Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Naga Mila
Autor Wiadomość
izabytom1234  
Coś już napisał

Dołączyła: 24 Cze 2013
Posty: 67
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

siema , wszystko ustalone 14 , piatek , kolo kryszny :)) naprawdę część z Was chce biec w jakis workach na glowie czy czyms podobnym ?:)
 
 
Qarhodron  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 10
Skąd: Włodawa
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Po co worki? Jak ktoś się wstydzi chodzić nago i musi zakładać worek na głowę, to mija się to trochę z ideą tego eventu, którą według mnie jest hipisowska wolność i odrzucenie narzuconych dawno temu norm społecznych.
 
 
 
xxl  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 93
Skąd: Żary/Wro
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Po to worki, żeby potem nie mieć problemów w szkole/pracy/w rodzinie, itp. jak jakiś gimbus wrzuci filmik do sieci. Ja tam się nie wstydzę, tylko nie chcę być szykanowana przez tę pruderyjną właśnie część narodu, co się zachowuje tak, jakby gołego cyca nigdy nie widziała i gorszy się nagim ludzkim ciałem.
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Qarhodron napisał/a:
Po co worki? Jak ktoś się wstydzi chodzić nago i musi zakładać worek na głowę, to mija się to trochę z ideą tego eventu, którą według mnie jest hipisowska wolność i odrzucenie narzuconych dawno temu norm społecznych.


Hippisowska wolność nie jest możliwa, ze względu na wszechobecne gimbusy z telefonami/smartfonami/tabletami/ujtamwieczymjeszcze.
Przykład: po dwóch ostatnich Woodstockach znalazłem w necie sporo zdjęć/filmów z moją osobą, a część z nich - gdybym miał rodzinę i pracę - mogłaby narobić mi kupe problemów...

Ja tam bym sobie marzył "What happens on Woodstock, stays on Woodstock", ale w dzisiejszych czasach to po prostu niewykonalne.
 
 
gruba  
Forumowy prawiczek
a na łudstoku będzie rozróba


Dołączyła: 23 Cze 2013
Posty: 34
Skąd: Stamtąd
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Wyszukany kapelusik przydaje kobiecie elegancji nawet w tak niecodziennych okolicznościach. Poza tym, chroni przed palącym słońcem ewentualnie natrętnym deszczem. A w połączeniu z fantazyjnymi okularami - zapewnia anonimowość bo jakiś filmik czy zdjęcie pewnie się pojawi w internecie zaraz po akcji.

A jeśli ktoś dobrze wygląda i w worku na głowie, wyjdzie taniej.
 
 
Roni1133  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 39
Skąd: Opolski
Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

przyłączam sie do tej zabawy widzimy sie w piatek o 14 :)
 
 
gruba  
Forumowy prawiczek
a na łudstoku będzie rozróba


Dołączyła: 23 Cze 2013
Posty: 34
Skąd: Stamtąd
Wysłany: Sob 20 Lip, 2013   

Obliczyłam ilość zadeklarowanych kobiet w tym wątku i wyszło mi - 3: ja, iza,xxl. Zaczynam lekko panikować. Jeśli dwie nie dotrą to trzecia zapewne spanikuje i będziecie postrzegani jako Gay Pride Mile.

Możliwe, że ja jeszcze koleżankę namówię ale i tak bieg nie będzie spełniał europejskich norm parytetu płci. Nie macie jakichś koleżanek do dodania ?
 
 
xxl  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 93
Skąd: Żary/Wro
Wysłany: Sob 20 Lip, 2013   

Ale czego się, Koleżanko, obawiasz? ;) Przecież nikt nie zgwałci :D Ja tam mogę nawet sama wśród ciasteczek biec, jak królowa, o!
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Sob 20 Lip, 2013   

Ciekawy czy w tym roku wypali... Piątek 14 koło Krishny? Przyjdę i zobaczę, rok temu chciałem wziąć udział to wyszedł chuj, zobaczymy w tym roku ale nie wiem już czy będę taki chętny do udziału... Wyjdzie spontanicznie zapewne, jak będę najebany to pewno pobiegnę xD
 
 
 
xxl  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 93
Skąd: Żary/Wro
Wysłany: Sob 20 Lip, 2013   

Oby tylko nie padało za mocno. Kij, że mokro, ale zimno.
 
