Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Turbo

Czy chcesz,żeby zespół Turbo zagrał na przystanku woodstock 2013 ?
Tak
84%
 84%  [ 75 ]
Nie
15%
 15%  [ 14 ]
Głosowań: 89
Wszystkich Głosów: 89

Autor Wiadomość
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 06 Wrz, 2012   

Jeśli ktoś chce dorzucić swoją cegiełkę daję link do akcji
http://www.facebook.com/TurboWoodstock

I przypominam,że na zimę nowa płyta Turbo ma się ukazać,gdzie jak twierdzą zgodnie Bogusz i Hoffmann utwory będą mocniejsze i bardziej zwięzłe w porównaniu ze Strażnikiem, taka wypadkowa Strażnika i Kawalerii więc już nie mogę się doczekać,

[ Dodano: Sro 12 Wrz, 2012 ]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=YmfeCvL4-gs[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=7PxJWVgsvWw&feature=channel&list=UL[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=EQQa-2o7X8M&feature=g-all-u[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=-BnQ45HDt7A&feature=plcp[/video]

Turbo nadal w formie !!!

Dodatkowym ZA dla tego występu jest fakt,że w przyszłym roku zespół obchodzi 30 lecie albumu
"Dorosłe Dzieci"
 
 
Thrashers  
Coś już napisał


Dołączył: 08 Gru 2011
Posty: 85
Skąd: Z domu
Wysłany: Czw 13 Wrz, 2012   

19kojot91 napisał/a:
Dodatkowym ZA dla tego występu jest fakt,że w przyszłym roku zespół obchodzi 30 lecie albumu
"Dorosłe Dzieci"


Dlatego chciałem bardziej,żeby zagrali na poprzednim woodstocku, grali dużo materiału z kawalerii i wojownika
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 16 Wrz, 2012   

[video]http://www.youtube.com/watch?v=NIS9rGB6EY4&feature=plcp[/video]

Jakby kogoś interesowało to cały koncert akustyczny wrzucony jest przez zespół na YT
20 utworów zagranych akustycznie.
 
 
Wyrocznia  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 24
Skąd: Ze wsząd
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2012   

ciężko mi zrozumieć dlaczego trzonowe wręcz dla ciężkiego grania w naszym kraju kapele nie miały jeszcze okazji zagrać na pw mimo nieustannie wyrażanej chęci
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2012   

Płyta została przesunięta na początek 2013 roku

Wojciech Hoffmann napisał/a:
Nowa płyta Turbo to najbardziej klasyczny materiał od czasów "Kawalerii Szatana". Tak zapowiadałem po wydaniu "Strażnika". Chcemy by nowa płyta była ostra, bardzo konkretna, z krótszymi utworami i bardzo Turbowa. Po analizie utworów, które już mamy zrobione, podpisuję się pod tym rękami i nogami. Mamy już zrobione jakieś siedem utworów. Pracujemy nadal i latem chcemy wejść do studia i nagrać to tym razem prawie na setkę, na analogowym magnetofonie.
 
 
adziorek  
Forumowy prawiczek
niesamowita latająca kanapka

Wiek: 26
Dołączyła: 27 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: Międzyrzecz
Wysłany: Czw 27 Wrz, 2012   

tak tak tak! poproszę bardzo! na dużą scenę! I najlepiej pod wieczór, bo ich muzyka w połączeniu ze zmrokiem tworzy niesamowity klimat :D
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 31 Paź, 2012   

Premiera nowej płyty przełożona na początek 2013, także na Woodstock z nowym materiałem jak znalazł:)
 
 
havik  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 202
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Śro 31 Paź, 2012   

Mogliby zagrać. Na pewno bym się tam zjawił. No i oczywiście akcję na facebooku wspieram! :)
 
 
 
Ariel1608  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 14 Kwi 2012
Posty: 8
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

Oczywiście że jestem za !
 
 
st.anger  
Forumowy prawiczek
rock n' roll


Wiek: 30
Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 38
Skąd: Pdkrp
Wysłany: Sob 03 Lis, 2012   

Według mnie Turbo już kilka razy powinni grac na Woodstock’u, a zainteresowanie na pewno będzie ogromne, miałem okazje być na ich koncercie i naprawdę było genialnie ;-]
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 06 Lis, 2012   

Jeśli Turbo aktualnie za każdym razem wkłada w koncert tyle od siebie co w Toruniu to polecam każdemu komu brakuje dobrych,kopiących dupska heavy metalowych gigów.


Grają przez około 2.5 godziny i w tym czasie przerabiają przekrój całej twórczości (z Dead End i One Way włącznie)
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 06 Lis, 2012   

19kojot91 napisał/a:
Jeśli Turbo aktualnie za każdym razem wkłada w koncert tyle od siebie co w Toruniu


mówisz o tym koncercie 10 października co był? razem z Chainsaw grali chyba, strasznie żałowałam, że mnie nie było, ale niestety środek tygodnia.
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 06 Lis, 2012   

vin napisał/a:
mówisz o tym koncercie 10 października co był? razem z Chainsaw grali chyba, strasznie żałowałam, że mnie nie było, ale niestety środek tygodnia.


Dokładnie o tym:)
 
 
Thrashers  
Coś już napisał


Dołączył: 08 Gru 2011
Posty: 85
Skąd: Z domu
Wysłany: Czw 08 Lis, 2012   

Jeśli kogoś z was interesuje muzyka instrumentalna/gitarowa na najwyższym poziomie to gitarzysta Turbo Wojciech Voyth Hoffmann nagrywa solową płytę

"Znany z Turbo gitarzysta Wojciech Hoffmann rozpoczął nagrania swojej kolejnej solowej płyty „Okna”. Wraz z producentem Michałem Kubickim, zaprosił do współpracy kilku uznanych amerykańskich muzyków.

Za zestawem perkusyjnym siądzie Atma Anur znany ze współpracy z Jasonem Beckerem i Marty Friedmanem, na gitarze zagra Neil Zaza, na klawiszach oprócz Sławka Belaka zagra Tony Macalpine, który był w składzie zespołu Steve Vaia, a na gitarze basowej Franck Hermanny.

Hoffmann zaprosił także polskich muzyków: Grzegorza Skawińskiego, Leszka Cichońskiego i skrzypka Michała Jelonka."

[ Dodano: Czw 08 Lis, 2012 ]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=ceETRtu-sYs[/video]

[ Dodano: Czw 08 Lis, 2012 ]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=zL87zho6pLU&feature=related[/video]
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 09 Lis, 2012   

[video]http://www.youtube.com/watch?v=YDgNBE8z5Po[/video]

Wyobraźcie sobie jak magiczny klimat byłby na woodstocku podczas koncertu Turbo:)
 
 
Thrashers  
Coś już napisał


Dołączył: 08 Gru 2011
Posty: 85
Skąd: Z domu
Wysłany: Wto 18 Gru, 2012   

ostatnio miałem taką rozkmine, dlaczego ludzie tak bardzo się podniecają na legendy lat 80 zza granicy,takie jak nie tylko jak Iron Maiden czy Metallica ale także Kreator (który był zachwycony Turbo,grali wspólna trasę), Destruction ,a Polskie kapele,które w ogóle nie odstępuj a muzycznie tym wielkim są zapomniane mowa tutaj nie tylko o Turbo,ale także KAT,TSA, CETI, Wilczy Pająk.
Zespoły te mimo,że genialne wiele osób traktuje jako ciekawostkę ,że coś takiego kiedyś istniało i przechodzi obok nich obojętnie bez zapoznania się z muzyka.


Ciekawi mnie co za tym stoi,aż nasuwa się na myśl przyslowie.
Cudze chwalicie swego nie znacie!
Polska ma na bardzo wysokim poziomie reprezentacje muzyki metalowej lat 80, szkoda,że zapomnianą na rzecz Kabanosów,Hunterów czy innych tworów. To smutne
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 18 Gru, 2012   

Stawiasz te zespoły obok Iron Maiden? Nawet jeśli z racji szacunku dla nich, jako legend polskiej muzyki, nie powiem złego słowa o ich ówczesnej twórczości, ale to takie porównanie to jakbyś Dezertera postawił na równi z The Clash...
 
 
 
havik  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 202
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto 18 Gru, 2012   

Jak dla mnie, to twórczością KAT, TSA czy Turbo ani trochę nie odstępują od Mety, Ironów czy Judasów.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 18 Gru, 2012   

Co kto woli, ile ludzi tyle opinii. Na pewno odstępują jakością koncertów. Nie wyobrażam sobie zespołu heavymetalowego potrafiącego dorównać żywiołowością i poziomem koncertowi Iron Maiden.
 
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 18 Gru, 2012   

havik napisał/a:
Jak dla mnie, to twórczością KAT, TSA czy Turbo ani trochę nie odstępują od Mety, Ironów czy Judasów.


no racja nie odstępuje, ale na arenie międzynarodowej wiedzą to tylko Polacy i czasami niektórzy, innej narodowości, Słowianie :D Zmierzam do tego, że polskie kapele nie są takiego formatu jak zagraniczne, z racji tego, że mniej znane, a nie, że ich twórczość jest mierna.
 
 
 
praptak  
Coś już napisał


Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 56
Skąd: TYCHY
Wysłany: Wto 18 Gru, 2012   

Pewnie ze ZA!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group