Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Urozmaićmy Woodstock
Autor Wiadomość
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 24 Lis, 2012   Urozmaićmy Woodstock

Zagłębiłam się ostatnio w kulturę indyjską i w związku z tym dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy o różnych świętach. Na przykład ten festiwal kolorów http://www.youtube.com/watch?v=Hh-o5g4tLVE wywodzi się bezpośrednio z hinduskiego święta Holi. Ludzie masowo posypują się kolorowymi proszkami i sprawia im to dużo radości :D Zastanawiam się, czy takie coś mogłoby być miło przyjęte przez uczestników festiwalu? Moim zdaniem to sympatyczny pomysł :P Wyobraźcie sobie tłum pod sceną i nagle takie kolory tęczy nad publicznością :D

Poniżej inne linki odnośnie Holi:
http://www.990px.pl/index...-odcienie-holi/

http://www.sodahead.com/f...estion-2549869/
 
 
 
Marg!tta666  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 438
Skąd: Bojanowo
Wysłany: Sob 24 Lis, 2012   

W tym roku chcieliśmy zrobić to na woodstocku pod sceną na rozpoczeciu, były burzliwe dyskusję jak to miałoby organizacyjnie wyglądać, pisaliśmy nawet do Jurka ale był problem z załatwieniem proszków, nie wiem czy dobrze pamiętam ale powiedział, że w tym roku się nie uda bo za mało czasu na zorganizowanie tego wydarzenia zostało i może za rok (tak szczerze to pewnie już nawet o tym nie pamięta i jeśli ktoś mu nie przypomni to znów nic z tego nie wyjdzie ). Na FB ktoś utworzył wydarzenie każdy miał sobie sam załatwić barwnik, zapisało się na to bardzo wielu ludzi, mieliśmy ustalone miejsce i godzinę niestety nie wiem czy to się odbyło bo nie zdążyłam na rozpoczęcie ( byłam akurat w drodze z miasta, szliśmy z ekipa po mąkę bo zapomnieliśmy o barwnikach a wróciliśmy bez niej do tego spóźnieni i spaleni od słońca xD ) na jednym filmiku który akurat wczoraj oglądałam widziałam moment gdzie większa grupa ludzi sypię czymś białym ( wyglądało to jak mąka), nie wiem czy uda mi się ten filmik teraz znaleźć jeśli tak to go tu wrzucę.
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 24 Lis, 2012   

Tak samo jak w zeszłym roku jestem na nie jeśli miałoby mieć to miejsce pod sceną,ale jeśli chcecie się zebrać w danym miejscu i sypać tylko siebie i/lub chętnych to spoko. Popatrzeć bym mógł z chęcią, uczestniczyć nie chcę
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Nie 25 Lis, 2012   

Róbta co chceta i "sypta" co chceta! Byle nie na mnie :))
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 25 Lis, 2012   

A podobno woodstockowicze to tacy pozytywnie nastawieni do wszystkiego ludzie :D
 
 
 
Klaudia;))  
Coś już napisał
woodstokowiczka;)

Wiek: 28
Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 77
Skąd: Świat
Wysłany: Pon 26 Lis, 2012   

Ja ten pomysł ubóstwiam wręcz i mam nadzieję, że na następnym woodzie wypali~!!! Natomiast na ostatnim spotkałam jedną osobę, która posypała mnie jakimś proszkiem, ale nie wiem czy to było to samo wydarzenie co na fb.
 
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Pon 26 Lis, 2012   

kometta napisał/a:
A podobno woodstockowicze to tacy pozytywnie nastawieni do wszystkiego ludzie :D


Podobno.. :P Pamiętaj, że każde uogólnienie jest krzywdzące już u podstaw. Ja na ten przykład jestem często głupim skurwysynem, dlatego zastrzegam by nikt mnie niczym nie sypał bo akurat trafi w tą fazę i będzie kłopot <haha>
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pon 26 Lis, 2012   

Pozytywnie bo niech se sypią, ale ja nie mam zamiaru uwalić barwnikiem ciuchów. Nawet spozyczy to straszna chemia i dziadostwo. Moja mama pracowala kiedys w sklepie i jak się jakiś napój rozwalił to na podłodzie żółta plama została i nie szło niczym doczyścić. Dlatego powodzenia ale tak jak u kolegi, profilaktycznie nie jak jestem w zasięgu rażenia :D
 
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 26 Lis, 2012   

Kefir napisał/a:
ale ja nie mam zamiaru uwalić barwnikiem ciuchów

to się ubiera swoje najgorsze łachy i nie ma problemu.
I jest druga opcja, że kiedyś, po wielu, wielu latach kiedy już będziesz miał wnuki, wyciągniesz taki ciuch i opowiesz, jak to się kiedyś młodzież bawiła :D I Tobie też wspomnienia wrócą, o!
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pon 26 Lis, 2012   

Chodzi mi o to, że nie mam zamiaru się interesować akcją i sam brać w niej udziału (bo i tak by mi to nie wyszło z wiadomych powodów ;) ). A jednak mogę przechodzić w nieodpowiednim miejscu i czasie, a tyle szmat żeby w nich tydzień poginac nie mam :)
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 26 Lis, 2012   

Kefir po prostu woli mieć uwalony na kolorowo brzuch i klate,na co są dowody : D
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 26 Lis, 2012   

albo być uwalony.

Mówta co chceta. Mi się ten pomysł od początku podobał i byłam gotowa z nim wziąć udział w tamtym roku, w tym też z chęcią bym rozważyła ten pomysł :)
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 26 Lis, 2012   

Czas na podsumowanie.
Róbcie to sobie gdzieś na poboczu,żeby nie wciągać w to przypadkowych osób.
Może z tego wyniknąć sporo niemiłych sytuacji.
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 26 Lis, 2012   

Na ASP można chyba takie miejsce znaleźć prawda? Powiedzie mi jeśli się mylę bo byłam tam dosłownie 4 razy. W tym roku było tam mnóstwo wszystkiego, ale gdyby było tak jak rok temu....
 
 
polks  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 9
Skąd: Wroclove
Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

PW i tak stracił już to czym był kilka-kilkanaście lat temu. Wszędobylska komercha, połowa to przypadkowi ludzie którzy z rockiem czy punkiem nie mają nic wspólnego a do Kostrzyna jadą "bo wszyscy jadą". Denerwuje mnie też to, że zapraszane są zespoły typu Prodigy, coraz częściej słychać że inne gatunki muzyczne chcą się "podczepić" do PW. Czy nie jest to pewne żerowanie na opinii o PW i forma wybicia sie? Stworzyliśmy coś wspaniałego, czego nigdzie nie ma na świecie, nie chciałbym żeby to zostało zbeszczeszczone przez technozjebów, hipsterów czy skejtów
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

kometta napisał/a:
A podobno woodstockowicze to tacy pozytywnie nastawieni do wszystkiego ludzie :D
kometta napisał/a:


nie wiem kto Ci takich głupot naopowiadał :)


polks napisał/a:
PW i tak stracił już to czym był kilka-kilkanaście lat temu. Wszędobylska komercha, połowa to przypadkowi ludzie którzy z rockiem czy punkiem nie mają nic wspólnego a do Kostrzyna jadą "bo wszyscy jadą". Denerwuje mnie też to, że zapraszane są zespoły typu Prodigy, coraz częściej słychać że inne gatunki muzyczne chcą się "podczepić" do PW. Czy nie jest to pewne żerowanie na opinii o PW i forma wybicia sie? Stworzyliśmy coś wspaniałego, czego nigdzie nie ma na świecie, nie chciałbym żeby to zostało zbeszczeszczone przez technozjebów, hipsterów czy skejtów


jak chcesz płakać to nie w tym temacie.



A wracając do tematu jestem podobnego zdania co Kefir. Kolorowy syf? może być - ale z daleka ode mnie ;)
 
 
 
czarnyaniol1990  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 244
Skąd: Kępno kiedys Zdw
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

voo_doo napisał/a:
A wracając do tematu jestem podobnego zdania co Kefir. Kolorowy syf? może być - ale z daleka ode mnie ;)


i ode mnie też :D
 
 
 
kebshon  
Forumowy prawiczek
Główny Kanistrowy


Wiek: 31
Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 31
Skąd: Stolyca
Wysłany: Pią 30 Lis, 2012   

Nastawienie nastawieniem, ale gdybym akurat wracał spod prysznica i został upitolony takim barwnikiem to chyba bym się ciut wkurwił. Ewentualnie negocjował odszkodowanie (flaszka i/lub kolejny prysznic ale z jakąś niczego sobie niewiastą która też rzucała tym proszkiem). <haha>

W tym roku czymśtam rzucali w okolicach głównej sceny ale to było białe (może nawet mąka). Spieprzałem jak najdalej, bo o ile moje płuca ździerżą dwie paki fajek dziennie to tej zadymy już nie.
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pią 07 Gru, 2012   

etam przestańcie z tym , to debilny pomysł już w zeszłym roku miało to być i co ? gaadanie ... Pokojowy was udusi jak będą mieli przez was więcej roboty przez akcje wpadło mi w oczy itp.
 
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

mi się ten pomysł nie podoba, a jeżeli już - z dala od przechodniów, w ustalonym miejscu ;p
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Pią 25 Sty, 2013   

Pomysł dobry, ale ciężki do zorganizowania...
Zamiast tego lepiej niech każdy kupi trochę mąki i w umówionym miejscu naraz wszyscy! W tamtym roku na coś podobnego przypadkiem trafiłem i był świetny efekt! a ta mąka pozostała na moich ciuchach już do końca PW ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime