Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Naga Mila
Autor Wiadomość
Jabłuszko  
Jabłuszek Sandomierski
\,,/(^_^)\,,/


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 470
Skąd: Dwikozy
Wysłany: Wto 21 Maj, 2013   

Zróbcie trasę zaczynając spod ASP. Biegnijcie później na wprost aż pod dużą scenę, dalej przy lasku wzdłuż wioski carlsberga, jezusów, koniec macie pod kranami. Na pasażu będzie ścisk i nawet takiej śmietance będzie się trudno przedostać bez okrzyków.

Przepasaj się ręcznikiem, trzymaj duży karton z napisem naga mila, a reszta ludzi Cię rozpozna.
 
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Wto 21 Maj, 2013   

KOŁO JEZUSÓW, KOŁO JEZUSÓW <rotfl3> chciałabym zobaczyć ich miny
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Wto 21 Maj, 2013   

Jabłuszko napisał/a:
, koniec macie pod kranami.


A nie lepiej zakończyć szturmem pod grzybek?
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Wto 21 Maj, 2013   

Roxi napisał/a:
KOŁO JEZUSÓW, KOŁO JEZUSÓW <rotfl3> chciałabym zobaczyć ich miny


GENIUS!
<gool> <gool> <gool> <gool>
 
 
Mecc  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Sie 2012
Posty: 29
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: Śro 22 Maj, 2013   

Radze Wam w takim razie utwórzcie wydarzenie na fb plus jakąś prostą stronkę informacyjną dostępną dla wszystkich ;)
 
 
Jabłuszko  
Jabłuszek Sandomierski
\,,/(^_^)\,,/


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 470
Skąd: Dwikozy
Wysłany: Śro 22 Maj, 2013   

Jeśli Jezuski mają być i grzybek to polecam zacząć na placu u Kryszny np pod powozem. Biec dalej przez krany, koło Jezusów, przebiec przed główną sceną i zakończyć zabawę w błotku.
 
 
 
xXXxGumisxXXx  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 253
Skąd: Głogów
Wysłany: Śro 22 Maj, 2013   

I to jest chyba najlepsza trasa. Najważniejsze punkty zaliczone, a na koniec wielkie hop do błotka D:
 
 
 
malec13  
Forumowy prawiczek
Punks Not Dead!


Wiek: 32
Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 16
Skąd: Trawniki->Lublin
Wysłany: Śro 22 Maj, 2013   

Ja Mogę Biec :D
 
 
 
xxl  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 93
Skąd: Żary/Wro
Wysłany: Czw 23 Maj, 2013   

Mam nadzieję, że akcja wypali, od jakiegoś już czasu zbieram w sobie siły psychiczne i odwagę. O wioskę Kryszny raczej bym nie zahaczała na golasa, to raczej niestosowne. Jezuskom też nie ma co robić celowo na złość, imo. Peace & love.

Mam tylko jedną wątpliwość... Myślicie, że służby porządkowe darują nam takie sianie zgorszenia? :P
 
 
Mecc  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Sie 2012
Posty: 29
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: Czw 23 Maj, 2013   

Można załatwić to różnie, ale szczerze mówiąc i tak pewnie organizatorom obije się co nieco o uszy, więc pewnie przymkną na to oko. BTW w tym roku nie będzie prezydentów, więc środki bezpieczeństwa będą o wiele bardziej stosowne. Można uprzedzić żółtych, czerwonych, panów z foto-kręcioły, więc jeszcze Wam utorują drogę :P Jeśli meta będzie przy kranach lub błotku to na pewno nic nie grozi ;)
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Czw 23 Maj, 2013   

xxl napisał/a:

Mam tylko jedną wątpliwość... Myślicie, że służby porządkowe darują nam takie sianie zgorszenia? :P


"Róbta co chceta" pod warunkiem, że nie łamiecie regulaminu ;P (W którym nic nie stoi na temat siania zgorszeń myślą, mową, uczynkiem i zaniedbaniem) No i, golasy pod grzybkiem nigdy chyba nie były dyskryminowane przez niebieską milicję
https://picasaweb.google.com/115067243129825223493/PrzystanekWoodstock2009#5774430688123260754
https://picasaweb.google.com/115067243129825223493/PrzystanekWoodstock2009#5774426514953708930
https://picasaweb.google.com/115067243129825223493/PrzystanekWoodstock2010#5774369028577436226
 
 
xxl  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 93
Skąd: Żary/Wro
Wysłany: Czw 23 Maj, 2013   

Niby tak, ale sam pisałeś kiedyś o tym, jak ludzie udający nagie greckie posągi zostali przegonieni:
http://tinypic.com/view.php?pic=33y1c7d&s=6
http://uctok.com/topics24...u-vt3159,15.htm
Stąd właśnie moje wątpliwości.
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Czw 23 Maj, 2013   

Woodstock bez golasów to nie woodstock. Moim zdaniem jezusy i krishna to punkty obowiązkowe. Musicie szumu narobić :-D . Tak w ogóle to żałosna akcja z tym przegonieniem greckich posągów.
 
 
 
Mecc  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Sie 2012
Posty: 29
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: Pią 24 Maj, 2013   

Kothaar: Muszą? Na woodstocku nikt nic nie musi. Jak będziesz chciał to śmiało sam biegnij do kryszny albo jezusów, akurat Ci pierwsi mają konkretną ochronę ;) Zróbcie sobie jak najprostrzą trasę, bo kolejny rok i się ludzie pogubią. Rozumiem, że nie ma jednego-dwóch głównych organizatorów tego pomysłu?
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Pią 24 Maj, 2013   

xxl napisał/a:
Niby tak, ale sam pisałeś kiedyś o tym, jak ludzie udający nagie greckie posągi zostali przegonieni:


Starożytny posąg zaatakowano w trzy milicjantki i jednego milicjanta. Posąg był bez szans. Tym bardziej, że dysponował de facto tylko jedną ręką ;P

Tok rozumowania milicjantek mógł być taki "stoi tu od dwóch godzin, rozniosło się, każdy może podejść, małe dziewczynki obejrzą i zostaną rozpustnicami, mali chłopcy zaś, za przeproszeniem, gejami. A poza tym jak będziemy legitymować to zdejmie wreszcie tę rękę z przyrodzenia i sobie popatrzymy"

Natomiast siła rażenia osób biegnących jest inna. To bardziej szok niż demoralizacja, 10 sekund i już ich nie będzie. Jeśli milicja spróbuje ich zatrzymać, wtedy dopiero będzie afera.

Zresztą - JAK ich zatrzymać? Zakładam , że uczestników będzie około dwudziestu-trzydziestu, w tym w większości faceci. Fizycznie łapać nikogo nie będą bo sobie na coś takiego nie pozwolą. Zresztą - co by to dało? Ciągnęli by takie osoby przez całą wioskę? Nie, bo dopiero wtedy by się zrobił happening nie z tej ziemi. Sami zdejmą spodnie i ich na siłę poubierają? Zagrodzą im drogę? To z Biegu Golasów zrobi się Pląsanie Golasów i zbiegowisko.

Więc o ile usunięcie pomnika było logistycznie możliwe, tak w przypadku Biegu Golasów nie będą mieli czasu na podjęcie decyzji. Ani nie będą mieli sposobu by ją zrealizować. O ile w ogóle komuś to będzie przeszkadzać.
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pią 24 Maj, 2013   

MWzWM napisał/a:
Ciągnęli by takie osoby przez całą wioskę? Nie, bo dopiero wtedy by się zrobił happening nie z tej ziemi. Sami zdejmą spodnie i ich na siłę poubierają? Zagrodzą im drogę? To z Biegu Golasów zrobi się Pląsanie Golasów i zbiegowisko.

Więc o ile usunięcie pomnika było logistycznie możliwe, tak w przypadku Biegu Golasów nie będą mieli czasu na podjęcie decyzji. Ani nie będą mieli sposobu by ją zrealizować. O ile w ogóle komuś to będzie przeszkadzać.


hehehehehehehheehe prawda! :P mi to nie bedzie napewno przeszkadzac a wrecz przeciwnie przyjme to z usmiechem na twarzy :P
 
 
gruba  
Forumowy prawiczek
a na łudstoku będzie rozróba


Dołączyła: 23 Cze 2013
Posty: 34
Skąd: Stamtąd
Wysłany: Nie 23 Cze, 2013   

ojej właśnie przeglądam to forum a tu taki fajny pomysł! Jakieś szanse, że to wypali?
 
 
sizarez  
Coś już napisał

Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 56
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 23 Cze, 2013   

Wypalić, wypali, choćbym miał w dwójkę z kimś biec to pobiegnę! Tylko trzeba dokładnie termin podać, miejsce i trasę, bo rok temu jakoś nie wypaliło ;/
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Nie 23 Cze, 2013   

rok temu z tego co pamiętam (ja sam zapomniałem), dzięki ulewie itd bardzo mało osób się zgłosiło :) ale wiem że był ktoś z PP żeby to udokumentować :)
 
 
xxl  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 93
Skąd: Żary/Wro
Wysłany: Nie 23 Cze, 2013   

Chętnych nie brakuje, tylko potrzeba jednego odważnego samozwańczego lidera, który zdecydowanie powie gdzie i kiedy, i już :)
Ja się nie podejmę (słabe zdolności organizacyjne), ale chętnie postawię piwko śmiałkowi - może ktoś się wyłamie ;)
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Pon 24 Cze, 2013   

xxl napisał/a:
(...) tylko potrzeba jednego odważnego samozwańczego lidera, który zdecydowanie powie gdzie i kiedy, i już :)

Ja się nie podejmę (słabe zdolności organizacyjne), ale chętnie postawię piwko śmiałkowi - może ktoś się wyłamie ;)


Dołączę do oferty. Nie podejmę się funkcji ale jeśli iwęt dojdzie do skutku, odstąpię butelkę cytrynówki dla organizatora tudzież organizatorki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group