zmieni.


tu się zgodzę niemal w 100%, o ile sam na początku miałem ból dupy, o tyle z czasem zdałem sobie sprawę, że to nie ma sensu i lepiej rozkoszować się bólem dupy innych :D Bednarek sobie zagra, koncert się skończy i po sprawie ;)

Rastagram napisał/a:
BennyLBK napisał/a:
ale cóż, nie mają na fejsbuku tyle wiernych gimbofanek co Kamil

Po pierwsze KAŻDY artysta ma rzeszę fanów w gimnazjum i tej mentalności.
Po drugie znam mnóstwo jego fanów, którzy mają już ten etap za sobą.
Po trzecie, jak ktoś już wspomniał, tego argumentu używają ludzie, którzy niedawno wyszli z tego gimnazjum. Zalatuje hipokryzją.


różnych artystów można lubić bądź nie, nie przeszkadza mi to że grają, ale spójrzmy prawdzie w oczy - gimbofanizm to najłatwiejsze słowo jakim można to określić, a ilość takich osób które głosowały na Kamila w większości była właśnie taka
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

BennyLBK napisał/a:
a ilość takich osób które głosowały na Kamila w większości była właśnie taka


A skąd możesz to wiedzieć? Dlaczego tak ciężko przyjąć do wiadomości, że ma masę fanów w różnym wieku. Poza tym to chyba logiczne i naturalne, że fani chcą żeby ich ulubiony artysta dostawał nagrody. Osobiście uważam, że Kamil w 100% zasłużył na Bączka bo koncert był przedni.
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

Bednarek ma szczęście, że na Kabanosa niemożna było głosować :P
 
 
 
Murk  
Coś już napisał


Wiek: 36
Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 75
Skąd: Chorzów
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

A co tam każdy może to i ja, wetknę kij w mrowisko! Jestem zniesmaczony tym iż wygrał Bednarek i tak jestem zwolennikiem Huntera jeżdżę na ich koncerty od jakiś 8 lat. Jednakowoż nie jestem zniesmaczony tym iż wygrał on z moją ulubioną kapelą lecz dlatego iż moim zdaniem jest to artysta wypromowany jednie przez media. Dla mnie osobiście jest to gwiazdka pseudo reggae i nie odbieram mu prawa do sławy, zagrał rok temu super nie ma sprawy ale przez system taki a nie inny, taka gwiazdka wygrywa bączka - to mnie smuci.
PS. Wewnętrznie także się buntuje iż złotego bączka w (chyba)2010 roku zdobył Jelonek i teraz po raz kolejny(3) będzie na scenie. Bardzo go lubię bo nawet osobiście zamieniłem z nim parę słów i piwa się napiłem lecz wydaje mi się iż można by zaprosić kogoś innego. Dziękuję za uwagę i czekam na potępienie ;)
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

Potępienia nie będzie, bo słowa Twe szczere. ;))
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

Murk napisał/a:
to gwiazdka pseudo reggae


Dlatego właśnie nagrywał z największymi gwiazdami jamajskich rytmów.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

Rastagram napisał/a:
Murk napisał/a:
to gwiazdka pseudo reggae


Dlatego właśnie nagrywał z największymi gwiazdami jamajskich rytmów.

Ale przecież Bednarek nie może grać/śpiewać reggae bo występował w talent show, bierze udział w reklamach i ma rzeszę młodych fanów :D Do tego jest sławny a to go w ogóle skreśla z tego gatunku :D Założę się, że spora rzesza ludzi co pieprzą te bzdury nawet w życiu tego TRV Reggae nie słyszało :D

Ból dupy tak bardzo :D

Jeśli już tak na to patrzeć to Hunter gra pseudo metal dla gimbusów podobnie jak Farben Lehre pseudo punka dla gimbusów.
 
 
 
xbluexcatx  
Coś już napisał
łojeżu.

Wiek: 32
Dołączyła: 16 Sty 2014
Posty: 80
Skąd: gorzów.
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

hahaha, pośpiewa, pojedzie i będzie po sprawie. :P
 
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

Jaaasiek napisał/a:
Rastagram napisał/a:
Murk napisał/a:
to gwiazdka pseudo reggae


Dlatego właśnie nagrywał z największymi gwiazdami jamajskich rytmów.

Ale przecież Bednarek nie może grać/śpiewać reggae bo występował w talent show, bierze udział w reklamach i ma rzeszę młodych fanów :D Do tego jest sławny a to go w ogóle skreśla z tego gatunku :D Założę się, że spora rzesza ludzi co pieprzą te bzdury nawet w życiu tego TRV Reggae nie słyszało :D.


No ja w ogóle nie wiem skąd mu przyszło do głowy, że może coś podobnego nagrywać :D
I jeszcze na Woodstocku grać? Jak on tak śmie. Bezczelny :D
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

Niech mi w końcu wytłumaczy ktoś czym się różni reggae w wykonaniu Bednarka od Maleo Reggae Rockers, Tabu czy Bakshish. Założę się, że nikt nie da rady :D

I co to jest ta zła i niedobra "komercha"?

[ Dodano: Śro 09 Lip, 2014 ]
kijana napisał/a:
Titus zrobił swoje bez komerchy, teraz może sobie na to pozwolić jak już osiągnął wszystko. Można? Można. .

Aha, i teraz może odpierdalać komerchę i nikt nie może mu tego mieć za złe, a Bednarkowi można bo jest w radiu.

Oj synu, gdybyś wiedział co kiedyś uważano za komerchę to byś się zastanowił :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania