Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Turbo

Czy chcesz,żeby zespół Turbo zagrał na przystanku woodstock 2013 ?
Tak
84%
 84%  [ 75 ]
Nie
15%
 15%  [ 14 ]
Głosowań: 89
Wszystkich Głosów: 89

Autor Wiadomość
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 16 Sty, 2013   

http://turbo.art.pl/nowos...-na-woodstocku/
Podczas audycji mailujemy, kto nie mailuje ten dupa
 
 
Czasu  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 26
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 17 Sty, 2013   

W zasadzie to dlaczego jest taki problem żeby Turbo zagrało ? Owsiak się jakoś z tego "tłumaczył" ? Jakaś kosa między nimi czy co ?
 
 
Wyrocznia  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 24
Skąd: Ze wsząd
Wysłany: Czw 17 Sty, 2013   

Nie wiem wiem tyle,że po któryś z Wośpów obiecał Wojciechowi Hoffmannowi występ na dużej, ale do dziś koncert się nie odbył
 
 
vvv  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 53
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Pią 18 Sty, 2013   

dawac Turbo, polska muzyka powinna królowac na woodzie
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 23 Sty, 2013   

Chcecie, żeby zespół Turbo zagrał w 2013 roku na Woodstocku?

Jeśli tak, to prośba o wparcie. W środy wieczorem w radiowej 3jce jest program Jurka Owsiaka „Się Kręci” (środa: 22-23:05 – radiowa 3jka)

Do Jurka można pisać w trakcie trwania programu na adres e-mailowy: jerzy.owsiak@polskieradio.pl
Jeśli chcecie pomóc, to wysyłajcie w środy między 22, a 23 e-maile do Jurka Owsiaka.



 
 
Thrashers  
Coś już napisał


Dołączył: 08 Gru 2011
Posty: 85
Skąd: Z domu
Wysłany: Wto 29 Sty, 2013   

[video]http://www.youtube.com/watch?v=LFM5Zb_orH4[/video]
Wywiad dla zainteresowanych!
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 04 Lut, 2013   

Thrashers napisał/a:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=LFM5Zb_orH4[/video]
Wywiad dla zainteresowanych!


Gdyby ktoś im zapewnił, ten support 3 lipca w Łodzi, marzenie :D
 
 
 
Thrashers  
Coś już napisał


Dołączył: 08 Gru 2011
Posty: 85
Skąd: Z domu
Wysłany: Wto 05 Lut, 2013   

Wolałbym w Gdańsku, a najlepiej na obu:)
Swoją drogą ciekawe jak wielkim zespołem w Polaczkowie stałoby się znów Turbo gdyby zagrało przed Maidenami ;P Przeca byłby to "zespół który grał przed Ajon Majden"
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 05 Lut, 2013   

Po koncercie Ironów pewnie nikt nie zauważyłby, że Turbo grało przed nimi :D
 
 
 
Thrashers  
Coś już napisał


Dołączył: 08 Gru 2011
Posty: 85
Skąd: Z domu
Wysłany: Wto 05 Lut, 2013   

Jaaasiek napisał/a:
Po koncercie Ironów pewnie nikt nie zauważyłby, że Turbo grało przed nimi :D


Tobie płaca za głupie komentarze, czy może ty tak sam z siebie?
Co widzę,że się odzywasz to zawsze jakaś błyskotliwa kwesta wnosząca wiele do tematu, a z drugiej strony, jeśli ktoś wali równie ambitne komentarze co Twoje to zamieniasz się w strażnika teksasu i walisz pouczające morały z dupy.
Więc może tak zacznij sam się stosować do tego co wkoło tu bredzisz, albo stul dziób bo mam dość czytania Twoich jałowych postów.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 05 Lut, 2013   

Napisałem co myślę o tym. Bo takie jest moje zdanie na temat ew. występu Turbo przed Ironami. Nie obraziłem zespołu, jego fanów ani Twojej babci. Więc spuść z krzyża.

Odpowiedziałem w równie mądrym stylu i tyle samo wnoszącym, w jakim zadałeś pytanie:
Thrashers napisał/a:

Swoją drogą ciekawe jak wielkim zespołem w Polaczkowie stałoby się znów Turbo gdyby zagrało przed Maidenami ;P Przeca byłby to "zespół który grał przed Ajon Majden"


I podtrzymuję swoje zdanie, przy koncercie Ironów wg. mnie support Turbo przeszedłby bez echa.

Masz inne zdanie, szanuję ale nie zgadzam się z nim ni krzynki.
 
 
 
Thrashers  
Coś już napisał


Dołączył: 08 Gru 2011
Posty: 85
Skąd: Z domu
Wysłany: Wto 05 Lut, 2013   

Mój bój dupy nie odnosi się tematu,ale Twojego zachowania na forum ,które jest tak niespójne,że aż mnie irytuje z jednej strony, przykładny jasiek poucza wszystkich i mówi jakie to nieładne są kąśliwe komentarze, uczy trzymania języka za zębami gdy nie ma się do powiedzenia niczego na temat czepia się o składnie zdań i pisze elaboraty na temat niepoprawnej polszczyzny forumowiczów.
Z drugiej strony szczeka zawsze gdy nie proszony w tematach w których nic do powiedzenia nie ma rzuca mało śmieszne hasełka i ogólnie toczy piane.


Koniec offa

Wracając do tematu faktycznie masz racje, ew. koncert Turbo przed IM przez wielu zostanie nie zauważony,ale dla wielu to będzie miłe zaskoczenie przy pierwszym zetknięciu z Turbo,że w tym kraju gra się heavy wysokich lotów.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 05 Lut, 2013   

Thrashers napisał/a:
Mój bój dupy nie odnosi się tematu,ale Twojego zachowania na forum ,które jest tak niespójne,że aż mnie irytuje z jednej strony, przykładny jasiek poucza wszystkich i mówi jakie to nieładne są kąśliwe komentarze, uczy trzymania języka za zębami gdy nie ma się do powiedzenia niczego na temat czepia się o składnie zdań i pisze elaboraty na temat niepoprawnej polszczyzny forumowiczów.
Z drugiej strony szczeka zawsze gdy nie proszony w tematach w których nic do powiedzenia nie ma rzuca mało śmieszne hasełka i ogólnie toczy piane.

Jak 90% użytkowników którym ktoś nadepnie na odcisk. Sami rzucacie równie mało śmieszne komentarze na temat zespołów, które uważacie za słabe, więc sorry, ale moralność Kalego?

Powtórzę się, nie napisałem nic złego o Turbo, napisałem złośliwie i z przymrużeniem oka, podobnie jak Ty wcześniej o Polaczkach i "Ajronach". Bez żadnej dozy chamstwa jakiej używa się tu w przypadku wielu zespołów. Jednak widzę, że brak obecności tego jednego zespołu na Woodstocku jest dla niektórych jak kolec w stopie. Reasumując - o Turbo można mówić tylko dobrze, albo wcale.

[ Dodano: Wto 05 Lut, 2013 ]
Z mojej strony już nie mam nic do dodania ani merytorycznie ani złośliwie.
 
 
 
Thrashers  
Coś już napisał


Dołączył: 08 Gru 2011
Posty: 85
Skąd: Z domu
Wysłany: Wto 05 Lut, 2013   

pisz sobie śmiało co chcesz i ile chcesz na temat Turbo, napisałem tylko co mnie drażniło w Twojej postawie i to tyle. Chcesz to kąsaj dalej,ale z drugiej strony nie pouczaj innych,żeby tego nie robili. Bo rzuca mi się to w oczy pod prawie każdym tematem gdzie się udzielasz. Dobry Jasiek strażnik teksasu pilnuje porządku i decyduje co jest w dobrym tonie,a co nie.
My już kiedyś tu się wymienialiśmy poglądami i myślę,ze teraz jak i przedtem kontynuacja tematu nie ma sensu.



Co do ew. koncertu przed IM podano już support na obu koncertach. Więc sprawa raczej zamknięta.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 05 Lut, 2013   

Thrashers napisał/a:
My już kiedyś tu się wymienialiśmy poglądami i myślę,ze teraz jak i przedtem kontynuacja tematu nie ma sensu.


Też tak myślę, więc skończcie albo wymieniajcie się poglądami na priv
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 31 Mar, 2013   

4 Maj Gniewkowo pod Toruniem, przybywajcie tłumnie, z tego co się orientuję to wstęp jest za free także...
DO ZOBACZENIA POD SCENĄ!
Co do ew. występu na PW Turbo już tradycyjnie pewnie nie zagra i tak co roku to samo:)
 
 
stjimmy17  
Coś już napisał

Wiek: 28
Dołączyła: 01 Sty 2011
Posty: 83
Skąd: Krosno Odrzańskie
Wysłany: Pon 01 Kwi, 2013   

http://turbo.art.pl/nowos...-na-woodstocku/ może można coś zdziałać
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 01 Kwi, 2013   

stjimmy17 napisał/a:
http://turbo.art.pl/nowosci/chcecie-zeby-zespol-turbo-zagral-w-2013-roku-na-woodstocku/ może można coś zdziałać

To już jest nieaktualne, półfinaliści Fabryki Zespołów są już znani i nie ma wśród nich turbo.
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 03 Kwi, 2013   

aqu32 napisał/a:
To już jest nieaktualne, półfinaliści Fabryki Zespołów są już znani i nie ma wśród nich turbo.



Turbo w tym roku już się nie zgłaszało do eliminacji, także kto chce nadal może słać do Owsiaka maile, może to coś da. Choć ja w to, ani występ Turbo na pw kiedykolwiek nie wierzę:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime