Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kamil Bednarek
Autor Wiadomość
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Wto 24 Cze, 2014   

Big Cyc od dawna kojarzy się mega pozytywnie pod względem koncertu. Co nie zmienia faktu, że Bednarek pokazał, że potrafi;) Jak już pewniak to się pojawię :) pod sceną. A wybór?? Mi pasuje.
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Śro 25 Cze, 2014   

Wątpię, żebym była. Jak już, to z przypadku. Za to w tamtym roku przetanczylam cały koncert, nie wiem jakim cudem... może dlatego, że byłam napruta jak szpadel <rotfl3>
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Śro 25 Cze, 2014   

bolczita napisał/a:
Wątpię, żebym była. Jak już, to z przypadku. Za to w tamtym roku przetanczylam cały koncert, nie wiem jakim cudem... może dlatego, że byłam napruta jak szpadel <rotfl3>


To kiedy ty jesteś trzeźwa :D
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Śro 25 Cze, 2014   

boksu napisał/a:
To kiedy ty jesteś trzeźwa :D


Na pewno nie na koncertach Bednarka :D
 
 
 
Rutek  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączył: 06 Lis 2013
Posty: 63
Skąd: Grodzisk Wlkp
Wysłany: Wto 08 Lip, 2014   

A ja mimo wszystko wolał bym usłyszeć Huntera, tym bardziej żę tym razem nie grał by projektu tylko swoje kawałki :) A co do Kamila no trudno jest to jest... napewno bedzie wiele innych, ciekawszych opcji( przynajmniej jak dla mnie )
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Wto 08 Lip, 2014   

Po prostu epicki był ten ból dupy na fejsie, gdy ogłoszono zwycięzce bączka. Zwłaszcza wśród hunterianów <haha> . Ten płacz, że "prawdziwa sztuka i muzyka" przegrała z komerchą i "14-stkami". Prawda jest taka, że słuchają kapeli, którą bez oporów można wrzucić do tego samego wora co Bednarka. Głosowanie jest jakie jest. Non stop narzekano na kupczenie. W takich konkursach zawsze wspiera się swoich wykonawców i obojętne czy to bączek, czy ranking w piśmie lub radiu. Kapele na fanpejdżach informują o takich akcjach i ludzie głosują nawet gdy nie kupują tego pisma bądź nie słuchają audycji. Nic w tym dziwnego. Hunter i jego fani również w ten sposób kupczyli. Nie wiem skąd te narzekania skoro fani też mogli wyjść z inicjatywą głosowania na swego artystę (akcje na fejsie, forach itp.). Póki plebiscyt Złotego Bączka będzie działał na takich zasadach, to będą głosować ludzie "z zewnątrz" i to się nie zmieni.
 
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

BennyLBK napisał/a:
ale cóż, nie mają na fejsbuku tyle wiernych gimbofanek co Kamil

Po pierwsze KAŻDY artysta ma rzeszę fanów w gimnazjum i tej mentalności.
Po drugie znam mnóstwo jego fanów, którzy mają już ten etap za sobą.
Po trzecie, jak ktoś już wspomniał, tego argumentu używają ludzie, którzy niedawno wyszli z tego gimnazjum. Zalatuje hipokryzją.


Ilekroć oglądam występ Kamila (tak, mam płytę DVD) zastanawiam się co robili tam Ci wszyscy ludzie, którzy się z nim bawili, tańczyli i śpiewali skoro jest taki zły.
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

W tym wypadku największy szum zrobiła stosunkowo niezbyt duża grupa tych tzw. "hejterów" i oburzeni fani zespołu na "h". Bardziej w oczy rzuca się ten jad, niż pochlebne opinie. Według mnie niechęć do Bednarka nie bierze się głównie z tego jak i co śpiewa, ale z tego, że był "gwiazdą" w talent szoł i udziela się w reklamach i telewizji. Taka obecność w mediach jest rzadka wśród artystów reggae (choć niektórzy będą się kłócić z tym, że Kamil reggae śpiewa. Mnie to tam lata).
 
 
 
BennyLBK  
Rozkręca sie

Wiek: 30
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 101
Skąd: LBK
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

Kothaar napisał/a:
Po prostu epicki był ten ból dupy na fejsie, gdy ogłoszono zwycięzce bączka. Zwłaszcza wśród hunterianów <haha> . Ten płacz, że "prawdziwa sztuka i muzyka" przegrała z komerchą i "14-stkami". Prawda jest taka, że słuchają kapeli, którą bez oporów można wrzucić do tego samego wora co Bednarka. Głosowanie jest jakie jest. Non stop narzekano na kupczenie. W takich konkursach zawsze wspiera się swoich wykonawców i obojętne czy to bączek, czy ranking w piśmie lub radiu. Kapele na fanpejdżach informują o takich akcjach i ludzie głosują nawet gdy nie kupują tego pisma bądź nie słuchają audycji. Nic w tym dziwnego. Hunter i jego fani również w ten sposób kupczyli. Nie wiem skąd te narzekania skoro fani też mogli wyjść z inicjatywą głosowania na swego artystę (akcje na fejsie, forach itp.). Póki plebiscyt Złotego Bączka będzie działał na takich zasadach, to będą głosować ludzie "z zewnątrz" i to się nie zmieni.


tu się zgodzę niemal w 100%, o ile sam na początku miałem ból dupy, o tyle z czasem zdałem sobie sprawę, że to nie ma sensu i lepiej rozkoszować się bólem dupy innych :D Bednarek sobie zagra, koncert się skończy i po sprawie ;)

Rastagram napisał/a:
BennyLBK napisał/a:
ale cóż, nie mają na fejsbuku tyle wiernych gimbofanek co Kamil

Po pierwsze KAŻDY artysta ma rzeszę fanów w gimnazjum i tej mentalności.
Po drugie znam mnóstwo jego fanów, którzy mają już ten etap za sobą.
Po trzecie, jak ktoś już wspomniał, tego argumentu używają ludzie, którzy niedawno wyszli z tego gimnazjum. Zalatuje hipokryzją.


różnych artystów można lubić bądź nie, nie przeszkadza mi to że grają, ale spójrzmy prawdzie w oczy - gimbofanizm to najłatwiejsze słowo jakim można to określić, a ilość takich osób które głosowały na Kamila w większości była właśnie taka
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

BennyLBK napisał/a:
a ilość takich osób które głosowały na Kamila w większości była właśnie taka


A skąd możesz to wiedzieć? Dlaczego tak ciężko przyjąć do wiadomości, że ma masę fanów w różnym wieku. Poza tym to chyba logiczne i naturalne, że fani chcą żeby ich ulubiony artysta dostawał nagrody. Osobiście uważam, że Kamil w 100% zasłużył na Bączka bo koncert był przedni.
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

Bednarek ma szczęście, że na Kabanosa niemożna było głosować :P
 
 
 
Murk  
Coś już napisał


Wiek: 36
Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 75
Skąd: Chorzów
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

A co tam każdy może to i ja, wetknę kij w mrowisko! Jestem zniesmaczony tym iż wygrał Bednarek i tak jestem zwolennikiem Huntera jeżdżę na ich koncerty od jakiś 8 lat. Jednakowoż nie jestem zniesmaczony tym iż wygrał on z moją ulubioną kapelą lecz dlatego iż moim zdaniem jest to artysta wypromowany jednie przez media. Dla mnie osobiście jest to gwiazdka pseudo reggae i nie odbieram mu prawa do sławy, zagrał rok temu super nie ma sprawy ale przez system taki a nie inny, taka gwiazdka wygrywa bączka - to mnie smuci.
PS. Wewnętrznie także się buntuje iż złotego bączka w (chyba)2010 roku zdobył Jelonek i teraz po raz kolejny(3) będzie na scenie. Bardzo go lubię bo nawet osobiście zamieniłem z nim parę słów i piwa się napiłem lecz wydaje mi się iż można by zaprosić kogoś innego. Dziękuję za uwagę i czekam na potępienie ;)
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

Potępienia nie będzie, bo słowa Twe szczere. ;))
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

Murk napisał/a:
to gwiazdka pseudo reggae


Dlatego właśnie nagrywał z największymi gwiazdami jamajskich rytmów.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

Rastagram napisał/a:
Murk napisał/a:
to gwiazdka pseudo reggae


Dlatego właśnie nagrywał z największymi gwiazdami jamajskich rytmów.

Ale przecież Bednarek nie może grać/śpiewać reggae bo występował w talent show, bierze udział w reklamach i ma rzeszę młodych fanów :D Do tego jest sławny a to go w ogóle skreśla z tego gatunku :D Założę się, że spora rzesza ludzi co pieprzą te bzdury nawet w życiu tego TRV Reggae nie słyszało :D

Ból dupy tak bardzo :D

Jeśli już tak na to patrzeć to Hunter gra pseudo metal dla gimbusów podobnie jak Farben Lehre pseudo punka dla gimbusów.
 
 
 
xbluexcatx  
Coś już napisał
łojeżu.

Wiek: 32
Dołączyła: 16 Sty 2014
Posty: 80
Skąd: gorzów.
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

hahaha, pośpiewa, pojedzie i będzie po sprawie. :P
 
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

Jaaasiek napisał/a:
Rastagram napisał/a:
Murk napisał/a:
to gwiazdka pseudo reggae


Dlatego właśnie nagrywał z największymi gwiazdami jamajskich rytmów.

Ale przecież Bednarek nie może grać/śpiewać reggae bo występował w talent show, bierze udział w reklamach i ma rzeszę młodych fanów :D Do tego jest sławny a to go w ogóle skreśla z tego gatunku :D Założę się, że spora rzesza ludzi co pieprzą te bzdury nawet w życiu tego TRV Reggae nie słyszało :D.


No ja w ogóle nie wiem skąd mu przyszło do głowy, że może coś podobnego nagrywać :D
I jeszcze na Woodstocku grać? Jak on tak śmie. Bezczelny :D
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

Niech mi w końcu wytłumaczy ktoś czym się różni reggae w wykonaniu Bednarka od Maleo Reggae Rockers, Tabu czy Bakshish. Założę się, że nikt nie da rady :D

I co to jest ta zła i niedobra "komercha"?

[ Dodano: Śro 09 Lip, 2014 ]
kijana napisał/a:
Titus zrobił swoje bez komerchy, teraz może sobie na to pozwolić jak już osiągnął wszystko. Można? Można. .

Aha, i teraz może odpierdalać komerchę i nikt nie może mu tego mieć za złe, a Bednarkowi można bo jest w radiu.

Oj synu, gdybyś wiedział co kiedyś uważano za komerchę to byś się zastanowił :D
 
 
 
brd  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 80
Skąd: Maków Podhalański
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

Ojejgu jak zwykle płacze o komercje pod Bednarkiem... Zawsze polaczki narzekają, że "talenty sie tu nie wybijąąąą, niech spiżdżają za granice póki są jeszcze młodziiii, tu sie marnujooo" ..... a jak się już wybiją w górę i Polska im to gwarantuje to "bleeeee, komercha, chłam" no po prostu fuck logic.
 
 
xbluexcatx  
Coś już napisał
łojeżu.

Wiek: 32
Dołączyła: 16 Sty 2014
Posty: 80
Skąd: gorzów.
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

boksu napisał/a:
a Ty będziesz?:)


będę. :) ....................... piła chłodne piwko w wiosce, a po tym koncercie pójdę pod scenę. ;)
 
 
 
Mihcim  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 35
Skąd: Słubice
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

Jakoś nigdy nie mogłem się przekonać do Kamila Bednarka.
Dam mu już drugą szansę na woodstocku. Jako człowiek to jest na prawdę spoko gościu ale muzyka po prostu do mnie nie przemawia. Może ktoś mnie przekona :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group