Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Urozmaićmy Woodstock
Autor Wiadomość
sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex


Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 229
Skąd: Brzeg-Opolskie
Wysłany: Nie 24 Lut, 2013   

xXXxGumisxXXx napisał/a:
Ja nic nie mówię, ale miał być również bieg nudystów


Można w tym roku zrobić taki nocny bieg, w nocy będzie z pewnością więcej chętnych niż w dzień i najlepiej parę dni przed samym Festiwalem gdy atmosfera jest bardziej rodzinna a ludzi zwyczajnie mniej
 
 
bebecha  
Forumowy prawiczek


Wiek: 28
Dołączyła: 25 Cze 2012
Posty: 18
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Sob 02 Mar, 2013   

Bardzo podoba mi sie ten pomysł :D
 
 
 
Świtezianka  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 19 Sie 2012
Posty: 21
Skąd: Promilowy Las
Wysłany: Nie 03 Mar, 2013   

Zdecydowanie wolałabym nocny bieg, czy nawet przemarsz, bo w dzień nie miałabym za dużo odwagi by paradować nago. Nawet będąc pod wpływem. : >
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Sob 09 Mar, 2013   

Świtezianka napisał/a:
Zdecydowanie wolałabym nocny bieg, czy nawet przemarsz, bo w dzień nie miałabym za dużo odwagi by paradować nago. Nawet będąc pod wpływem. : >


Nocny lub nienocny.

Ale obserwuję ten wątek jako przykład, że praktycznie wszystkie obecne inicjatywy są sterowane odgórnie.

Bieg zatem się nie odbędzie tak jak nie odbył się - mimo szumnych zapowiedzi - w zeszłym rocku

No chyba, że patronat nad nim obejmie tvn lub kancelaria pana prezydęta

Po prostu, obecne młodziaki są do szczętu przyzwyczajone, że różne prawowite organizacje organizują im nie tylko czas wolny ale i - bezkompromisowy bunt.

Bunt pozaorganizacyjny nie mieści im się w głowie. Owszem, można taki obejrzeć ale - uczestniczyć w nim - strach. Kto wie, może pan derektor szkoły jest przeciw?!

Za to - gdyby to było pod egidą jakiejś bogatej telewizji lub bogatego pana komoruskiego, to pan derektor se może być przeciw ale on jest biedak więc nic nam nie grozi i możemy się bezkompromisowo buntować
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 38
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie 10 Mar, 2013   

MWzWM napisał/a:
Świtezianka napisał/a:
Zdecydowanie wolałabym nocny bieg, czy nawet przemarsz, bo w dzień nie miałabym za dużo odwagi by paradować nago. Nawet będąc pod wpływem. : >


Nocny lub nienocny.

Ale obserwuję ten wątek jako przykład, że praktycznie wszystkie obecne inicjatywy są sterowane odgórnie.

Bieg zatem się nie odbędzie tak jak nie odbył się - mimo szumnych zapowiedzi - w zeszłym rocku

No chyba, że patronat nad nim obejmie tvn lub kancelaria pana prezydęta

Po prostu, obecne młodziaki są do szczętu przyzwyczajone, że różne prawowite organizacje organizują im nie tylko czas wolny ale i - bezkompromisowy bunt.

Bunt pozaorganizacyjny nie mieści im się w głowie. Owszem, można taki obejrzeć ale - uczestniczyć w nim - strach. Kto wie, może pan derektor szkoły jest przeciw?!

Za to - gdyby to było pod egidą jakiejś bogatej telewizji lub bogatego pana komoruskiego, to pan derektor se może być przeciw ale on jest biedak więc nic nam nie grozi i możemy się bezkompromisowo buntować


Biegu nie będzie - znowu wina Tuska <haha>
Bo "pan prezydęt bogaty komoruski" z tefałenem sterują akcjami na łudstoku :D O jakiego derektora szkoły chodzi swoją drogą? :D

Frustracja, pogarda i paranoja u niektórych zaczyna sięgać granic. Nie tylko śmieszności.
 
 
festiwalkolorow  
Forumowy prawiczek
facebook.com/Festiwal.Kolorow

Wiek: 37
Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 9
Skąd: Kostrzyn
Wysłany: Wto 07 Maj, 2013   Ja się buntuję!

Ja się więc buntuję! I chce zorganizować ten festiwal! Dlaczego? Bo jest cudowny! I tak wspaniale wpisuje się w idee Woodstocku. Choćbym miała spotkać się z największym oporem to próbować będę do samego końca! Bo jeśli my tego nie zorganizujemy to i tak samo przyjdzie z Niemiec, Holandii czy Francji. A tak moglibyśmy zaskoczyć wszystkich i zrobić największy Festiwal Kolorów w Europie (przynajmniej)!

W zeszłym roku padła organizacja - w tym będzie inaczej, bo zaczynamy wcześniej, lepiej przygtowani i lepiej zaopatrzeni!

Zapraszam na stronę: https://www.facebook.com/Festiwal.Kolorow

Zapraszam wszystkich, którzy chcą pomóc w organizacji i tych, którzy po prostu chcą przyjść i świetnie się bawić!

A co do kolorów powiem tyle:

Czym są Kolory?

Kolory Holi to nic innego jak stworzony z naturalnych składników kolorowy puder uzyskany z roślin rosnących w Indiach. Dzięki odpowiednio dobranym naturalnym składnikom kolory nie powodują żadnych podrażnień i uczuleń oraz są łatwo zmywalne ze skóry i ubrań. Dla osób z alergią lub noszących szkła kontaktowe zaleca się jednak założenie okularów przeciwsłonecznych. Wkrótce będą dostępne na allegro:)

tu link do wydarzenia https://www.facebook.com/...07416929463138/ ZAPRASZAM!

A na koniec inspiracja o!
http://www.youtube.com/watch?v=Hh-o5g4tLVE
 
 
agataKKS  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 11 Cze 2012
Posty: 20
Skąd: Żnin
Wysłany: Sob 11 Maj, 2013   

Super, ze ktoś się konkretnie zabrał za organizację :D mam nadzieję, że wyjdzie :)

A co do "the naked mile" to w tym roku jakieś info wcześniej trzeba rzucić, żeby był czas na rzeźbienie kaloryferów i gubienie oponek :P
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 11 Maj, 2013   

Ale klawo, że ktoś podjął się takiej organizacji "na fest"! Już sama miałam zaczynać jakieś takie skrzyknięcie ludzi może czy coś, a tu takie miłe ubiegnięcie ;-)

Oczywiście akcja jak najbardziej na tak, na bank będę uczestniczką! I jestem zdania, żeby informacja o tym "widowisku" roznosiła się jak najszerzej po innych Woodstokowiczach!

W ogóle całe Holi to cudowne nawiązanie zarówno do Hare Kryszna jak i całego hinduizmu, super sprawa. Myślę, że to ma szansę stać się kolejną, nietuzinkową wizytówką Wooda.

Miejmy nadzieję, że Ci sceptycy, którzy tutaj na forum pokazywali swoją niechęć do tego projektu, nie przyćmią tak genialnej frajdy!
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Nie 12 Maj, 2013   

kometta napisał/a:
Ale klawo, (..) I jestem zdania, żeby informacja o tym "widowisku" roznosiła się jak najszerzej po innych Woodstokowiczach!


O to mniej więcej chodzi. Rozpowiedzcie, zaznaczcie, ostrzeżcie. Nie mam nic przeciwko rozrzucaniu mąki we wszystkich kolorach tęczy pod warunkiem, że nie trafi ona nagle, niezapowiedziana, w mój obiektyw. Włosy czy koszulkę mogę umyć - za czyszczenie obiektywu musiałbym zapłacić kilkanaście stówek; a nie mam ich.
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Nie 12 Maj, 2013   

Najlepiej gdyby Juras zaakceptował tę akcje i umieścił konkretne info na stronie WOŚPu i na facebooku. Wtedy dużo więcej ludzi by o tym wiedziało i Ci, którzy się proszku boją to nie przychodzili by na ten "event".
 
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pon 13 Maj, 2013   

A najlepiej moim zdaniem gdybyscie odpuscili i mam nadzieje ze to nie wypali tak jak w roku poprzednim ... Chcecie festiwal kolorów to jedziecie sobie na niego a nie przerabiacie woodstock .
 
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Pon 13 Maj, 2013   

Kolejne 'nie'... Jezu, ludzie co wy jesteście tacy sztywni. Zero finezji i polotu. Chyba się starzejecie. Nie chcesz się bawić? OK. Ale przynajmniej pozwól innym, a nie: "Ja się nie bawię, niech wszyscy wypieprzają z tymi kolorowymi proszkami". Jeśli event w ogóle się odbędzie, to na pewno nie na całym polu woodstockowym, tylko w jakiejś wyznaczonej strefie, co by wszyscy nie zaczęli marudzić. I na 99% nie będzie to pod Dużą Sceną. AGHRR! Jasne najlepiej tylko żłopać piwsko i wódę, zamiast zrobić coś fajnego.

Jeśli trzeba, to mogę dostać nawet warana. Powiedziałam, co myślałam.
 
 
 
festiwalkolorow  
Forumowy prawiczek
facebook.com/Festiwal.Kolorow

Wiek: 37
Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 9
Skąd: Kostrzyn
Wysłany: Pon 13 Maj, 2013   

Nikt Woodstocku nie chce przerabiać, chcemy tylko wprowadzić dodatkową atrakcję dla chętnych:) Gdyby zostać przy myśleniu "nie róbmy nic, niech będzie tak jak jest", to Przystanek Woodstock nie wygladałby tak, jak wygląda, i nikt np. nie kąpałby się w błocie przy grzybku, nigdy też nie odbyłby się żaden flash mob:)

Naszym zdaniem Holi idealnie wpisuje się w PW chociazby dzięki wszechobecnej Pokojowej Wiosce Kryszny (@kometta dziękujemy, w pełni się z Tobą zgadzamy:) ).

Co do sprzętów elektornicznych - planujemy, że wyrzucanie proszków w górę będzie na dany znak, w związku z tym, jesli obawiasz się o swój obietkyw @MWzWM, polecamy ukryć go na ten moment w zwykłej foliowej torebce:) Choć przyznam, że oglądając filmiki z festiwalu, odnoszę wrażenie, że proszek nie wyrządza większych szkód. Niemniej jednak, przezorny zawsze ubezpieczony!:)

Jesli natomiast chodzi o Jurka - pomysł jest już dyskutowany przez Organizatorów PW. Pytano nas o szczegóły więc jesteśmy dobrej myśli:) Prosimy o trzmanie kciuków! :)
 
 
Marg!tta666  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 438
Skąd: Bojanowo
Wysłany: Pon 13 Maj, 2013   

Roxi napisał/a:
Nie chcesz się bawić? OK. Ale przynajmniej pozwól innym, a nie: "Ja się nie bawię, niech wszyscy wypieprzają z tymi kolorowymi proszkami"

Jestem tego samego zdania. Jeśli ktoś nie chce w tym barć udziału niech nie bierze (pole woodstockowe jest wielkie, więc znajdzie sobie jakieś zajęcie w tym czasie) ale niech nie zabrania się bawić innym.... W końcu temu komuś tez nikt nie zabrania bawić się na jego sposób.... ironnia przecież nikt nie będzie Cie zmuszał do tego i nie będzie Cie tym proszkiem przez cały woodstock obsypywał, tym bardziej nie wiem dlaczego od samego początku jesteś do tego tak wrogo nastawiona..... Jest grzybek z błotkiem pod którym ludzie szaleją, inni mażą się jakimiś farbami, wymyślają inne dziwne rzeczy i jakoś nikt się temu nie sprzeciwia.... Ludzie to przecież woodstock! <haha>
 
 
 
agataKKS  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 11 Cze 2012
Posty: 20
Skąd: Żnin
Wysłany: Pon 13 Maj, 2013   

hejters gonna hejt i tyle :)
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 38
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 13 Maj, 2013   

Mi przypadkowe obsypanie nie szkodzi, chyba nikt nie bierze cennych ciuchów na woodstock ani nie jedzie na rewię mody, wypierze się, wodą obmyje twarz i po problemie ;p
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 13 Maj, 2013   

Radosław Lubor napisał/a:
Mi przypadkowe obsypanie nie szkodzi, chyba nikt nie bierze cennych ciuchów na woodstock ani nie jedzie na rewię mody, wypierze się, wodą obmyje twarz i po problemie ;p


kurde chyba się zgodzę z Radosławem! najgorzej włosy o.O ale kto by się przejmował na woodzie. z resztą nikt nikogo ciągnął w strefę zrzutu kolorów
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Pon 13 Maj, 2013   

Radosław Lubor napisał/a:
Mi przypadkowe obsypanie nie szkodzi, chyba nikt nie bierze cennych ciuchów na woodstock ani nie jedzie na rewię mody, wypierze się, wodą obmyje twarz i po problemie ;p


W drugą stronę też nie przeginajcie, czcigodni proszkoentuzjaści. To że wam coś nie przeszkadza, nie oznacza automatycznie, że można w sposób nie zapowiedziany traktować przypadkowych ludzi czymkolwiek. Bo może na Forum Urynoterapii właśnie dyskutują, że zrobią se niezapowiedziany Festiwal Urynoterapii na Woodstocku w czasie otwarcia. Przecież IM uryna nie szkodzi, wręcz przeciwnie.

Toż różnie może być: ktoś może mieć w tłumie dziecko na ręku a ono bardzo się boi nagłych wydarzeń, inny będzie akurat zamieniał okulary na soczewki by móc pogować, trzeci właśnie w tej chwili wykręci obiektyw by zdjąć z lustra aparatu pyłek,k co się tam dostał, whatever.

Myślę, że rozsądnym kompromisem jest: festiwal kolorów - trzy razy tak, pod warunkiem, że na ograniczonym obszarze oraz, że parę minut przed "eksplozją" ludzie będą wiedzieć na co się szykować.
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Wto 14 Maj, 2013   

" Myślę, że rozsądnym kompromisem jest: festiwal kolorów - trzy razy tak, pod warunkiem, że na ograniczonym obszarze oraz, że parę minut przed "eksplozją" ludzie będą wiedzieć na co się szykować. "

i tu jest racja ! Nie chodzi mi o to że się pobrudzę ale ja nosze soczewki i jak to mi dostanie się do oczu to będzie jedna wielka masakra. Tego chyba najbardziej się obawiam. I dokładnie tak jak kolega wspomniał myślę odpowiedzialnie na ten temat i wiem co będzie jeśli jakiemuś dziecku to wpadnie do buzi czy oczu ...
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 14 Maj, 2013   

Takie małe wtrącenie.
Skoro ktoś zabiera małe dziecko na Woodstock to powinien mu zapewnić ochronę nawet przed wojną atomową, a nie ograniczać innych. Był to jeden z najgłupszych argumentów użytych w dyskusjach na tym forum.
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Wto 14 Maj, 2013   

Kefir napisał/a:
Takie małe wtrącenie.
Skoro ktoś zabiera małe dziecko na Woodstock to powinien mu zapewnić ochronę nawet przed wojną atomową, a nie ograniczać innych. Był to jeden z najgłupszych argumentów użytych w dyskusjach na tym forum.

Nie mogę się z tym nie zgodzić!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group