 
SuperS  
Forumowy prawiczek
Dla rodziny to Paweł, dla reszty po prostu Sowa :)

Wiek: 34
Dołączył: 20 Lip 2013
Posty: 19
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 20 Lip, 2013   

ja bym w sumie pobiegł, ale ktoś musi ze mną później winiaczna walnąć na odstresowanie :D
 
 
izabytom1234  
Coś już napisał

Dołączyła: 24 Cze 2013
Posty: 67
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 21 Lip, 2013   

siema , fakt 3 kobiety to trochę mało ;)) a co do ludzi z telefonami/smartfonami/tabletami/ to to jest nie do unikniecia , ale przywyklam ze prawie po kazdym PW są moje zdjecia tooples :)
 
 
lolakmwtw  
Forumowy prawiczek
lolakmwtw


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Cze 2013
Posty: 46
Skąd: Andrychów
Wysłany: Pon 22 Lip, 2013   

ja też deklarowałam obecność swą:) będę na pewno, nie zawiodę

[ Dodano: Pon 22 Lip, 2013 ]
oczywiście jeśli bania i ogar czasu mi na to pozwoli :)
 
 
 
xxl  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 93
Skąd: Żary/Wro
Wysłany: Pon 22 Lip, 2013   

Właśnie zobaczyłam link do wydarzenia na FB - start przy grzybku, a meta w wiosce Kryszny??? Kto to wymyślił? Miało być odwrotnie!
 
 
Tent_Man  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 22 Lip 2013
Posty: 10
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 22 Lip, 2013   

Skoro już jest tak pięknie ustalone, to podpinam swą dzisiaj stworzoną akcję pod wasze wydarzenie :P

Sorry za zmianę miejsc, nie wiedziałem że już jest coś w tym stylu organizowane (widocznie piątek 14:00 jest ultymatywną datą, gdyż każdy na nią wpadł)

https://www.facebook.com/events/419105548208749

A więc start Kriszna, meta Grzybek :D
 
 
sizarez  
Coś już napisał

Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 56
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 22 Lip, 2013   

Ja namówiłem jeszcze 2 koleżanki, powiedziały, że może pobiegną więc byłoby was 6 ;d
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Pon 22 Lip, 2013   

We fejsbukowym opisie nadal mocno nietentego. W zdaniu wprowadzającym jest podany kierunek kryszna-grzybek, zaś w pierwszym zdaniu tekstu - wręcz przeciwnie.

Ale pomysł z iwentem na FB - zacny przecie
 
 
Tent_Man  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 22 Lip 2013
Posty: 10
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

Poprawiłem, dzięki za spostrzeżenie. Jakby ktoś miał jakieś uwagi piszcie, damy rade zebrać tłumy. Dodatkowo planuję pierwszego dnia poprzyklejać kilka plakatów na tojach i w wiosce piwnej oraz dać kilka razy ogłoszenie w radiu Woodstockowym :d
 
 
gruba  
Forumowy prawiczek
a na łudstoku będzie rozróba


Dołączyła: 23 Cze 2013
Posty: 34
Skąd: Stamtąd
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

"damy rade zebrać tłumy. Dodatkowo planuję pierwszego dnia poprzyklejać kilka plakatów na tojach"

oho, dobrze to zaczyna wyglądać. Ale nie zapominajcie, że sukces mierzy się ilością trafień a nie ilością szukających. Jak Was rozpoznam gdy pojawię się za 5 czternasta w ogromnej przestrzeni wioski K? Tylko nie piszcie, że będziecie nadzy. Nie będziecie, jeszcze przez kwadrans...

[ Dodano: Wto 23 Lip, 2013 ]
"damy rade zebrać tłumy. Dodatkowo planuję pierwszego dnia poprzyklejać kilka plakatów na tojach"

oho, dobrze to zaczyna wyglądać. Ale nie zapominajcie, że sukces mierzy się ilością trafień a nie ilością szukających. Jak Was rozpoznam gdy pojawię się za 5 czternasta w ogromnej przestrzeni wioski K? Tylko nie piszcie, że będziecie nadzy. Nie będziecie, jeszcze przez kwadrans...
 
 
xxl  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 93
Skąd: Żary/Wro
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

Ktoś miał dzierżyć tabliczki, nie?
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

Ja będę. Nie w wiosce kriszny tylko obok niej na ulicy :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga